FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

zagorski
Postovi: 7664
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 16 okt 2017, 10:52

Ovaj forum je ponajbolji pokazatelj koliko je raja ohladila od Sarajeva,a glavni uzrok tome je katastrofalan rad Uprave kluba i sbodno tome losi rezultatu. Drugi,jos vazniji pokazatelj,je tribina. Polahko se obistinjava ona najcrnja prognoza da ce klub svesti na onih par hiljada bolesnika,a rezultatski da cemo biti nekakav prosjecan ligas.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12870
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 16 okt 2017, 11:12

zagorski je napisao/la:Ovaj forum je ponajbolji pokazatelj koliko je raja ohladila od Sarajeva,a glavni uzrok tome je katastrofalan rad Uprave kluba i sbodno tome losi rezultatu. Drugi,jos vazniji pokazatelj,je tribina. Polahko se obistinjava ona najcrnja prognoza da ce klub svesti na onih par hiljada bolesnika,a rezultatski da cemo biti nekakav prosjecan ligas.
Jbg dugo su se igrali sa povjerenjem navijača
Znam raje koja više ni na tv ne gleda tekme a išli su na gostovanja
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 16 okt 2017, 13:04

0:1 u 93. minuti :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 16 okt 2017, 13:54

Pantelija je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Ovaj forum je ponajbolji pokazatelj koliko je raja ohladila od Sarajeva,a glavni uzrok tome je katastrofalan rad Uprave kluba i sbodno tome losi rezultatu. Drugi,jos vazniji pokazatelj,je tribina. Polahko se obistinjava ona najcrnja prognoza da ce klub svesti na onih par hiljada bolesnika,a rezultatski da cemo biti nekakav prosjecan ligas.
Jbg dugo su se igrali sa povjerenjem navijača
Znam raje koja više ni na tv ne gleda tekme a išli su na gostovanja
100% brate, i meni je razum davno rekao da odustanem. Al' kad dođe vikend, svi putevi vode na Koševo. Majke mi, znao sam vikendom u Visoko na kafu otić' pa pola sata prije tekme jurim autoputem i molim Boga da kroz Vogošću nema gužve. Istinita je ona "mi nikada odustati nećemo", jbg. Da klub u drugu federalnu ode, nas bi bilo dvije - dvije i po milje na svakoj utakmici.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 16 okt 2017, 14:37

Kud mi se dova ne primi da nas mlatnu u kantonalnu poslije titule i da odu sva ****, dosad bi se vratili i bili zdrav klub.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 16 okt 2017, 14:47

Pa 'normalno' da nema euforije kad se ne ulaze vise u Klub tj. ne upumpavaju se Tanovi milioni.
Dobro, vecina tih para je otisla u vracanje dugova i postavljanje temelja Kampu, ali je dio otisao i za dovodjenje 'velikih' imena tipa Stepanov, Ikande, Alispahic i sl.
Kad se vidjelo da to ne pije vode, tj. da pare ne garantuju (ni) Evropu onda smo okrenuli plocu i sistem je drugaciji. Nema vise 'velikih' imena, vise su to PL igraci i to je to.
Treba ovo podrzati sad, dati im malo vremena i ne sumnjam da ce kroz par godina ekipa opet osvojiti titulu. Nije da smo navikli svakog maja ispred Vjecne slaviti...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 16 okt 2017, 16:31

zagorski je napisao/la:Ovaj forum je ponajbolji pokazatelj koliko je raja ohladila od Sarajeva,a glavni uzrok tome je katastrofalan rad Uprave kluba i sbodno tome losi rezultatu. Drugi,jos vazniji pokazatelj,je tribina. Polahko se obistinjava ona najcrnja prognoza da ce klub svesti na onih par hiljada bolesnika,a rezultatski da cemo biti nekakav prosjecan ligas.
Ma kakvih par hiljada bolesnika, i taj su broj prepolovili. Neki ohladili skroz, neki nisu al se inate i nece da idu, a neki i preko grane zapalili jer kad su prestali biti zaludjeni Sarajevom skontali su gdje zive :D
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

zagorski
Postovi: 7664
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 16 okt 2017, 16:49

muhamedhulk je napisao/la:Pa 'normalno' da nema euforije kad se ne ulaze vise u Klub tj. ne upumpavaju se Tanovi milioni.
Dobro, vecina tih para je otisla u vracanje dugova i postavljanje temelja Kampu, ali je dio otisao i za dovodjenje 'velikih' imena tipa Stepanov, Ikande, Alispahic i sl.
Kad se vidjelo da to ne pije vode, tj. da pare ne garantuju (ni) Evropu onda smo okrenuli plocu i sistem je drugaciji. Nema vise 'velikih' imena, vise su to PL igraci i to je to.
Treba ovo podrzati sad, dati im malo vremena i ne sumnjam da ce kroz par godina ekipa opet osvojiti titulu. Nije da smo navikli svakog maja ispred Vjecne slaviti...
Mene ljuti to sto bi mi i sa ovim resursima koje imamo sada mogli biti puno bolji i dominatniji,samo da je vise postenja i strucnosti u klubu.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 16 okt 2017, 20:58

Sarajevo u nezavisnoj Bosni i Hercegovini nije nikad konstantno osvajalo titule, kupove... NIKAD!
Ko voli Sarajevo on će uvijek pratiti klub, pa pogledajte posjete i u prošlosti, ugl. sve je to negdje tu - PROSJEK!
I nemojte sa onim pričama "Vratite nam staro Sarajevo" i tako dalje. Takvo Sarajevo je bilo amaterski klub, pred stečajem... Nikad se titula nije osvajala svake sezone, nažalost niti će... Jednom u 5 sezona titula je mjera za nas, dok se Zrinjski šeta po ovoj ligi. :D Takav nam je grah pao, što narod kaže. :D
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la The Game » 16 okt 2017, 21:18

Takav smo mi grah posijali, ne pada on sam od sebe.
Niko, osim ljudi u klubu, nije kriv za ovakvo stanje.
Mi smo imali bolju "startnu poziciju" od Zrinjskog prije 4-5 godina, zasto je nismo iskoristili, valjda nam je svima jasno.
Ako nismo u ex-yu ili u periodu poslije rata osvajali titule na redovnoj bazi, to ne znaci da se treba pomiriti sa tim, valjda je logicno zeljeti napredak.
Zrinjski nije postojao 50 godina, pa su dostigli neku konstantu i ako se vodimo logikom da mi ne smijemo ocekivati titulu svake sezone jer je nismo redovno osvajali u proslosti, oni jos uvijek ne bi trebali ni igrati u Premijer ligi, ali eto ljudi rade, napreduju i dostigli su neki nivo, za koji su nasi ocito jos uvijek nesposobni.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 16 okt 2017, 22:36

The Game je napisao/la:Takav smo mi grah posijali, ne pada on sam od sebe.
Niko, osim ljudi u klubu, nije kriv za ovakvo stanje.
Mi smo imali bolju "startnu poziciju" od Zrinjskog prije 4-5 godina, zasto je nismo iskoristili, valjda nam je svima jasno.
Ako nismo u ex-yu ili u periodu poslije rata osvajali titule na redovnoj bazi, to ne znaci da se treba pomiriti sa tim, valjda je logicno zeljeti napredak.
Zrinjski nije postojao 50 godina, pa su dostigli neku konstantu i ako se vodimo logikom da mi ne smijemo ocekivati titulu svake sezone jer je nismo redovno osvajali u proslosti, oni jos uvijek ne bi trebali ni igrati u Premijer ligi, ali eto ljudi rade, napreduju i dostigli su neki nivo, za koji su nasi ocito jos uvijek nesposobni.
+1
Najlakše je sjedit u ćošku i vadit se na sudbinu. Mi smo sve imali u našim rukama, nismo iskoristili i jbg. Sad nas je prepiš'o klub koji je bio zaleđen dok smo mi gradili tu historiju kojom se dičimo.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 16 okt 2017, 22:40

skoroalen je napisao/la:
The Game je napisao/la:Takav smo mi grah posijali, ne pada on sam od sebe.
Niko, osim ljudi u klubu, nije kriv za ovakvo stanje.
Mi smo imali bolju "startnu poziciju" od Zrinjskog prije 4-5 godina, zasto je nismo iskoristili, valjda nam je svima jasno.
Ako nismo u ex-yu ili u periodu poslije rata osvajali titule na redovnoj bazi, to ne znaci da se treba pomiriti sa tim, valjda je logicno zeljeti napredak.
Zrinjski nije postojao 50 godina, pa su dostigli neku konstantu i ako se vodimo logikom da mi ne smijemo ocekivati titulu svake sezone jer je nismo redovno osvajali u proslosti, oni jos uvijek ne bi trebali ni igrati u Premijer ligi, ali eto ljudi rade, napreduju i dostigli su neki nivo, za koji su nasi ocito jos uvijek nesposobni.
+1
Najlakše je sjedit u ćošku i vadit se na sudbinu. Mi smo sve imali u našim rukama, nismo iskoristili i jbg. Sad nas je prepiš'o klub koji je bio zaleđen dok smo mi gradili tu historiju kojom se dičimo.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Treba njima jos duplo trofeja koliko sad imaju da nas prepisaju ali razumijem poentu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 16 okt 2017, 22:51

MortemHz je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
The Game je napisao/la:Takav smo mi grah posijali, ne pada on sam od sebe.
Niko, osim ljudi u klubu, nije kriv za ovakvo stanje.
Mi smo imali bolju "startnu poziciju" od Zrinjskog prije 4-5 godina, zasto je nismo iskoristili, valjda nam je svima jasno.
Ako nismo u ex-yu ili u periodu poslije rata osvajali titule na redovnoj bazi, to ne znaci da se treba pomiriti sa tim, valjda je logicno zeljeti napredak.
Zrinjski nije postojao 50 godina, pa su dostigli neku konstantu i ako se vodimo logikom da mi ne smijemo ocekivati titulu svake sezone jer je nismo redovno osvajali u proslosti, oni jos uvijek ne bi trebali ni igrati u Premijer ligi, ali eto ljudi rade, napreduju i dostigli su neki nivo, za koji su nasi ocito jos uvijek nesposobni.
+1
Najlakše je sjedit u ćošku i vadit se na sudbinu. Mi smo sve imali u našim rukama, nismo iskoristili i jbg. Sad nas je prepiš'o klub koji je bio zaleđen dok smo mi gradili tu historiju kojom se dičimo.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Treba njima jos duplo trofeja koliko sad imaju da nas prepisaju ali razumijem poentu.
Ma prepišali su nas organizacijski. Imaju svijetlu budućnost, za razliku od nas. U zajedničkoj ligi imaju najviše titula, kup kao da ih ne zanima. A i pola ljudi na ovom forumu je u maju govorilo da je kup nebitno takmičenje, Mađari idu izgleda tom logikom.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 okt 2017, 11:59

Sreca pa nisu u pravu. :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 17 okt 2017, 14:09

Danas nova prijateljska, danas nova dominacija babuke! :mrgreen:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Lik
Postovi: 5293
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 17 okt 2017, 14:20

https://www.klix.ba/sport/nogomet/konak ... /171017072

Vidjecemo sta ce se uraditi i za koliko.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 okt 2017, 14:20

Lik je napisao/la:https://www.klix.ba/sport/nogomet/konak ... /171017072

Vidjecemo sta ce se uraditi i za koliko.
Ne bi mogao bolje reci,

''Sta ces sa milionom za onoliku građevinu? Ništa, samo bacaš pare, ne bi li navijači dali koji glas dogodine... Napravi ozbiljan projekat, nađi izvor finansiranja i napravi od Koševa stadion kakav priliči glavnom gradu jedne evropske države ili ne diraj ništa... hadža ti''
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 17 okt 2017, 14:24

U 14.30h počinje prijateljska utakmica protiv NK Bosna Visoko. Sarajevo nastupa u sljedećem sastavu:

- Kovačević, Kadušić, Pidro, Mujakić, Ivetić, Herić, Rahmanović, Husejinović, Crnkić, Kuzmanović i Smajlagić.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 17 okt 2017, 14:49

14' Crnkic na ubacivanje Husejinovica pogadja stativu :kafa:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 okt 2017, 14:50

TobeYarabi je napisao/la:14' Crnkic na ubacivanje Husejinovica pogadja stativu :kafa:
Najbolji duo :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.