FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 22 okt 2017, 19:26

uNbx je napisao/la:
hilmo je napisao/la:
Esport je napisao/la: Samo je realan, oportunisti-pesimisti su se učutali.
Igra je mnogo bolja, nego što je bila, ali može se kretati više, pasovi mogu biti precizniji, glave moraju biti smirenije...
Napredak je očigledan, ali debelo ima prostora za poboljšanje.
:kafa:
Evo recimo jedna stvar koja je meni jučer smetala. Od početka mi nešto žurimo, nešto srljamo. Gostujemo kod prvaka, nije ni remi toliko loš koliko recimo poraz. Umjesto da umrtvimo igru da ih učinimo nervoznijim, da se malo valjamo, kao što nama recimo rade na Koševu, jok mi pametni pa faule izvodimo brzo i najčešće pogriješimo.. Na kraju se ispostavilo da je to dobra stvar ali, moramo malo smirenije igrati i kući a pogotovo u gostima.

Ima još mnogo stvari za popraviti, kao što smo naprimejr prekide popravili. To je veliki plus.
Pošto si stariji, dušmani bi rekli ihtijar... :mrgreen: Trebao bi znati da je Sarajevo vazda najefikasnije bilo na blickrig sistemu. Znači, mrtva agresiva prvih pola sata, i tad pokušat odmah ići na dva gola. Da se vidjet i po postojećim klipovima da je i prije rata taj pristup krasio Sarajevo, nešto kao mlađi Zvezdin brat po tom pitanju. To je ostalo tako i danas dan, tačno se vidi razlika kad krenemo u kost od starta. Neke ekipe jednostavno nisu "stvorene" da igraju mirno i da razvlačenjem pameti osvajaju bodove. Vazda smo ga pušili kad bi tako odigrali.
Po ovim terenima i sa igracima koje si mozemo priustiti ovde na balkanu samo to i treba forsirati, to bi svako ko ima imalo nekog slifa i iskustva trebao znati....jer ovde i dalje navijaci ulecu u terene, nestaje struje,vode, sudije ostaju zakljucani, itd...
To razvlacenje pameti temporiziranje je **** igra i za barcu, drzanje posjeda itd...nema sumnje da je blickrig sarajevu najbolja taktika jer skalp sarajeva je idalje uprkos svemu velik, poen sa sarajevom je i dalje svima ok rezultat ali nama nije...
To je ono famozno mi smo sarajevo izvolite se braniti...kojeg se sad u sprdnji spomene samo....

Meni se osim pomenutih prekida, svidja sirina ekipe, vezni red, i treba jos te namazanosti tj.iskustva kod igraca da onako kad zabijemo, odmah misle na protivnika i sprijece brzu kontru i izjednacenje, sto je juce ivetic odmah legao nakon gola na sred centra ako se ne varam...tako da se kupilo vremena...ima jos tih sitnica koje treba stimat
Mnogo bitnije zavrsit stopera, lijevonogog eto i spica za proljece....do decembra..
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 22 okt 2017, 19:33

Jedna mala stvarčica za razonodu u nedeljnoj večeri, pogledajte šta je Novak pokrivao prilikom centaršuta kad smo go fasovali, i kako se dogegao do te pozicije. Kad otkrijete šta je hotio sa tim, javite mi. :kafa:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 22 okt 2017, 19:42

O tituli ne treba ni sanjati, ja do zadnjeg kola ne bi u nju vjerovo tamam da 10 bodova imamo prednosti
Ovdje se titula najmanje na terenu osvaja a nismo ni svjesni koliko su ustase jake , imaju najmanje po 5-6 opwrativnih ljudi ala Ibrak :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 22 okt 2017, 19:49

Inijesta je napisao/la:O tituli ne treba ni sanjati, ja do zadnjeg kola ne bi u nju vjerovo tamam da 10 bodova imamo prednosti
Ovdje se titula najmanje na terenu osvaja a nismo ni svjesni koliko su ustase jake , imaju najmanje po 5-6 opwrativnih ljudi ala Ibrak :D
Imamo i mi Repuha, on može više izgubiti nego što oni mogu donjeti :o

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 22 okt 2017, 21:06

Samo jucer je Ahmo brutalno odigrao, kakvo kretanje po terenu i ganjaje njihovih stopera, vracanje u odbranu, otvaranje prostora. Osim onog petljanja kad je isao 1 na 1 ostalo perfektno. Konacno se vide i te famozne linije u kojima stoje igraci i koje su do prije par sedmica bile nepoznanica nasima. Takode fino je i vidjeti kako se Krste i Ahmetovic fino sporazumjevaju i zna se kako ide napad a ne cekaj Hebiba pa sta Bog da. Mora ovo jos puno bolje ali i zasad je dobro.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

jalevitan
Postovi: 30
Pridružen/a: 11 jul 2017, 15:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jalevitan » 22 okt 2017, 21:10

Poslije onog s Krupom nemamo se mi sta dizati previše, i tada su igrali isti igrači i vodio nas isti trener, kojeg je nadmudrio Starcevic. Pobjeda od jučer je fantastična i nema cijenu jer daje nadu za...jos se mora puno toga poklopiti. Sarić predobar igrač.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 22 okt 2017, 21:45

Esport je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:O tituli ne treba ni sanjati, ja do zadnjeg kola ne bi u nju vjerovo tamam da 10 bodova imamo prednosti
Ovdje se titula najmanje na terenu osvaja a nismo ni svjesni koliko su ustase jake , imaju najmanje po 5-6 opwrativnih ljudi ala Ibrak :D
Imamo i mi Repuha, on može više izgubiti nego što oni mogu donjeti :o
Taj nam je **** majku skoro ko i jesic a sto je najtuznije debil ne bi otiso ni po cijenu da ugasi klub samo da svoje licne ciljeve ispuni, po meni zasluzuje da se pljuje isto ko i dino i elvir i slicni vojnici kluba
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 okt 2017, 22:25

Inijesta je napisao/la:
Esport je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:O tituli ne treba ni sanjati, ja do zadnjeg kola ne bi u nju vjerovo tamam da 10 bodova imamo prednosti
Ovdje se titula najmanje na terenu osvaja a nismo ni svjesni koliko su ustase jake , imaju najmanje po 5-6 opwrativnih ljudi ala Ibrak :D
Imamo i mi Repuha, on može više izgubiti nego što oni mogu donjeti :o
Taj nam je **** majku skoro ko i jesic a sto je najtuznije debil ne bi otiso ni po cijenu da ugasi klub samo da svoje licne ciljeve ispuni, po meni zasluzuje da se pljuje isto ko i dino i elvir i slicni vojnici kluba
Nemoj tako, momak je imao san da trenira Sarajevo. Mislim, imam i ja san da upravljam avionom iz Los Angelesa do Londona, odoh ubit 150 ljudi da ispunim svoj hir.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 22 okt 2017, 22:43

I kažu balkanci izmislili da propuh ubija. Goni ga u qrac, svi izgidosmo.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 22 okt 2017, 23:02

Opet mi u nedelju igramo sa Celikom,baksuziramo sebi :P
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Zagor
Postovi: 5496
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 22 okt 2017, 23:14

miky_hz je napisao/la:Opet mi u nedelju igramo sa Celikom,baksuziramo sebi :P
:thumbdown: da li nasi mogu nesto uraditi po tom pitanju il ih boli neka stvar za to? Posto mi je nedjelje preko glave...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Lik
Postovi: 5272
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 22 okt 2017, 23:17

Zagor je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Opet mi u nedelju igramo sa Celikom,baksuziramo sebi :P
:thumbdown: da li nasi mogu nesto uraditi po tom pitanju il ih boli neka stvar za to? Posto mi je nedjelje preko glave...
Ima ljudi koji rade subotom, nedjelja je super.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 22 okt 2017, 23:40

miky_hz je napisao/la:Opet mi u nedelju igramo sa Celikom,baksuziramo sebi :P
Jel bar termin nakon 18h
Jer ima ljudi i koji nedjeljom rade :roll:

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 22 okt 2017, 23:42

miky_hz je napisao/la:Opet mi u nedelju igramo sa Celikom,baksuziramo sebi :P
Za nase bi najbolje bilo u petak da svaku igramo i da se mogu raznijeti u kafani ostatak vikenda , ovako nedjeljom vazda mahmurni ni do ceg im nije :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
benko21
Postovi: 2504
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 22 okt 2017, 23:42

hilmo je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Opet mi u nedelju igramo sa Celikom,baksuziramo sebi :P
Jel bar termin nakon 18h
Jer ima ljudi i koji nedjeljom rade :roll:
13:30
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 22 okt 2017, 23:44

hilmo je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Opet mi u nedelju igramo sa Celikom,baksuziramo sebi :P
Jel bar termin nakon 18h
Jer ima ljudi i koji nedjeljom rade :roll:
Tebi decko cemo javiti kad je snimak na BHT. :mrgreen:

Nema vise nocnih,stize zima.Lagano se navikavat na sto ranije termine.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 22 okt 2017, 23:45

benko21 je napisao/la:
hilmo je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Opet mi u nedelju igramo sa Celikom,baksuziramo sebi :P
Jel bar termin nakon 18h
Jer ima ljudi i koji nedjeljom rade :roll:
13:30
Ja mislim da ce nocni termin biti tako se bar dogovara
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 23 okt 2017, 06:31

Termin diktira Moja TV

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 23 okt 2017, 08:13

Cestitke sefu, ekipi i hordama. Celika shvatiti ko zrinjski i poslati ih u smogograd sa 5-6 golova.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 23 okt 2017, 08:43

RichmanBiH je napisao/la:Cestitke sefu, ekipi i hordama. Celika shvatiti ko zrinjski i poslati ih u smogograd sa 5-6 golova.
Čelik nam dolazi bez Kadrića, Adilovića, Kuadia, Šabanovića i trenutno najboljeg golmana lige Markovića.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot], nekoIzMostara i 33 gosta.