FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 30 jan 2018, 23:41

skoroalen je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Ja nebi dovodio nista na stopersku poziciju Sofranac,Adukor i Niho mogu iznijeti ovo utakmica u proljetnom dijelu
Dobro, ako ispadne neki za rotacije da se i zvanično kutarišemo Novakovića, ne bi bilo loše. Mada si u pravu, ta trojica će bit vjerovatno dovoljna. Mujakić i Šofranac standardni, Adukor da neke utakmice igra na štoperu ako zagusti. Mada ne bi bilo loše ni Adukora skroz preselit na štopera a da se otvori mjesta za Herića na sredini, mada je meni Aduku toliko ograničit grehota, isto da BMWa M5 voziš u drugoj, 40 na sat. :mrgreen:
Sumnjam da će Mujakić biti standardan, da će više igrati, to sigurno, a da će biti u prvih 11, sumnjam. Ako se ne dovede zamjena za Mihojevića, ja sam mišljenja da će stoperski par biti Šofranac - Adukor dok će trojac na srediti biti Stanojević - Sarić - Rahmanović, što je i više nego dobro.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 30 jan 2018, 23:46

Inijesta je napisao/la: Ne znam brate odakle tog visockog kera izvuce, nema on nikakve veze sa prodajom Marka, sve he zavrsio Markov menadjer Miki stevic, na klubu je bilo samo da pristane sto su i uradili
A sad imaju priliku da dovedu par kvalitetnih igraca i naprave rezultat, ako to ne urade obda se zna sta je cilj ove prodaje
Ja ti kazem Marko bi i na ljeto mogao otici za iste ove pare jer he extra kvalitetan igrac, ja licno gledam sta klub u ovom trenutku gubi ovim a gubi jedinog igraca iz odbrane koji je bio dobar u prvoj polusezoni, kako ce sad to nadomjestiti i koga ce dovest ne znam
A svakako mislim da je nasim evropa ko bingo, al ce se bgm i za nju dobro namuciti

Ovo za prodaju , za Tana akademiju se slazem, jesica nemoj ni spominjati **** nam je majku za sva vremena
A brate budimo realni, i on je bio ka.rina ovu polusezonu. Hejbet grešaka, kriv za gol protiv Zrinje, nesiguran sve vrijeme... jest da je cijela odbrana bila tanka pa nije neka muka bit bolji od Novakovića, al nije to onaj Marko na kojeg smo lani navikli.
Btw kad već spomenu beogradsku ublehu, jedan fun fact. Iako je radio širom svijeta, u Aziji, pola Evrope, kasap ne zna engleski jezik nikako. :mrgreen: Meni bilo pravo čudno, jedan menadžer u 21. vijeku koji je radio u 20 zemalja da ne zna engleski, al tako je.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 30 jan 2018, 23:49

BordoSarajevo je napisao/la: Sumnjam da će Mujakić biti standardan, da će više igrati, to sigurno, a da će biti u prvih 11, sumnjam. Ako se ne dovede zamjena za Mihojevića, ja sam mišljenja da će stoperski par biti Šofranac - Adukor dok će trojac na srediti biti Stanojević - Sarić - Rahmanović, što je i više nego dobro.
Ni to ne bi bilo loše. :thumbup: A recimo, na težim gostovanjima umjesto Sarića/Rahmanovića da igra Herić i da pojačamo defanzivni dio.
Fakat u sredini imamo puno opcija, od pozicije koja je bila deficitarna zadnje dvije sezone postade prepuna, doslovno moraš izmišljat pozicije igračima da bi svi igrali jer su svi kvalitetni.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 31 jan 2018, 00:14

Vezni red popunjen dobro, Saric,Rahmanovic,Stanojevic,dodaj i Adukora ako dodje jedan stoper jps mada ga ja nebi dovodio,bice guzva na sredini i onda imas i Herica i Mustafica. Ja licno nisam da se docodi stoper,i da se afirmise Mujakic i Heric. Realno gledajuci uzmeli smo pare za nase juniore,afirmisali kloca Kadusica tj gada malog nezahvalnog,Mihojevica gurnuli sad Mustafica malo prije i Herica pa i Mujakica itd je vise nego dovoljno,za kratko vrijeme vise igraca mladih afirmisali sto je tesko veoma kad navijaci ocekuju borbu za titulu. Naktanji smo na bekovskim pozicijama tj nikakvi ja bi licno odma gurnuo dva juniora na ta mjesta tj Resica znal neko sta je sa njim? Inace ove nase talente su prodali evropsko prvenstvo za kadete gdje je puno skauta,i turniri na kojima su bili,a za evropu je 200 il 300 milja smijesna cifra za mladog igraca.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 31 jan 2018, 00:19

DenchiNL je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:Pa ovako i treba da funkcionise transfer politika, igrac iz akademije, prvotimac, 21 godina i lagano dalje u evropu za solidne pare. Ovako je trebalo raditi i sa Hadzicem, Velagicem, Sadikuom i siguran sam da bi oni sami i za vece pare otisli.
s ogromnom razlikom, ovi nisu htjeli čekat svoju priliku u Sarajevu nego su htjeli igrati vani....i tu ne možeš ništa nego uzeti pare i poželit im sreću...

nadam se da će Mujakić i još ovih par stopama Marka i Cimija.... :thumbup:
Mujakic hoce sigurno jer on je nase dijete,pravi navijac Sarajeva za razliku od Hadzica treba bit od malena povezan sa klubom tako da ne brinem za Mujakica.

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 31 jan 2018, 00:19

Vidjet cemo na kraju sezone da li ce se isplatit prodaja mladih igraca, mislim da smo za igrace koji nisu u ozbiljnim kombinacijama uzeli fine pare, naravno ima tu jos postotak kojim opet mozemo uzet solidne pare. Im jos talentovanih igraca u akademiji, a ne treba zaboravit ni ove sad sto su s prvim timom, mozda nisu talentovani kao Nedim al cesce uspjevaju takvi igraci, valjda skontaju da moraju vise radit. Sto se tice Mihojevica za njeg je vec davno bilo bolje da je otisao vani ali i ovako nije zakasnio, sad Adukora, Sofranca i Mujakica tu izrotirat pa nek se bore. Imam osjecaj da ce najvece pojacanje bit Husref, odnosno ako igru podignemo na veci nivo nego jesenas i ako uspije probudit Micu, Hodzica, Hebiba pa i Lelica a za Almira je uzaludno i pokusavat sta. :D
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 31 jan 2018, 00:22

mensur55 je napisao/la:Vidjet cemo na kraju sezone da li ce se isplatit prodaja mladih igraca, mislim da smo za igrace koji nisu u ozbiljnim kombinacijama uzeli fine pare, naravno ima tu jos postotak kojim opet mozemo uzet solidne pare. Im jos talentovanih igraca u akademiji, a ne treba zaboravit ni ove sad sto su s prvim timom, mozda nisu talentovani kao Nedim al cesce uspjevaju takvi igraci, valjda skontaju da moraju vise radit. Sto se tice Mihojevica za njeg je vec davno bilo bolje da je otisao vani ali i ovako nije zakasnio, sad Adukora, Sofranca i Mujakica tu izrotirat pa nek se bore. Imam osjecaj da ce najvece pojacanje bit Husref, odnosno ako igru podignemo na veci nivo nego jesenas i ako uspije probudit Micu, Hodzica, Hebiba pa i Lelica a za Almira je uzaludno i pokusavat sta. :D
Almira je dovoljno razbudio ba. :D Bekić je u najboljoj formi otkako je došao nama. Nema onih centaršuteva gdje gađa pedijatriju, valjda mu je Husref rekao da samo probija po strani i gura loptu tehnički sposobnijim igračima, bez centaršuteva, i to prolazi fino.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 31 jan 2018, 01:12

Nevjerovatno glupo pitanje o akademiji, posebno za nekog ko tvrdi da prati FKS.

https://www.fksarajevo.ba/bs/akademija
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 01:13

Jbg Anela Dzeni bila plata :D :urnebes: :rol:
Veladžić, Sadiku, Hadžić, Rondić. Četiri dojučerašnja juniora Sarajeva. Jesenas su igrali protiv Zvijezde 09, Krupe , Radnika, a pomenuti su igrači odnedavno u Evropi. Veladžić i Hadžić su u Portugalu, Rondić u Češkoj, a Sadiku u Belgiji.

Šta je zajednička poveznica kvartetu s Koševa? Svi su oni prošli kroz ruke braće Dženana i Ervina Uščuplića.

Nikad niti jedna juniorska ekipa iz BiH nije u tako kratko vrijeme lansirala igrače u Evropu. Zasluga je to iskljucivo Dženana Uščuplića, koji je najzaslužniji za afirmaciju pomenutih mladića. Uz sve to, juniorski tim Sarajeva jesenji je prvak omladinske lige i najefikasniji tim.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 31 jan 2018, 01:19

Akademija ti za jednu polusezonu da 4 igraca u seniorsku ekipu i jos donese 3 miliona kermasa, i vi jos trazite mahane u ovome svemu? Ma svaka cast ko od ovo zavrsi.
Sad samo treba biti pametan, ako sad nema igraca treba cuvati lovu, bice na ljeto.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 31 jan 2018, 09:42

Kakvo je ovo velo tajne pa da niko iz kluba ne objavi makar jednu cifru,tj visinu transfera?

Avatar
Pantelija
Postovi: 12870
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 31 jan 2018, 09:51

zagor1987 je napisao/la:Kakvo je ovo velo tajne pa da niko iz kluba ne objavi makar jednu cifru,tj visinu transfera?
Neka ne objavljuju, Treba da platimo porez opet pa da s tim parama grade privatne stadione onih koji milione duguju... Za 4 igrača smo uzeli 150 milja eura na rate
....
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
belosevic23
Postovi: 922
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 31 jan 2018, 10:04

Pantelija je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Kakvo je ovo velo tajne pa da niko iz kluba ne objavi makar jednu cifru,tj visinu transfera?
Neka ne objavljuju, Treba da platimo porez opet pa da s tim parama grade privatne stadione onih koji milione duguju... Za 4 igrača smo uzeli 150 milja eura na rate
....
Hadzic 300 k eura
Sadiku 300 k eura
Veladzic 100 k eura
Mihojevic jos nije potpisao
Zvanicni podaci transfermarkta

Avatar
Pantelija
Postovi: 12870
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 31 jan 2018, 10:13

Znam, ali ni ja prikazao državi 150 milja eura... Ito na rate Da dobijamo... I onako s porezom prave privatne stadione a nama daju 8000 maraka na rate
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 31 jan 2018, 10:16

Pantelija je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Kakvo je ovo velo tajne pa da niko iz kluba ne objavi makar jednu cifru,tj visinu transfera?
Neka ne objavljuju, Treba da platimo porez opet pa da s tim parama grade privatne stadione onih koji milione duguju... Za 4 igrača smo uzeli 150 milja eura na rate
....
Objavili ili neobjavili mi ga moramo platiti ukoliko poslujemo transparento i regularno.
I ne zanosimo se ovim ciframa.Svaki onaj od nas ko je iole upucen u stanje u klubu zna da ce klub ko klub jako malo vidjeti od ovih para.
Poznato je da g.din Tan vec odavno insisitira na samoodrzivosti kluba.
U akademiju je svjesno ulozio novac i imamo priliku vidjeti kako polako vadi ulozeno.
Moramo biti svjesni da niko ama bas niko nece dati svoje pare bez da ih povrati u najbrzem mogucem roku.
04.10.2009 !!

zagorski
Postovi: 7664
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 31 jan 2018, 10:24

sarajlija je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Kakvo je ovo velo tajne pa da niko iz kluba ne objavi makar jednu cifru,tj visinu transfera?
Neka ne objavljuju, Treba da platimo porez opet pa da s tim parama grade privatne stadione onih koji milione duguju... Za 4 igrača smo uzeli 150 milja eura na rate
....
Objavili ili neobjavili mi ga moramo platiti ukoliko poslujemo transparento i regularno.
I ne zanosimo se ovim ciframa.Svaki onaj od nas ko je iole upucen u stanje u klubu zna da ce klub ko klub jako malo vidjeti od ovih para.
Poznato je da g.din Tan vec odavno insisitira na samoodrzivosti kluba.
U akademiju je svjesno ulozio novac i imamo priliku vidjeti kako polako vadi ulozeno.
Moramo biti svjesni da niko ama bas niko nece dati svoje pare bez da ih povrati u najbrzem mogucem roku.
+1

fks74
Postovi: 9219
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 31 jan 2018, 10:34

Kako Hus rece, Marko se nije mogao zadrzati, jer je imao klauzulu da moze otici ko plati obestecenje, koje je klub postavio.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 31 jan 2018, 10:41

Ako je klauzula onda nema % za njega. u Grkoj prica se nesto od 500.000 € do 600.000 €. mislim na kraju da ce biti 500.000 € kako je rekao ss.ba

Avatar
Pantelija
Postovi: 12870
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 31 jan 2018, 10:41

Tan ne vadi pare, Tan i dalje gura klub.
To su šuplje.priče da neko uzima pare!
Igrači su prodani jer klub smatra sa nema prostora da igraju... Prodaja plus procenat.
Ostaju Mujakic, Heric sabanovic... I jos neki oko ekipe.

Husref očito čeka bolje igrače, traži pojačanja i čeka...
Ima tona stvari s kojima se ne slažem, cifre su negdje mogle biti veće, ali puno bolji posao nego prijašnja uprava
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 31 jan 2018, 10:44

Zukanovic je napisao/la:Ako je klauzula onda nema % za njega. u Grkoj prica se nesto od 500.000 € do 600.000 €. mislim na kraju da ce biti 500.000 € kako je rekao ss.ba
Odstetna klauzula za njega je mnogo manja i steta sto je aktivirana.
04.10.2009 !!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.