FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

kraljlavova
Postovi: 567
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 08 jun 2017, 23:37

joker90 je napisao/la:Koja je trenutno funkcija Faruka Kera Ihtijarevića u FKS i za šta se on pita?
on je vodonosa

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 08 jun 2017, 23:37

nista livak nije pogresno rekao
cala je itekako mogao i morao rasporediti minutazu bolje

on u utakmici sa igracem vise ne mjenja do 87' minute i ne mjenja formaciju, i tu je , st se izmjena i rotcije tice katasrofa, sreca pa je kondicioni VRHUNSKI pa ekipa moze izdrzati to ... inace bi bilo svega
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

kraljlavova
Postovi: 567
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 08 jun 2017, 23:39

odoh spavati bice pojacanja ovo ljeto bez brige. Sarajevo sampion

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 08 jun 2017, 23:41

kraljlavova je napisao/la:odoh spavati bice pojacanja ovo ljeto bez brige. Sarajevo sampion
jesu level gospon bakus bojsa- stojčev ili ispod...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 08 jun 2017, 23:42

Mi smo imali dosta mladih igrača u prošloj sezoni i to sa solidnom minutažom, problem je bio što su ti mladići UPARENI sa lošim, starijim/iskusnijim igračima.

Trenutno imamo veliki broj mladih-dobrih igrača, koje treba upariti sa KVALITETNIM i ISKUSNIM igračima od kojih nešto mogu naučiti i od kojih će njihov talenat doći do izražaja.

Avatar
HordasIstok
Postovi: 195
Pridružen/a: 23 jan 2017, 08:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasIstok » 08 jun 2017, 23:44

Pantelija je napisao/la:
kraljlavova je napisao/la:odoh spavati bice pojacanja ovo ljeto bez brige. Sarajevo sampion
jesu level gospon bakus bojsa- stojčev ili ispod...


moj lave ispod vjeruj mi nemamo mi magove u upravi koji mogu takve igrace poput lomisa krste i ostalih dovesti,proteci ce miljacke i miljacke kad budemo vidijeli u svetinji, takve doktore plemenite nam igre zvane fudbal..
Zadnja izmjena: HordasIstok, dana/u 08 jun 2017, 23:45, ukupno mijenjano 1 put.

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 08 jun 2017, 23:44

Mladi - stari - stranci-domaci - crni - bijeli nista nije bitno osim dobre igre i rezultata to je jedino mjerilo koje nasa raja ima . husrefu su psovali nakon kukesia ,kodru nakon losi igara , Kadusicu ove sezone bez obzira sto je mlad . to je tako ako budu pobjedjivali sve je ok a nedaj Boze neke serije losih rezultata ni Hadzic nece bit postedjen .

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 08 jun 2017, 23:46

HordasIstok je napisao/la: moj lave ispod vjeruj mi nemamo mi magove uupravi koji mogu takve igrace poput lomisa krste i ostalih dovesti,proteci ce miljacke i miljacke kad budemo vidijeli takve doktore plemenite nam igre zvane fudbal..
na zalost... steta sto se nisu stvari poslozile... takvi igraci i ova sada uprava
ovako vazda nam fali nesto ... ona ekipa da je imala benku 2014. pa vamo, to bi bilo neprejebivo... na zalost... jos uprava kakva je bila, krali, otimali, mutili, spletkarili... :thumbdown:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
HordasIstok
Postovi: 195
Pridružen/a: 23 jan 2017, 08:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasIstok » 08 jun 2017, 23:47

bordobijeli je napisao/la:Mladi - stari - stranci-domaci - crni - bijeli nista nije bitno osim dobre igre i rezultata to je jedino mjerilo koje nasa raja ima . husrefu su psovali nakon kukesia ,kodru nakon losi igara , Kadusicu ove sezone bez obzira sto je mlad . to je tako ako budu pobjedjivali sve je ok a nedaj Boze neke serije losih rezultata ni Hadzic nece bit postedjen .


nek bude ko gojko nema zime za njega samo nek igra nek se trudi i bori i trci mogu horde istrpiti i te kako, tako da se za nasu djecu koja se bore trce ne brinem.

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 08 jun 2017, 23:52

HordasIstok je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Mladi - stari - stranci-domaci - crni - bijeli nista nije bitno osim dobre igre i rezultata to je jedino mjerilo koje nasa raja ima . husrefu su psovali nakon kukesia ,kodru nakon losi igara , Kadusicu ove sezone bez obzira sto je mlad . to je tako ako budu pobjedjivali sve je ok a nedaj Boze neke serije losih rezultata ni Hadzic nece bit postedjen .


nek bude ko gojko nema zime za njega samo nek igra nek se trudi i bori i trci mogu horde istrpiti i te kako, tako da se za nasu djecu koja se bore trce ne brinem.
Ma kad izgubis niko nista ne gleda samo hebu majke :oops: :D

Avatar
HordasIstok
Postovi: 195
Pridružen/a: 23 jan 2017, 08:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasIstok » 08 jun 2017, 23:55

bordobijeli je napisao/la:
HordasIstok je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Mladi - stari - stranci-domaci - crni - bijeli nista nije bitno osim dobre igre i rezultata to je jedino mjerilo koje nasa raja ima . husrefu su psovali nakon kukesia ,kodru nakon losi igara , Kadusicu ove sezone bez obzira sto je mlad . to je tako ako budu pobjedjivali sve je ok a nedaj Boze neke serije losih rezultata ni Hadzic nece bit postedjen .


nek bude ko gojko nema zime za njega samo nek igra nek se trudi i bori i trci mogu horde istrpiti i te kako, tako da se za nasu djecu koja se bore trce ne brinem.
Ma kad izgubis niko nista ne gleda samo hebu majke :oops: :D



jbg to svugdje ima mada ne u tolikoj kolicini kad igraju pa izginu dobije aplauz a eto niko se nije zalio na ove remije na hasetu svi su dobili podrsku osim laznog papeta

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 09 jun 2017, 00:01

Neka Cala isforsira onaj sastav sinoc sto sam postavio i ja necu rijeci rec kad bi opet ostali bez ijednog trofeja.
Zato sto sam uvjeren da bi vec sezonu poslije sa istim tim igracima imali ekipu koja bi rusila.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
zlo87
Postovi: 3272
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 09 jun 2017, 00:16

Amca007 je napisao/la:Ordagic poceo pratiti FKS na instagramu..
ss?
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 09 jun 2017, 00:18

FrancescoTotti je napisao/la:Neka Cala isforsira onaj sastav sinoc sto sam postavio i ja necu rijeci rec kad bi opet ostali bez ijednog trofeja.
Zato sto sam uvjeren da bi vec sezonu poslije sa istim tim igracima imali ekipu koja bi rusila.
i tako bi pricali iz godine u godinu.... svake godine, sljedece godine... suplja prica sa alibijem

mi smo evropu ito dobro igrali sa sunjevaricem i slicnim igracima koji su imali po milju-dvije... sada sa dva tri i vise puta vecim platama , treba da nam je uspjeh evropa? izvini, onda i baba moze za 400 maraka voditti nas klub jer je teze ne igrati evropu u nasoj liigi sa fks nego igrati...

jedini cilj, moralni i loogicni treba da budee titula, ako je ne mogu osvojiti, neka idu u krupu, mladost i tamo ganjaju evropu
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Tele33
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tele33 » 09 jun 2017, 00:32

Ako je to tačno, onda neka se pomire s tim da će nam prosjek gledalaca po utakmici biti 2500, da će biti psovanja, tjeranja jer je nemoguće da kao najveći klub u državi ciljamo na manje od titule, raja ne priznaje ništa drugo osim rezultata, jednostavno smo takvi. 15%-20% raje će bit strpljivo i gledati iz kola u kolo kako nam omladinci rastu i napreduju, ostatak će nakon trećeg kiksa tražiti smjene stručnog štaba, uprave a usput tjerat pola igračkog kadra.

I nemojte da furamo tu filozofiju, a ovamo Amer Bekić dobiva minute ispred Hadžića u trenucima kad je utakmica riješena ili u manje bitnim mečevima i sl.

Opet, nije mi logično da rasterećeni primanjima Balića i Duljevića, nadam se i Saida (barem mu prepoloviti platu, jer je to višestruko više od onog što zaradi) ne možemo dovesti 2-3 top kvalitetna pojačanja za naše standarde. Plus ove godine imamo dodatne prihode od evropskih tekmi.
Samo naprijed Saraj'vo!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 09 jun 2017, 02:56

Vrijeme je za SMS , odabrani dan u odabranom mjesecu. Nek na hajr bude aBd !
Selam za sejha @Higha.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 09 jun 2017, 07:33

Realno, vaznije mi je da mi klub osvoji trofej od neke djece, suplja je to da bi imali neke koristi od te djece kad bi pola dzaba otislo a dvojica za 100K i to kad bi bili dobri u ligi. Najbolja taktika je da dovedes iskusne i solidne igrace a ostalo popuniti sa akademcima. 2-3 u prvoj postavi i jos jedno 2 na klupi, sve iznad je previse.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 09 jun 2017, 09:01

MortemHz je napisao/la:Realno, vaznije mi je da mi klub osvoji trofej od neke djece, suplja je to da bi imali neke koristi od te djece kad bi pola dzaba otislo a dvojica za 100K i to kad bi bili dobri u ligi. Najbolja taktika je da dovedes iskusne i solidne igrace a ostalo popuniti sa akademcima. 2-3 u prvoj postavi i jos jedno 2 na klupi, sve iznad je previse.
prodaju i afirmaciju "djece" donosi samo titula i igranje Lige prvaka i EL... klubovi vise cijene "djecu" koja su uzela titulu nego bila trece mjesto...
cimirot nije prodao se za 1.3 mil jer je bio 3. i igrao evropu nego sto je bio prvak, osvajac kupa i igrao evropu ... tada smo za Okica dobij+ali s
olidne pare 350 000 eura, danas ne mozes te pare dobiti ni za boljeg igraca od njega
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 09 jun 2017, 10:07

Hoce li ljudi biti kakvih pojacanja.
Najvise bi me obradovalo da Ordagic potpise.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 09 jun 2017, 10:12

Opet nema poruke.

Jedino neuk insan ce popit tu pricu o nasoj djeci i ekipi bez ambicija. Mi smo FK Sarajevo, i u svaku sezonu ulazimo sa ciljem osvajanja trofeja, mogu oni tvrdit i da je njima opstanak ili Evropa fol cilj kao ove sezone, nama je to nebitno, i sve dok budu razmisljali na takav nacin Kosevo ce im punit 3 hiljade ljudi u prosjeku.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Bordo10, GradKamena2, James1987, Lecler, NazorUso, unforgiven87, Vanja8 i 47 gostiju.