FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 31 jan 2018, 20:54

http://www.sportlike.gr/alles-eidiseis/ ... day/463804
Ovaj grčki portal kaže 1M. Opet kažem nek je i 300k ili 10 miliona ako ne dovedu boljeg od njeg za te pare uopšte nas navijače cifre ne trebaju ni zanimat. :salut:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PrinceofVeresija » 31 jan 2018, 20:55

Zukanovic je napisao/la:Neko je to stavio ja sam to opet vratio. neko kaze 500.000 drugi 300.000 + 15 % cak i neko 1.0 Mio €. dok se ne zna sta je tacno nek stoji "?"
500.000 Brate pise ti i na oficijalnom sajtu cini mi se i na svim portalima,nezz što slušaš svakog što bubne iz guzice cijenu... :eh:

Skoro je bio neko Vršajeviću nabio cifru transfera kad je prelazio u Spartu na Milju glat :urnebes:

http://www.sdna.gr/podosfairo/superleag ... mixogevits

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 31 jan 2018, 20:56

SarajevoJeBordo je napisao/la:http://www.sportlike.gr/alles-eidiseis/ ... day/463804
Ovaj grčki portal kaže 1M. Opet kažem nek je i 300k ili 10 miliona ako ne dovedu boljeg od njeg za te pare uopšte nas navijače cifre ne trebaju ni zanimat. :salut:
Zadnji dio recenice treba u potpis staviti.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 31 jan 2018, 21:02

PrinceofVeresija je napisao/la:
Zukanovic je napisao/la:Neko je to stavio ja sam to opet vratio. neko kaze 500.000 drugi 300.000 + 15 % cak i neko 1.0 Mio €. dok se ne zna sta je tacno nek stoji "?"
500.000 Brate pise ti i na oficijalnom sajtu cini mi se i na svim portalima,nezz što slušaš svakog što bubne iz guzice cijenu... :eh:

Skoro je bio neko Vršajeviću nabio cifru transfera kad je prelazio u Spartu na Milju glat :urnebes:

http://www.sdna.gr/podosfairo/superleag ... mixogevits
Kod SJB pise 1.0 i ovde pise 300.000 : https://www.efsyn.gr/arthro/moylen-miho ... -koyrmpeli
ne mozes nesto staviti ako nisi siguran.

"Klubovi su se sporazumno dogovorili oko iznosa obeštećenja, a Sarajevo je sačuvalo pravo na buduće prihode od transfera pomenutog fudbalera."

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 31 jan 2018, 21:04

pa nadji sredinu izmedju 300 000 i miliona i napisi tu cijenu :lol:
Pyro is not a crime !

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 31 jan 2018, 21:15

Kakav je ovaj džigera? Možda će Adukor sad na stopera, usljed odlaska Marka, pa se možda zato dovodi ovaj.

Dokle je s Obradovićem, da li je završio papire?
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 31 jan 2018, 21:15

“Drago mi je što svoju karijeru nastavljam u redovima jednog jako kvalitetnog kluba. Mislim da je došlo pravo vrijeme za moj transfer i drago mi je prije svega što je sam uspio jednim dijelom vratiti Sarajevu za sve ono što je u klub u proteklim godinama uložio u mene. Od srca želim svom Sarajevu mnogo uspjeha u budućnosti, svim srcem sam uz ekipu i hvala svima na saradnji u proteklim godinama. Mogu ja biti daleko, ali Sarajevo će uvijek biti dio mene, jednostavno, prevelika je čast bila nositi kapitensku traku FK Sarajevo.”, rekao je Mihojević.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 31 jan 2018, 21:19

Degutantno je zamarati se koliko je klub dobio, fino je znati, al ovako s ovim nagađanjima ne zanima me. Ali svakog navijača zanima kako će te pare klub potrošiti, eru Ješić vol.2. mnogi od nas ne bi preživjeli. Zato novinari pitajte nekog u klubu kako planiraju usmjeriti zaradu, ima još pitanja osim "šta očekujete od priprema, utakmice ili sezone".
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 31 jan 2018, 21:21

Rule_hz je napisao/la:
videoton1 je napisao/la:na fksinfu pisu da je zavrsen neki Aleksandr Dzhigero
Nije zavrsen vec na probi...
jeko taj
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 21:23

Zagor je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:
videoton1 je napisao/la:na fksinfu pisu da je zavrsen neki Aleksandr Dzhigero
Nije zavrsen vec na probi...
jeko taj
ako je ovaj iz Teloptika smješan.... ovaj bjelorus na poziciji veznog tek nema šta tražiti...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 31 jan 2018, 21:26

robertkosar je napisao/la:
Amca007 je napisao/la:Duljevic i Kadusic su obicna Govvna i treba im ebat mater kad god ih vidimo u gradu. Marko je prava momcina, a to mu se na faci vidi.

Pavlovica za kapitena. Zasluzio je..
Davno sam napisao da je ovaj zuljevic papak malo veci i kadusic mu je polubrat :puke: :puke: :puke:
Sjetim se Kadusicu najmilijih ni blizu jos nije igrac,Sarajevo ga izmislilo i napravilo,nebi bio sekunde ljut da je otisao van al jado ode u Zrinjski gdnjida mala prvom prilikom kad ga vidim poce hraknut po sred face. Sto se tice Marka nek se ugledaju levati kako izgleda normalna osoba,koja zna cijeniti svaki minut u klubu,koji bi mozda igrao u nekoj nizoj ligi itd zato kapitenu sretno ti i sve najbolje.

Avatar
midzuka
Postovi: 963
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 31 jan 2018, 21:27

videoton1 je napisao/la:na fksinfu pisu da je zavrsen neki Aleksandr Dzhigero
Sluti na novog Liivaka...
JURIŠ

Avatar
tenpenny
Postovi: 590
Pridružen/a: 03 jun 2015, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tenpenny » 31 jan 2018, 21:31

midzuka je napisao/la:
videoton1 je napisao/la:na fksinfu pisu da je zavrsen neki Aleksandr Dzhigero
Sluti na novog Liivaka...

Normala kad nasi lopovi nece da daju nikom para sute lafo nema igraca nije to nego nedaju lopovi pare za 2 3 dobra igraca **** li im najmilije.Ovo je lakrdija cista sto su dosad doveli.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 31 jan 2018, 21:33

Opet strucnjaci, ako je lik samo na probi sta mi tu mozemo izgubiti? Husref ocjenjuje njegove kvalitete, kao i ovog iz Teleoptika, pa ako on kaze da su dobri ne znam zasto se mi moramo mijesati i govoriti da su levati, a niko od nas nije pogledao ni trening od njih dvojice, da ne govorim o utakmici.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 31 jan 2018, 21:34

nije lik zavrsen i niko to na fksinfu nije ni rekao, nezz zasto se pogresno prenosi
Pyro is not a crime !

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 31 jan 2018, 21:37

Tačno ko da za kifle nemamo pa dovodimo igrače na probu pa ako se koji pokaže - odlično, ako ne, PROBAvat ćemo nekog drugog. Cijelo vrijeme govorimo kako nam treba 2-3 igrača koja će UNAPRIJEDITI IGRU, a za unapređenje igre trebaju VALJDA igrači koji će igrati u PRVIH 11!!

Čisto sumnjam da će PROBA IGRAČI biti ti koji će UNAPRIJEDITI IGRU.

ZANIMLJIVO.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 31 jan 2018, 21:39

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 21:42

nemamo para - aaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:
imamo para - aaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil: :evil:

:rol: samo pitarluk :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 31 jan 2018, 21:43

ElCartel11 je napisao/la:Opet strucnjaci, ako je lik samo na probi sta mi tu mozemo izgubiti? Husref ocjenjuje njegove kvalitete, kao i ovog iz Teleoptika, pa ako on kaze da su dobri ne znam zasto se mi moramo mijesati i govoriti da su levati, a niko od nas nije pogledao ni trening od njih dvojice, da ne govorim o utakmici.

Kralju moj, poznato je da mi teško možemo kvalitetnog igrača dovesti, igrače koji su i sa amaterskim ugovorom uopšte i ne gledamo jer ne plaćamo obeštećenja. Dovodimo obično igrače koji su zadnjib par sezona vrlo rijetko ili nikako igrali ili su bili povrijeđeni ili one koji nemaju gdje (a obično imaju) pa dođu da povrate formu.

Nama trebaju igrači koji će unaprijedit igru, koji će biti za prvih 11. Vidiš da iole ozbiljnog igrača (Obradović) moramo čekati sedmicama tako da PROBA IGRAČI su vrlo sumnjivog kvaliteta. Imaš primjer da krampa igrači neće u ovu ligu i bjeze iz nje, pa zbog toga je sumnja u kvalitet tih igrača koji pristanu i na probu..
Zadnja izmjena: BordoSarajevo, dana/u 31 jan 2018, 21:45, ukupno mijenjano 1 put.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 31 jan 2018, 21:44

Haj ba smirite se malo..
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.