FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216


Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 11 jan 2018, 00:55

Pitar6785 je napisao/la:http://****.ba/direktor-kompanije-alfe-mi-posjetio-trening-centar-fk-sarajevo/
Prvi tvoj post koji sam uspio procitati. :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 11 jan 2018, 01:34

Sabinho je napisao/la:
Pitar6785 je napisao/la:http://****.ba/direktor-kompanije-alfe-mi-posjetio-trening-centar-fk-sarajevo/
Prvi tvoj post koji sam uspio procitati. :kafa:
:urnebes:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Zagor
Postovi: 5505
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 11 jan 2018, 01:48

Prica se da bi mogao Stojcev kod nas. Koliko je to realno nemam blage veze..hocu da kaze prebacite na Arena Sport 1 , trenutno repriza utakmice njegovog kluba protiv Olimpijakosa. 23.minut trenutno, a neko rece igrao je svih 90
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 11 jan 2018, 08:37

Zagor je napisao/la:Prica se da bi mogao Stojcev kod nas. Koliko je to realno nemam blage veze..hocu da kaze prebacite na Arena Sport 1 , trenutno repriza utakmice njegovog kluba protiv Olimpijakosa. 23.minut trenutno, a neko rece igrao je svih 90
Jeste, igrao je svih 90 minuta, vidio sam na livescore.Volio bih da dođe, isto tako volio bih da se malo angažujemo i oko bekovskih pozicija.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 11 jan 2018, 09:44

Historicar je napisao/la:
Zagor je napisao/la:Prica se da bi mogao Stojcev kod nas. Koliko je to realno nemam blage veze..hocu da kaze prebacite na Arena Sport 1 , trenutno repriza utakmice njegovog kluba protiv Olimpijakosa. 23.minut trenutno, a neko rece igrao je svih 90
Jeste, igrao je svih 90 minuta, vidio sam na livescore.Volio bih da dođe, isto tako volio bih da se malo angažujemo i oko bekovskih pozicija.
Foluške trenutnog kluba, kada su vidjeli da je tražen , ubacuju ga u tim, da mogu tražiti pare za raskid
:crazy:

zagorski
Postovi: 7661
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 11 jan 2018, 10:33

Bojim se da ce onaj simba biti u pravu,da nema (jos) nista od Stojceva.

Avatar
crnehorde
Postovi: 243
Pridružen/a: 11 avg 2016, 19:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la crnehorde » 11 jan 2018, 11:28

Ma pregovara se polako,nema vise davanja para na ruke,zato i malo vise idu pregovori,ali idu jace plate,pregovara se jos sa stojcevom i obradovicem,kraljlavova da je znao oko stojceva reko bi da se on nama sam nudio,ali posto vidi da ne moze uzimati se pare ko prije iz kluba tj. proslih uprava malo ce biti teze izvuci onoliko koliko igrac zahtjeva.
JEDINA DOBRA STRANA OVE UPRAVE JESTE TO STO NE DAJU PARE NA RUKE,A ZA OSTALO IM JE.BEM PLEME !
SARAJ'VO ZIVOT JE MOJ !!!
DUPLA KRUNA 2018/19
Halalolsun
ŠAMPIONI 2019/20

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 11 jan 2018, 11:50

Mene brinu bekovske pozicije.
Svaka čast Šabanoviću i Pidru, ali oni nemaju sekunde u zvaničnim utakmicama prvog tima i na njih ozbiljno ni Husref, vjerovatno, ne računa.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 11 jan 2018, 11:52

crnehorde je napisao/la:Ma pregovara se polako,nema vise davanja para na ruke,zato i malo vise idu pregovori,ali idu jace plate,pregovara se jos sa stojcevom i obradovicem,kraljlavova da je znao oko stojceva reko bi da se on nama sam nudio,ali posto vidi da ne moze uzimati se pare ko prije iz kluba tj. proslih uprava malo ce biti teze izvuci onoliko koliko igrac zahtjeva.
JEDINA DOBRA STRANA OVE UPRAVE JESTE TO STO NE DAJU PARE NA RUKE,A ZA OSTALO IM JE.BEM PLEME !
Ma ja koliko znam i nema se para da se daju na ruke , a isto tako nisu ni plate ni blizu prijasnjih tako da igraci logicno gledaju gdje ce vise uzeti
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 11 jan 2018, 12:10

BordoSarajevo je napisao/la:Mene brinu bekovske pozicije.
Svaka čast Šabanoviću i Pidru, ali oni nemaju sekunde u zvaničnim utakmicama prvog tima i na njih ozbiljno ni Husref, vjerovatno, ne računa.
Pa bolje da oni dobiju po 15-20 minuta svako drugu utakmicu i sticu iskustvo, nego da to isto rade polovnjaci koje bi placali po nekoliko hiljada maraka. Jos ako je istina da malci razvaljuju u juniora ja ne vidim nikakav problem.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

kraljlavova
Postovi: 567
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 11 jan 2018, 12:11

crnehorde je napisao/la:Ma pregovara se polako,nema vise davanja para na ruke,zato i malo vise idu pregovori,ali idu jace plate,pregovara se jos sa stojcevom i obradovicem,kraljlavova da je znao oko stojceva reko bi da se on nama sam nudio,ali posto vidi da ne moze uzimati se pare ko prije iz kluba tj. proslih uprava malo ce biti teze izvuci onoliko koliko igrac zahtjeva.
JEDINA DOBRA STRANA OVE UPRAVE JESTE TO STO NE DAJU PARE NA RUKE,A ZA OSTALO IM JE.BEM PLEME !
Ja sam samo prenio Šta je sam Stojčev rekao nama neki dan znaci lično od njega je info istina je da ga naši zovu ali on kaže da mu se ne raskida ugovor dole jer ima dobra primanja a naši mu ne mogu ponuditi ni približno vidjecemo Šta će biti na kraju

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 11 jan 2018, 12:25

miky_hz je napisao/la:Prosinecki je zvao Husrefa na rucak ,mislim da su jucer bili pa me i ne cudi otkud nasih najvise na ovom spisku. :)
Brate mislim da se ovim pozivima ne treba previse radovati. Momci propustaju pripreme. Zanimljivo je da je 5 iz Zrinjskog, 4 nasa, a haman niko iz Melje.

Nije ovaj prvi spisak sigurno Robert pravio. Ne zna on niti jednog igraca koji su pozvani. Savezovo maslo.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5272
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 11 jan 2018, 12:29

Pa realno koga bi iz melje zvao kad mi i svinjski najbolji roster imamo... A ujedno si upravu za pripreme...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
crnehorde
Postovi: 243
Pridružen/a: 11 avg 2016, 19:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la crnehorde » 11 jan 2018, 12:37

Inijesta je napisao/la:
crnehorde je napisao/la:Ma pregovara se polako,nema vise davanja para na ruke,zato i malo vise idu pregovori,ali idu jace plate,pregovara se jos sa stojcevom i obradovicem,kraljlavova da je znao oko stojceva reko bi da se on nama sam nudio,ali posto vidi da ne moze uzimati se pare ko prije iz kluba tj. proslih uprava malo ce biti teze izvuci onoliko koliko igrac zahtjeva.
JEDINA DOBRA STRANA OVE UPRAVE JESTE TO STO NE DAJU PARE NA RUKE,A ZA OSTALO IM JE.BEM PLEME !
Ma ja koliko znam i nema se para da se daju na ruke , a isto tako nisu ni plate ni blizu prijasnjih tako da igraci logicno gledaju gdje ce vise uzeti
Ma ima se para dosta ali nece da se rasipaju,boga mi za te plate i ne bih bas rekao ... ali eto vidjet cemo sta ce biti
SARAJ'VO ZIVOT JE MOJ !!!
DUPLA KRUNA 2018/19
Halalolsun
ŠAMPIONI 2019/20

Avatar
AliG
Postovi: 63
Pridružen/a: 24 avg 2014, 17:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AliG » 11 jan 2018, 12:39

emir79 je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Prosinecki je zvao Husrefa na rucak ,mislim da su jucer bili pa me i ne cudi otkud nasih najvise na ovom spisku. :)
Brate mislim da se ovim pozivima ne treba previse radovati. Momci propustaju pripreme. Zanimljivo je da je 5 iz Zrinjskog, 4 nasa, a haman niko iz Melje.

Nije ovaj prvi spisak sigurno Robert pravio. Ne zna on niti jednog igraca koji su pozvani. Savezovo maslo.
Evo sta Husref misli o pozivu ...

Istina za Vedrana!!!

Serha
Postovi: 59
Pridružen/a: 26 jan 2016, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Serha » 11 jan 2018, 13:01

DenchiNL je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Niste se skontali Denchi, momak kaze da Saric ne ispunjava tih 5 godina jer je dosao 2014. :D
ali čoče 3 godine je :D 2012 se promjenio zakon... :wave:

"Sticanje državljanstva olakšanom naturalizacijom
3. da ima stalno mjesto boravka u najmanje posljednje tri godine na teritoriji BiH"

sportaši kao npr. da se zovnu za repku :D komisija može odobriti po pojedinačnom zahtjevu
"Član 13.
Ako se u pojedinacnim slucajevima naturalizacija lica smatra od narocite koristi za Bosnu i
Hercegovinu, lice mož steci državljanstvo bez ispunjavanja zahtjeva iz clana 9. st. 1., 2. i 6.
"
Testo je napisao/la:sarić je bošnjak iz dubrovnika, isto kao emir spahić
to bez daljnjeg , vjerovatno njegovi imaju porijekla odavde...
Po FIFA pravilima igrač koji državljanstvo nije dobio na osnovu mjesta rođenja ili po porodičnoj liniji(mjesto rođenja roditelja, djeda, nane) mora imati bar 5 god. neprekidnog boravka u toj državi, s tim da u tih 5 god. ne ulaze godine skupljene prije 18 god.

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 11 jan 2018, 13:03

BordoSarajevo je napisao/la:Mene brinu bekovske pozicije.
Svaka čast Šabanoviću i Pidru, ali oni nemaju sekunde u zvaničnim utakmicama prvog tima i na njih ozbiljno ni Husref, vjerovatno, ne računa.
Upravu si 100 %, imamo samo dva beka sa minutažom u seniorskom fudbalu, Hodžića i Bekića (obojica su tek u Sarajevu počeli igrati na desnom i lijevom bočnom u kontinuitetu), a kao borit cemo se za titulu na proljeće.Neozbiljno i amaterski bi bilo ostati samo sa njima dvojicom na bekovima, a o Hebiboviću na desnom bočnom glupo je i pričati.Evo na primjer Liga za prvaka, igraš protiv Želje ili Zrinjskog, nema jednog od njih ili možda obojice zbog kartona ili povreda, a sa druge strane Zakarić, Zec, Todorović...

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 11 jan 2018, 13:34

Historicar je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Mene brinu bekovske pozicije.
Svaka čast Šabanoviću i Pidru, ali oni nemaju sekunde u zvaničnim utakmicama prvog tima i na njih ozbiljno ni Husref, vjerovatno, ne računa.
Upravu si 100 %, imamo samo dva beka sa minutažom u seniorskom fudbalu, Hodžića i Bekića (obojica su tek u Sarajevu počeli igrati na desnom i lijevom bočnom u kontinuitetu), a kao borit cemo se za titulu na proljeće.Neozbiljno i amaterski bi bilo ostati samo sa njima dvojicom na bekovima, a o Hebiboviću na desnom bočnom glupo je i pričati.Evo na primjer Liga za prvaka, igraš protiv Želje ili Zrinjskog, nema jednog od njih ili možda obojice zbog kartona ili povreda, a sa druge strane Zakarić, Zec, Todorović...
A i kad bi se to desilo, ne daj Bože, vjerovatno bi se krpilo, vraćaj Adukora na stopera a daj nekog na beka, iskusnog, naprimjer Šofranca. Sumnjam da će ta djeca debitovati protiv kona, svinjskog... a kad su možda trebali - nisu, jer imalo smo do sad dosta "lakih" protivnika. Al vidjet cemo, mene to brine, a nadam se da i Husrefa pa da se to riješi kako.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 11 jan 2018, 15:00

Mali Šabanović i Pidro neće prismrditi terenu, a kamoli protiv Zrinje, Širokog i itd. Oni su radi reda pozvani, da malo prođu pripreme, neće oni imati bog zna kakvu minutažu.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, Chony533, Lobudaraczapamcenje, simonknows i 42 gosta.