FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 29 nov 2017, 14:48

belosevic28 je napisao/la:U januaru se rijesiti jos Andjusica i Livaka, Novakovica ako ce vec doci taj novi stoper. Ostalo nezz, Said jednu tekmu vrh, protiv kona nije ni kopacke isprljao a nekamo dres i sorc...
Ja bi oba beka promijenio ali na ljeto, sad bi bilo previse "tumbanja".
Ma ludost je očekivat od ovakvog Saida BILO ŠTA na onom terenu. Jedva se dohaviz'o da počne igrat po relativno normalnim travnjacima, da ne bježi od svoje sjene, ne znam šta je šef očekiv'o kad ga je uveo...
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 29 nov 2017, 15:25

Ma Crnkića je trebalo držati dok mu je ugovor, naravno, ne plaćati mu ništa pa nek plati svoju grešku maksimalno tako što neće igrati dug vremenski period, ovako, potražit će novi klub i nastaviti kao da ništa nije bilo. I ja mislim da neće ostajati ovdje ali mislim da će se konkurenti tu umješati, Zrinjski pogotovo.

Protiv Borca uvijek kada igramo kod njih neki belaj, slučajno ili ne, prije su bile upitne utakmice jer duguju igračima pare, sad štrajkaju jer nemaju plate.. i to uvijek kada mi igramo s njima.
Oslabljeni smo protiv njih, loši su skroz ali neće biti lako, maximalno ozbiljno ući u utakmicu i pobijediti.

Moramo uzeti 6 bodova u ove dvije utakmice i onda se mora ekipa pod hitno pojačati. Nisam baš optimističan što se tiče zimskog prelaznog roka, još su mi u glavi prošli zimski prijelazni rokovi i onaj stoper koji je došao kod nas (Husrefova želja) pa je otišao nakon treninga odma u neku amatersku ekipu a trebao nam štoper, pitanje je hoćemo li imati sredstava da se ekipa adekvatno pojača kako bi mogli nešto očekivati.

Po svemu sudeći, Novaković će biti bivši, moramo naći iskusnog i jakog stopera, i po meni bi dobro došao i još jedan stoper i ne bi vraćao tu Adukora, pored Mihojevića i novog stopera, neophodan je još jedan jer će ići jake utakmice a sa Mujakićem i ostalim mladim igračima ne možemo konkurisati za titulu jer smo puno bodova prosuli. Mujakić, Hadžić i ostali su veliki talenti, ali s njima na titulu uz ovaj zaostatak je nemoguća misija.

Po meni, potrebna su pojačanja i na obje krilne pozicije. Visoka, jaka i brza krila, kao Duljević, ovi su mlohavi koje imamo, mogu oni proć igrača ali su preniski, slabi.

Meni je želja i jedan napadač, tipa Komazeca, Benke... nekog ko će biti pred golom i davati golove. Ahmetović je dobar igrač al me nervira što se vraća i svugdje ga ima samo nema gdje treba biti - u napadu. Velkoski se izvlači na krilo, na stranu..

Po meni, po mom mišljenju, potrebno je dosta pojačanja, kako i šta će biti, niko ne zna.
Zahvalio bi se Liivaku, Anđušiću, pa i Ivetiću, Herića i Radovca bi poslao na posudbu ako neće dobijati veću minutažu na proljeće.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 29 nov 2017, 16:01

SiouxLukavac je napisao/la:Ma Crnkića je trebalo držati dok mu je ugovor, naravno, ne plaćati mu ništa pa nek plati svoju grešku maksimalno tako što neće igrati dug vremenski period, ovako, potražit će novi klub i nastaviti kao da ništa nije bilo. I ja mislim da neće ostajati ovdje ali mislim da će se konkurenti tu umješati, Zrinjski pogotovo.

Protiv Borca uvijek kada igramo kod njih neki belaj, slučajno ili ne, prije su bile upitne utakmice jer duguju igračima pare, sad štrajkaju jer nemaju plate.. i to uvijek kada mi igramo s njima.
Oslabljeni smo protiv njih, loši su skroz ali neće biti lako, maximalno ozbiljno ući u utakmicu i pobijediti.

Moramo uzeti 6 bodova u ove dvije utakmice i onda se mora ekipa pod hitno pojačati. Nisam baš optimističan što se tiče zimskog prelaznog roka, još su mi u glavi prošli zimski prijelazni rokovi i onaj stoper koji je došao kod nas (Husrefova želja) pa je otišao nakon treninga odma u neku amatersku ekipu a trebao nam štoper, pitanje je hoćemo li imati sredstava da se ekipa adekvatno pojača kako bi mogli nešto očekivati.

Po svemu sudeći, Novaković će biti bivši, moramo naći iskusnog i jakog stopera, i po meni bi dobro došao i još jedan stoper i ne bi vraćao tu Adukora, pored Mihojevića i novog stopera, neophodan je još jedan jer će ići jake utakmice a sa Mujakićem i ostalim mladim igračima ne možemo konkurisati za titulu jer smo puno bodova prosuli. Mujakić, Hadžić i ostali su veliki talenti, ali s njima na titulu uz ovaj zaostatak je nemoguća misija.

Po meni, potrebna su pojačanja i na obje krilne pozicije. Visoka, jaka i brza krila, kao Duljević, ovi su mlohavi koje imamo, mogu oni proć igrača ali su preniski, slabi.

Meni je želja i jedan napadač, tipa Komazeca, Benke... nekog ko će biti pred golom i davati golove. Ahmetović je dobar igrač al me nervira što se vraća i svugdje ga ima samo nema gdje treba biti - u napadu. Velkoski se izvlači na krilo, na stranu..

Po meni, po mom mišljenju, potrebno je dosta pojačanja, kako i šta će biti, niko ne zna.
Zahvalio bi se Liivaku, Anđušiću, pa i Ivetiću, Herića i Radovca bi poslao na posudbu ako neće dobijati veću minutažu na proljeće.
Pa Merso je najmanje kriv za to. Od njega to trener trazi, Musemic u dosta manjoj mjeri od Cale kod kojeg je bio sve samo ne napadac i kojem je sluzio da pravi prostor Crnkicu i Hebibovicu. Kad je u 16m i kad ima bilo kakvu upotrebljivu loptu, on je ubica. Isto tako, Marko i dalje puno srlja i ne vidim po cemu on ima zacementirano mjesto u ekipi... :hmmmmm:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 29 nov 2017, 16:13

@Sabke
Ni po čem ne bi trebao imat zagarantovano mjesto. Marko ne napreduje već odavno, ali je, sreća, dosta mlad. Ako mu se pridoda kvalitetan štoper od kojeg može nešto naučit, to bi bilo odlično. Ovako njih dvojica samo zavaljuju jedan drugog, ne zna se ko pije ko plaća, ovaj ispadne iz tramvaja, zaleti se drugi da fol popravi pa i on ispadne iz tramvaja. :damn:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 29 nov 2017, 16:17

SiouxLukavac je napisao/la:Ma Crnkića je trebalo držati dok mu je ugovor, naravno, ne plaćati mu ništa...
Kako mislis ne placati mu nista :D

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 29 nov 2017, 16:25

uNbx je napisao/la:@Sabke
Ni po čem ne bi trebao imat zagarantovano mjesto. Marko ne napreduje već odavno, ali je, sreća, dosta mlad. Ako mu se pridoda kvalitetan štoper od kojeg može nešto naučit, to bi bilo odlično. Ovako njih dvojica samo zavaljuju jedan drugog, ne zna se ko pije ko plaća, ovaj ispadne iz tramvaja, zaleti se drugi da fol popravi pa i on ispadne iz tramvaja. :damn:
Ne znam, mene brine sto on kiksa iz cista mira, znaci zanosi se sa loptom, ima neke nekontrolisane izlete itd. Sreca je samo sto je mlad i sto ima vremena da se popravlja. :pray:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
ledesma
Postovi: 4965
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 29 nov 2017, 16:29

Sabinho je napisao/la:
uNbx je napisao/la:@Sabke
Ni po čem ne bi trebao imat zagarantovano mjesto. Marko ne napreduje već odavno, ali je, sreća, dosta mlad. Ako mu se pridoda kvalitetan štoper od kojeg može nešto naučit, to bi bilo odlično. Ovako njih dvojica samo zavaljuju jedan drugog, ne zna se ko pije ko plaća, ovaj ispadne iz tramvaja, zaleti se drugi da fol popravi pa i on ispadne iz tramvaja. :damn:
Ne znam, mene brine sto on kiksa iz cista mira, znaci zanosi se sa loptom, ima neke nekontrolisane izlete itd. Sreca je samo sto je mlad i sto ima vremena da se popravlja. :pray:
Ma Marko je meni naš najbolji štoper u posljednjih 20 godina... Jednostavno njegova inteligencija, hrabrost, visina i jačina ga čine idealnim štoperom... Momak kad bude igrao na boljim terenima(kao i Duljević) pokazat će sav svoj kvalitet...
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 29 nov 2017, 17:24

@Sioux ne bih ja rekao da su Mujakić, Hadžić i kompanija premladi da se s njima napada titula. Ništa lošiji ne bi bio Mujakić od npr Novakovića, Hadžića bih ja u prvu ubacio već protiv Borca, a i Herić je pokazao da može i zna. Još je njima bitno da se nametnu, ja mislim da bi grizli po terenu. Posebno Mujakić koji mi izgleda kao da bi pichoku rasturio svakom ko ga pokuša proći.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 29 nov 2017, 17:43

skoroalen je napisao/la:@Sioux ne bih ja rekao da su Mujakić, Hadžić i kompanija premladi da se s njima napada titula. Ništa lošiji ne bi bio Mujakić od npr Novakovića, Hadžića bih ja u prvu ubacio već protiv Borca, a i Herić je pokazao da može i zna. Još je njima bitno da se nametnu, ja mislim da bi grizli po terenu. Posebno Mujakić koji mi izgleda kao da bi pichoku rasturio svakom ko ga pokuša proći.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Protiv Borca će vjerovatno Krste na špica, a Hebib i Said na krila. Hadžića očekujem tek kad se Said umori, Krle na krilo, a Nedim u napad. Mada bih i ja volio Hadžića od prve, a Hebib nek uđe umjesto Saida nekad u drugom.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 29 nov 2017, 17:46

Orangina85 je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:Ma Crnkića je trebalo držati dok mu je ugovor, naravno, ne plaćati mu ništa...
Kako mislis ne placati mu nista :D
Nije robovlasnicko drustvo :mrgreen:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
baboatif
Postovi: 342
Pridružen/a: 11 avg 2014, 16:03
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la baboatif » 29 nov 2017, 17:50

MortemHz je napisao/la:
Orangina85 je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:Ma Crnkića je trebalo držati dok mu je ugovor, naravno, ne plaćati mu ništa...
Kako mislis ne placati mu nista :D
Nije robovlasnicko drustvo :mrgreen:
nismo pseudoradnici i ratnici

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
Svi u napad,jedan je HASE

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 29 nov 2017, 17:53

Trebalo ga je ostavit da nam snijeg čisti, da se ne ofiramo k'o maleni. :kafa:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 29 nov 2017, 17:54

Ko je na kraju suspendovan za mec protiv Borca?
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 29 nov 2017, 17:58

Sabinho je napisao/la:Ko je na kraju suspendovan za mec protiv Borca?
sejfudin i fer plej

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 29 nov 2017, 18:03

TobeYarabi je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Ko je na kraju suspendovan za mec protiv Borca?
sejfudin i fer plej
:rol: :rol: :rol: :tokralju: :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 29 nov 2017, 18:04

TobeYarabi je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Ko je na kraju suspendovan za mec protiv Borca?
sejfudin i fer plej
I Stanojević, ako se ne varam.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 29 nov 2017, 18:05

TobeYarabi je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Ko je na kraju suspendovan za mec protiv Borca?
sejfudin i fer plej
Ja bi razumio da je idmah prizno da je on zadnji igro i cao, a ne kloc pustio da nasi dodju na skok i onda fol nakav fer play potez , nelogicno al et
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 29 nov 2017, 18:06

uNbx je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Ko je na kraju suspendovan za mec protiv Borca?
sejfudin i fer plej
I Stanojević, ako se ne varam.
I ja mislim da je on, zadnje dvije je požutio, a mora da je imao jedan i od ranije. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 29 nov 2017, 18:32

slika

tako nešto
eventualno Kadušića mjesto Duleta od prve odnosno Herić mjesto Radovca...

Klupa:Adilović,Kadušić(Dule),Mujakić,Bekić,Herić,Lelić,Hadžić
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 29 nov 2017, 18:46

DenchiNL je napisao/la:slika

tako nešto
eventualno Kadušića mjesto Duleta od prve odnosno Herić mjesto Radovca...

Klupa:Adilović,Kadušić(Dule),Mujakić,Bekić,Herić,Lelić,Hadžić
Herića bi trebalo u prvu a i Lelića bih volio vidjet na krilu. Nije bio loš kad je dobijao priliku ove sezone.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.