FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 12 okt 2017, 12:30

RichmanBiH je napisao/la:Jest kad gledas plitko.
Duboko gledajući ja ivetica ne bih stavio na stopera a ne hus
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 12 okt 2017, 12:38

RichmanBiH je napisao/la:Nas je problem sto zivimo od stare slave.
To je i problem navijača kad su očekivanja u pitanju, jednostavno treba sebi priznat, mi nismo najjači klub u ovoj državi, niko nas se živ ne boji i to je to. A još je veći problem kod igrača, natakare dres FKS i kontaju prvo da će igrat 30% bolje nego inače, da će se sve samo, da bodovi dolaze ko halva, a sve zato što je to FKS.
Postali smo šprdnja u svakom smislu. Doveo si se u situaciju da ekipe poput GOŠKa i Krupe (bez omalovažavanja) pokazuju nula respekta prema tebi na Koševu. Jel može gore i jadnije? Puno je tu faktora koji su doveli do toga, Husref nije jedan od njih, ali definitivno djeluje kao da ne čini ništa da se to malo popravi, ali rano je za sudit. Sezona 14/15, iako završena titulom, je sezona koja je najviše unazadila ovaj klub u svojoj historiji. Još se klub ni blizu nije oporavio od svih stvari koje su klošari radili, i neće još neko vrijeme. :puke:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 12 okt 2017, 12:49

Pantelija je napisao/la:
RichmanBiH je napisao/la:Jest kad gledas plitko.
Duboko gledajući ja ivetica ne bih stavio na stopera a ne hus

Koga bi stavio? pa ne ide to tek tako nije igrica. Evo igra kadusic, momku 20 godina napravio par gresaka vec ga svi tjerate u kantonalnu ligu i savjete mu djelite da upise fax. Svi bi da se jebu a da ga ne prime. Krupa, mladost, lsitica, zrinjski su KLUBOVI za nas. Dok nam to svima ne bude jesno u klubu i na tribinama vazda ce nam vako biti.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 12 okt 2017, 12:51

Al zato je garantujem da ćeš preko ivetica popušiti bar 1

Čuj kadušić haha uopšte se ne pljuje toliko...
Imaš hadzica niko ga ne.pljuje, herica svi prizeljkuji, imasbcrnc na stoperu, imaš ovg iz akademije, al jok daj ivetica iako je.dokazana rupetina
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 12 okt 2017, 13:02

Adukor nije igrao jer nije prosao pripreme. Kako se ne pljuje protiv krupe horsko **** majke i sestara i oca hodzu.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 12 okt 2017, 13:16

RichmanBiH je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
RichmanBiH je napisao/la:Jest kad gledas plitko.
Duboko gledajući ja ivetica ne bih stavio na stopera a ne hus

Koga bi stavio? pa ne ide to tek tako nije igrica. Evo igra kadusic, momku 20 godina napravio par gresaka vec ga svi tjerate u kantonalnu ligu i savjete mu djelite da upise fax. Svi bi da se jebu a da ga ne prime. Krupa, mladost, lsitica, zrinjski su KLUBOVI za nas. Dok nam to svima ne bude jesno u klubu i na tribinama vazda ce nam vako biti.
Ne zajebaji.. kadusic je protiv krupe bio u rangu najveceg amatera zbog kojeg smo izgubili utakmicu.
I to mu nije jedina tekma gdje je bio kardinalan.

U prosjeku, on licno ima vise losih utakmica od onih na kojim je bio na nivou.

Adukora sto prije gurnuti u igru..

Slazem se za Herica, i da se gura st vise mladjih igraca.

Od guranja veterana(30+) ne mozemo nista dobiti.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 12 okt 2017, 13:23

Thomas Brdarić je uništio samopouzdanje Ivetiću i Novakoviću sa onim kritikama. On je kriv za sve loše, Husref odgovara samo za dobre stvari. Kad se dobije tekma tad ovaj Husrefov sin može pisati "Brdarić hehehe, dronovi hehehe". Kad nas nadigra Krupa na Koševu, tad je mystery šta se desilo.. :hmmmm: Ubi nas neobjektivnost!
Bahati, bahati Željkan!
1946

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 12 okt 2017, 13:38

Slazem se da treba djecu gurati ali ko da bi mi imali strpljenja i za trenera i za igrace.

@joker laz je da nas je krupa nadigrala. Cime su nas nadigrali tacno? Odigrali smo 2 pol odlicno, strpljivo, preokrenuli. Sad sta se desilo igracima u one 2 minute to znaju samo oni i nema tog trenera koji moze uticati na to.
UPRAVA NAPOLJE!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 12 okt 2017, 13:41

RichmanBiH je napisao/la: @joker laz je da nas je krupa nadigrala. Cime su nas nadigrali tacno?
GolEvima! Oni zabili 3 komada, mi dva. :kafa: Hehehe, Brdaric! Hehe!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 12 okt 2017, 16:10

Vidim po ovim zadnjim prijateljskim, da Husref gura Adukora na stopera sto je odlicno, ali isto tako ono sto sam ga malo gledao mi nije izgledao sigurno nikako :D
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 12 okt 2017, 20:24

(VIDEO) Rijad Sadiku: San mi je debitovati za Sarajevo 12.10.2017 u 14:22 Mladi fudbaler Sarajeva Rijad Sadiku bio je gost N1 televizije, nakon uvrštenja među 60 najtalentovanijih fudbalera svijeta rođenih 2000. godine. Član Sarajeva je u razgovoru sa Hanom Sokolović kazao je da mu je san debitovati za prvi tim FK Sarajeva, pred punim stadionom Koševo. "Što se mene tiče, debitovati za Sarajevo mi je san od malih nogu. Od kako sam imao četiri-pet godina. Svi maštaju o ligama petice, to je i moj cilj. Ali sada sam skoncentrisan na FK Sarajevo, i mislim da je pravi put igrati za klub u kojem si ponikao - pa onda dalje", kazao je Sadiku za N1.


Moj momak, ima ivetic a ti bi da debitujes.... Ccc bezobraznik!
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 12 okt 2017, 20:50

Pantelija je napisao/la:(VIDEO) Rijad Sadiku: San mi je debitovati za Sarajevo 12.10.2017 u 14:22 Mladi fudbaler Sarajeva Rijad Sadiku bio je gost N1 televizije, nakon uvrštenja među 60 najtalentovanijih fudbalera svijeta rođenih 2000. godine. Član Sarajeva je u razgovoru sa Hanom Sokolović kazao je da mu je san debitovati za prvi tim FK Sarajeva, pred punim stadionom Koševo. "Što se mene tiče, debitovati za Sarajevo mi je san od malih nogu. Od kako sam imao četiri-pet godina. Svi maštaju o ligama petice, to je i moj cilj. Ali sada sam skoncentrisan na FK Sarajevo, i mislim da je pravi put igrati za klub u kojem si ponikao - pa onda dalje", kazao je Sadiku za N1.


Moj momak, ima ivetic a ti bi da debitujes.... Ccc bezobraznik!
Momak je malo lood..
Cuj ono bi debitovalo. Sto se ne pocne drogirati, ko sav normalan svijet. :mrgreen:

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 12 okt 2017, 21:10

Vala bas. Ivetic hrabro srce I miljenik pitara. Nemre sine preko reda.
UPRAVA NAPOLJE!

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keno83 » 12 okt 2017, 21:26

RichmanBiH je napisao/la:Nas je problem sto zivimo od stare slave.
aj molim te reci mi koja je to slava, kad citam teme ovih nasih klubova i repke osipam se, kakva bola slava do rata 2 titule i slava. ajde uzivajte ljudi, u ovoj drzavi ne postoji toliko velik klub da se slavnim nazvati moze, ni po rezultatima ni po brojnosti armije nit icemu, nije ni Dinamo do rata slavan bio a ne ovo nase Sa, Zeljo, Velez i 5 ukupno titula, za 50 godina fudbala na ovim prostorima.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 12 okt 2017, 22:57

keno83 je napisao/la:
RichmanBiH je napisao/la:Nas je problem sto zivimo od stare slave.
aj molim te reci mi koja je to slava, kad citam teme ovih nasih klubova i repke osipam se, kakva bola slava do rata 2 titule i slava. ajde uzivajte ljudi, u ovoj drzavi ne postoji toliko velik klub da se slavnim nazvati moze, ni po rezultatima ni po brojnosti armije nit icemu, nije ni Dinamo do rata slavan bio a ne ovo nase Sa, Zeljo, Velez i 5 ukupno titula, za 50 godina fudbala na ovim prostorima.
Slava su te dvije titule kad se uzme u obzir konkurencija. Slava je Manchester, HSV, Anderlecht, slava je puno Koševo na svakoj utakmici, slava su Pape, Hase, Keli, Vujović, Antić, Prodanović, Prljača, Brozović, Hadžibegić... s obzirom na to šta sad imamo, sve gore nabrojano je slava. Poslije rata, mi smo tek treći klub u BiH po titulama, Koševo napunili jednom a i to ne 100%, ne možemo skupit 5 igrača za koje će publika reći da mogu bit legende. Mi smo veliki klub ako se gleda historija al trenutno smo prosječan klub najgore lige u Evropi.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️


keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keno83 » 13 okt 2017, 00:07

nit onda, nit sad veliki, osim u ocima nasih navijaca, putujem, vjeruj mi puno Jugom, i nasi klubovi nisu nikome veliki, nego ono joj nekad u deset godina u vrh upadnu Zeljo, Sarajevo,Velez, onda odmah sljedece sezone u donjem dijelu tabele i tako tavorenje, ali eto da ne skrecemo sa teme, kad nabrajas navijace, tribine, mentalitet i to, samo Hajduk na ovim prostorima je velik, jer je to ideologija, zakletva svake kuce u Dalmaciji, svake zene i muskarca, clan je porodice, ne do 20 te godine nego do groba, uz Zvezdu naravno, koja je opet mega gigant zbog LS, ovo ostalo vjeruj mi...

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 13 okt 2017, 04:01

Normala braca, nama je najveći sve i da je go qrac. Znamo mi dobro da nismo nikad bili u rangu gore pobrojanih.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 13 okt 2017, 07:25

@keno ne znam gdje putujes ali po zgu splitu bgu vole se prisjecati utakmica sa nama itd. Trenutno smo organizacijski 5-6 klub lige i sa slabim naznakama da ce se to promjeniti skoro.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 13 okt 2017, 09:29

Jel zna neko gdje će u Tk naši bit uoči susreta sa Slobodom :)

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Burberry46, bvsic, James1987, Pablo11, pitartz i 59 gostiju.