FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2535
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 03 dec 2017, 02:13

Pantelija je napisao/la:mozete mi se smijati, ali ja bih dao sve da pogledam u vitezu stoperski tandem iz akademije, mihojevic- muujakic, ispred heric
mislimd a bi njih dvojcia na stoperuse fenomenalno uklopili
da ova uprava, ali i stručni štab, imaju bilo kakve strategije i cilja, ovo što si napisao bi bila sasvim normalna i očekivana stvar. Međutim, svima su očito draži polovnjaci tipa Novaković zvani Nesta, najbolji stoper lige, i Stanojević zvani Lampard, najbolji centralni vezni lige.
Mladim igračima moramo davati šansu u prvom timu. Trebamo biti svjesni da je ova liga na dnu, i slanje mladih igrača na posudbe u "niže" lige ne može biti korisno za njihov razvoj.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 03 dec 2017, 02:21

miky_hz je napisao/la:Sto se sj.ebo onaj ker divi mu pogleda sto je zakuco za Adukorom :urnebes:
Ne vrijeđaj psa, nije on kriv. :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

ajdohordas
Postovi: 3823
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 03 dec 2017, 03:18

LegendKiller je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:mozete mi se smijati, ali ja bih dao sve da pogledam u vitezu stoperski tandem iz akademije, mihojevic- muujakic, ispred heric
mislimd a bi njih dvojcia na stoperuse fenomenalno uklopili
da ova uprava, ali i stručni štab, imaju bilo kakve strategije i cilja, ovo što si napisao bi bila sasvim normalna i očekivana stvar. Međutim, svima su očito draži polovnjaci tipa Novaković zvani Nesta, najbolji stoper lige, i Stanojević zvani Lampard, najbolji centralni vezni lige.
Mladim igračima moramo davati šansu u prvom timu. Trebamo biti svjesni da je ova liga na dnu, i slanje mladih igrača na posudbe u "niže" lige ne može biti korisno za njihov razvoj.
Šta to fali Stanojeviću ? Imam osjećaj da ga indirektno prozivaš, momak igra i više nego odlično i mislim da je bas opravdao riječ "pojačanje" i pravo je osvježenje za naš vezni red, i odatle ga ne bi trebalo dirat bar što se tiče prvih 11, a naravno da ovo ne znači da se Heriću ne bi trebala davat šansa, uvijek se može naći nekih 15-20 minuta za omladince dok ne pokažu da definitivno zaslužuju i prvih 11.
Za Novakovića se definitivno slažem...

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 03 dec 2017, 09:44

Pa prije bih izbacio Ahmetovića iz prve i igrao bez napada nego mijenjao Stanojevića. Najbolji veznjak u ligi, bez konkurencije. Imamo mi prečih pozicija za popunjavanje omladinom od centralnih veznih. Herić je baksuz svjetske klase, prošlu sezonu su mu Ivetić i You Know Who krali mjesto na sredini, momak je za obojicu izmislio fudbal. Ove godine ima nesreću da Sarajevo ima najbolji dvojac na sredini još od tandema Jajalo - Cimirot. Realno, bolje bi bilo Sarića izbacit za Herića, igrat taj neki moderni 4-3-3 fudbal s tri veznjaka u liniji (što danas mnoge ekipe rade, bez "desetke" nego razbijat dvojac na DMFu koji prekucaje ligu.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 03 dec 2017, 10:54

sarajevo46 je napisao/la:
Amca007 je napisao/la:Jeli naši juniori sledece sezone igraji Ligu prvaka?
Ako završe na kraju prvi da
Ako ne bude menadžerskog, proseravanja na proljeće, tj vodanja igrača po bijelome svijetu, i to ćemo gledati

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2535
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 03 dec 2017, 11:13

Da me ne bi ko krivo shvatio ja nisam kritikovao direktno Stanojevica i njegovu igru, naprotiv dečko je odigrao savim korektno ovo do sada, mada je pretjerano reći da je to sada neko ekstra pojačanje koje nam je nedostajalo i koje je mnogo unaprijedio našu igri. Ja kritikujem ovaj naš sistem u kojem strani igrači imaju prednost u odnosu na mlade igrače iz akademije. Po mom mišljenju Heric bi odigrao isto kao i Stanojevic, garantujem da se kvalitet ne bi osjetio, a uzimamo u obzir koliko nas košta Miloš a koliko Heric. Nije Heric peh, nego naša uprava i stručni stabovi nemaju cilja i znanja da mladom dečku daju šansu.
Primjer od jučer mnogi su ovdje napisali da ne bi voljeli vidjeti Mujakica jer je mlad, daj Ivetica i Adukora na stopera, pa ih dečko svojom igrom sve demantova.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 03 dec 2017, 11:15

To je samo jedna utakmica + to je tvoje misljenje.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 03 dec 2017, 11:27

Juce se vidjelo da mladi igrači (mujakic) i te kako mogu igrati ovu našu ligu ali jok nama oni služe za popunjavanje zapisnika tj da imamo igrace ispod 21 god a igraju nam neki polovnjake.i dok naše komšije prodaju mlade igrace po par miliona mi svoje za neku sicu i onda se cudimo što idu vani

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 03 dec 2017, 11:27

Druga stvar je kad na štoperskim pozicijama imaš dvojac koji ne briljira, a njima su zamjene lijevi bek i zadnji vezni. A na klupi imaš visokog i snažnog momka koji obećava. Umjesto da izmišljaš igračima pozicije, ubaci tog momka pa vidi. S druge strane, mi na sredini imamo sad 5 igrača i svi bi da igraju. Miloš, Adukor, Herić, Radovac, Sarić. Teško je tu ukombinovat sve, samo 2-3 igrača mogu igrat sredinu a imamo pet prilično dobrih.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 03 dec 2017, 11:42

slika
slika
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 03 dec 2017, 11:57

Valjda je izvjesno da Sarić ide sad na zimu? Ako je tačno, eto Heriću izglednijih šansi za minutažu, mada će opet bit prava borba, još ako bi Ordagć došao, tek bi se tad zakuhalo.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 03 dec 2017, 12:16

Pa ocekujem jedno min. 6, 7 igraca da ode, sto na pozajmicu sto prodano/raskinut ugovorom.
I zivcira me sto ce opet na posudbu ovi omladinci kojima se daje sansa na kapaljku. Nemoguce da nemaju kvalitet. Onda zatvori Akademiju i vrati na omladinsku skolu i cao.
PS. Bas Kadusic ode? Nema ga ni na mapi...sad me zanima dje ce? :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 03 dec 2017, 12:20

Do sada su heric,Veladzic,Hadzic,mujakic morali biti nosioci ekipei i automatski vrijedili par miliona i klub bi bio na ogromnom dobitku i igracki i financijski ali nas **** ovo **** ali

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 03 dec 2017, 12:26

Čuj Stanojević "korektno pojačanje".. Momak pokidao skoro svaku tekmu u kojoj je igrao i on kaže "korektno pojačanje". Dajte, ne provaljuj se s tim izjavama, koje su malo reći besmislene. Da je bolji Herić od Miloša, stavio bi njega Husref.

Evo i ovaj Primorac lupa k'o maksum.. O kakvim polovnjacima pričaš? Za mene su u prvoj postavi polovnjaci jedino Novaković i Hodžić. I gdje je taj Veladžić? Treba biti nosioc, a nigdje ga na mapi i u mlađoj selekciji. I ova zadnja rečenica je totalna glupost. Koga su to oni prodali za par miliona? Ne provaljuj se svega ti.

Opet, opet i opet priča o mladim igračima, meni muka kad to pročitam. Skontajte da vi nemate nikakvog uticaja na to, nego trener. Husref ako misli da je neko dobar, da se trudi na treninzima, da radi predano i da je dobra situacija da ga stavi u prvu postavu, on će to i uraditi. A pod "dobrom situacijom" mislim na ukupno stanje kluba na tabeli, bodove itd. Ne može on gurnuti nekog mladog, a ima zaostatak u bodovima i svako kolo mu je imperativ uzimanje punog plijena kako bi se što prije smanjio jaz u odnosu na ove gore klubove. Mi već par sezona nemamo tu "dobru situaciju", jer non stop nešto ganjamo, zaostajemo, drži, ne daj. Šta više kukate za njih.. Kad bude dobra prilika, dobiće šansu. Sve to Husref vidi, po svim parametrima, s njima je svaki dan.
Don't worry, be happy..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 03 dec 2017, 12:47

Hoceš imenom i prezimenom ili kako citaj malo koliko i zašto vrijede mladi igrači iz Hrvatske i Srbije vrijede zato što igraju i ti klubovi nemaju problema dovesti stranca pravo pojačanje a ne nekog našeg igraca .husrefu svaka čast što je do sada napravio ali i ptice znaju da se ni jedan mladi igrac nece nadigrati kod njega

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rasavoje » 03 dec 2017, 12:53

MortemHz je napisao/la:slika
slika
slika
Ko ti je dao dozvolu? :kafa:
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8136
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 03 dec 2017, 12:55

Što se tiče mladih igrača nemoguće je da igraju svaku tekmu. Nisu oni još fizički ni psihički spremni. Njih se mora dozirati minutama, određene utakmice protiv fenjeraša, tu se skupljaju minute. Pa se ubacuju u jače utakmice. Vrlo lako mogu izgoriti i to je porazno u njihovim godinama jer nisu još sazrijeli karakterno i mentalno. 17,18,19-te godine su najznačajnije za razvoj igrača, iako oni misli da su najpametniji i najjači tad, u suštini oni pojma nemaju i još ako se doda nestrpljenje, njegovo i od nekoga ko često ima utjecaja, onda ga pišaj. Hint: pištolj boy :thumbdown:

Mi imamo puno mladih igrača sad u rosteru, valja to sve podmirit utakmicama. Njihovo je da šute i rade ako hoće bolje sebi, jer u Sarajevu je teže postat igrač iz omladinskog pogona nego bilo kojem klubu u ovoj zemlji.

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 03 dec 2017, 12:59

Ok slažem se da im se mora dozirati minutaža ali kako igraju jednu utakmicu 15 min pa ih nema u naredne 4 utakmice moramo da shvatimo da jedino prodajom svojih igraca mozemo napraviti iskorak dalje a ne ispadati iz Evrope na pocetku

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 03 dec 2017, 13:02

To je samo kod nas pravilo da se daje "djeci" na mrtvu kapaljku minutaža. Svugdje u svijetu, ako imaš jakog talenta, guraš ga što više. Tu je struka i eventualno psiholozi da rade sa njim mimo terena, i ne dopuste mu da izgori, da se vine u nebesa, itd. Treba jasno reć, u klubu odavno nemaju muda da se gura mlađarija što je više moguće, a ni navijači nisu spremni istrpit, ma koliko palamudili po forumima i kafama da to nije tako.
Za Mujakića se vidjelo ODMAH u debiju protiv Slavije da je natprosječan talent, svi su spominjali Hamzu, Veladžića i Osmanovića, a meni je za oko zapao baš Mujakić, i u nevjerici sam sve ovo vrijeme da je tek sad dobio čitavu utakmicu, a nije da nije bilo hiljadu prilika da ga se gurne u vatru.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 03 dec 2017, 13:06

Mogu me ovdje napadati razni stručnjaci ali sve dok se ne budemo oslanjali na naše igrace iz omladinskog pogona nama nema napretka igrace o ovo ligu i osvajati je abd ali nam je to max

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AdsBot [Google], zagorski i 38 gostiju.