FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 31 jan 2018, 17:33

skoroalen je napisao/la:
haris004 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Kakvi kapitalci, da bi dovest makar Obradovića :mrgreen:
Mislim da je vakat da potpiše, predugo ovo već traje. Nadam se da neću pročitat da je potpisao za neke azerbejdžance, kazahstance..
Stig'o Marko u Antaliju. Obradović, ne kapiten. :mrgreen:
Nadam se da neće isfurat sad i potpisat za Slobodanku. :rol:
Ima u Antaliji barem 50 klubova trenutno. Valjda ne profula hotel pa šarne za nekog drugog :mrgreen:

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 31 jan 2018, 17:36

Dosta raje smatra da je Hadžić bio kvalitet da dobije značajniju ulogu u prvom timu. Ali mislim da bi on bio drugi Duljević tj. da kako bi mu se bližio kraj ugovora da bi zavlačio klub samo i na kraju džaba otišo. Mlad igrač, Evropa čitava zna za njeg, umjesto da ide na pripreme s klubom i bori se za mjesto on je išao po probama. Mislim da malac ima negativan uticaj od strane roditelja ili možda menadžera.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 17:44

sarajlija je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
Moramo biti svjesni da izmišljaš i da samo naročito glup čovjek bi uložio milione i vraćao ih godinama, osim što ne postoji legalan način da se to uradi, dakle kažnjivo je...iznimno je i glupo, Tan je milijarde zaradio jer je pametan a ne glup...stručnjak ;) :wave:
Hajmo sad ovako postaviti stvari.

Covjek vidio sa ne ide onako kako mu je obecavano i polako poceo da vraca svoje ulozeno kroz brzu prodaju mladih igraca iz akademije putem menadjerskih agencija.Pa citavo ljeto mali Nedim se potuca po kojekakvim probama.
Evo hajde ti meni objasni samo ovu cinjenicu.
Kako ova dvojica mogu valjati nekakvim portugalcima a nama ne valjaju da probamo uzeti vecu cifru,odnosno gurnuti ih u prvi tim.
Samo mi to objasni.
juče sam stavljao izjave Nedima u portugalu...ON je želio ići, u januaru rekao svojoj agenciji da mu nađe klub, cilj mu bio da igra vani...
evo otišao je, drugi juniori će igrati za nas...kao što je igrao cimi i marko...

hajde sad decidno objasni na koji način može iznijeti pare iz kluba gdin Tan? pošto lažeš ovde menadžeru? kojom transakcijom sa računa FKS?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 31 jan 2018, 17:45

SarajevoJeBordo je napisao/la:Dosta raje smatra da je Hadžić bio kvalitet da dobije značajniju ulogu u prvom timu. Ali mislim da bi on bio drugi Duljević tj. da kako bi mu se bližio kraj ugovora da bi zavlačio klub samo i na kraju džaba otišo. Mlad igrač, Evropa čitava zna za njeg, umjesto da ide na pripreme s klubom i bori se za mjesto on je išao po probama. Mislim da malac ima negativan uticaj od strane roditelja ili možda menadžera.
Ko da je on otisao na probu, a klub mu nije dozvolio.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 17:46

haris004 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: Stig'o Marko u Antaliju. Obradović, ne kapiten. :mrgreen:
Nadam se da neće isfurat sad i potpisat za Slobodanku. :rol:
Ima u Antaliji barem 50 klubova trenutno. Valjda ne profula hotel pa šarne za nekog drugog :mrgreen:
dakle Obrade prema Dinamu i FKS :D ne prema konama i Samprasu :rol:
Evolution87 je napisao/la: Ko da je on otisao na probu, a klub mu nije dozvolio.
Što bi išao na probe kad mu tim ide na pripreme? nelogično za nekog ko kažete je trebao da igra, NJEMU je stalo bilo da ode i ništa više, zamalo je i bez ugovora otišao....
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 31 jan 2018, 17:49, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 31 jan 2018, 17:47

Yebo majku mi ovdje svi menadžeri
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 31 jan 2018, 17:48

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la:300.000€ Hadžić, 300.000€ Sadiku, 100.000€ Veladžić = 700.000€ + 500.000€ Marko = 1.200.000€!
Pričajte vi šta hoćete, ali ja sam siguran da sa ovim parama možemo napraviti šampionski tim!
Skoro 2.500.000KM nije malo para!
Otprilike tako + postotak od Cimirota od cirka 500.000€.

Sa polovinom tih para se može ekipa napraviti da se stigne ovaj zaostatak i da na kraju prvi prođemo kroz cilj.

ALI..ne znaju ovi deb.ili iz uprave, tako da od toga nema ništa.
Hajte malo smanjite sa tim protiv Uprave, dosta negativne atmosfere, idemo po kapitalce! :tralala:
Kakva 2-3 igrača možemo dovesti, nismo svjesni! Sa ovim parama se 2-3 vanserijska igrača mogu dovesti, da se iGRAJU!
Sa kojim parama ?

Postoji legenda da su dali 50 000 za Saida... Mada sumnjam..

Nemam nista protiv uprave, zaradili su sebi ljetovanje, plate i bonuse... Sto i jest najvaznije u ovom trenutku... Drago mi je zbog njih ne mogu ti opisat...

Da ne pricamo da ne misle na nas doci ce ljuti zmaj Obradovic, hvala Bogu dragom sa cistim papirima i besplatno... Zivjela uprava !!!
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
zlo87
Postovi: 3259
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 31 jan 2018, 17:51

Ma sve je to u pet deka, neko voli Edina Dzeku, a neko Dzeka.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 17:51

BordoSarajevo je napisao/la:Yebo majku mi ovdje svi menadžeri
virni mu u postove ;)

desio se cambio: Evander Out <-> sarajlija In / logout login
...jesi primjetio da mu je pregorio modem odma kad sam ga imenovao, ko i Evanderu kad mi je mater opsovo a dobri hilmo ga ostavi jer se izvinjavo poslije...
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 31 jan 2018, 18:08, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 31 jan 2018, 17:52

Evolution87 je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:Dosta raje smatra da je Hadžić bio kvalitet da dobije značajniju ulogu u prvom timu. Ali mislim da bi on bio drugi Duljević tj. da kako bi mu se bližio kraj ugovora da bi zavlačio klub samo i na kraju džaba otišo. Mlad igrač, Evropa čitava zna za njeg, umjesto da ide na pripreme s klubom i bori se za mjesto on je išao po probama. Mislim da malac ima negativan uticaj od strane roditelja ili možda menadžera.
Ko da je on otisao na probu, a klub mu nije dozvolio.
Ma to je jasno sasvim, nego htio sam reći da je po meni klub dobro postupio, od momenta kad je mali zatezao sa produženjem jasno je bilo da kopa i rukama i nogama da ide vani. Razumijem i igrača, ako je 300k € + dobar % to je dobar posao, a tamo je još bliže jačim klubovima i ima bolje uslove da se razvije. Tako da u ovim okolnostima priča da mu se ovdje trebala dati šansa pada u vodu i uz uslov da za te pare dovedu kvalitetno iskusnijeg špica!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la prisonbreak » 31 jan 2018, 17:58

Ko vam igra lijevo krilo? Sorry na upadu
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 18:00

prisonbreak je napisao/la:Ko vam igra lijevo krilo? Sorry na upadu
bolje da si pito ko ne igra :D
Halilović, Krste, Said, Kuzmanović, Lelić
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 31 jan 2018, 18:01

prisonbreak je napisao/la:Ko vam igra lijevo krilo? Sorry na upadu
Velkoski igrao ove sezone, Mićo zamjena. Sad je došao Halilović pa vidjet ćemo.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la prisonbreak » 31 jan 2018, 18:03

Mali Andjusic vam je zvijer, sada kako odigra prvo polu odlicno, perfektno. Kakav djelmic i ostali, perfekcija. Imate finog igraca.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 31 jan 2018, 18:08

Anđušić sljedeći ide u Paok :mrgreen:

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 31 jan 2018, 18:09

Braća švabe podržale akciju.
slika
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 31 jan 2018, 18:14

DenchiNL je napisao/la:
sarajlija je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
Moramo biti svjesni da izmišljaš i da samo naročito glup čovjek bi uložio milione i vraćao ih godinama, osim što ne postoji legalan način da se to uradi, dakle kažnjivo je...iznimno je i glupo, Tan je milijarde zaradio jer je pametan a ne glup...stručnjak ;) :wave:
Hajmo sad ovako postaviti stvari.

Covjek vidio sa ne ide onako kako mu je obecavano i polako poceo da vraca svoje ulozeno kroz brzu prodaju mladih igraca iz akademije putem menadjerskih agencija.Pa citavo ljeto mali Nedim se potuca po kojekakvim probama.
Evo hajde ti meni objasni samo ovu cinjenicu.
Kako ova dvojica mogu valjati nekakvim portugalcima a nama ne valjaju da probamo uzeti vecu cifru,odnosno gurnuti ih u prvi tim.
Samo mi to objasni.
juče sam stavljao izjave Nedima u portugalu...ON je želio ići, u januaru rekao svojoj agenciji da mu nađe klub, cilj mu bio da igra vani...
evo otišao je, drugi juniori će igrati za nas...kao što je igrao cimi i marko...

hajde sad decidno objasni na koji način može iznijeti pare iz kluba gdin Tan? pošto lažeš ovde menadžeru? kojom transakcijom sa računa FKS?
Hajd ti decidno objasni koliko te placaju da nas ubjedjujes da je mlijeko crno, jel se salis sa ovim "na koji nacin" ? Kome ti se*es ociju ti..

Ova uprava je razbojnicka, lopovska i uhljebljeni su svi..

Najveci klub u BiH se svake godine bori za Evropu ? Repuh ? Transfer politika ? Sta su to uradili pa ih toliko volis ? Osvojili neki cuveni, najjaci, nezvanicni turnir ? Napravili kucicu u Ferhadiji ? Lagali nas najljepse ?

Ove rasprodaje prave ocajnici a ne pametni ljudi...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 31 jan 2018, 18:16

Laznjak je napisao/la:Braća švabe podržale akciju.
slika
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
zlo87
Postovi: 3259
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 31 jan 2018, 18:18

Laznjak je napisao/la:Braća švabe podržale akciju.
slika
gb i oni no1
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 31 jan 2018, 18:20

simidobar je napisao/la:
Hajd ti decidno objasni koliko te placaju da nas ubjedjujes da je mlijeko crno, jel se salis sa ovim "na koji nacin" ? Kome ti se*es ociju ti..

Ova uprava je razbojnicka, lopovska i uhljebljeni su svi..

Najveci klub u BiH se svake godine bori za Evropu ? Repuh ? Transfer politika ? Sta su to uradili pa ih toliko volis ? Osvojili neki cuveni, najjaci, nezvanicni turnir ? Napravili kucicu u Ferhadiji ? Lagali nas najljepse ?

Ove rasprodaje prave ocajnici a ne pametni ljudi...
nema potrebe da se ti mješaš u moj razgovor sa @sarajlija ako ti ovo nije rezervni profil? čekam da čovjeku proradi modem, svakog trena će ;)

uprava razbojnička zaradila 3 miliona u jednom danu, odigrali extra s Qarabagom, fino igrali naši u repci, čekamo pojačanja da šarnu i batsignal se pali svim pljuvačima i menadžerima da okreću navijače protiv uprave??? no pasaran :nene: :D

napiši za @sarajlija ako znaš odgovor ljepotice, ako ne izvoli stani u red ko ostali, doćiću i do tebe... :wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hajdeee i 37 gostiju.