FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 27 nov 2017, 23:13

hilmo je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Eo povlačim se i ja s teme dok ne istekne opklada. Mojne se samo sekirat hilmaga.
Ma šalim se ja.
Kladili ste se sad trpite, meni nije problem što vi to nosite, mogu misliti kako je vama [emoji38] [emoji38]

Fakat smo nekako mlako ušli u utakmicu. :hmmmmm: Za nepovjerovati. Ali hajde, poraz je morao doći, imali smo fine šanse da ih prestignemo ali eto, nadati se da će biti prilike. Previše smo kiksali na početku sezone. Kako smo krenuli ni ovo nije loše u ovom trenutku.

@skoroalen
Ako si se kladio trk tamo i uzmi avatar, nemoj biti...
Ne ne, naša opklada traje do podjele lige, s dvojicom "anam onih". Ako zijanim uzet ću, nisam pichoka. :mrgreen:
@rasavoje ma idu mi na živce, da se drugačije pred damom ne izražavam. Al' si u pravu, ja pokušavam debile uhavizat. Njima je teže cenat u glavu nego metar u... znaš već.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 27 nov 2017, 23:16

nukleusmember je napisao/la:ključna greška je bila izlazak adukora, taktičko samoubistvo,locust je u pravu i onako indisponiran adukor je bio prebitan,sa njim smo ličili na ekipu,poslije njegovog izlaska bili smo na nivou neke ekipe iz kantonalne lige


VVVBK
Upravo to pomagao stoperima uzimao lopte prije nego dodju do njih, skoro treci stoper bio...
A mogli smo vala i natovarit vezu s Rahmom od starta i Iveticem mjesto Krste i Hebiba...
Garantujem da nas ne bi prolazili ko kroz slamke...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 27 nov 2017, 23:17

uNbx je napisao/la:Eo povlačim se i ja s teme dok ne istekne opklada. Mojne se samo sekirat hilmaga.
ko da je nama lahko da gledamo ova dva izmeta na avataru :urnebes:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 27 nov 2017, 23:23

Ma kakva predaja, šta vam je. Slažem se s Mortemom i kod mene je ista situacija, također. Nije me dotaklo ni 5%, poraz svaki boli, ali ovo danas je meni bezveze. Više mi je bilo žao zbog onog kiksa protiv Krupe.

I nemojte bezveze govoriti da je -6 neki science-fiction, jer to nije, pogotovo u našoj ligi. Pa Zrinjski je zijanio 11 za nekoliko kola. Tako je bilo i kad je bila smjena trenera ove sezone kod nas.. "ma nema šanse", "ma kakvo stizanje bodova", "gotova sezona" bla bla bla.. I došli smo na -3 kroz odlične partije i rezultate, evo sad na -6, što je opet dobro.

Ja se uopšte ne brinem za dalje. Imamo igru, dobru ekipu i strašnog trenera i nemam se za šta brinuti. Husref će njih posebno "izgazati" ovu sedmicu na treninzima. Mi ćemo ovu razliku ako Bog da stići, jer Željo igra s lišticom, tu gube bodove. Igraju s Slobodom, mislim da ih neće dobiti. Eventualno Radnika da će pobijediti. Ali, neću ni da razmišljam o poganima, dovoljno mi je samo to što im je Adžem još uvijek na klupi.

Zaključio bi s tim da uopšte ne treba praviti veliku frku i famu kakva se napravila ovdje danas. Nismo svi isti, nekoga ne zaboli previše poraz, iako je od ljutog rivala, nekoga zaboli, neko bi se šlagirao zbog toga, ali ništa ovdje nije gotovo. Također, ne bih da zvučim kao pickica i da neki kontaju da tražim neki alibi za danas, ali biti će još tekmi s njima u LZP. Tada će biti "pravi" tereni, gdje ćemo moći razviti igru i igrati kako znamo. Danas su se oni jadovi bolje snašli i to je to. Ja na to gledam iz šire perspektive.. Idemo dobiti one uhljupe iz Banja Luke, uz dobru igru ako Bog da.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 27 nov 2017, 23:24

Odmorih fino glavu, povukoh se na vrijeme danas da ne lanem seratorima pojedinim. Realno, ljudi nas pregaziše ko voz, dobro je da samo dva primismo. Prošli derbi Perica preuzeo krivicu, ovaj Krste, mi preuzimamo, oni trpaju! :lol: Biće bolje..
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 27 nov 2017, 23:39

joker90 je napisao/la:Odmorih fino glavu, povukoh se na vrijeme danas da ne lanem seratorima pojedinim. Realno, ljudi nas pregaziše ko voz, dobro je da samo dva primismo. Prošli derbi Perica preuzeo krivicu, ovaj Krste, mi preuzimamo, oni trpaju! :lol: Biće bolje..
Ma uzeli nas ljudi lopatom, sta je tu je. Mene samo nije jasno kako smo kriminalno odigrali prvi dio drugog poluvremena, neshvatljivo mi je da smo onoliko pali, da prvih 20 minuta nismo centra presli. Ostalo manje vise OK, jedna standardna derbi utakmica.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 27 nov 2017, 23:40

uNbx je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Zar treba biti slijep pored zdravih očiju ?
Husref je danas podjedak krivac za poraz kao i profesionalci od igrača.

Sent from my LG-P710 using Tapatalk
Normalno da i on snosi krivicu, ali treba mu se sad uskratit podrška i treba mu se psovat jer je ispalo kako je ispalo? Vratio nas iz mrtvih, počeli igrat nešto što liči na fudbal, nismo se snašli na ovoj oranici, igrači smotani i kad je teren ko čoha za bilijar, a ne po ovom danas.
Ni slučajno. Husref bilježi odlične rezultate i zaslužuje priznanje za to. Ali isto tako ne treba bježati od činjenice da je ovo danas bilo loše i da je on jedan od krivaca.
Psovanje Husrefu je maloumnički čin i tu završava sva priča.

Sent from my LG-P710 using Tapatalk

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 27 nov 2017, 23:42

Evolution87 je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Odmorih fino glavu, povukoh se na vrijeme danas da ne lanem seratorima pojedinim. Realno, ljudi nas pregaziše ko voz, dobro je da samo dva primismo. Prošli derbi Perica preuzeo krivicu, ovaj Krste, mi preuzimamo, oni trpaju! :lol: Biće bolje..
Ma uzeli nas ljudi lopatom, sta je tu je. Mene samo nije jasno kako smo kriminalno odigrali prvi dio drugog poluvremena, neshvatljivo mi je da smo onoliko pali, da prvih 20 minuta nismo centra presli. Ostalo manje vise OK, jedna standardna derbi utakmica.
Babuka otkako je ušao mi smo igrali sa igračem manje, Čmeljkan to iskoristio. Adukor je bio loš, ali je trčao, pokrivao. Babuka danas odigrao najgoru tekmu života. Na to dodaš našu odbranu i dobiješ ovu situaciju gdje smo zadovoljni sa minimalnim porazom. Tvoj ljubimac ih još nahajcao provokacijom i ljudi nas ispresavijali onako motivisani. :lol:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 27 nov 2017, 23:44

Ali Pavloviceva ispucavanja su katastrofa, pa dalje ja dobacim kad ga fliknem.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 27 nov 2017, 23:45

Sabinho je napisao/la:Ali Pavloviceva ispucavanja su katastrofa, pa dalje ja dobacim kad ga fliknem.
Bahati, Bahati Sabe! Ali opet prodjosmo bolje nego onda u Tuzli! :mrgreen:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 27 nov 2017, 23:57

joker90 je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Ali Pavloviceva ispucavanja su katastrofa, pa dalje ja dobacim kad ga fliknem.
Bahati, Bahati Sabe! Ali opet prodjosmo bolje nego onda u Tuzli! :mrgreen:
Bice bolje aBd! Dodji naredni vikend na Kosevo. :bih: :opaopa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 27 nov 2017, 23:58

Memara je napisao/la:Izgubiš od ekipe koja je uzela mrtvog Borca iz jedne jedine prilike i to greškom igrača Borca... jbm ti fudbal! :urnebes:
Kad za vikend dođe Borac, mislit ćeš da je Čelzi ili Inter iz najboljih dana na terenu.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 28 nov 2017, 00:02

sa onakvim terenom je rezultat mila majka - pa nasi centarsutevi su bile niske lopte, jednostavno blato. eto i prvi poraz u gostima...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 28 nov 2017, 00:02

Sabinho je napisao/la:
joker90 je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Ali Pavloviceva ispucavanja su katastrofa, pa dalje ja dobacim kad ga fliknem.
Bahati, Bahati Sabe! Ali opet prodjosmo bolje nego onda u Tuzli! :mrgreen:
Bice bolje aBd! Dodji naredni vikend na Kosevo. :bih: :opaopa:
Dolazim da se bahatimo! Oderat ćemo djikce 1:0!! :opaopa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 28 nov 2017, 00:17

Aferim momcino! Moje molitve da se vratis na pravi put su napokon uslisene. :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 28 nov 2017, 00:25

Amca007 je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Ahmetovic,Saric,Hodzic,Bekic,Hebibovic dok je ovih uhljipa,zena na terenu vazda cemo luzeri biti al vazda,ljudi su klocine teske,bezmudo igraju jedne zestoke kante,sa njima nikad nista osvojiti necemo nek se nose u 3 pm,ako citaju sjetim im se najmilijih,nikad nista ovom klubu dali nisu,pa kreteni poginite za dres,udarajte,lomite noge oni ko na izlet da su dosli,al dobro ako vas ovi danas nisu polomili il ako ne odu sami vrijeme je da ih po gradu lomimo,da spasimo klub makar na taj nacin,onako se ne bori za svetinju
Heboja sve ako si ti normalan. Hajde reci sta je falilo Ahmetovic, Saricu danas ili Hebibovicu. Phusis mi qrac zagorski, hebo ti zeljo mater..
Pusis ga ti meni i nisam zagorski,ja Husrefa ko oca volim,a ja ne pratim Sarajevo od juce pa da zaboravim bravure ovih idiota,pa Hebib nas je svojim bravurama ubio sta je to Saric uradio? Budi malo realan i procitaj moje prijasnjenppstove ovi klocevi nisu za nas i to je cinjenica.,bezmudi panjevi,misevi sta god hoces. Nemoj psovat i ovako vrijedjat pricam o ovih par igraca pojacanja tj panjina iz slobodanke luzeri vjeciti. Ne pricam samo za danas pa za vrijeme Janjosa su nas te panjene unistavale

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 28 nov 2017, 00:29

Amca007 je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Ahmetovic,Saric,Hodzic,Bekic,Hebibovic dok je ovih uhljipa,zena na terenu vazda cemo luzeri biti al vazda,ljudi su klocine teske,bezmudo igraju jedne zestoke kante,sa njima nikad nista osvojiti necemo nek se nose u 3 pm,ako citaju sjetim im se najmilijih,nikad nista ovom klubu dali nisu,pa kreteni poginite za dres,udarajte,lomite noge oni ko na izlet da su dosli,al dobro ako vas ovi danas nisu polomili il ako ne odu sami vrijeme je da ih po gradu lomimo,da spasimo klub makar na taj nacin,onako se ne bori za svetinju
Heboja sve ako si ti normalan. Hajde reci sta je falilo Ahmetovic, Saricu danas ili Hebibovicu. Phusis mi qrac zagorski, hebo ti zeljo mater..
I sagbi se seljaci.no jedna hoces da kazem da je Saric vrh bio? Iz kojeg ti meni ba razloga pises ove prostote seljak? Jesam li se tebi obratio il ovim klocevima? Pa evo recu ti razlog,ljudi od kad su dosli u nasu ekipu mucimo se,igraju dobro svaku desetu tekmi,rezultati o njima govore,misevi na terenu jel treba jos sta?

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 28 nov 2017, 00:31

:P
Amca007 je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Ahmetovic,Saric,Hodzic,Bekic,Hebibovic dok je ovih uhljipa,zena na terenu vazda cemo luzeri biti al vazda,ljudi su klocine teske,bezmudo igraju jedne zestoke kante,sa njima nikad nista osvojiti necemo nek se nose u 3 pm,ako citaju sjetim im se najmilijih,nikad nista ovom klubu dali nisu,pa kreteni poginite za dres,udarajte,lomite noge oni ko na izlet da su dosli,al dobro ako vas ovi danas nisu polomili il ako ne odu sami vrijeme je da ih po gradu lomimo,da spasimo klub makar na taj nacin,onako se ne bori za svetinju
Heboja sve ako si ti normalan. Hajde reci sta je falilo Ahmetovic, Saricu danas ili Hebibovicu. Phusis mi qrac zagorski, hebo ti zeljo mater..
I sagni se seljaci.no jedna hoces da kazem da je Saric vrh bio? Iz kojeg ti meni ba razloga pises ove prostote seljak? Jesam li se tebi obratio il ovim klocevima? Pa evo recu ti razlog,ljudi od kad su dosli u nasu ekipu mucimo se,igraju dobro svaku desetu tekmi,rezultati o njima govore,misevi na terenu jel treba jos sta? Kakve ja veze sa zagorskim imam? Otjeraj Hus ovih par levata trebaju nam fajteri a ne baletani

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 28 nov 2017, 00:32

saricu za ono vracanje lopte meljovcima treba obe nozice polomiti.

ajdohordas
Postovi: 3823
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 28 nov 2017, 00:32

skoroalen je napisao/la:Jednostavno se vratilo. Vratilo se Star in the car kad smo ih ubili u pojam, a sad nas "mutavi" Zakarić posra poštenski. Vratili se storyji, najave, bahatost, kur.čenje... baš kao što smo mi njima vratili za 100 tisuća ispred Vječne. Titulu u aprilu upisali, e kara jarane. U svijetu fudbala se ove stvari dešavaju non stop, ko prati instagram profile Dortmunda i Schalkea mogao je vidjet najsvježiji primjer.
Jesam ti ja rekao sinoć, ispišali smo se po njima jučer cijelo vrijeme sve do današnje tekme... znao sam da će nam se ono sve obit o glavu. Kao da mi je neko rekao. Mi smo takvi, takav nam je mentalitet i teško da se tu šta može promijenit.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.