FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 03 dec 2017, 18:57

Tamburamo Viteza, na zimu se pojačat nadam se, i idemo se potuć sa svima. Ja, ako ništa, vjerujem u Husrefa, on ovo može izvadit do kraja, samo je pitanje koliko ćemo imat i sportske sreće. Imaćemo dva mjeseca za pripreme, ako još kondicioni odradi ekstra posao, bićemo i više nego konkurentni. Mojne samo depresije prije vremena. :mrgreen:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

scudetto89
Postovi: 2609
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scudetto89 » 03 dec 2017, 18:59

Samo sabura braco do proljeca se pojacati sa par kvalitetnih pojacanja, i onda se borimo za titulu sto nije nista izgubljeno braco moja ! :mrgreen:

Volim te Saraj’ voo ! :opaopa:
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 03 dec 2017, 19:01

SiouxLukavac je napisao/la:
mensur55 je napisao/la:Ma bolje da Zeljo ima prednost nego uski, jer samo oni znaju izgubit kupljenu titulu. Nema u ligi takve ekipe koja nece kiksat, pa lazni mostarci su imali 11 bodova prednosti pa su prokockali, mi isto napravili finu seriju pobjeda bili i dva glupa kiksa.
Pa to je najgore, sustignemo mi al onda i mi padnemo kad najviše treba, i prošle sezone a evo i ove pali smo kad nismo smjeli, jednostavno mi uvijek napravimo više kikseva od drugih, i nama je svaki put smrt kad kiksamo protiv jednog od konkurenata.
Problem je sto imamo ekipu koja moze osvojiti titulu ali da je od pocetka tu Husref pa da osvojis ligu na "malim" timovima, ovako mi moramo imati mnogo bolje igrace od protivnika da bi stigli zaostatak. Sad s druge strane imamo i upravu koja je pogubila konce i tesko je ocekivati da ce sad dovest neke igrace koji mogu prelomit utakmicu kad nam stane. Po meni je upravo nedostatak takvih igraca najveci krivac sto kako ti kazes padamo kad ne smijemo, ne mozes ocekivat od Hebiba ili Krleta da nose ekipu, da preuzmu stvar u svoje ruke protiv Zelje ili Sirokog kad oni protiv Goska promasuju nemoguce jer nemaju samopouzdanja.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 03 dec 2017, 19:02

što ne forsiraju mlade igrace shvatio bi ali ne mogu da shvatim da za te iste mlade igrace traže nenormalne pare

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5792
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 03 dec 2017, 19:13

Kad smo god bili prvaci il osvajaci kupa imali smo najbolju igru. Dok kone zrinjski to nijednom svojom titulom se nemogu pohvalit da im je igra bila naj bolja. Tu i jest razlika izmedzu FK SARAJEVO i ostali. Manchester united nikad nece bit prvak sa igrom koju morinjo preferira, jer Manchester united je klub kao i mi.

Normalno je da je lakse igrat sa cvrstom obranom i hrvacim i cekat kontre i takvom igrom sa 1:0 2:1 uzet titulu (posto 98%)ekipa tako igra. Pogledaj zeljine statistiku u zadnjih 10 godina cak i vise vidjecete da nisu imali 1 il dva puta recimo u prvi 15 utakmiva vise od 30 golova

Btw; Husref je nase naj jace pojacanje, al to ne znaci da se netreba reci neka pozitva kritika.

Poraz od krupe je njegov 100% u derbiju nije smio dopustat onom bjedniku Adzemu da ga uzme na onaj nacin( prem da nas je otkazivanje utakmice oslabilo bar za10%)

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 03 dec 2017, 19:23

Ma nista nije rijeseno to je pokazala prosla a i dosad ova sezona . zrinjski i zeljeznicar imaju prednost ali nista gotovo nije ko bude u najboljoj formi u aprilu i maju taj uzima titulu

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 03 dec 2017, 19:30

Jbg ja opet nekako ne mogu prezalit bodove rasute u Krupi i protiv goška, sad bi bili s njima u konac, bezveze... Znam da se od prošlosti ne zivi al eto krivo mi nešto...Da smo to odigrali kako treba i gurbetima makar uzeli bod sad bi se mi njima smijali.

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 03 dec 2017, 19:33

Pa naravno da ništa nije riješeno al smo u lošoj situaciji, svaki poraz od konkurenta će nas vraćat dva koraka unazad, jer smo prosuli dosta bodova. Bilo bi uredu da je samo jedna ekipa u vrhu, al njih je više, jedna može kiksat al teško da će sve.

Možda bi bilo bolje da je Husfer od početka tu, ali i on je kiksao od Krupe, ispao od Mladosti.. al dobar je Husref, Ferguson je za Čalu, Repuha, Švrakića, Hurtića... oni da su neki treneri, našli bi neki angažman, ovako sumnjam da ce ikad više biti i blizu trenerske pozicije.

Problem je uprava, njih treba otjerati i yebati im svaki dan od-do.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 03 dec 2017, 19:38

Da je iko od gorepomenutih ostao, nama bi LZP bila upitna. Unazadili su nas momački. Što se tiče foteljaša, tek kad klošari iz uprave odu iz kluba, mi možemo prodisat punim lućima.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 03 dec 2017, 19:42

SiouxLukavac je napisao/la:Pa naravno da ništa nije riješeno al smo u lošoj situaciji, svaki poraz od konkurenta će nas vraćat dva koraka unazad, jer smo prosuli dosta bodova. Bilo bi uredu da je samo jedna ekipa u vrhu, al njih je više, jedna može kiksat al teško da će sve.

Možda bi bilo bolje da je Husfer od početka tu, ali i on je kiksao od Krupe, ispao od Mladosti.. al dobar je Husref, Ferguson je za Čalu, Repuha, Švrakića, Hurtića... oni da su neki treneri, našli bi neki angažman, ovako sumnjam da ce ikad više biti i blizu trenerske pozicije.

Problem je uprava, njih treba otjerati i yebati im svaki dan od-do.
Pa mi smo prosle bili otpisani u novembru i ove godine u oktobru . ko god prati nasu ligu zna da je sve moguce mi izgubimo od goska ,krupe kuci dobijemo zrinjskog u gostima , zeljeznicar ne pobjedi Viteza izgubi od slobode a dobije u Sirokom i nas, tako sve ekipe kiksaju . opet kazem ko bude imao najbolje raspolozenje oko i u ekipi u aprilu i maju taj uzima titulu .

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 03 dec 2017, 19:45

Gubiš utakmicu 4:0, postigneš tri gola, gubiš 4:3, kraj utakmice, nemaš više vremena, možda bi preokrenuo ali si izgubio. Suština.
Bili otpisani prošle sezone... na kraju se ispostavilo sa razlogom, nismo ni primirisali titulu.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 03 dec 2017, 20:11

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 03 dec 2017, 20:18

Don't worry be happy..

Ja da sam Husref uveo bi da u toku sedmicu svi kolektivno odu u džamiju na jedan namaz, da se skupi kakve nafake, trebaće. Pripadnici druge religije isto neka obave svoje.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 03 dec 2017, 20:27

MortemHz je napisao/la:slika
Ybg.,kako stvari stoje tesko cemo prestici bilo koju od ove tri ekipe. Izuzev ako se bas atomski ne pojacamo,a znamo kakve su sanse za to.
A na kraju svejedno je ili bili 4. ili 10.
Ali eto,dok se igra i nada traje.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 03 dec 2017, 20:29

MortemHz je napisao/la:slika
Ma to je to, imamo jos dosta kola do kraja. Na kraju krajeva, cekaju nas dvomeci tako da nema potrebe kukat za proslosti, ja sam bio misljenja da ako dobijemo zrinju u Mostaru(ono prije nekoliko kola) da cemo uzet titulu. Ja vjerujem u Husrefa i ekipu.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
escobarpablo
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la escobarpablo » 03 dec 2017, 20:30

belosevic28 je napisao/la:
marconato je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la: Ma derbi je vas, sta ti je imate drama roster ;) Salji onda Kahrimana, imate Supica rezervnog, ha ja :mrgreen:
Ma potrosicemo se i psihicki i fizicki u cetvrtak, a oni ne, jer su vec obezbijedili evropu...
Kvalitetniji jesmo, ali derbi je derbi!

Za Kahrimana se ne bih bunio, bolje da klinca nekog forsiramo... :)
Ma 'ta će Keln haha Ma naravno, u derbiju nema pravila, mada vama i X nije los, obzirom na prednost koju vec imate. A za Evropu sam siguran da cete prezimiti. Trebali ste obezbijediti protiv Batea, ali ne udje ku.rva kad je Rodic opalio, ybg.
Get a room :kafa:
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.

Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 03 dec 2017, 20:39

Nakon što je Zrinja kroz par kola izgubio velikih 11 bodova, za mene više ništa nije gotovo, znači ni blizu. Još kad dođe LZP, biti će tu svega. Ništa nije gotovo.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rasavoje » 03 dec 2017, 20:56

Kup je gotov, recimo. :zviz:
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 03 dec 2017, 21:02

:salut:
Zadnja izmjena: SiouxLukavac, dana/u 03 dec 2017, 21:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rasavoje » 03 dec 2017, 21:04

Blago nama, s nama.
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.