FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 okt 2017, 11:42

Pantelija je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Dronovi su zato smijesni hohoho
Da je Brdarić trener, ne bi nam Krupa tricu uvalila. :urnebes:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
gdje ces bacati kritike :D
Kad dobijemo onda je husref zasluzan, kad izgubimo onda su igraci i uprava krivi :mrgreen: bosnian logic
To'e to, ista stvar bila u reprezentaciji. Kad smo ubili Grke, razvalili Francuze u Parizu, igrali mundijal... ka'e lahko je Papetu poslije Ćire. Čim je izgubio od Nigerije, odmah on kriv. Uvijek tako kod nas. :mrgreen:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 11 okt 2017, 11:50

Za sve imamo alibije neke, izgovore. Meni je isti poraz i kod ćale i kod husrefa. Ne interesuju me izgovori, prezeo si ekipu, na kosevu ne smijes gubiti od zrinjskog a ne od krupe, dobijas plattu, a to sto su neki pupčanom vrpcom vezani za neke ljude pa kad kazes nesto protiv kao da si mu udario na brata rođenog, to je drugi par cipela. Ali nema napretka dok svi ne budu podlozni kritici i pohvalama, kao i dok sami ne budu samokricini.

Kod nas vazda 1000 izgovora , od kosarke, fudbala, odbojke, politike, za sve je neko kriv, sve je tuđa odgovonost, samo ja nisam Allaha mi, gdje bi ja.
Onom Čuranu za sve u zivotu krivo poluvrijeme protiv kipra, kao da smo ostalih 9 utakmica igrali ko Barsa, Ćali smetalo sve, od pritiska, vremena, terena, sudija, igraca, rezervnih igraca, ali on nikad nije bio kriv. Tako i ostali.

Brate Husref je odabrao 11 igraca, rekao im sta i kako, dodje Krupa, uzme ti tri boda, ko je kriv? Trener i igraci. Niko treci. Kad tako postavimo stvari onda cemo ici naprijed. Ima zimski rok. Hoces te igrace? Ne dovedu ti? Imas brate fino raskid ugovora i onda kazes nisu mi htjeli da dovedu.
Ako ostanes, sam si potpisao da ti je sve ok i nemas se pravo zaliti.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 okt 2017, 11:55

Pantelija je napisao/la:Za sve imamo alibije neke, izgovore. Meni je isti poraz i kod ćale i kod husrefa. Ne interesuju me izgovori, prezeo si ekipu, na kosevu ne smijes gubiti od zrinjskog a ne od krupe, dobijas plattu, a to sto su neki pupčanom vrpcom vezani za neke ljude pa kad kazes nesto protiv kao da si mu udario na brata rođenog, to je drugi par cipela. Ali nema napretka dok svi ne budu podlozni kritici i pohvalama, kao i dok sami ne budu samokricini.

Kod nas vazda 1000 izgovora , od kosarke, fudbala, odbojke, politike, za sve je neko kriv, sve je tuđa odgovonost, samo ja nisam Allaha mi, gdje bi ja.
Onom Čuranu za sve u zivotu krivo poluvrijeme protiv kipra, kao da smo ostalih 9 utakmica igrali ko Barsa, Ćali smetalo sve, od pritiska, vremena, terena, sudija, igraca, rezervnih igraca, ali on nikad nije bio kriv. Tako i ostali.

Brate Husref je odabrao 11 igraca, rekao im sta i kako, dodje Krupa, uzme ti tri boda, ko je kriv? Trener i igraci. Niko treci. Kad tako postavimo stvari onda cemo ici naprijed. Ima zimski rok. Hoces te igrace? Ne dovedu ti? Imas brate fino raskid ugovora i onda kazes nisu mi htjeli da dovedu.
Ako ostanes, sam si potpisao da ti je sve ok i nemas se pravo zaliti.
+1000
Uprava i ide na kartu emocija s ovim trenerima. Čala, Tošo pa Husref. A sagledajmo realno, da je Brdarić fasov'o kući od Krupe, objesili bismo ga na onaj jarbol ispred juga. Kritike niko vala ne smije bit pošteđen. Ako i Hus bude srao sa ekipom kao što već počinje (štoperi), kritikovat ću ga da mi je babo rođeni. Ne psovat na stadionu, to nikad, al da ću reći da griješi, reći ću.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 11 okt 2017, 11:57

skoroalen je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Za sve imamo alibije neke, izgovore. Meni je isti poraz i kod ćale i kod husrefa. Ne interesuju me izgovori, prezeo si ekipu, na kosevu ne smijes gubiti od zrinjskog a ne od krupe, dobijas plattu, a to sto su neki pupčanom vrpcom vezani za neke ljude pa kad kazes nesto protiv kao da si mu udario na brata rođenog, to je drugi par cipela. Ali nema napretka dok svi ne budu podlozni kritici i pohvalama, kao i dok sami ne budu samokricini.

Kod nas vazda 1000 izgovora , od kosarke, fudbala, odbojke, politike, za sve je neko kriv, sve je tuđa odgovonost, samo ja nisam Allaha mi, gdje bi ja.
Onom Čuranu za sve u zivotu krivo poluvrijeme protiv kipra, kao da smo ostalih 9 utakmica igrali ko Barsa, Ćali smetalo sve, od pritiska, vremena, terena, sudija, igraca, rezervnih igraca, ali on nikad nije bio kriv. Tako i ostali.

Brate Husref je odabrao 11 igraca, rekao im sta i kako, dodje Krupa, uzme ti tri boda, ko je kriv? Trener i igraci. Niko treci. Kad tako postavimo stvari onda cemo ici naprijed. Ima zimski rok. Hoces te igrace? Ne dovedu ti? Imas brate fino raskid ugovora i onda kazes nisu mi htjeli da dovedu.
Ako ostanes, sam si potpisao da ti je sve ok i nemas se pravo zaliti.
+1000
Uprava i ide na kartu emocija s ovim trenerima. Čala, Tošo pa Husref. A sagledajmo realno, da je Brdarić fasov'o kući od Krupe, objesili bismo ga na onaj jarbol ispred juga. Kritike niko vala ne smije bit pošteđen. Ako i Hus bude srao sa ekipom kao što već počinje (štoperi), kritikovat ću ga da mi je babo rođeni. Ne psovat na stadionu, to nikad, al da ću reći da griješi, reći ću.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
pa to. Imao je opciju onog malog iz akademije, imao je onog crnca i imao je na kraju krajeva i sadikua.
On je stavio 1.65 cm ivetica i zbog toga smo POPUŠILI
Ima Herica koji odigra ppervetrzno utakmice koje je igrao, zalijepi ga na klupu, ima Hadzica koji cim je usao je napravio par odlicnih utrcavanja, dakle, trebao ga je ranije ubaciti.
Al ne barći u Hua, on je "nas". Kao sto je igra sa sirokim bila fenomenalna, tako je i sa Krupom bila komicna
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 11 okt 2017, 12:07

Nadam se da necemo sad nastaviti sa politikom 'daj sto starije'. Razumijem da ne mogu mladji stalno igrati, ali rotacija mora biti...ne mora svako kolo druga ekipa igrati ali jedan/dva nova igraca (mladja) su realnost.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 11 okt 2017, 14:18

A ko je amnestiro husrefa? Da je doso dronman bili bi prvi vec. hihihi
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 11 okt 2017, 15:39


Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 11 okt 2017, 18:39

Kod nas je problem što se i legendama, a i običnim smrtnicima kritike prvo upućuju kroz psovke i najmilije.

Sutra Safet da dođe i loše nas povede neće biti, hajde ti mirno odavdje, nego bi se sve slomilo po njemu, došlo bi u pitanje da li bi ostao i legenda više.

Valjda je to normalno u ovoj državi.

Avatar
belosevic23
Postovi: 929
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 11 okt 2017, 21:08

http://bnm.ba/bs/blog/potvrdjeno-za-bnm ... -dortmund/

ima li ovdje istine ? je li neko bolje upućen ?

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 11 okt 2017, 21:15

belosevic23 je napisao/la:http://bnm.ba/bs/blog/potvrdjeno-za-bnm ... -dortmund/

ima li ovdje istine ? je li neko bolje upućen ?
Izvor Husarić A.
On je bacio jedini ovu bombu za Hadžića, još kad vidim da na kraju članka spominje svoja dva igrača, sve je jasno.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 11 okt 2017, 21:25

BNM :rol: sada Husaric izvor :lolno:

agencije je nula u njemackoj.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 11 okt 2017, 21:30

Kako se ovaj uvijek nadje dje ne treba..bjezi Hadzija od njega, to je lesinar.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

BA1997
Postovi: 125
Pridružen/a: 05 sep 2015, 23:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BA1997 » 11 okt 2017, 21:36

muhamedhulk je napisao/la:Kako se ovaj uvijek nadje dje ne treba..bjezi Hadzija od njega, to je lesinar.
kakav husaric i njegova suplja prica nikakav kontakt on nema sa hadzicem

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 11 okt 2017, 21:45

muhamedhulk je napisao/la:Kako se ovaj uvijek nadje dje ne treba..bjezi Hadzija od njega, to je lesinar.
Sutra će se izvinjavati, kao amerikanac. :plac:

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 12 okt 2017, 08:03

BelminM23 je napisao/la:Kod nas je problem što se i legendama, a i običnim smrtnicima kritike prvo upućuju kroz psovke i najmilije.

Sutra Safet da dođe i loše nas povede neće biti, hajde ti mirno odavdje, nego bi se sve slomilo po njemu, došlo bi u pitanje da li bi ostao i legenda više.

Valjda je to normalno u ovoj državi.
naš problem je i što nam je vala svako legenda kluba. Imamo više legendi kluba, nego navijača u prosjeku na utakmici. Nama su Repuh i Džakmić legende kluba. Kako ih imamo puno, zato ih vjerovatno i trošimo tako lako.
A i te same legende kluba su počele da se ofiraju, prvo Čala, pa sada i Husref. Je.bote izgubiš od Krupe, i Hus ništa, onako normala. Da ima trunke iskrenog poštovanja prema ovom klubu, sam sebi bi uputio najgore psovke, umjesto toga on kaže da je utakmica bila dobra za gledanje, ali je i rekao omiljenu rečenicu legendi i vojnika kluba "vidjećemo u čemu je problem".

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 12 okt 2017, 08:28

Nas je problem sto zivimo od stare slave.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 12 okt 2017, 09:44

To mi je najjače
"analizirat ćemo "
"moramo vidjeti u čemu je problem"
"nismo imali sreće, igrači su se trudili"
"igrači nisu ispostovali ono što smo se dogovorili"

Pa paša, analiza je jednostavna, primimo gol iz svakog napada jer ti je ekipa dekocentrisana i boli ih kitonja sta se desava na terenu
Problem je u svemu u klubu od čistačice do trenera
Sreća je relativan pojam
Ako nisu ispostovali, sljedeću tekmu ga ne staviš u kadar.... Ali ništa od toga
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 12 okt 2017, 10:35

Jest kad gledas plitko.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 12 okt 2017, 10:39

Pantelija je napisao/la:To mi je najjače
"analizirat ćemo "
"moramo vidjeti u čemu je problem"
"nismo imali sreće, igrači su se trudili"
"igrači nisu ispostovali ono što smo se dogovorili"

Pa paša, analiza je jednostavna, primimo gol iz svakog napada jer ti je ekipa dekocentrisana i boli ih kitonja sta se desava na terenu
Problem je u svemu u klubu od čistačice do trenera
Sreća je relativan pojam
Ako nisu ispostovali, sljedeću tekmu ga ne staviš u kadar.... Ali ništa od toga
Primamo golove jer nam je na štoperu lik od 170 cm, 30 i kusur godina i spor k'o puž. Drugi štoper je samo viši, ostalo isto. Samo da ne bude s Mujakićem il' Sadikuom kao i s Herićem, da ih prekasno otkrijemo.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 12 okt 2017, 11:50

nakon sto je dokazao vs gosk i zeljeznicmar da nije za stopera, opet se ivetic stavlja na stopera...i preskace ga lopta :D
dok mujakic, sadiku, adukor sjede na klupi...
rezultat - izgubio i vs zeljeznicmar i vs krupa. kuci.
analiza - opet ce ivetic na stopera jer je 'iskusan'. i tako u krug. ako ides na iskustvo onda daj rezultat, a ne iskustvo pa kurko.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 48 gostiju.