FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 08 nov 2017, 11:24

- “Još u toku akcije sam signalizirao da se lopta izbaci, jer se igrač GOŠK-a žalio na povredu. Naš napad je tekao po lijevoj strani i nisu me igrači čuli. Kada je lopta došla do mene ošutao sam visoko, kako bi je izbacio i kako bi se ukazala pomoć povrijeđenom igraču. Mislim da moramo poštovati takve stvari i voditi brigu kakvu poruku šaljemo pogotovo mlađim generacijama fudbalera, koji prate naše utakmice. Na kraju sam sretan što smo došli do zaslužene pobjede i nova tri boda.”, izjavio je Anel Hebibović, prvotimac Sarajeva povodom njegovog izuzetnog poteza na utakmici protiv GOŠK-a, a podsjecaćmo, prije nekoliko sedmica, Krste Velkoski je također uradio jedan potez vrijedan pažnje, kada je zaustavio napad Sarajeva na gostovanju u Radniku, zbog povrede igrača domaćeg tima.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 08 nov 2017, 11:33

Čak ni bekovi nam nisu prioritet, barem za prvu postavu. Bekić se okrenuo za 180° i sad je odličan a i Hodžić je loše ušao u sezonu al sad je dobar. Tu eventualno dovest igrače za rotacije il' se okrenut akademiji, jer bih ja radije Pidru gledao na beku nego Ivetića il bilo kojeg drugog starca. Štoper i krilo su najvažnije pozicije, jer od Miće nema hajra. Šteta što je Crnkić debil jer je i dalje najbolje krilo u ekipi.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Elcor
Postovi: 333
Pridružen/a: 27 maj 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Elcor » 08 nov 2017, 11:55

skoroalen je napisao/la:Čak ni bekovi nam nisu prioritet, barem za prvu postavu. Bekić se okrenuo za 180° i sad je odličan a i Hodžić je loše ušao u sezonu al sad je dobar. Tu eventualno dovest igrače za rotacije il' se okrenut akademiji, jer bih ja radije Pidru gledao na beku nego Ivetića il bilo kojeg drugog starca. Štoper i krilo su najvažnije pozicije, jer od Miće nema hajra. Šteta što je Crnkić debil jer je i dalje najbolje krilo u ekipi.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Htio sam reci da su to pozicije koje skripe vise nego golmanska. Neke vise, neke manje ali u svakom slucaju prioriteti prije golmana.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12890
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 08 nov 2017, 12:00

crnkic je daleko do najboljeg krila u ekipi, a kuzmanovicu treba vremena kao i lelicu, ne mozes za 3 mjeseca pokazati u novom k klubu sve sto znas spogotovo sa 20 godina. treba vremena da se doostigne nivo, pogotovo sto ga je trenirao propuh i cala... pod husrefom je druga prica, polahko, slazem se da imamo krila ispod nivoa ali su mladi, treba jedno krilo, ekstra dobro dovesi ali ne vise od tooga


kao sto sam i rekao, hebibovic je ono namjerno izbacio jer je cijelo vrijeme mahao suigracima da prekinu igru
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 08 nov 2017, 12:02

Pantelija je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Lijepo je sve to sanjati i mastati, ali Pavlovic je najbolje sto mi sebi mozemo priustiti, a i bilo ko drugi u nasoj ligi.
Navedite 5, ali konkretnih, pazi, konkretnih, razloga protiv ostanka Bokija, a ne izmisljanje kojekakvih gluposti tipa nije dovoljno pretrcao ili primio go od Goska, jer Boze moj kako to da ti Gosk da gol... Nama je najkriticnija pozicija stoper i to moramo pod hitno mijenjat, i Novakovic, a bgm i Mihojevic otkako je dobio kapitensku, za koju ocigledno nije dorastao, su kriticni. Tuzno je da se Adukor bolje snalazi od obojice na stoperu...
Stoper sa 20, 21 god ne moze i ne smije igrati u paru sa amaterom od kojeg je bolji jer mladi stoperi u drugom stoperu moraju imati sigurnost, xjer stoper postaješ sa 25-26, do tada tu poziciju učiš
A kada si u paru sa Novakovicem onda ne vidim bas prostor za napredak... Mihojević je sjajan talenat na stoperakoj poziciji koji ne može napredovati zbog toga što u paru sa njim igra stariji i slabiji igrač.
Onda on nema sigurnost i komfornost i umjesto da igra opuštanje, igra s dozom panike te stvara utisak da je slabiji nego.prije, a nije. Nije isto razvijati stopera i veznog... Ni blizu, stoperi se bore sa prefrganim napadačima, većinom jake konstitucije i prljavih poteza sa puno iskustva...
To svakako, ali eto proslu sezonu je bio s Novakovicem i puno bolje je igrao, nego ovu sezonu otkako je dobio kapitensku. Mislim da je to losa odluka, da on bude kapiten. Svakako Marko je talenat koji ce daleko dogurati i ima jos i vremena i prostora za napredak, Novakovic je kritican, vjerujem uz novog i boljeg stopera da bi i Marko bio bolji, a Sale da bude rezerva. Po meni Krsteu dati kapitensku, nikad necu shvatit da se traka daje onom igracu kojeg planiras unovciti, pa da mu kao jos vise dignes cijenu...
1946~

Avatar
Pantelija
Postovi: 12890
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 08 nov 2017, 12:05

ThrillerHz je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Lijepo je sve to sanjati i mastati, ali Pavlovic je najbolje sto mi sebi mozemo priustiti, a i bilo ko drugi u nasoj ligi.
Navedite 5, ali konkretnih, pazi, konkretnih, razloga protiv ostanka Bokija, a ne izmisljanje kojekakvih gluposti tipa nije dovoljno pretrcao ili primio go od Goska, jer Boze moj kako to da ti Gosk da gol... Nama je najkriticnija pozicija stoper i to moramo pod hitno mijenjat, i Novakovic, a bgm i Mihojevic otkako je dobio kapitensku, za koju ocigledno nije dorastao, su kriticni. Tuzno je da se Adukor bolje snalazi od obojice na stoperu...
Stoper sa 20, 21 god ne moze i ne smije igrati u paru sa amaterom od kojeg je bolji jer mladi stoperi u drugom stoperu moraju imati sigurnost, xjer stoper postaješ sa 25-26, do tada tu poziciju učiš
A kada si u paru sa Novakovicem onda ne vidim bas prostor za napredak... Mihojević je sjajan talenat na stoperakoj poziciji koji ne može napredovati zbog toga što u paru sa njim igra stariji i slabiji igrač.
Onda on nema sigurnost i komfornost i umjesto da igra opuštanje, igra s dozom panike te stvara utisak da je slabiji nego.prije, a nije. Nije isto razvijati stopera i veznog... Ni blizu, stoperi se bore sa prefrganim napadačima, većinom jake konstitucije i prljavih poteza sa puno iskustva...
To svakako, ali eto proslu sezonu je bio s Novakovicem i puno bolje je igrao, nego ovu sezonu otkako je dobio kapitensku. Mislim da je to losa odluka, da on bude kapiten. Svakako Marko je talenat koji ce daleko dogurati i ima jos i vremena i prostora za napredak, Novakovic je kritican, vjerujem uz novog i boljeg stopera da bi i Marko bio bolji, a Sale da bude rezerva. Po meni Krsteu dati kapitensku, nikad necu shvatit da se traka daje onom igracu kojeg planiras unovciti, pa da mu kao jos vise dignes cijenu...
prosle sezone smo igrali defanzivno, preddefanzivno, uvijek smo imali 6 igraca minimalno oko 16 i lakse je bilo igrati tada stopera, nego sada.... sada kada igramo visoko, vidi se kakva je rupa novakovic koji osim skkoka nema nista, jer na zemlji i ja bih ga prosao 9 od 10 puta ... eto to je razlika u njegovoj igri... npr protiv zarije mu je sudija svirao nepostojece faulove, ni jedan skoro nije bioo faul, i u normalnim ligama u onoj tekmi bi dobio ekstra ocjenu , dok kod onog sudije je ispao najveci krivac a nigdje veze s vezom
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 08 nov 2017, 12:07

isko1807 je napisao/la:
Meni je Pavlovic slodina golman, ali 2 stvari sam zapazio sto mene nerviraju na njemu, a to su penali kako brani i da je katastrofa na istrcavanju kod prekida.
Ma penali budu jednom u godinu dana, nije to nikakva sad mana, dosta i vecih golmana imaju problema s branjenjem istih. To za istrcavanje kod prekida, nisam nesto previse zapazio da lose radi, nekako nakon Bandovica mi je kriterij za to izlijetanje skroz spusten, pa vjerovatno zbog tog nisam upratio da Boki to radi lose. Obratit cu malo vise paznju od sljedece tekme :thumbup:
1946~

Avatar
zlo87
Postovi: 3263
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 08 nov 2017, 12:10

Prije dovođenja bilo kakvih pojačanja i diskusije o tome ko treba doći, samo da vas napomenem da Mihojević još nije produžio ugovor.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 08 nov 2017, 12:15

Pantelija je napisao/la: prosle sezone smo igrali defanzivno, preddefanzivno, uvijek smo imali 6 igraca minimalno oko 16 i lakse je bilo igrati tada stopera, nego sada.... sada kada igramo visoko, vidi se kakva je rupa novakovic koji osim skkoka nema nista, jer na zemlji i ja bih ga prosao 9 od 10 puta ... eto to je razlika u njegovoj igri... npr protiv zarije mu je sudija svirao nepostojece faulove, ni jedan skoro nije bioo faul, i u normalnim ligama u onoj tekmi bi dobio ekstra ocjenu , dok kod onog sudije je ispao najveci krivac a nigdje veze s vezom
Kazem ti, ja i dalje tvrdim da je Marko kalibar za repke, samo da ga ovi nasi strucni ljudi ne uniste losim odlukama...
1946~

Avatar
ledesma
Postovi: 4984
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 08 nov 2017, 12:20

Jel prva ekipa otišla u Tešanj?
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
ledesma
Postovi: 4984
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 08 nov 2017, 12:54

"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 08 nov 2017, 13:04

Zbog čega ja ne odoh na utakmicu. :puke:

Avatar
miky_hz
Postovi: 23116
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 08 nov 2017, 13:16

Jok sastava svijumi ko da ide Zrinjskom u Mostar hladno :mrgreen:


Adilovic,Hodzic,Novakovic,Mujakic,Bekic,Radovac,
Stanojevic,Rahmanovic,Lelic,Velkoski,Ahmetovic
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
ledesma
Postovi: 4984
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 08 nov 2017, 13:20

miky_hz je napisao/la:Jok sastava svijumi ko da ide Zrinjskom u Mostar hladno :mrgreen:


Adilovic,Hodzic,Novakovic,Mujakic,Bekic,Radovac,
Stanojevic,Rahmanovic,Lelic,Velkoski,Ahmetovic
Tako i treba, nema zaje.bancije :lolno: Samo da ne bude povreda.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
miky_hz
Postovi: 23116
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 08 nov 2017, 13:32

Trpat na hendikepa [emoji38]slika

Sent from my SM-J530F using Tapatalk


Edit k.urac nisu dali hendikep :urnebes:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 08 nov 2017, 13:48

miky_hz je napisao/la:Trpat na hendikepa [emoji38]slika

Sent from my SM-J530F using Tapatalk


Edit k.urac nisu dali hendikep :urnebes:
Ja poklona :ljepota: :ljepota:
1946~

Avatar
miky_hz
Postovi: 23116
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 08 nov 2017, 13:51

Gospodin :kafa: Almir Bekic za 0 1
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hrn » 08 nov 2017, 13:51

0 1

Avatar
ledesma
Postovi: 4984
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 08 nov 2017, 14:54

0 2
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 08 nov 2017, 14:58

Ubismo nejac :mrgreen:
Ko je dao drugi?
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: napoleon72, ubipara i 47 gostiju.