FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 01 dec 2017, 13:31

Jel ti to on rekao ako jeste onda je istina :kafa:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 01 dec 2017, 13:39

Vracaj Adukora na stopera, samo nemoj da Perica tu igra!!
Bahati, bahati Željkan!
1946

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 01 dec 2017, 13:53

A šta je sa Kadušićem? Nema ga nikako, da neće uskoro biti bivši?

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 01 dec 2017, 13:59

SiouxLukavac je napisao/la:A šta je sa Kadušićem? Nema ga nikako, da neće uskoro biti bivši?
Ja koliko znam, on je vec bivsi
1946~

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 01 dec 2017, 13:59

SiouxLukavac je napisao/la:A šta je sa Kadušićem? Nema ga nikako, da neće uskoro biti bivši?
Imas spisak za koje @memara pouzdano tvrdi da su uskoro bivsi.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Pitar1946
Postovi: 262
Pridružen/a: 19 jan 2017, 12:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar1946 » 01 dec 2017, 14:01

u januaru uzimaju nas svabe sa ibisevicem,pregovori su u toku,samo se ceka da tan malo popusti oko para

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 01 dec 2017, 14:12

ich liebe dichtung

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 01 dec 2017, 14:14

Valjda to bude tačno i valjda se riješi što prije, samo da se ne zapostave pojačanja oko tih pregovora jer bez istih mi smo u veoma lošem položaju, nadam se da će na dobro izaći.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 01 dec 2017, 14:16

Husaric zvani povjerenje.
@sioux, gobar si momak ali blamiras se sa potpisom zestoko...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 01 dec 2017, 14:30

Kakve smo mi sreće, ako nas ovi preuzmu za pola godine ćemo prizivati Tana nazad! :urnebes:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 01 dec 2017, 14:30

Ko ce nas ba preuzet, je.bem ja onog ko vidi u ovoj ligi i drzavi ikakav potencijal za ulaganje, iko imalo pametan ne bi ni pomisljao da ulaze, tako da to mogu samo mutne radnje biti, jer samo za tog i jest ovo okruzenje u kojem zivimo :sick: :oops:
1946~

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 01 dec 2017, 14:50

ThrillerHz je napisao/la:Ko ce nas ba preuzet, je.bem ja onog ko vidi u ovoj ligi i drzavi ikakav potencijal za ulaganje, iko imalo pametan ne bi ni pomisljao da ulaze, tako da to mogu samo mutne radnje biti, jer samo za tog i jest ovo okruzenje u kojem zivimo :sick: :oops:
I ja se tog bojim,nekakve šeme i mutljage. Mada nam ni sada nije nesto bajno vala.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 01 dec 2017, 15:11

Sta vele vedator i svabe ma hajte molim vas ustrojio bi to sve plavooki bombader
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 01 dec 2017, 15:32

Vjerovao sam dok niste spomenuli Vedu :D
Jao ispade sutra opet patnja u najavi.
Znaci Velkoski u spicu, iza njega Rahmanovic...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 01 dec 2017, 16:05

HEIL SCHWABO! :think:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 01 dec 2017, 16:39

FK Sarajevo je idealno mjesto za ulaganje, jer liga nije nešto naročito teška, znači uz pametno investiranje osvajanje lige ne bi trebao biti neki problem uz par kvalitetnih igrača. Sarajevo uz godišnji budžet od 5 mil. € može igrati grupnu fazu Lige Evrope, vjerujte mi na riječ. Sa još kojim milionom i Liga prvaka ne bi bila problem, to jest novac se vraća investitoru od prodaje ulaznica, a i same dobiti od igranja UEL/UCL.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 01 dec 2017, 16:41

KrajisnikBosnjak je napisao/la:FK Sarajevo je idealno mjesto za ulaganje, jer liga nije nešto naročito teška, znači uz pametno investiranje osvajanje lige ne bi trebao biti neki problem uz par kvalitetnih igrača. Sarajevo uz godišnji budžet od 5 mil. € može igrati grupnu fazu Lige Evrope, vjerujte mi na riječ. Sa još kojim milionom i Liga prvaka ne bi bila problem, to jest novac se vraća investitoru od prodaje ulaznica, a i same dobiti od igranja UEL/UCL.
Ali ni blizu. Tu ti vise igra sreca nego bilo sta drugo. Naravno, ekipu moras sastaviti od igraca poput Jajala, Benke ili Cimirota ali u play-offu ti dođu nenormalno jake ekipe koje bi te opet uzele 5-0 i to hladno. Sreca je veliki faktor tu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 01 dec 2017, 16:44

MortemHz je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la:FK Sarajevo je idealno mjesto za ulaganje, jer liga nije nešto naročito teška, znači uz pametno investiranje osvajanje lige ne bi trebao biti neki problem uz par kvalitetnih igrača. Sarajevo uz godišnji budžet od 5 mil. € može igrati grupnu fazu Lige Evrope, vjerujte mi na riječ. Sa još kojim milionom i Liga prvaka ne bi bila problem, to jest novac se vraća investitoru od prodaje ulaznica, a i same dobiti od igranja UEL/UCL.
Ali ni blizu. Tu ti vise igra sreca nego bilo sta drugo. Naravno, ekipu moras sastaviti od igraca poput Jajala, Benke ili Cimirota ali u play-offu ti dođu nenormalno jake ekipe koje bi te opet uzele 5-0 i to hladno. Sreca je veliki faktor tu.
Vjeruj da igranje UEL ne bi trebalo biti problem. Vi ste samo pesimisti i nerealni. Imaš klubove iz slavenskih zemalja koje ne ulažu čak ni toliko i redovno igraju grupne faze. Normalno, potrebna je i zdrava atmosfera i okolina, a Sarajevo to nema. U Sarajevu konstantno vlada neki pritisak na igrače, na klub. Nešto se hitno mora promijeniti prvo u ljudima, pa i u klubu onda. :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 01 dec 2017, 16:47

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la:FK Sarajevo je idealno mjesto za ulaganje, jer liga nije nešto naročito teška, znači uz pametno investiranje osvajanje lige ne bi trebao biti neki problem uz par kvalitetnih igrača. Sarajevo uz godišnji budžet od 5 mil. € može igrati grupnu fazu Lige Evrope, vjerujte mi na riječ. Sa još kojim milionom i Liga prvaka ne bi bila problem, to jest novac se vraća investitoru od prodaje ulaznica, a i same dobiti od igranja UEL/UCL.
Ali ni blizu. Tu ti vise igra sreca nego bilo sta drugo. Naravno, ekipu moras sastaviti od igraca poput Jajala, Benke ili Cimirota ali u play-offu ti dođu nenormalno jake ekipe koje bi te opet uzele 5-0 i to hladno. Sreca je veliki faktor tu.
Vjeruj da igranje UEL ne bi trebalo biti problem. Vi ste samo pesimisti i nerealni. Imaš klubove iz slavenskih zemalja koje ne ulažu čak ni toliko i redovno igraju grupne faze. Normalno, potrebna je i zdrava atmosfera i okolina, a Sarajevo to nema. U Sarajevu konstantno vlada neki pritisak na igrače, na klub. Nešto se hitno mora promijeniti prvo u ljudima, pa i u klubu onda. :bih:
Mozes li navesti primjer tih klubova iz slavenskih zemalja?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 01 dec 2017, 16:51

Jel ovo ozbiljno ili opet neko bomba?
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.