FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 05 jan 2018, 15:33

Vjerujem da mu nisu ponudili toliko lose uslove da odustane, jednostavno covjek ima bolju opciju odnosno ligu pa makar to bila i druga austrijska ili turska u koju bi 90 posto igraca iz nase lige sad otislo.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 05 jan 2018, 15:50

muhamedhulk je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Sta ce nam Ofosu bolje Nedim nek igra :kafa:
Pa neka ga probaju gurnuti lijevo umjesto Velkoskog, bar na prijateljskoj. Ili desno. Mozda nas iznenadi pozitivno :D (razmisljam naglas)
Ja bi ga i na stoperu probao, nikad se ne zna :hmmmmm:
Ako bar nista Primorac ce bit zadovoljan
1946~

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 05 jan 2018, 15:54

ThrillerHz je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Sta ce nam Ofosu bolje Nedim nek igra :kafa:
Pa neka ga probaju gurnuti lijevo umjesto Velkoskog, bar na prijateljskoj. Ili desno. Mozda nas iznenadi pozitivno :D (razmisljam naglas)
Ja bi ga i na stoperu probao, nikad se ne zna :hmmmmm:
Ako bar nista Primorac ce bit zadovoljan
Tebi izgleda ovo zajebancija što ne mozemo dovesti osrednjeg igraca a nemoj se ti sikirati gdje Ce ici ova naša djeca

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 05 jan 2018, 16:01

Jesmo neozbiljni, otisao na posudbu nije otisao, dosao niga nije dosao. Ovo postalo kao obecanja za drzavni posao :hmmmm:

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 05 jan 2018, 16:05

Sarajevo je opet pokazalo da nema novaca, prosjek čisti, a dižemo sebe u nebesa. Sramota
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 05 jan 2018, 16:10

Ofosu je sve samo nije osrednji igrač. Ne znam što nam je skala postavljena toliko visoko, u posljednjih 15 godina smo u samo jednom prelaznom roku doveli 3-4 jaka imena i sad su nam i ovakvi igrači "osrednji". A isto se pisalo i za Adukora i Stanojevića, samo zato jer nisu zvučna imena kao Jajalo ili Benko. A njih dvojica (Miloš i garo) igraju skoro kao Cimirot i Jajalo 2014., mala je razlika. Inače, osim tog prelaznog roka iz januara 2014., prosjek naših prelaznih rokova je 15 anonimusa od kojih dva valjaju a trinaest bude samo ime, pola ih se i ne sjećamo iako je to bilo prije 4-5 godina. Dobro joker kaže, nerealno je i bilo da Ofosu dođe.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 05 jan 2018, 16:14

skoroalen je napisao/la:Ofosu je sve samo nije osrednji igrač. Ne znam što nam je skala postavljena toliko visoko, u posljednjih 15 godina smo u samo jednom prelaznom roku doveli 3-4 jaka imena i sad su nam i ovakvi igrači "osrednji". A isto se pisalo i za Adukora i Stanojevića, samo zato jer nisu zvučna imena kao Jajalo ili Benko. A njih dvojica (Miloš i garo) igraju skoro kao Cimirot i Jajalo 2014., mala je razlika. Inače, osim tog prelaznog roka iz januara 2014., prosjek naših prelaznih rokova je 15 anonimusa od kojih dva valjaju a trinaest bude samo ime, pola ih se i ne sjećamo iako je to bilo prije 4-5 godina. Dobro joker kaže, nerealno je i bilo da Ofosu dođe.
Zašto podižemo očekivanja na neki viši nivo, ako nisu realna?
Dokle ćemo to raditi? - Ja prvi, pa i svi ostali...

Sarajevo novac nema, ovaj primjer danas je dokaz.
- Tan je digao ruke od kluba.

Mi živimo u nekim snovima, mislimo da smo klub sa velikom količinom novca na bankovnom računu, a ustvari živimo od milostinje koju kosooki tu i tamo ostavi na računu.

Neka nam je dragi Bog na pomoći! :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 05 jan 2018, 16:31

Primorac je napisao/la: Tebi izgleda ovo zajebancija što ne mozemo dovesti osrednjeg igraca a nemoj se ti sikirati gdje Ce ici ova naša djeca
pa zar nisi kmečao što dolaze polovnjaci neki dan??? sad kad ne dolaze opet ti ne valja? pa odluči se menadžeru :D :urnebes: :rol:
ne možeš sve uloge igrat i sve pozicije pokrit
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 05 jan 2018, 16:33

Prvo ako hoćeš da se vrijedzamo samo reci drugo samo sam rekao da ne mozemo dovesti zato što smo švorc što prije to shvatimo bice nam lakše poz

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 05 jan 2018, 16:34

haris004 je napisao/la:Nije tako velik problem rejting lige. Daj čovjeku pare i doć će. Dokaz su Benko, Jajalo i Delač.
Novac je presudan u današnjem fudbalu nažalost.
Pa nisu pare bile problem, nasi su mu udovoljili cifru koju je trazio i danas u 11 je on morao reci jel potpisuje ili ne.
Ofosu ocito misli da moze igrat u nekoj boljoj ligi, sto i moze realno.
Al jbg idemo dalje, ima jos dobrih riba u moru.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 05 jan 2018, 16:35

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Ofosu je sve samo nije osrednji igrač. Ne znam što nam je skala postavljena toliko visoko, u posljednjih 15 godina smo u samo jednom prelaznom roku doveli 3-4 jaka imena i sad su nam i ovakvi igrači "osrednji". A isto se pisalo i za Adukora i Stanojevića, samo zato jer nisu zvučna imena kao Jajalo ili Benko. A njih dvojica (Miloš i garo) igraju skoro kao Cimirot i Jajalo 2014., mala je razlika. Inače, osim tog prelaznog roka iz januara 2014., prosjek naših prelaznih rokova je 15 anonimusa od kojih dva valjaju a trinaest bude samo ime, pola ih se i ne sjećamo iako je to bilo prije 4-5 godina. Dobro joker kaže, nerealno je i bilo da Ofosu dođe.
Zašto podižemo očekivanja na neki viši nivo, ako nisu realna?
Dokle ćemo to raditi? - Ja prvi, pa i svi ostali...

Sarajevo novac nema, ovaj primjer danas je dokaz.
- Tan je digao ruke od kluba.

Mi živimo u nekim snovima, mislimo da smo klub sa velikom količinom novca na bankovnom računu, a ustvari živimo od milostinje koju kosooki tu i tamo ostavi na računu.

Neka nam je dragi Bog na pomoći! :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Pa i ne treba dizat. Priče o iskoraku u Evropi su za sad smiješne, i ja bih bio prezadovoljan da Sarajevo kao klub u pet godina osvaja tri - četiri trofeja. Onako kako smo bili krenuli 2014. Samo da smo tu negdje svake godine, nešta da osvojimo, ako izgubimo da gubimo u finalu il zadnje tri tekme u sezoni, al da postanemo ozbiljan konkurent za te trofeje i da na početku možemo reći da napadamo na najviše ciljeve. Osvajanjem trofeja bi rastao i koeficijent tako da bismo nakon tri - četiri uspješne sezone možda dobili nekog lakšeg u LP i tako povećali šanse i za Evropu. A trofeji su se osvajali godinama prije Tana, nije nam trebao ni Benko ni Ofosu. Nemoguće da je u državi nestalo dobrih fudbalera, talentovane djece, da nemamo potencijalnog Obuću, Škoru, Zukića, Ferhatovića itd u akademiji, nit da ne možemo dovest nekog novog Osmanhodžića, Šarabu itd. Jedino što je sad drugačije u odnosu na taj period je sve više ajkula u vidu menadžera koji yebu i klubove i talentovane momke zarad svog džepa. Al tako je svugdje u svijetu, jbg, taj vakat došao.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 05 jan 2018, 16:39

Primorac je napisao/la:Prvo ako hoćeš da se vrijedzamo samo reci drugo samo sam rekao da ne mozemo dovesti zato što smo švorc što prije to shvatimo bice nam lakše poz
ko je švorc? imaš li neki dokaz za to? nije moguće da je čovjeku neuslovna liga? da je nevidljiv bukvalno bilo kome? zašto misliš da bi handrili nekog da dođe na noge ako nemamo novac ili smo "švorc"? jel se tako posluje negdje? je li on ime neko pa da se mi kao hvalimo što je pričao s nama?

prestani pljuvat po klubu
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 05 jan 2018, 16:43

Ma nisi bez para ako si ga pozvao na razgovor, imas neki budzet. Sad je samo pitanje koliko imamo. Druga stvar, inace imamo situaciju da se sve obaveze prema drzavi u vidu poreza na platu i doprinosa prema igracima, zatim dobavljacima itd. isplacuju redovno, pa onda ispadne da nemamo para, a ustvari dosta se trosi u drugom pravcu - koji nije ulaganje u prvi tim ili ti ga igrace.
Meni licno je draze produziti Mersudina i Sarica nego dovesti Ofosua sad. Ako je Velkoski mogao igrati polusezonu lijevo, moze vala i do kraja. Ako se ne moze dovesti neko fino pojacanje na krilu prebaci se na romb u sredinu i furaj dva napadaca. Prilagodi se.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Primorac » 05 jan 2018, 16:45

Kad sam pljuvao po klubu nikad i zapamti da sam veci navijač od tebe ja sam samo realan i razmišljam šta je najbolje za klub .

suarez000000
Postovi: 159
Pridružen/a: 04 dec 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la suarez000000 » 05 jan 2018, 16:45

Iskreno i ja sam cuo da su mu ponudili sve sto je trazio i da je danas bio rok da se izjasni al otico da ima neku vecu ponudu ili misli da moze dobit vise u nekoj jacoj ligi. Sto se tice novca ne znam kako neki odma pricjau kako Sarajevo nema para. Na osnovu cega takve price pa ne bi uopste pregovarali sa ovakvim igracem, ne bi zadrzali Sarica, ne bi Ahmet novi ugovor potpiso, otisao bi u Grcku itd itd. A transferi su takvi inace u svijetu za sat se nesto moze promjenit nista nikad nije sigurno.

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 05 jan 2018, 16:55

Sta god da je tacno od ovoga sto pricate (nemamo para,nece lik da igra nasu ligu itd.) cinjenica je da nam je ovaj transfer propao. Eh sad me bas zanima da li ce se traziti neka alternativa za to lijevo krilo.
A bas me zanima inace koje su to pozicije gdje SŠ smatra da su nam neophodna pojacanja i kojim redoslijedom.
Znam samo da je Husref govorio da bi bilo dobro dovesti stopera.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 05 jan 2018, 16:56

suarez000000 je napisao/la:Iskreno i ja sam cuo da su mu ponudili sve sto je trazio i da je danas bio rok da se izjasni al otico da ima neku vecu ponudu ili misli da moze dobit vise u nekoj jacoj ligi. Sto se tice novca ne znam kako neki odma pricjau kako Sarajevo nema para. Na osnovu cega takve price pa ne bi uopste pregovarali sa ovakvim igracem, ne bi zadrzali Sarica, ne bi Ahmet novi ugovor potpiso, otisao bi u Grcku itd itd. A transferi su takvi inace u svijetu za sat se nesto moze promjenit nista nikad nije sigurno.
Ova stranica će biti zatvorena, tek kada se zvanično objavi da je on potpisao, sa nekim klubom, prelazni rok zvanično još nije poćeo, normalno je da igrač pokušava naći (za sebe) najbolje riješenje. :hmmmmm:

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 05 jan 2018, 17:06

Para ima ali je pitanje koliko smijemo potrositi na pojacanja. Tan zeli da se forsiraju nasa djeca, a nasa djeca se nece bas naigrati pored igraca kao ovaj crnac. Treba vjerovati Husrefu i nadati se najboljem.
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

fks74
Postovi: 9258
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 05 jan 2018, 17:09

Tako vam i treba, kada se lako palite na ove novinske clanke. Hoce doci, nece doci, hoce pa opet sada nece. Kada bude saopstenje iz kluba, onda treba vjerovati, do tada nista. Necu da mislim o tome uopste. :zzz:

suarez000000
Postovi: 159
Pridružen/a: 04 dec 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la suarez000000 » 05 jan 2018, 17:09

Esport je napisao/la:
suarez000000 je napisao/la:Iskreno i ja sam cuo da su mu ponudili sve sto je trazio i da je danas bio rok da se izjasni al otico da ima neku vecu ponudu ili misli da moze dobit vise u nekoj jacoj ligi. Sto se tice novca ne znam kako neki odma pricjau kako Sarajevo nema para. Na osnovu cega takve price pa ne bi uopste pregovarali sa ovakvim igracem, ne bi zadrzali Sarica, ne bi Ahmet novi ugovor potpiso, otisao bi u Grcku itd itd. A transferi su takvi inace u svijetu za sat se nesto moze promjenit nista nikad nije sigurno.
Ova stranica će biti zatvorena, tek kada se zvanično objavi da je on potpisao, sa nekim klubom, prelazni rok zvanično još nije poćeo, normalno je da igrač pokušava naći (za sebe) najbolje riješenje. :hmmmmm:
Treba se okrenut drugim opcijama, vjerujem Husrefu da ce izabrat prave igrace.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Devedesetka i 49 gostiju.