FK Sarajevo - Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
MirzaMuki
Postovi: 282
Pridružen/a: 29 jan 2015, 15:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la MirzaMuki » 30 jan 2015, 13:14

http://nk-osijek.hr/vijesti/32/aganspah ... ejvanovic/" onclick="window.open(this.href);return false;

MA JA AGANASPAHIC KRAMPA A VEC ZABIO :lol: :lol: :lol:
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen

Avatar
simon
Postovi: 1662
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la simon » 30 jan 2015, 13:19

MirzaMuki je napisao/la:http://nk-osijek.hr/vijesti/32/aganspah ... ejvanovic/

MA JA AGANASPAHIC KRAMPA A VEC ZABIO :lol: :lol: :lol:
Aganspahic je slab igrac uvjerit ce se oni u to brzo, Plakalo je puno bolji napadac od njega ;)
Ti si opet šampion !


bordobijeli
Postovi: 14222
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la bordobijeli » 05 feb 2015, 11:55

simon je napisao/la:
MirzaMuki je napisao/la:http://nk-osijek.hr/vijesti/32/aganspah ... ejvanovic/

MA JA AGANASPAHIC KRAMPA A VEC ZABIO :lol: :lol: :lol:
Aganspahic je slab igrac uvjerit ce se oni u to brzo, Plakalo je puno bolji napadac od njega ;)
nije krampa mali je dobar igrac samo realno kod nas sad nema mjesta sretno mu u nastavku karijere .

bordobijeli
Postovi: 14222
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la bordobijeli » 05 feb 2015, 11:59

franklampard8 je napisao/la:slika

?
msilim da niko nece imati sigurno mjesto i dace Meho puno rotirati osim ovih sto si ti stavio u prvih 11 imamo jos okica ,duljevica ,purica ,rustemovica ,barica ,berberovica ,bilbiju koji isto uvijek mogu biti u prvih 11

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Benko » 05 feb 2015, 12:25

berberovic moze u prvih 11 samo kad se meho napije

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la joker90 » 05 feb 2015, 12:28

Benko je napisao/la:berberovic moze u prvih 11 samo kad se meho napije
:urnebes: :urnebes: Ne bi vala ni tad trebao! Dzemica mi je drag ko brat, ali nije on vise za profesionalnog fudbala, a pogotovo ne za ovo Sarajevo.
Bahati, bahati Željkan!
1946

bordobijeli
Postovi: 14222
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la bordobijeli » 05 feb 2015, 12:30

Benko je napisao/la:berberovic moze u prvih 11 samo kad se meho napije
hoš se kladiti :lol: :lol: da ce Dzemo 4-5 utakmica biti u prvih 11

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Benko » 05 feb 2015, 12:32

joker90 je napisao/la:
Benko je napisao/la:berberovic moze u prvih 11 samo kad se meho napije
:urnebes: :urnebes: Ne bi vala ni tad trebao! Dzemica mi je drag ko brat, ali nije on vise za profesionalnog fudbala, a pogotovo ne za ovo Sarajevo.
jutros gledam pregled tekmi... haugesund - sarajevo
imas 2-0, dobijena tekma i on prvo pravi u 46' minuti penal, gdje igrac njihov ne moze doci uopste do lopte, a onda vuče igraca za dres iako nas igrac mu uzima loptu i dobija crveni
siroki brijg, opet fasuje crveni jer je frustriran sto je neinteligentan da igra stopera

na grbavici pravi faulove iako im je to bio jedini nacin da nas napadnu.... iz prekida, totalno bespotrebni i nerezonski faulovi....

najgre sto ga ne mozes ubaciti kao nekog ko je iskusan da ti cuva rez jer je opasan i po nas... sta se njemu desilo u glavi i nogama u ovih par godina to samo Bog dragi zna

gumiflex
Postovi: 12
Pridružen/a: 30 okt 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la gumiflex » 05 feb 2015, 12:34

franklampard8 je napisao/la:slika

?
Samo mi nije jasno kako mozete praviti sastav bez Duljevica. Cimirot, Radovac i Duljevic su igraci oko koji bi se trebala koncipirati citava igra naseg kluba. Oni su ubjedljivo najvrijedniji eksponati naseg kluba i ako ikada mislimo da zaradimo neke vece novce od transfera ova trojica igraca se moraju "forsirati" maksimalno.

amypitar
Postovi: 8800
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la amypitar » 05 feb 2015, 13:05

Fala Bogu dragom pa se svađamo, ko bi kojeg igraca stavio u prvih 11.I fakat kako god okrenes nekog igraca zakineš.Kud se fudbal ne igra sa 12 igraca,bilo bi puno kakše.Mislim da ni Kodri nije lahko koga staviti u prvih 11 ,a da se ne ogriješi o nekom igracu.Sreca pa ima prvenstvo - kup bice dosta tekmi, i svi ce dobiti šansu. :tokralju:

Avatar
simon
Postovi: 1662
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la simon » 05 feb 2015, 13:15

Kada se pogleda ova formacija, nama je zapravo potreban samo golman.

Ofanziva nam je strasna, u defanzivi nismo losi a kada uzmemo u obzir da na klupi imamo Mihojevica na kojeg Kodro racuna u nastavku sezone i Kovacevica nije nam pod moranjem da dovedemo stopera.
Ti si opet šampion !

amypitar
Postovi: 8800
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la amypitar » 05 feb 2015, 13:27

simon je napisao/la:Kada se pogleda ova formacija, nama je zapravo potreban samo golman.

Ofanziva nam je strasna, u defanzivi nismo losi a kada uzmemo u obzir da na klupi imamo Mihojevica na kojeg Kodro racuna u nastavku sezone i Kovacevica nije nam pod moranjem da dovedemo stopera.

Kodro fali Rustemovića pravo.Odmah ga je jucer gurnuo u prvom poluvremenu i po onom tekstualnom prijenosu imao je dosta dobrih poteza,dodavanja.Mlad je i bice strasno pojacanje.
Kad pogledam djecu koja je igrala protiv onakve strasne ekipe,mislim da nam je buducnost svijetla.Plakalo,Mihojević,Kovačević,Anđušić,Rustemović,Cimirot,Radovac,Duljević. Pa nije amidza baš lud,ovde su milioni eura ljudi. :tokralju:

Avatar
Burberry46
Postovi: 4644
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Burberry46 » 05 feb 2015, 13:57

franklampard8 je napisao/la:slika

?
Ne znam sto zaboravljate Okica, momak se pokazao kao dobro pojacanje, sto i njegovi golovi to pokazuju
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 05 feb 2015, 13:58

amypitar je napisao/la:
simon je napisao/la:Kada se pogleda ova formacija, nama je zapravo potreban samo golman.

Ofanziva nam je strasna, u defanzivi nismo losi a kada uzmemo u obzir da na klupi imamo Mihojevica na kojeg Kodro racuna u nastavku sezone i Kovacevica nije nam pod moranjem da dovedemo stopera.

Kodro fali Rustemovića pravo.Odmah ga je jucer gurnuo u prvom poluvremenu i po onom tekstualnom prijenosu imao je dosta dobrih poteza,dodavanja.Mlad je i bice strasno pojacanje.
Kad pogledam djecu koja je igrala protiv onakve strasne ekipe,mislim da nam je buducnost svijetla.Plakalo,Mihojević,Kovačević,Anđušić,Rustemović,Cimirot,Radovac,Duljević. Pa nije amidza baš lud,ovde su milioni eura ljudi. :tokralju:
Ma mi podmladjujemo i uopste nam nije cilj titula :kafa:
1946

amypitar
Postovi: 8800
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la amypitar » 05 feb 2015, 14:07

BitiSrcemVezan je napisao/la:
amypitar je napisao/la:
simon je napisao/la:Kada se pogleda ova formacija, nama je zapravo potreban samo golman.

Ofanziva nam je strasna, u defanzivi nismo losi a kada uzmemo u obzir da na klupi imamo Mihojevica na kojeg Kodro racuna u nastavku sezone i Kovacevica nije nam pod moranjem da dovedemo stopera.

Kodro fali Rustemovića pravo.Odmah ga je jucer gurnuo u prvom poluvremenu i po onom tekstualnom prijenosu imao je dosta dobrih poteza,dodavanja.Mlad je i bice strasno pojacanje.
Kad pogledam djecu koja je igrala protiv onakve strasne ekipe,mislim da nam je buducnost svijetla.Plakalo,Mihojević,Kovačević,Anđušić,Rustemović,Cimirot,Radovac,Duljević. Pa nije amidza baš lud,ovde su milioni eura ljudi. :tokralju:
Ma mi podmladjujemo i uopste nam nije cilj titula :kafa:

Mi to radimo suprotno od drugih. :urnebes:
Imamo ravno brojem 8 mladih igraca ,koji su zaista vrhunski talenti.Ni jedan nema vise od 22 godine.Bitan je kvalitet,rad sa njima,ulaganje u iste,i vec sad imamo situaciju,da nam ti mladi igraci vrijede po 1 mili.eura.Sa ovim gore nabrojanim igracima,nama je buducnost zaista lijepa. :tokralju:

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la franklampard8 » 09 feb 2015, 14:25

gumiflex je napisao/la:
franklampard8 je napisao/la:slika

?
Samo mi nije jasno kako mozete praviti sastav bez Duljevica. Cimirot, Radovac i Duljevic su igraci oko koji bi se trebala koncipirati citava igra naseg kluba. Oni su ubjedljivo najvrijedniji eksponati naseg kluba i ako ikada mislimo da zaradimo neke vece novce od transfera ova trojica igraca se moraju "forsirati" maksimalno.
Garantujem da Duljevic nece biti prvotimac.
1946

Avatar
amorovski
Postovi: 1893
Pridružen/a: 18 feb 2013, 11:25
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la amorovski » 10 feb 2015, 12:45

franklampard8 je napisao/la:
gumiflex je napisao/la:
franklampard8 je napisao/la:slika

?
Samo mi nije jasno kako mozete praviti sastav bez Duljevica. Cimirot, Radovac i Duljevic su igraci oko koji bi se trebala koncipirati citava igra naseg kluba. Oni su ubjedljivo najvrijedniji eksponati naseg kluba i ako ikada mislimo da zaradimo neke vece novce od transfera ova trojica igraca se moraju "forsirati" maksimalno.
Garantujem da Duljevic nece biti prvotimac.
Vazda je bio dzoker s klupe.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Superkup - 1996/1997

Avatar
odmazda
Postovi: 111
Pridružen/a: 02 nov 2014, 14:13
Lokacija: Sarajevo, Bosnia and Herzegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la odmazda » 10 feb 2015, 20:55

Ole gunnar solskjear

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la kimbo » 13 feb 2015, 17:54

Nema sanse da Kodro izbaci Okica iz prvih 11. Al jaka konkurencija. Strasan tim
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, BordoBBoja, Morpheus i 25 gostiju.