FK Sarajevo - Uprava kluba

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la nukleusmember » 20 mar 2016, 00:28

ovo losha politika odredjivanja cijena,brukanje kroz medije i dopushtanje sudijskih lakrdija je isto jako[WHITE SMILING FACE]

VVVBK

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
bordoakapitar
Postovi: 829
Pridružen/a: 11 feb 2014, 12:07

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la bordoakapitar » 20 mar 2016, 00:31

OSTANAK NARAVNO!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Avatar
Ex1t
Postovi: 232
Pridružen/a: 27 nov 2014, 03:37
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la Ex1t » 20 mar 2016, 00:34

Najjaca je 8. Dopustanje sudijskih lakrdija na svim mogucim terenima, :urnebes: a pod 3. Umjesanost u aferu punac :urnebes:

Ovo je za nadrealista, majke mi :mrgreen:
Jos se prepisuje ko zakletva po forumima :lol:
Numquam Desistemus!

Avatar
Zastone
Postovi: 1666
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la Zastone » 20 mar 2016, 01:11

molotovljev je napisao/la:Stavite na vagu dobra i loša djela pa onda sudite o tome... Čuj, zato što su dozvolili Slaviji da treniraju u Butmiru. jao, jao :urnebes:
ili losa oprema , a sve neke patriote dobre bosnje :bih: :bih:

Avatar
Rinuka
Postovi: 2178
Pridružen/a: 23 sep 2015, 00:24
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la Rinuka » 20 mar 2016, 04:13

Ako ostanu unistice nas totalno..

ODLAZITE!!!
Ne mogu brate ja igrati za novac i slusati kako trebam igrati..Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme..
Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu!!! A.F. HASE

Avatar
adem993
Postovi: 406
Pridružen/a: 29 dec 2015, 18:23
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la adem993 » 20 mar 2016, 04:50

DINO ODLAZI!!!
Bit ćeš opet prvak čest 1946

Saraj'vo ko nekad želja nam je jedina!!!

Ooooo sta se desilo,pa te ludo volim saraj'vo

amypitar
Postovi: 8800
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la amypitar » 20 mar 2016, 07:34

Ostanak
Bojim se da ce odlaskom Dine i Kuste,sidro dici i Tan.
Ne rezite granu, na kojoj sjedite.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12714
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la Pantelija » 20 mar 2016, 07:56

amypitar je napisao/la:Ostanak
Bojim se da ce odlaskom Dine i Kuste,sidro dici i Tan.
Ne rezite granu, na kojoj sjedite.
Tana libo racku za njih... a ima ljudi koji ce objasniti TANU kako rade nasi genijalci :) vjeruj mi
Tana nije doveo ni dino ni kusta a
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la pasica » 20 mar 2016, 08:04

Treba jos dodati:

-Zbog namijestanja nagradne igre(mislim da je ovo cak krivicno djelo)

-Upropastili istorijsku priliku da se napravi korak dalje u evropi.

-Ogromnog koracanja u rikverc na sportskom planu!

Jednostavno, sa uslovima koje imaju, dokazali su da meda ne mogu. Pa sta bi bilo da je neki raniji vakat, pa mi bi s njima ispali iz lige.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la fico » 20 mar 2016, 08:15

Pozitivne stvari jesu što su nas oslobodili dugova, doveli Tana, izgradili kamp (još ne potpuno) itd.

Ali, uvijek ima to j*beno ali. Ova Uprava se zaj*bala kad je dovela seljaka Ibrakovića. On jest doveo Benku, Delača, Velkoskog... ali je isto tako doveo i Protića, Barića i njima slićne i na takve igrače se ove zime potrošile hiljade maraka zbog isplaćivanja njihovih odšteta. Koliko znam pare od Cimirota su otišle Tanu kao povrat njegove investicije. Želim da govorim konkretne primjere pa tako navodim dovođenje Ikandea, kao zamjenu za Cimirota, kojem ni danas ne znamo pravo ime, a kamo li gdje je rođen, koliko mu je je godina i sl. A da su npr. doveli Ordagića iz Zvijezde (ne znam da li je Sloboda za njega platila ikakvu odštetu) ako se već nešto trebalo platiti Zvijezdi to je bila neka mizerna odšteta od nekih 10.000 eura. I tog istog Ordagića bi za dvije godine prodali za 1,5 miliona eura, ali jok tu je pokazao Ibraković, kojem je ova Uprava slijepo vjerovala, svoju nesposobnost. Isto tako ove zime, Ješić kojeg je doveo Ibraković, dovodi Denisa KramPara, umjesto Džidića, čovjeka koji je prošle sezone igrao grupnu fazu EL. I ovom prilikom se sjetim majke i Ješiću i Ibrakoviću i ovoj Upravi koja je dovela ova dva kr*tena u Sarajevo.
Bez obzira da li izborili Evropu ili ne, ova Uprava mora otići, ovo je njihov maksimum.
SARAJEVO

Avatar
bibula
Postovi: 322
Pridružen/a: 12 mar 2016, 11:26
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la bibula » 20 mar 2016, 08:57

fico je napisao/la:Pozitivne stvari jesu što su nas oslobodili dugova, doveli Tana, izgradili kamp (još ne potpuno) itd.

Ali, uvijek ima to j*beno ali. Ova Uprava se zaj*bala kad je dovela seljaka Ibrakovića. On jest doveo Benku, Delača, Velkoskog... ali je isto tako doveo i Protića, Barića i njima slićne i na takve igrače se ove zime potrošile hiljade maraka zbog isplaćivanja njihovih odšteta. Koliko znam pare od Cimirota su otišle Tanu kao povrat njegove investicije. Želim da govorim konkretne primjere pa tako navodim dovođenje Ikandea, kao zamjenu za Cimirota, kojem ni danas ne znamo pravo ime, a kamo li gdje je rođen, koliko mu je je godina i sl. A da su npr. doveli Ordagića iz Zvijezde (ne znam da li je Sloboda za njega platila ikakvu odštetu) ako se već nešto trebalo platiti Zvijezdi to je bila neka mizerna odšteta od nekih 10.000 eura. I tog istog Ordagića bi za dvije godine prodali za 1,5 miliona eura, ali jok tu je pokazao Ibraković, kojem je ova Uprava slijepo vjerovala, svoju nesposobnost. Isto tako ove zime, Ješić kojeg je doveo Ibraković, dovodi Denisa KramPara, umjesto Džidića, čovjeka koji je prošle sezone igrao grupnu fazu EL. I ovom prilikom se sjetim majke i Ješiću i Ibrakoviću i ovoj Upravi koja je dovela ova dva kr*tena u Sarajevo.
Bez obzira da li izborili Evropu ili ne, ova Uprava mora otići, ovo je njihov maksimum.
+1

shtaje
Postovi: 99
Pridružen/a: 11 jan 2015, 17:51
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la shtaje » 20 mar 2016, 11:08

Uprava treba otići ali tek po završetku prvenstva,jer alternative nigdje(nije da je nema).

Avatar
Evander
Postovi: 14361
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la Evander » 20 mar 2016, 14:45

Cim su preko ljeta ostavili Uscuplica na klupi, meni je sve bilo jasno. Od tog trenutka oni moje povjerenje nemaju, skontao sam da su klasicne neznalice i ublehe.


NESPOSOBNA UPRAVA NAPOLJE!

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Avatar
Rinuka
Postovi: 2178
Pridružen/a: 23 sep 2015, 00:24
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la Rinuka » 20 mar 2016, 15:17

Evander je napisao/la:Cim su preko ljeta ostavili Uscuplica na klupi, meni je sve bilo jasno. Od tog trenutka oni moje povjerenje nemaju, skontao sam da su klasicne neznalice i ublehe.


NESPOSOBNA UPRAVA NAPOLJE!

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Isto to sam i ja rekao..Da su tad doveli nekog normalnog na tu najvazniju poziciju u klubu, mi bi sad sigurno bili prvi na tabeli..Ovako cemo zavrsiti peti, oni ce dzepove napuniti i sebi i svojim uhljupima, i libo ih racku..
ODLAZITE!!!
Ne mogu brate ja igrati za novac i slusati kako trebam igrati..Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme..
Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu!!! A.F. HASE

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 20 mar 2016, 15:30

ja se dobro tad sjećam da je bilo komentara da treba Dženi dati šansu, ipak je on bio osvojio titulu, naš je čovjek i sl.

također i za Kodru sam svašta pročitao, kao nije on za naše lige, ali jeste za tamo neke druge, jer kod nas se ne moze igrati fudbal tika-taka fazon, ofo ono.

mislim, ko bi nama ugodio

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la SiouxLukavac » 20 mar 2016, 15:59

Naravno, za ODLAZAK, ili, ne bi bilo uopšte loše da se trenutno glavni ljudi (Dino, Kusta) prebace na neku drugu, manju funkciju, koja nema veze sa sklapanju ugovora sa igračima, trenerima i slično. Mislim da bi dobro služili za sklapanje dogovora sa nekim sponzorima.

Zašto za smjenu trenutne uprave?!
Nakon odlično odrađenog posla, izgubili su kontrolu, ponovo uvukli pogrešne ljude (čitaj lopove) u klub i dali im puno povjerenje.
Dosta toga se krije, nije transparento kao prije.
Svake polusezone, obavezno se moraju dovesti par igrača koji ne mogu igrati u prosječnoj ekipi PL, a kao neka pojačanja.
Prave navijače budalama, vrijeđaju inteligenciju (pismo podrške od Tana), suspnezije igrača, bez razloga.
Nakon pobjede, svi su tu da komentarišu, pišu, izjavljuju. Nakon poraza, nema ih nigdje.
Afera punac, negiranje toga. Ne osuditi ulijetanje navijača, suludo.
Omalovažavaju druge, obećavaju puno, zuje na sve strane nakon par pobjeda.
Probijen rok za izgradnju kampa, mnogo je tu mutnih poslova, kao što je neko već objasnio.
Dovođenje djece u akademiju, a ta djeca trenutno su lošije pozicionirana na tabeli od one djece prije akademije.

To je samo ono što mi je prvo palo na pamet, ima tu još dosta propusta.
Naravno, dosta su i dobrog posla uradili ali mnogo su kiksali, imali su sve uvijete da se izdignu iz prosjeka, oni su na još niže grane pali, svojom i samo svojom krivicom tj ne znanjem, mutnim poslovima, talovima.

I nakon ulaska Tana, klub ne služi samo za ispumpavanje novca, za unapređenje istog, potrebno je uložiti i vlastitog novca, što je strano i za Dinu, Kustu i ostale.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5268
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Uprava FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 20 mar 2016, 22:16

[youtube][/youtube] ;)
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Evander
Postovi: 14361
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la Evander » 20 mar 2016, 22:51

Pomenuse mi da je bila slika na tv-u Dine nakon prozivanja.
Da li ima neko da postavi? :)

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la tale07 » 21 mar 2016, 15:56

da i kod vas ne bude dinini(kusturica) i anti dinini(kusturica)
xD

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54049
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Uprava - ostanak ili odlazak?

Post Postao/la MortemHz » 21 mar 2016, 16:07

Ti jarane k'o da si iz Zenice
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Riziko i 16 gostiju.