Cardiff, Kortrijk...

Moderatori/ce: hilmo,insider

franklampard8
Kontakt:

PostPostao/la franklampard8 » 16 jun 2015, 18:02

Babayaro WroteColon
franklampard8 WroteColon
Babayaro WroteColonOhanite sa Tanom, i sa njegovim klubovima. Mi imamo samo jedan i samo on nas zanima.
Ko hoće Tanov fan klub neka ga otvara na drugom mjestu.

Kakve ti gluposti pises ?

Ne očekujem da shvatiš.

Ok.
1946

ShofaII
Kontakt:

PostPostao/la ShofaII » 16 jun 2015, 18:21

Dobro da i ja napisem nesto ovdje posto mi bezveze pisati na glavnoj temi a tice se ovoga. Mislim, to je moje nagađanje.
Sto se tice Cimirota mislim da ce poslije evropskih urakmica u Cardiff i da bi se na taj nacin trebala realizirati ta saradnja.
Ovo se moze staviti pod znak pitanja zbog radne dozvole, e sada ne znam koliko je nastupa za repku potrebno za championship, a i ima vise od 21 godine kad se taj broj nastupa i ne gleda toliko.
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

Aerodromsko
Kontakt:

PostPostao/la Aerodromsko » 16 jun 2015, 18:48

Oploditelj WroteColon2 mil $ nisu ubleha i to je lova za onu zgradu na Butmiru....iskljucivo
a ova saradnja sa Cardiff do sada je bila na vrlo niskom ni vou

Upravo
The most successful Bosnian club in the old Yugoslavia league, winning the title twice, before becoming founding members of the new Bosnian league, winning the title three times and the cup a record five times.

Aerodromsko
Kontakt:

PostPostao/la Aerodromsko » 16 jun 2015, 22:38

Cardiff je potpisao sa Adidasom.
The most successful Bosnian club in the old Yugoslavia league, winning the title twice, before becoming founding members of the new Bosnian league, winning the title three times and the cup a record five times.

MCMXLVI
Kontakt:

PostPostao/la MCMXLVI » 16 jun 2015, 23:15

Aerodromsko WroteColon
MCMXLVI WroteColonDobra tema, aerodromsko moze li malo vise informacije o Kortrijk?

Uglavnom klub je osnovan 1901 godine i nemaju niti jedan trofej u svojim vitrinama a najbolji plasman im je 4. mjesto u Belgijskoj ligi.Igraju na stadionu od 9.500 sjedecih mjesta.Boje su im crveno-bijele a posto ih je Tan preuzeo 12 maja ne znam sta vise da dodam a ruku na srce i nemaju neku historiju u 114 godina postojanja...bili su i izbaceni u 3. ligu radi bankrupta prije 15 godina otprilike

Hvala :thumbup:
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slušati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatović Hase

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 05 jul 2016, 11:26

Daj ba ugasite ovu temu. Ovo nema nikakve veze sa FK Sarajevo.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

Testo
Kontakt:

PostPostao/la Testo » 27 sep 2016, 16:44

nek neko obriše temu o ovim smećarima.
hvala.

Zagor
Kontakt:

PostPostao/la Zagor » 27 sep 2016, 19:06

sto jes jes, nema smisla tema.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.