FK Željezničar (opšte diskusije)

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Blagoje » 22 maj 2015, 21:03

amidzaTan je napisao/la:Ja nemam tih kompleksa pa da lazem sebe da zeljo ima 50 duluma i da su oba stadiona pomocna u vlasnistvu kluba a da se na zemljistu koje "posjeduje zeljo" gradi crkva dvorana sportska i to izmedju glavnog i pomocnog terena. Pa zasto onda tako logicna pitanja ne postavis i ovim svojima koji nekoga lazu, a bit ce da lazu sebe samo.
Malo si nepismen, ali kao da pokusavas osporit neke Zeljine dunume, nesto!? Nemoj. Ispadas glup, a to ti nije namjera. :kafa:
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Blagoje » 22 maj 2015, 21:07

Evander je napisao/la:Iz dosade malo citah sta sve stadion mora imati i zadovoljavati da bi se igrala Europske tekme. Na onoj povrsini koju vi posjedujere na Grbavici nema sanse da ce se takav stadion napraviti ikad. Nije provokacija, ko ne vjeruje neka malo progugla. Pogotovo kad ova nova cesta bude postavljena. Vi necete imati prilaz stadionu kako treba, a o dovoljnom broju parking mjesta i o ostaloj potrebnoj infrastrukturi da i ne govorim. Sam stadion i nije problem koliko su ostale stvari neizvodive na onako maloj povrsini.
Osjetim iskrenu brigu za najtrofejnijeg, njegov stadion i parking mjesta. Dirnut sam. Dole. :D
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

Avatar
amidzaTan
Postovi: 375
Pridružen/a: 06 jan 2015, 14:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la amidzaTan » 22 maj 2015, 21:17

Blagoje@ pa bar kod tebe bi turska rijec dunum trebala biti manje koristena od rijeci dulum, i obje rijeci su pravilne ako nisi znao kad ih koristis!
A sto se tice tih Zeljinih dunuma ili ti ga duluma to je svima jasno da sem stadiona Grbavica koji je unazad par godina registrovan na FK Zeljeznicar nista vise ne pripada pomenutom klubu pa tako ni ona dva pomocna terena , i to bi ti kao vatreni navijac trebao znati ;)

Avatar
samogrbavica
Postovi: 788
Pridružen/a: 11 maj 2015, 15:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la samogrbavica » 22 maj 2015, 21:21

Zamisli koliko neko mora biti glup da pise navijacu koji ima svoj stadion, pa da je od papira. Siri pridike, molim te. :lol:
KHAJ PRICE

Avatar
champions1921
Postovi: 2872
Pridružen/a: 08 avg 2012, 14:26
Lokacija: SA

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la champions1921 » 22 maj 2015, 21:22

:lol: :lol: :lol: :lol: Evo im opet treba izvode iz katastra postavljati..
BUDI ŽELJO !!!

Avatar
amidzaTan
Postovi: 375
Pridružen/a: 06 jan 2015, 14:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la amidzaTan » 22 maj 2015, 21:24

Onih 400 uclanjenih u klub (da ne brojimo one po automatizmu) imaju pravo reci da je to "njihov" stadion!!!!!

Pa vise vas ima na forumu ovdje majke mi.

Avatar
champions1921
Postovi: 2872
Pridružen/a: 08 avg 2012, 14:26
Lokacija: SA

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la champions1921 » 22 maj 2015, 21:26

BUDI ŽELJO !!!

Avatar
samogrbavica
Postovi: 788
Pridružen/a: 11 maj 2015, 15:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la samogrbavica » 22 maj 2015, 21:26

Ne mogu da vjerujem. Def. likovi psihicki slucajevi, hebo me svak.
KHAJ PRICE

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Blagoje » 22 maj 2015, 21:28

amidzaTan je napisao/la:Blagoje@ pa bar kod tebe bi turska rijec dunum trebala biti manje koristena od rijeci dulum, i obje rijeci su pravilne ako nisi znao kad ih koristis!
A sto se tice tih Zeljinih dunuma ili ti ga duluma to je svima jasno da sem stadiona Grbavica koji je unazad par godina registrovan na FK Zeljeznicar nista vise ne pripada pomenutom klubu pa tako ni ona dva pomocna terena , i to bi ti kao vatreni navijac trebao znati ;)
Razuvjerio si me. Ti u stvari zelis da ispadnes glup. Pa nek ti bude, uzivaj. Katastar.ba, parcela 2174, od 1 do 8. Nek' ti neko pokaze sta i kako. :kafa:
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

Avatar
samogrbavica
Postovi: 788
Pridružen/a: 11 maj 2015, 15:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la samogrbavica » 22 maj 2015, 21:28

champions1921 je napisao/la:
Sad ce on napisati kako nas lazu, nije to. :lol:
KHAJ PRICE

Avatar
advanced1921
Postovi: 139
Pridružen/a: 03 maj 2015, 00:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la advanced1921 » 22 maj 2015, 21:28

Eto vidis da ti ne znas civilizovano... Sasvim normalno pitanje, u kojem mi nije jasno kako imate različita neobjektivna mjerila... Ti svakakvih gluposti natovari u drskom tonu, a mogao si odgovoriti u jednoj rečenici, ali nemaš ti kapaciteta...
To koliko ko ima posjeda je prežvakana priča i definitivno priča koju vi ne trebate potezati kad hoćete da dobijete raspravu...
Pričaš o komplexima, a mjerite Željine parkinge i raspravljate o crkvama, pomoćnim, kako bi osporili Željinu vladavinu... Tu ste u prednosti jer mi ne možemo vratiti, teško je naći manu jednoj prostoriji od koliko kvadrata?
Što se tiče priča o jugoslovenskom velikom Sarajevu, ne razumijem zasto igrate ovu ligu ikako, zasto se borite za titule ako vam je bezvrijedno ovo takmičenje... A eto koliko je lose vi opet osvojiti ne mozete.
Po omalozavanju i vasim pricama, vi bi ovo sa pola snage trebali svaku godinu, a evo morate milione ulagat da bi bili u utrci i na kraju cete uzet...
I kako ti se da vise bgt, nakon toliko godina ste pred titulom, ti dodjes na tudju temu, ne silazis sa nje i onda pametujes o kompleksima...
Inace sam primjetio da svak koristi ovu rijec danas, a pola ih ne zna sta ona znaci...
Osvajas bod na kosevu kojim si blize tituli 90 posto nego prije te tekme, nakon toliko godina, i onda pjevas "bit ce zeljo qrac sampion"... Meni sinoc poznanik pitar govori "Samo ba nek vi niste, radije i Borac"...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
nije to bolest rijetka...

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Blagoje » 22 maj 2015, 21:32

advanced1921 je napisao/la:Meni sinoc poznanik pitar govori "Samo ba nek vi niste, radije i Borac"...
Cudis se? Mnogi pitari su ostali bez zdravlja ovih godina. :crazy:
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

Avatar
samogrbavica
Postovi: 788
Pridružen/a: 11 maj 2015, 15:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la samogrbavica » 22 maj 2015, 21:34

Bilo je ulijetanje na teren. Pjevanja igrajte pi.cke. Opomena da ce ih mlatiti, a sad su dimovi najjaci.

I on dosao da pise kako nije nas stadion..Bogte
KHAJ PRICE

Avatar
BlueIsTheColor
Postovi: 549
Pridružen/a: 29 mar 2010, 10:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la BlueIsTheColor » 22 maj 2015, 22:05

Blagoje je napisao/la:
advanced1921 je napisao/la:Meni sinoc poznanik pitar govori "Samo ba nek vi niste, radije i Borac"...
Cudis se? Mnogi pitari su ostali bez zdravlja ovih godina. :crazy:
Gdje ba nisu... pa ovi evanderi, zipovi, amidze i ostala cudna raja su dosli do tog levela da kad vide Amara Osima na tvu osjete potrebu da pucaju u ekran kao stari mog jarana, inace mrtvi SDA-ovac, kad na tvu vidi Zlatka Lagumdziju... to su unistena djetinjastva, bolest je postala autoimuna i nema nazad...
...ni države, ni vlasti sve, nisu mogle da te ugase, jer stojimo, prkosimo, u srcima te našim nosimo..

Avatar
pijanBabo
Postovi: 125
Pridružen/a: 05 mar 2015, 23:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la pijanBabo » 22 maj 2015, 22:15

samogrbavica je napisao/la:
champions1921 je napisao/la:
Sad ce on napisati kako nas lazu, nije to. :lol:
Previse je ovo za pitare, prvo im treba objasniti sta je katastarska cestica.. ovako pokazivao volu ili njima, isto ti :mrgreen:

Avatar
samogrbavica
Postovi: 788
Pridružen/a: 11 maj 2015, 15:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la samogrbavica » 22 maj 2015, 22:21

pijanBabo je napisao/la:
samogrbavica je napisao/la:
champions1921 je napisao/la:
Sad ce on napisati kako nas lazu, nije to. :lol:
Previse je ovo za pitare, prvo im treba objasniti sta je katastarska cestica.. ovako pokazivao volu ili njima, isto ti :mrgreen:
Vidis da ga nema. Kad je vidio ovo u hitnu otisao :lol:
KHAJ PRICE

Avatar
Peterski
Postovi: 624
Pridružen/a: 28 dec 2013, 10:50
Lokacija: Breza
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Peterski » 22 maj 2015, 23:11

Jedna besana noc pred amidzom, sve s ciljem smisljanja dostojnog odgovora...
Jači od ratova, režima i partija. 1921

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la storm_raider » 22 maj 2015, 23:30

advanced1921 je napisao/la:Eto vidis da ti ne znas civilizovano... Sasvim normalno pitanje, u kojem mi nije jasno kako imate različita neobjektivna mjerila... Ti svakakvih gluposti natovari u drskom tonu, a mogao si odgovoriti u jednoj rečenici, ali nemaš ti kapaciteta...
To koliko ko ima posjeda je prežvakana priča i definitivno priča koju vi ne trebate potezati kad hoćete da dobijete raspravu...
Pričaš o komplexima, a mjerite Željine parkinge i raspravljate o crkvama, pomoćnim, kako bi osporili Željinu vladavinu... Tu ste u prednosti jer mi ne možemo vratiti, teško je naći manu jednoj prostoriji od koliko kvadrata?
Što se tiče priča o jugoslovenskom velikom Sarajevu, ne razumijem zasto igrate ovu ligu ikako, zasto se borite za titule ako vam je bezvrijedno ovo takmičenje... A eto koliko je lose vi opet osvojiti ne mozete.
Po omalozavanju i vasim pricama, vi bi ovo sa pola snage trebali svaku godinu, a evo morate milione ulagat da bi bili u utrci i na kraju cete uzet...
I kako ti se da vise bgt, nakon toliko godina ste pred titulom, ti dodjes na tudju temu, ne silazis sa nje i onda pametujes o kompleksima...
Inace sam primjetio da svak koristi ovu rijec danas, a pola ih ne zna sta ona znaci...
Osvajas bod na kosevu kojim si blize tituli 90 posto nego prije te tekme, nakon toliko godina, i onda pjevas "bit ce zeljo qrac sampion"... Meni sinoc poznanik pitar govori "Samo ba nek vi niste, radije i Borac"...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Kulturno, tacno i odmjereno! Svaka cast na postu, zadrzao si dobar nivo komunikacije, a odgovorio decidno i bez mnogo okolisanja i uljepsavanja. Ovaj post zalijepiti da se cita svaki put kada ulaze na ovu temu.

Tesko da ovaj moze pratiti tebe u ovom pisanju, naravno moze napisati iste stvari drugim rijecima (kao sto evo vec danima pise - iz supljeg u prazno), pritom drzeci svoj primitivni vokabular.
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Format » 22 maj 2015, 23:38

Bravo za post,vjerujem da se pola foruma sastavi nebi mogli odgovoriti na post. Tako i jeste najbolje,napisat odmjereno i bez vrijedjanja a znati da ti ne mogu(znaju) odgovorit.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
MrRiccoli
Postovi: 927
Pridružen/a: 03 jul 2012, 22:22
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la MrRiccoli » 23 maj 2015, 00:16

amidzaTan je napisao/la:Blagoje@ pa bar kod tebe bi turska rijec dunum trebala biti manje koristena od rijeci dulum, i obje rijeci su pravilne ako nisi znao kad ih koristis!
A sto se tice tih Zeljinih dunuma ili ti ga duluma to je svima jasno da sem stadiona Grbavica koji je unazad par godina registrovan na FK Zeljeznicar nista vise ne pripada pomenutom klubu pa tako ni ona dva pomocna terena , i to bi ti kao vatreni navijac trebao znati ;)
Niko nikad nije rekao da je pomoćni stadion sa umjetnom travom Zeljin već je od opštine, takodjer dvorana gdje se nalazi niko nikad nije rekao da je zeljino pa ni gdje je crkva koja je u planu još od prije rata. Željin je glavni, pomoćni sa prirodnom travom, i prostor iza istoka do onog zida i to na najboljoj mogućoj lokaciji, a ti idi i mastaj kako već godinama kupujete otkupljujete ili šta već ne gradski stadion.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. A šta treba više od toga - IVICA OSIM

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Atlanta, Balorda, mosarajvosa83, TheNoblesMo i 54 gosta.