FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 22 avg 2017, 14:05

irfo je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Žale li još uvijek za Petrovićem na lobotomiji?
Veliki covjek i jos veci trener, ja vam garantujem da je dobio priliku da odradi jos barem 10 prelaznih rokova da bi nas do titule odveo!
Tako blizu a tako daleko još 2 prelazna roka su mu falila do grupnih faza :plac: :plac: :plac:
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 avg 2017, 14:16

Ubio nas u pojam sa onom njegovom taktikom povlacenja nakon vodstva.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bosnas_ » 22 avg 2017, 14:27

Evo prilike da se reflektori konacno ofarbaju, te poboljsa rasvjeta. Valjda do Belgije to zavrsimo. Plus nove klupe za rezervne igrace, tunel, prosatorije itd. Bit ce posla u narednih 45 dana, ali valjda uspiju sve zavrsiti do 7.Oktobra.
Zadnja izmjena: bosnas_, dana/u 22 avg 2017, 14:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 avg 2017, 14:48

"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 22 avg 2017, 15:10

Eh sad se opustit ko na duseku i cekat da nam savez jos malo sredi stadion do oktobra :cool:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 22 avg 2017, 15:20

Ako trebaju nove klupe za igrace, predlazem da se sklopi neki sponzorski ugovor sa sarajevskom pivarom pa da se napravi ko sto je victoria plzen to uradila
slika
slika
slika
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 avg 2017, 15:21

Vala je vakat da promijenimo klupe za igrace. Tunel smo sredili. Jos klupe i bit ce super.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 22 avg 2017, 16:17

Virtu4l je napisao/la:Žale li još uvijek za Petrovićem na lobotomiji?
Jel se to igra znacajno promjenila? Ne kinjim ni Adzema al ne zalim ni Petrovica. Covjeka su popljuvalj nepotrebno. Sto smo dobili dobili smo na fanatizam i misice. Igra jos uvijek ne daje neke znakove poboljsanja, cak sta vise uigraniji smo bili dok je Slavko vodio, makar nismo pacerake golove primali. Nadam se da ce igra doci na svoje nakon Sirokog i te reprezentativme pauze. Siroki dobiti ako Bog da pa se onda uigrati koliko je moguce.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 22 avg 2017, 16:22

Sandokan87 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Žale li još uvijek za Petrovićem na lobotomiji?
Jel se to igra znacajno promjenila? Ne kinjim ni Adzema al ne zalim ni Petrovica. Covjeka su popljuvalj nepotrebno. Sto smo dobili dobili smo na fanatizam i misice. Igra jos uvijek ne daje neke znakove poboljsanja, cak sta vise uigraniji smo bili dok je Slavko vodio, makar nismo pacerake golove primali. Nadam se da ce igra doci na svoje nakon Sirokog i te reprezentativme pauze. Siroki dobiti ako Bog da pa se onda uigrati koliko je moguce.
Ja kakve smo to primali nego pacerske? Titulu smo izgubili zbog gresaka kerle i bogicevica
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 22 avg 2017, 16:23

Ma više od tog svega ja bih volio da sredimo teren.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 22 avg 2017, 16:33

irfo je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Žale li još uvijek za Petrovićem na lobotomiji?
Jel se to igra znacajno promjenila? Ne kinjim ni Adzema al ne zalim ni Petrovica. Covjeka su popljuvalj nepotrebno. Sto smo dobili dobili smo na fanatizam i misice. Igra jos uvijek ne daje neke znakove poboljsanja, cak sta vise uigraniji smo bili dok je Slavko vodio, makar nismo pacerake golove primali. Nadam se da ce igra doci na svoje nakon Sirokog i te reprezentativme pauze. Siroki dobiti ako Bog da pa se onda uigrati koliko je moguce.
Ja kakve smo to primali nego pacerske? Titulu smo izgubili zbog gresaka kerle i bogicevica
Da sam kinjio adzema i srao za igru jesam ali su me rezultati malo smirili. Da sam ocekivao pobjedu na derbiju iskreno jesam, nadji moj post pa ces vidjeti da sam napisao da dobijamo sigurno kad su mnogi x prizeljkivali. E kad povedeš u petoj min i imas igraca vise ocekujes potop. Mogli smo i morali krvi im se napiti i zargonski receno kosti im polomiti i natrpati do vrha. Nismo jarane vec smo ko pogubljeni bili i cuvali 0-1. Jel to napredak u igri? Nije! Primili pacerske golove u Kaknju pa imali 85 min da bar pogledamo na go sto opet nismo uradili. Borac nam prijetio s razlogom, dosli ljudi i s zivcima se nasim poigrali do zadnjeg sudijskog zvizduka. Dobili na euforiju, misice i fanatizam. Igru ocekujem jer igrom cemo do titulw doci uz sve ostalo sto imamo sto drugi nemaju. Dobit sada siroki kako znamo i umijemo. Pobjeda bitna da ne moze biti bitnija pred pauzu. Nece biti igre al opet ocekujem neki go u mrezi sirokobrijezana.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 avg 2017, 17:53

Sandokan87 je napisao/la:makar nismo pacerake golove primali
:lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Doktor1921
Postovi: 120
Pridružen/a: 22 jul 2017, 21:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Doktor1921 » 22 avg 2017, 20:09

Ma pola vas sad sto pise i sprda se je branilo Petrovica ko da vam je rodjeni al nije ni bitno, meni se cini da Adzem nije za nas, volio bi da grijesim mada cisto sumnjam jer po njegovim izjavavama ja ne vidim da je on svjestan kako mi lose igramo, ovo nam je bila jedinstvena prilika da natrpamo pitare ko zna kad ce nam se opet ovakva prilika pruziti (penal i crveni)... :plac:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 avg 2017, 20:15

Sad svi moramo pruziti podrsku Adzemu. Dosao je bas u nezgodan trenutak. Treba njemu dosta vremena da neke stvari "popravi". Nije da mu je i igracki kadar bas kvalitetan. Poceo je uvoditi nasu djecu, a to smo i trazili nakon Radnika prosle sezone.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 22 avg 2017, 20:18

LjoZee je napisao/la:Sad svi moramo pruziti podrsku Adzemu. Dosao je bas u nezgodan trenutak. Treba njemu dosta vremena da neke stvari "popravi". Nije da mu je i igracki kadar bas kvalitetan. Poceo je uvoditi nasu djecu, a to smo i trazili nakon Radnika prosle sezone.
:salut:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
bhsport
Postovi: 11287
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 22 avg 2017, 21:55

Nakon što u četiri utakmice nisi dobio pitare, Adžem ih dobije na lavoru i kao trebao ih je poniziti.
Inače u zadnjih 30 godina su rezultati za poniženja.
Šta sve nećeš pročitati.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 22 avg 2017, 22:36

Maribor u ligi prvaka..............
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Doktor1921
Postovi: 120
Pridružen/a: 22 jul 2017, 21:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Doktor1921 » 22 avg 2017, 23:10

Ne da ih je trebao poniziti nego natrpati a nevjerujem da neko moze ista pozitivno reci sem 3 boda, ustvari mogu ovi sto nisu gledali tekmu jer da jesu ne bi ovako lupetali, samo nemoj da branimo trenere na stetu kluba jer Zeljo je veci i od Petrovica i Adzema i ostalih.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 avg 2017, 23:41

Niko ovdje nije napisao da smo dobro odigrali. I ja sam kritikovao Adzema nakon Viteza, ali treba biti realan i reci da je dobio ekipu kojoj nedostaje odredjeni kvalitet. Nit je prosao pripreme nit je dobio neka pojacanja osim Kajkuta, a ovoj ekipi trebaju pojacanja.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 avg 2017, 00:17

Aldin ponovo napada.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.