FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 26 sep 2017, 12:42

Stara provjerena matrica - neprijatelji kluba i nalogodavci :mrgreen:
Evribadi sej Željo
Željoooo

zlatandr
Postovi: 942
Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zlatandr » 26 sep 2017, 12:52

Nek je ziv i zdrav Ćenan ali daleko mu kuca bila od Želje :D
Volim te Zeljo!!!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 26 sep 2017, 13:00

AMAR AMAR OSIM OSIM!
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

panzer88
Postovi: 25
Pridružen/a: 31 jan 2017, 09:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la panzer88 » 26 sep 2017, 13:07

Ne kontam, je li to postalo zabranjeno kritikovat bilo šta što ima veze sa trenutnim upravljačkim strukturama, pa se dotični plaćenici sa privatnog foruma za kontrolisanje javnog mišljenja upale k'o kutnjak čim se spomene nešto oko njihovih nalogodavaca? Ja prvi sam bio protiv ovog gmaza od ćenana i prvi sam bio protiv bahatog rasipanja para na kojekakve mega zvijezde koje su u biti jako skupi flopovi, što je sezona-vrijeme pokazalo. Nek se kupe svi u tri lijepe materine i oni i njihov europski model Željezničara, jer je ovo sve samo ne europski model. Svi se vrlodobro sjećamo perioda kad Željezničar i njihovi čelnici se nisu skidali sa naslovnih strana svih portala, pa me interesuje što se sad ne izađe fino i kaže syebali smo toliko i toliko, za to i to, ako hoćete halalite, ako nećete da se pokupimo i da kifelimo. A priča o tome da je Slavko dobio nogu zbog neforsiranja djece je priča koju samo glup može popušit. Dovedete ublehu koja vas dobro okupa ni za šta, ispušite titulu jer se pravite poštenjačine i ko biva eto sad će Adžem i djeca sve to ispravit. Hoće karine haveru, titula 5 godina se ne ukaza u dolini, a vi pravite jug, kome i zašto? Pa ja prvi nisam otiš'o na dvije utakmice u ovoj i prošloj sezoni nakon onog debakla na derbiju. Što da idem? Da mi se preplaćene pitschketine na terenu pišaju po svemu što ima veze sa FKŽ? Neka hvala. A vi se sad fino uhvatite juga, pa i njega napravite (napravit ćete al' u kurcu) pa ćemo fino imat pored istoka i jug, sa 2500 ljudi na utakmicama, al' hajd', makar će se rentat reprezentaciji, pa će je ona punit, a Željo, **** to, uzet ćemo i mi nekad titulu, makar za 30 godina, pa će bit popunjena i istočna i južna tribina. Previše ste vi dopustili kojekakvim sumnjivim tipovima da se motaju oko Želje, pa sad kad je stalo sve, njih bi da otjerate, a niste ni svjesni da ste vi sljedeći. Žao mi je samo što vašu iskrenu namjeru ste usrali egoizmom i mišljenjem da ste vi najpametniji na svijetu i da FKŽ je postao od vas. Nije, a sami ste sebi svezali uže oko vrata zbog takvog načina razmišljanja, pa vam isti ti sad dahću za vratom. Mali je ovo grad...

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 26 sep 2017, 13:09

Ne valja Amar Osim a valja Aldin Ćenan. Za Aldina Ćenana i one koji su ga doveli Željo je kao Modriča ili Brotnjo a ne najveći i najtrofejniji odnosno jeste ali kada im treba malo demagogije i patetike.

"Mi nismo željeli da upadnemo u tu zamku. Polako gradimo klub koji sigurno korača stazama uspjeha. Sjetite se da su Modriča i Brotnjo bili prvaci BiH, a sada su u nižim ligama. Oni su zapostavili ove stvari koje mi sada radimo jer su vjerovatno mislili da će to doći samo po sebi. Ljudi koji sada vode Želju bili su razlog da se ponovo vratim u nogomet. Vidio sam da imaju plan i tačno znaju šta rade, vidio sam da što obećaju – ispune. Želimo napraviti klub, ne samo nogometni tim", napominje Aldin.
Amar Osim (18.o7.1967.) je jedno od najvećih imena FK Željezničar u historiji.

„Brko“ je na klupi Plavih bio trener 293 utakmice i ubilježio je 178 pobjeda, 63 remija i 52 poraza sa gol razlikom 358:165. Procentualno gledano Amar Osim je kao trener FK Željezničara imao 60,75% pobjeda.

Željezničar je ispisao brojne rekorde pod vodstvom Osima i osvojio ukupno deset trofeja, pet titula prvaka BiH, četiri Kupa BiH i jedan superkup BiH što ga čini najuspješnijim i najtrofejnijim trenerom Željezničara u historiji.

„Trofeja nikad nije dosta. Ne može mi biti svejedno. Ne osvajamo trofeje deset godina u nizu, pa da može doći do zasićenja. Naopako razmišljamo. Sve što normalnim ljudima traje tri godine, nama traje tri mjeseca.“
Yebo vas Cenan. I Kostic. I Petrović. I ustaljene procedure. I to što vi "pravite klub".

Željo nije vaš niti je FK Željezničar 2015. Neka vam to bude jasno!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

mirek11
Postovi: 68
Pridružen/a: 07 avg 2015, 11:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mirek11 » 26 sep 2017, 14:09

Neandertalac je napisao/la:Ne valja Amar Osim a valja Aldin Ćenan. Za Aldina Ćenana i one koji su ga doveli Željo je kao Modriča ili Brotnjo a ne najveći i najtrofejniji odnosno jeste ali kada im treba malo demagogije i patetike.

"Mi nismo željeli da upadnemo u tu zamku. Polako gradimo klub koji sigurno korača stazama uspjeha. Sjetite se da su Modriča i Brotnjo bili prvaci BiH, a sada su u nižim ligama. Oni su zapostavili ove stvari koje mi sada radimo jer su vjerovatno mislili da će to doći samo po sebi. Ljudi koji sada vode Želju bili su razlog da se ponovo vratim u nogomet. Vidio sam da imaju plan i tačno znaju šta rade, vidio sam da što obećaju – ispune. Želimo napraviti klub, ne samo nogometni tim", napominje Aldin.
Amar Osim (18.o7.1967.) je jedno od najvećih imena FK Željezničar u historiji.

„Brko“ je na klupi Plavih bio trener 293 utakmice i ubilježio je 178 pobjeda, 63 remija i 52 poraza sa gol razlikom 358:165. Procentualno gledano Amar Osim je kao trener FK Željezničara imao 60,75% pobjeda.

Željezničar je ispisao brojne rekorde pod vodstvom Osima i osvojio ukupno deset trofeja, pet titula prvaka BiH, četiri Kupa BiH i jedan superkup BiH što ga čini najuspješnijim i najtrofejnijim trenerom Željezničara u historiji.

„Trofeja nikad nije dosta. Ne može mi biti svejedno. Ne osvajamo trofeje deset godina u nizu, pa da može doći do zasićenja. Naopako razmišljamo. Sve što normalnim ljudima traje tri godine, nama traje tri mjeseca.“
Yebo vas Cenan. I Kostic. I Petrović. I ustaljene procedure. I to što vi "pravite klub".

Željo nije vaš niti je FK Željezničar 2015. Neka vam to bude jasno!

Na kojoj funkciji ti vidis Amara, ŠSŠ ili SD?

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 26 sep 2017, 14:33

Najdrazi moze biti samo trener i sportski direktor u jednom ako se nekad odluci na povratak. Nema tu SSS ili SD. On treba odlucivati o fudbalu u klubu, od cicibana do veterana. Ko ce biti treneri u OP, ko ce njemu pomagati, ko ce i za koliko novca doci. To je provjeren recept i zasto izmisljati toplu vodu.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 26 sep 2017, 14:39

plavousrcu je napisao/la:Najdrazi moze biti samo trener i sportski direktor u jednom ako se nekad odluci na povratak. Nema tu SSS ili SD. On treba odlucivati o fudbalu u klubu, od cicibana do veterana. Ko ce biti treneri u OP, ko ce njemu pomagati, ko ce i za koliko novca doci. To je provjeren recept i zasto izmisljati toplu vodu.
Mora naci zajednicki jezik sa upravom da svako radio svoj posao, samo mu oni ne bi dozvolili apsolutnu slobodu kod dovođenja igraca a pogotovo oko novca. Moze se to fino ukonponovati ali da se on pita bas toliko ne moze. Ovi europski velikani imaju novca na pretek pa se opet ne pita jedna osoba kako i sta treba.

Ne mirisu se bas Abramovic i Conte, kao ni sto Murinjo ne raspolaze kasom Mancestera.

Ne ide to tako jednostavno shvatite i pomirite se sa time. Samo dogovor i dobra volja.
- Zeljeznicar -

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 26 sep 2017, 15:07

Ne ide to baš tako lako. Kada je Amar doveo većinu ovih ljudi u klub nije ni slutio da će malo poslije biti omalovažavan od iste te grupe presvođene Senadom Misimovicem. Sigurno nije znao da će biti ponižavan i prozivan od strane plaćenika i poltrona koje ta grupa ljudi kontrolise ili tjeran od kluba da bi do juče neki anonimusi preko njegovog imena dizali svoj rejting.

Kada se birao šef struke nakon Mulalica i kada su naponu snagu bile ustaljene procedure i bahato trošenje Željenih para niko od vladajuće strukture se nije sjetio Amara Osima. Ja se sjećam arogancije i amaterizma koji je Senad Misimovic taj dan izrekao, sjecam se kako je spominjao neku odgovornost, ciljeve, najavljivao uspjehe pa cak jasno i glasno rekao; ni jedan trener neće imati autonomiju. Oni koji znaju čitati između redova mogu naslutiti da se to jednim dijelom odnosilo i na samog Amara koji je šutio, vjerovatno nije želio da kvari idilu a pogotovu kultnu rečenicu; mogli smo i mi biti pametni pa potrositi pare na najbolje igrače i osvojiti titulu. 10 mill kasnije ili vise od dvije godine vladavine tih što imaju autonomiju mi smo u dosta nezavidnoj poziciji. Sada kada su svi "vanjski saradnici" i "prijatelji kluba" iz sjene nestali kao što se istopio Željin novac odjednom se "neko" sjetio Amara. I dalje se bahato proziva Amar čak i okrivljuje za neke mutne radnje većinom preko desetina acc po drustvenim mrezama i par placenika. I dalje se na njegova pleća stavlja neko breme kolektivne krivice i kako bi on sada ovaj teret trebao podijeliti sa onima koji su nas u gofna uvalili.

Stotinu mi hiljada "neevdentiranih pozajmica", ne ide to baš tako lako.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 26 sep 2017, 15:55

Neandertalac je napisao/la:
Stotinu mi hiljada "neevdentiranih pozajmica", ne ide to baš tako lako.
On posudio pare da se klub ne ugasi i sad bi ih jos i nazad??? Ma ne moze to tako momcino :nene:
kakav on i njegove titule, meni je draze kad ovako afirmisemo srpske polovnjake i cupamo se za evropu :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 26 sep 2017, 16:23

Valjda se Zeba, Sindikalac i drustvo dogovore ponovo kako ce odigrati protiv Zrinjskog inace ode sve tri lijepe.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 26 sep 2017, 16:48

irfo je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
Stotinu mi hiljada "neevdentiranih pozajmica", ne ide to baš tako lako.
On posudio pare da se klub ne ugasi i sad bi ih jos i nazad??? Ma ne moze to tako momcino :nene:
kakav on i njegove titule, meni je draze kad ovako afirmisemo srpske polovnjake i cupamo se za evropu :kafa:
Ima obraza traziti svoje pare. Interesuje ne sto Misimovic, Durakovic i ostali vratise posudjene pare. Mogli su ih ostaviti da ih klub obrne. Mi cemo odmah nazad svoje pare, a Najdrazeg ko j... Vazniji smo mi nego on koji je nasem klubu donio skoro sve trofeje osvojene u bogatoj istoriji. I hajde da ga jos uz poltrone diskreditujemo na sve nacine. Kakvo **** ljudsko moras biti da to radis.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 26 sep 2017, 17:25

Neandertalac je napisao/la:Stotinu mi hiljada "neevdentiranih pozajmica", ne ide to baš tako lako.
Dvije stotine hiljada ;)
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 26 sep 2017, 18:10

Virtu4l je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Stotinu mi hiljada "neevdentiranih pozajmica", ne ide to baš tako lako.
Dvije stotine hiljada ;)
Ne znam koliko tacno i ne zanima me iskreno nego ovo kažem jer su taj novac koristili da ga prozivaju. Ono Mi bi ti vratili ali "nije" evidentirano. Kao da iz svog džepa daju.

Kada smo već kod davanja zašto gsn Senad Misimovic ne da svoj novac za završetak izgradnje istoka!?
Što se tiče izgradnje istočne tribine, ona neće i ne smije biti zaustavljena nedostatkom novca. Ako i u jednoj fazi izgradnje ne bude dovoljno novca, za to ne smije biti brige, ja ću lično dati svoj novac“, naglašava Misimović.


Ja koliko vidim istok nije zavrsen.
Para nema, otišle na "pravljenje kluba" a istok otplacujemo ulaznicama što znači da teoretski nemamo novac. Daj svoj novac predsjedniče nadzornog odbora, završi istok. Izvoli učini što si obećao. Do sada su novac dali navijači, sponzori i klub.

Zapravo imamo love, 50% od 30% nečega. Pardon.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kompromis » 26 sep 2017, 18:50

Pa je l falila i 1KM u fazi izgradnje... jest, ali je to misimovic pokrio svojim parama i normalno uzima samo ono sto mu pripada i sto je legalno zakonski evidentirano uz placanje poreza...

Istok je davno izgradjen... veze nemas o onome sto pises... ovo uopste nije gradnja nego usminkavanje koje kosta milion maraka i za koje uopce novci nisu ni prikupljani a ni odvojeni iz klupskog budzeta kad se vraila izgradnja...
Zadnja izmjena: Kompromis, dana/u 26 sep 2017, 18:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 26 sep 2017, 18:51

Bolje uslove imaju omladinci Ludogretsa nego i jedan prvi tim u BiH.
https://fkzeljeznicar.ba/foto-juniori-p ... adu/28360/
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 26 sep 2017, 19:13

LjoZee je napisao/la:Bolje uslove imaju omladinci Ludogretsa nego i jedan prvi tim u BiH.
https://fkzeljeznicar.ba/foto-juniori-p ... adu/28360/
Bas majke mi. Haj da je to Njemacka i sl. pa se nebi ni zacudio al ono Bugarska :mrgreen:

Gledaj Mujage međeda koliki je :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 26 sep 2017, 19:22

Osim13 je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Bolje uslove imaju omladinci Ludogretsa nego i jedan prvi tim u BiH.
https://fkzeljeznicar.ba/foto-juniori-p ... adu/28360/
Bas majke mi. Haj da je to Njemacka i sl. pa se nebi ni zacudio al ono Bugarska :mrgreen:

Gledaj Mujage međeda koliki je :mrgreen:
Bogatstvo vlasnika Ludogoretsa se procjenjuje na otprilike 500 miliona eura, pa eto odakle lova. :)

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15883
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 26 sep 2017, 19:55

i nas gazda nije za odbacit imamo i mi svoje adute
:bih: :bih: :bih: :bih:

BlueMatrix
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 sep 2017, 20:00
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueMatrix » 26 sep 2017, 20:07

Al naseg gazdu fudbal manje interesuje
:tralala: :tralala:
HVALA TI DIMITRIJE

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, BIZMARK66, Brkooo i 55 gostiju.