FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 okt 2017, 19:40

Zrinjski dominira i onda ovi povedu. Vala x najbolji ovdje za nas. Pobjedom ublehe sa Koseva se priblizavaju, a igraju sa Celikom sljedece kolo dok mi docekujemo Mladost koju ce "nahajcati" Mulalic naravno.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 21 okt 2017, 19:45

Ma kakav X, nije mi cilj biti bolji od Sarajeva, cilj mi je titula.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 okt 2017, 19:52

Ma naravno, ali eto i njih u borbi za vrh. Zrinjski, Siroki, oni i mi. Nemamo pravo vise na kiks. Siroki i ovi sa Koseva igraju sve bolje dok Zrinjski bez Jovica je slabiji. Kod nas opet toplo-hladno. Sutra cemo vidjeti jesmo li uspjeli igru podici na visi nivo.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

ZaZelju
Postovi: 1352
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 21 okt 2017, 20:03

Ako ih Sarajevo pobijedi, a sve su prilike da hoće, Zrinjski će izbubiti i od Širokog iduće kolo. U tom slučaju, sa našim pobjedama u sljedeća dva kola, mi, Široki i Zrinjski imaćemo isto bodova.
Zbog toga naprijed komšije, razbijte Zrinjski!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 okt 2017, 20:17

Bit ce ovdje svega do kraja, ali eto otprilike se moze reci da ce prve 4 ekipe biti Zrinjski, Siroki, Sarajevo i mi. Velika borba ce biti izmedju ova 4 kluba za prva tri mjesta. Nadam se dobrim pojacanjima na zimu pa da mi uzmemo tu titulu vise. Veoma vazan zimski prelazni rok.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

ZaZelju
Postovi: 1352
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 21 okt 2017, 20:44

To komšije!

Ova utakmica je slična onoj našoj u Mostaru kad smo dobili Zrinjski 4:0.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 okt 2017, 20:54

Nama je sad najbitnije da sutra uzmemo tri boda. Ako se to ne desi dzaba sve. Bit ce teze nego prosli vikend, ali mozda Vojo iznenadi. Hvali ga Adzem.[emoji2]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

ZaZelju
Postovi: 1352
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 21 okt 2017, 20:57

Meni bi vala sutra igro Beganović od prve minute. Bio je odličan u nekoliko utakmica u B timu.

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 21 okt 2017, 21:10

Ja jos ne mogu da vjerujem da je nas debeli sa slobodom nadigrao...da smo pobjedili madjare i slobodu sad bi prvi bili sa 3 boda prednosti i utakmicom manje, tuga.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 okt 2017, 21:13

Zeljo92 je napisao/la:Ja jos ne mogu da vjerujem da je nas debeli sa slobodom nadigrao...da smo pobjedili madjare i slobodu sad bi prvi bili sa 3 boda prednosti i utakmicom manje, tuga.
To dovoljno govori o kvaliteti nasih pulena. Doduse protiv Zrinjskom smo u drugom i imali neke sanse, ali sramota da bar nismo uzeli bod na obje utakmice.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

ZaZelju
Postovi: 1352
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 21 okt 2017, 21:23

Mi smo bez Zebe proigrali protiv Zrinjskog i Čelika. Ne radujem se ničijoj povredi i nadam se da će se brzo oporaviti, ali to je izgleda bio jedini način da ne igra u prvoj postavi. Kad se vrati neka ulazi sa klupe po potrebi zadnjih 20 do 30 minuta.

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 21 okt 2017, 21:30

Nije to u kvaliteti, koliko u glavama naših igrača. Realno jači smo igrački od Slobode, ali konkretno u Tuzli smo izgubili jer smo pristali na seljobersku igru Slobode, kombinatorike kod nas nije postojalo - tačnije igrali smo se nabijanja lopte baš kao i Sloboda, a to je upravo što su oni htjeli od nas. Protiv Zrinjskog smo bar imali nekoliko šansi, ali koga boli ku.rac kad nismo ni boda uzeli nažalost. Eto izgubi Zrinjski, sutra bi mi trebali pobjediti da iskoristimo to jer ako ne dobijemo sutra onda stvarno ne znam...

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 21 okt 2017, 21:30

Nije to u kvaliteti, koliko u glavama naših igrača. Realno jači smo igrački od Slobode, ali konkretno u Tuzli smo izgubili jer smo pristali na seljobersku igru Slobode, kombinatorike kod nas nije postojalo - tačnije igrali smo se nabijanja lopte baš kao i Sloboda, a to je upravo što su oni htjeli od nas. Protiv Zrinjskog smo bar imali nekoliko šansi, ali koga boli ku.rac kad nismo ni boda uzeli nažalost. Eto izgubi Zrinjski, sutra bi mi trebali pobjediti da iskoristimo to jer ako ne dobijemo sutra onda stvarno ne znam...

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 okt 2017, 21:30

Zeba je odavno "zreo" za klupu i da dobija sansu zadnjih pola sata ili 20 minuta, ali izgleda samo neke povrede i kartoni ga nogu maknuti iz prvih 11. Bas kao i Bogicevica.


@braco i to je tacno. Da su usli u utakmicu kao protiv Celika ne bi se obrukali. Oni su malo kvalitetniji od Celika jer imaju Ordagica i Krpica. Kad udjes u tekmu bez zelje i borbe ne mozes ni "mrtvu" Slobodu dobiti iako ih redovno uzimaju svi u posljednje vrijeme.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 okt 2017, 01:06

Očekujete li obje prinove u prvih 11 protiv GOŠK-a? Nekako ne vidim Elsnera u startnoj postavi ako ćemo igrat 4-2-3-1, jer ako je zamisao da Rok igra u veznom redu onda bi to moglo značiti da bi Anel ili Jovan bili na klupi što je po meni vrlo malo vjerovatno ili varijanta da igraju skupa igraju Anel i Elsner i ispred njih Blagojević što je isto glupost jer Blagojević nije ofanzivni vezni. Na štoperskoj poziciji ga ne vidim jer tandem Kemo - Graovac je ok, jedino ako ćemo igrat kao u nekim utakmicama sa 3 štopera onda ga vidim kao tog trećeg štopera.

Sa druge strane mislim da dosta veće šanse da bude u prvih 11 ima Ubiparip. Realizacija je bila problem i protiv Zrinjskog, a Adžem se u izjavi za 1921tv nakon utakmice sa Čelikom ponovo požalio na realizaciju. Iza Voje bi vjerovatno mogao zaigrati Kajkut kao što je igrao određeni period utakmice u Zenici, mada se to čini kao dosta sporo i tromo riješenje na toj poziciji ali ajde daćemo konačan sud poslije utakmice ako zaigra kao ofanzivni vezni. Protiv Čelika nije djelovalo toliko loše. Jedina dilema je još ko će igrati lijevo krilo Zec ili Zajimović, ali mislim da bi prednost ovaj drugi mogao dobiti.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 okt 2017, 09:08

Protiv GOŠK-a očekujem pobjedu, sa prinovama, pojačanjima, ili bez njih, ne zanima me.

Ponovo ulazimo u neki prelomni period. Sve što me zanima jeste tabela i raspored, a oni nam kažu da se sa pobjedom vraćamo u igru i na -3 boda. Imamo dobar raspored u tri naredna kola, s tim da zbog kupa imamo dvije vezane domaće protiv Mladosti. Protiv GOŠK-a, Mladosti i Viteza moramo osvojiti devet bodova, pa možda i izbiti na sami vrh tabele.

To je lakši dio posla, jer nam onda ponovo slijedi žestok raspored i ne smijemo kiksati prije toga.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 22 okt 2017, 09:25

Danas igra Željezničar!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 okt 2017, 09:35

Tri boda danas kako znaju i umiju. Valjda su se opametili.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 22 okt 2017, 09:42

Osvrt na utakmicu naših juniora, naše djece, naseg ponosa i budućnosti. Čestitam i svaka čast na jednoj briljantnoj predstavi punoj prelijepih poteza, zalaganja, borbe, svega onoga što bi igrači koji nose plavi dres trebali pokazivati.

Željezničar za život cijeli!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Alipasino
Postovi: 7881
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 22 okt 2017, 11:46

Danas usi zavrtat Ali 3 bobe moraju se uzet.Reko Sam ja davno grcevita borba za evropu.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Urban90 i 33 gosta.