Izbori za skupštinu FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
DANAN
Postovi: 437
Pridružen/a: 21 apr 2013, 20:03
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la DANAN » 13 dec 2015, 06:48

salle86 je napisao/la:
DANAN je napisao/la:Danas je zadnji da za prijave delgata za skupstinu kluba.Koliko imam informaciju da je do sada prijavljeno blizu 60 kandidata i komjsija ce imati pravo tezak zadatak.
jel od ovih 60 se bira 54 ili ovde nisu uračunati oni "sigurni"
"Ostatak" se bira.
A ti Milane bojim se da te niko nista nije pitao.
Zamolio bih admijistraciju da do izlazenja konacnog spiska clanova skupstine kluba,zakljuca ovu temu.
Hvala!

Avatar
DANAN
Postovi: 437
Pridružen/a: 21 apr 2013, 20:03
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la DANAN » 14 dec 2015, 13:40

http://fkzeljeznicar.ba/210-clanova-fk- ... inu/17757/

U proteklom periodu članovi FK Željezničar su na poziv Komisije za izbor delegata u Skupštinu, predložili članove za delegate u Skupštini za naredne četiri godine.


Komisija za izbor delegata u Skupštinu pregledala je pristigle prijave i utvrdila da je ukupno 210 članova Kluba predložilo 90 delegata u Skupštinu Kluba.

– Komisija za izbor će u narednim danima provesti proceduru izbora i odrediti delegate koji će činiti Skupštinu Kluba u narednom četverogodišnjem mandatu, a o čemu će članovi Kluba biti obaviješteni putem zvanične web stranice FK Željezničar, istakao je potpredsjednik Skupštine Kluba, Ermin Pešto.

FK Željezničar se zahvaljuje svim članovima koji su učestvovali u dosadašnjem dijelu delegiranja članova u Skupštinu.

Mi smo Željini, Željo je naš!


Avatar
DANAN
Postovi: 437
Pridružen/a: 21 apr 2013, 20:03
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la DANAN » 31 dec 2015, 13:36

DANAN je napisao/la:Kemal Čaluk broj člansnke 387192100058.

Ima 33 godine i direktor je privatne firme MONT-INŽINJERIG iz Donjeg Vakufa,koja se bavi proizvodnjom montaznih kuca.
Jos jedan Manijak od glave do pete.
Jedan od cija je kandidatura prosla i biti ce u skupstini kluba.

ublehas
Postovi: 537
Pridružen/a: 10 jan 2012, 18:44
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la ublehas » 05 jan 2016, 12:52

Članovi skupštine:

Redžad Čatić, Kemal Čaluk, Drago Mišo Smajlović, Edin Hrapović, Hajrudin Đurbuzović, Emir Muhamedagić, Kenan Efendić, Haris Lulić, Adnan Halilović, Amar Osim, Amer Musić, Elvis Huremović, Anel Maksumić, Adnan Kaljanac, Arnela Babić, Melisa Gazdić, Mustafa Duraković, Mišo Miković, Nedim Sijerčić, Marko Dmitrović, Renad Čelik, Emir Mulić, Senad Zaimović, Amir Pecar, Enes Selmanović, Bulend Bišćević, Mirza Bećirspahić, Enes Sarač, Mirsad Šukalo, Vedran Gavranović, Remzija Šetić, Aleksandar Kosorić, Adis Hadžić, Ermin Čengić, Kasim Imširević, Adnan Džindo, Elvir Karišik, Ermin Pešto, Edib Bašić, Jasmin Badžak, Amer Duvnjak, Faruk Telibećirević, Ramiz Dervišević, Hamid Brajlović, Senad Misimović, Igor Gačanović, Hajrudin Čengić, Boris Pavlović, Eldin Bećiragić, Riad Smailbegović, Dino Ramić, Una Bejtović, Samir Landžo i Salih Čengić.

Avatar
Psajdak
Postovi: 284
Pridružen/a: 22 dec 2015, 18:34
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la Psajdak » 05 jan 2016, 12:53

Enoooo i Bećee burazeraaaaa :mrgreen:
Ajzea je forumaš godine !

Tryg
Postovi: 546
Pridružen/a: 12 okt 2015, 13:35
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la Tryg » 05 jan 2016, 13:19

Ovo je strasno, samo cu to reci. Sva sreca pa se zna ko je ko od 90% imena. Djeca nam se smiju, samo kad vidim neka imena, cast izuzetcima. Ali bas, skidam kapu, ovo ostalo, ma ne znam u soku sam, eto samo cu to reci. Pocevsi od Melise pa nadalje, ma necu, bolje da sutim.

Avatar
DANAN
Postovi: 437
Pridružen/a: 21 apr 2013, 20:03
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la DANAN » 05 jan 2016, 13:37

Tryg je napisao/la:Ovo je strasno, samo cu to reci. Sva sreca pa se zna ko je ko od 90% imena. Djeca nam se smiju, samo kad vidim neka imena, cast izuzetcima. Ali bas, skidam kapu, ovo ostalo, ma ne znam u soku sam, eto samo cu to reci. Pocevsi od Melise pa nadalje, ma necu, bolje da sutim.
De nam malo pojasni ko je ko.Vecinu znam ali eto ko je Melisa?

Avatar
vrbanjusa
Postovi: 706
Pridružen/a: 18 jun 2014, 13:54
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la vrbanjusa » 05 jan 2016, 13:39

Hm, nema Žuje, Džele, Grede :-)...
VAŽNO JE BITI ČLAN!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
http://fkzeljeznicar.ba/

ublehas
Postovi: 537
Pridružen/a: 10 jan 2012, 18:44
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la ublehas » 05 jan 2016, 13:44

DANAN je napisao/la:
Tryg je napisao/la:Ovo je strasno, samo cu to reci. Sva sreca pa se zna ko je ko od 90% imena. Djeca nam se smiju, samo kad vidim neka imena, cast izuzetcima. Ali bas, skidam kapu, ovo ostalo, ma ne znam u soku sam, eto samo cu to reci. Pocevsi od Melise pa nadalje, ma necu, bolje da sutim.
De nam malo pojasni ko je ko.Vecinu znam ali eto ko je Melisa?
Ove što znam lično, a znam 15 ljudi su svi 1/1 Željovci. Sve stručni i sposobni ljudi koji žive za Želju.
Svaka čast na izboru :thumbup:

struja
Postovi: 676
Pridružen/a: 12 maj 2010, 11:40
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la struja » 05 jan 2016, 14:40

vrbanjusa je napisao/la:Hm, nema Žuje, Džele, Grede :-)...
ligete :rol: :rol: :rol: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
club21
Postovi: 1747
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la club21 » 05 jan 2016, 14:44

Ocekujem u narednim danima kakav tekst od ljigate na upravu hahaha.

struja
Postovi: 676
Pridružen/a: 12 maj 2010, 11:40
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la struja » 05 jan 2016, 15:03

club21 je napisao/la:Ocekujem u narednim danima kakav tekst od ljigate na upravu hahaha.
pa vidiš da odjuče pjeni po forumu a danas je baš zabalio :D :D :D

Avatar
Ado76
Postovi: 3111
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la Ado76 » 05 jan 2016, 17:15

Psajdak je napisao/la:Enoooo i Bećee burazeraaaaa :mrgreen:
Beco se neda i u prosloj vasoj skupstini je bio.Prva liga momak!
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

maxum1921
Postovi: 10
Pridružen/a: 02 jun 2015, 18:41
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la maxum1921 » 05 jan 2016, 17:51

DANAN je napisao/la:
Tryg je napisao/la:Ovo je strasno, samo cu to reci. Sva sreca pa se zna ko je ko od 90% imena. Djeca nam se smiju, samo kad vidim neka imena, cast izuzetcima. Ali bas, skidam kapu, ovo ostalo, ma ne znam u soku sam, eto samo cu to reci. Pocevsi od Melise pa nadalje, ma necu, bolje da sutim.

De nam malo pojasni ko je ko.Vecinu znam ali eto ko je Melisa?
I ja bi volio znati.

Tryg
Postovi: 546
Pridružen/a: 12 okt 2015, 13:35
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la Tryg » 05 jan 2016, 18:31

ublehas je napisao/la:
DANAN je napisao/la:
Tryg je napisao/la:Ovo je strasno, samo cu to reci. Sva sreca pa se zna ko je ko od 90% imena. Djeca nam se smiju, samo kad vidim neka imena, cast izuzetcima. Ali bas, skidam kapu, ovo ostalo, ma ne znam u soku sam, eto samo cu to reci. Pocevsi od Melise pa nadalje, ma necu, bolje da sutim.
De nam malo pojasni ko je ko.Vecinu znam ali eto ko je Melisa?
Ove što znam lično, a znam 15 ljudi su svi 1/1 Željovci. Sve stručni i sposobni ljudi koji žive za Želju.
Svaka čast na izboru :thumbup:
Moj ublehasu ne cini skupstinu 15 ljudi, slazem sa i ja za tih 15 ljudi, a stacemo sa ostalim prijateljima, rodjacima, zenama, prijateljicama sa zapada, ili nekim novim PR. osobama. Nemojmo se zavaravat, ako cemo radi 15 ljudi govorit svaka cast na izboru, **** ti nas.

Avatar
kenan_tm87
Postovi: 645
Pridružen/a: 18 maj 2010, 11:56
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la kenan_tm87 » 05 jan 2016, 18:41

Amer Duvnjak (valjda navijac)
Emir Muhamedagic (PR kluba)
Kenan Efendic (navijac)
Adnan Halilovic (navijac)
Amer Music (navijac)
Elvis Huremovic (navijac)
Anel Maksumic (navijac) -1921.ba
Arnela Babic (voditeljica, ili sta vec...ne znam ni da li je navijac kluba)
Melisa Gazdic (navijacica)
Miso Mikovic (turisticki vodic i navijac)
Nedim Sijercic (navijac)
Marko Dmitrovic (navijac) - Sada vidim na prvoj stranici odgovor za njega
Renad Celik (navijac)
Amir Pecar (navijac)
Vedran Gavranovic (navijac)
Remzija Setic (sportski psiholog, ali zasto clan skupstine a ne zaposlenik kluba, ili je to taj kojeg smo zaposlili)
Ermin Cengic (navijac)
Boris Pavlovic (navijac)
Riad Smailbegovic (navijac)
Dino Ramic (navijac)
Bulend Biscevic (---)

Ovo je ono najbitnije o njima sto sam ja mogao zakljuciti na osnovu trazenja malo informacija na facebooku, na njihovim javnim profilima, ni sa jednim nisam "prijatelj" i sl. Interesantno je da je bas dosta navijaca sa foruma themaniacs.org ili iz medjusobno povezanih druzina. Za dosta clanova skupstine nisam ni nasao neke informacije, pa su to mozda neki sponzori ili nesto trece, a za neke znam ko su i sta su pa su mi zasluzeno tu izabrani.

Volio bih i molio bih da nam neko napise neke dobre argumente zasto ovi nabrojani izabrani clanovi skupstine trebaju biti tu u skupstini Zeljeznicara i na koji nacin oni mogu doprinijeti razvoju kluba. Da li ce ovi navijaci biti realno u mogucnosti prepoznati neku dobru ili losu ideju, da li ce uslijed laznih obecanja npr. glasati pogresno, donositi odluke lose za klub, itd. Napominjem, ovo je moje misljenje, samo zelim malo da diskutujemo o ovim clanovima koji su meni, sa moje tacke gledista, upitno na ovim mjestima. Mozda sam ja ovdje sada naveo i boccacia, ili neke ljude slicne njemu za koje uvijek treba biti mjesta u skupstini Zeljeznicara jer znam da covjek razmislja svojom glavom, pa sam se na taj nacin prevario. Ne bih volio da to budu samo likovi koji ce klimati glavom kako im se kaze i koji ce iskljucivo biti vezani za misljenje jednog covjeka, ma kako se on zvao.
Zadnja izmjena: kenan_tm87, dana/u 05 jan 2016, 19:04, ukupno mijenjano 1 put.
FORZA ZELJO

maxum1921
Postovi: 10
Pridružen/a: 02 jun 2015, 18:41
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la maxum1921 » 05 jan 2016, 18:55

Malo banaliziras stvari. Svi izabrani su navijaci, Uprava, svi su navijaci, na kraju krajeva svi su tu zbog sportskog kolektiva kojeg podrzavaju i vole. A od ovih gore imena, imas ih u revizorskim kucama, bankama, osiguravajucim drustvima tako da nije bas da su "samo" navijaci.

Avatar
kenan_tm87
Postovi: 645
Pridružen/a: 18 maj 2010, 11:56
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la kenan_tm87 » 05 jan 2016, 19:03

Eh pa za njih znam da su "samo" navijaci, zato i fino molim i kazem da bih volio da mi se kao clanu prezentuje cime zasluzuju ulazak u skupstinu osim sto su navijaci, sto je sasvim normalno i logicno. ;) Njihova imena su sada javna i o njima se moze diskutovati, na javnoj su "funkciji".
FORZA ZELJO

maxum1921
Postovi: 10
Pridružen/a: 02 jun 2015, 18:41
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la maxum1921 » 05 jan 2016, 19:16

Amer Duvnjak- predstavnik radnika kluba, strasan momak, uradio veliki posao unutar kluba
Emir Muhamedagić- radi za PR Agenciju čiji je klijent između ostalih Asmir Begović
Amer Musić- momak radi dzabe klupsku stranicu, aktivan jos na vise portala
Anel Maksumic- radi u Austrijskom osiguranju
Arnela Babic- direktorica u Vakufskoj banci
Melisa Gazdic- zaposlenik UNDP-a, radi na proejktima istog
Marko Dmitrovic- radi u jednoj od najjacih ako ne i najjacoj revizorskoj kuci u BiH
Amir Pecar- radi u banci
Ermin Cengic- radi u Sarajevo osiguranju, pravnik
Boris Pavlovic- nek se sam predstavi, svakako je na forumu :D

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.