Izbori za skupštinu FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
kenan_tm87
Postovi: 645
Pridružen/a: 18 maj 2010, 11:56
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la kenan_tm87 » 05 jan 2016, 19:38

Vise sam isao na to kako oni mogu pomoci Zeljeznicaru. Sta neka Arnela Babic zna o Zelji, direktorica je filijale beznacajne banke, BIG DEAL, zensko koje vjerovatno ni malo ne prati fudbal, znam da su nam oni sponzori, ali zasto je bas ona izabrana?! Neko radi u osiguranju, sta ima veze sto radi, sta moze sa te pozicije radnika i to strane firme? Nas PR kluba je samo poslusni dizac ruke, kao i njegova sefica iz te PR agencije, koja je stvarno super i koja moze pomoci Zelji, ali taj Emir ne vidim da moze nekako pomoci osim da ga agencija angazuje za potrebe Zeljeznicara koji ce opet to sve platiti ili nece ako je to dio sponzorstva klubu. Amer, predstavnik radnika kluba, strasan momak, daj ba, pa nije ti ovo njegova fan page, ja vidim da je lik nekakav bilder i sminker i to je sve, izuzetno mlad momak, a ti kazes uradio veliki posao unutar kluba. Amer uradio stranicu dzaba, hajmo ga u skupstinu? Melisa uposlenik UNDP-a, sta to nama znaci sto je ona uposlenik? Marko, ok, moze pomoci, on moze prepoznati negativno poslovanje. Amir Pecar, radi u banci, pa nidje veze. Ovaj radi u osiguranju, isto nigdje veze.

Cime zasluzuju ulazak u skupstinu, kako ce doprinijeti ZELJEZNICARU, a ne cime ce se moci pohvaliti na facebooku. Ako moze jos informacija o ostalim ljudima i kako ovi isti misle pomoci Zeljeznicaru i kako su do sada pomagali.

Jedino konkretno je to sto si rekao za tog sto je napravio dzaba stranicu i za tog sto pravi izvjestaje na 1921.ba, pa hajmo reci da njihovo znanje moze koristiti Zelji i da trebaju biti tu. Za ostale mrka kapa.
FORZA ZELJO

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la fedeltafrotta » 05 jan 2016, 19:42

sabura raja, sigurno da ovi ljudi su razlicitih karaktera i struka, svako na svoj nacin moze doprinijeti u globalu boljitku za FKŽ, neko hiljadu neko deset hiljada KM bitno je da se posluje u plusu i da imamo tendenciju rasta stalno
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
kenan_tm87
Postovi: 645
Pridružen/a: 18 maj 2010, 11:56
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la kenan_tm87 » 05 jan 2016, 19:52

Ma ovo je diskusija samo, nije nikakvo napadanje nekoga. U globalu je ovo ogroman pomak u odnosu na dosadasnje stanje, ali treba uvijek teziti ka boljem. Ja pitanja postavljam i otvaram diskusije samo iz cilja da Zelji bude bolje i da klub maksimalno dobro posluje i bude maksimalno zasticen.
FORZA ZELJO

maxum1921
Postovi: 10
Pridružen/a: 02 jun 2015, 18:41
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la maxum1921 » 05 jan 2016, 19:53

Da je ovaj izbor bio optimalan, nije, ali je ogroman korak naprijed u odnosu na raniju skupštinu. Ja sam bio prisutan na zadnje, mislim, 4 skupštine, i šta recimo Željo ima od Željka Pervana, i jos nekih 25 likova koji ne dodju na skupstinu, nego se krpilo sa kvorumom, telefonom pozivali ljudi i sl.

Ovi ljudi imaju odredjeno znanje, dosta njih je radilo direktno za klub kroz radne grupe, radile konkretne stvari za klub. Al najbitnije je da ljudi u Upravi znaju da vise ne mogu raditi stvari, a da ih niko ne upita za to. Djelo zavali klub za milionski iznos, garantujem ti da sad imas 10-15 ljudi koji ce samoinicijativno podnijeti prijavu protiv njega. Znas kad su prije u skupstini dijeljeni materijali? Nikad. Dodju, podignu ruku sta god im kazu i hajmo na veceru.

edit: zaboravih, u toj skupstini imao si politicare, "biznismne", ugledne ljude, pa Zeljo isao u pravcu ala KK i RK Bosna, koji su vodili ti "ugledni".


Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la AnelZ » 05 jan 2016, 20:08

A sta, u skupstinu treba samo fudbalere koji su na taj nacin zaduzili klub? Daj molim te i manje tog sovinizma (cuj "zensko koje vjerovatno ni malo ne prati fudbal"). Vakufska banka je opet profitabilna banka ciji je najveci dionicar FDS koji uz to drzi najveci investiocioni fond u BiH. Momak koji radi PR je veoma edukovana osoba koja definitivno svojim znanjem i veoma predanim radom moze itekako pomoci klubu. Onda imas direktoricu EPRD-a koja radi na milionskim projektima koja moze svojim znanjem itekako pomoci. To su samo neki od njih.

Je li ti ocekujes da clanovi skupstine zapravo svoje mjesto trebaju opravdati time da dovedu kompaniju u kojoj rade kao sponzora kluba? Zapravo da tako "kupe" sebi mjesto? Ako da, grdno se varas (a da ne kazem koliko je to pogresno) jer su oni tu da svojim znanjem pomognu boljem funkcionisanju kluba, a ne da rade posao zaposlenih u klubu. Oni su skupstina koja ce zapravo usmjeravati pravac razvoja kluba, kontrolisati zaposlene u klubu kroz izvjestaje, imenovati odnosno smijeniti IO te je stoga bitno da se u skupstini nalaze ljudi razlicitih profila, edukovani i najbitnije od svega vodjeni ljubavlju prema klubu. Nisu oni izvrsni odbor ili zaposlenici odredjenih timova kluba pa da dogovaraju sastanke sa kompanijama, zahtjevaju potpisivanje sa ovim ili onim igracem, imaju tacno definisano koliko moraju ostvariti od zacrtanog i sl. Oni su tu iskljucivo da usmjere razvoj kluba, onemoguce malverzacije i prihvate odnosno odbiju izvjestaje.

Smatram da je ovaj pomak u ovakvom izboru skupstine pun pogodak (a vidim da se sa tim svi slazu), te period od cetiri godine je optimalan kako bi se odrzala svjezina u istoj.

Avatar
anonimni
Postovi: 10102
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la anonimni » 05 jan 2016, 21:47

Ado76 je napisao/la:
Psajdak je napisao/la:Enoooo i Bećee burazeraaaaa :mrgreen:
Beco se neda i u prosloj vasoj skupstini je bio.Prva liga momak!
Čovjek za 10, da je više takvih :mrgreen:

Vidi našeg nadam se novog kapitena u skupštini :lol: Teško da bih i sam bolje odabrao, čestitke i Komisiji i izabranim :thumbup:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Fanzi
Postovi: 87
Pridružen/a: 23 jun 2015, 12:04
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la Fanzi » 13 jan 2016, 09:07

Emir Muhamedagić je jedan od najboljih PR stručnjaka u BiH, a nema čovjek ni 30 godina života.
Navijač je Želje prije svega. Vlastitim NEPLAĆENIM (nekako, riječ volonter više nema smisla koristiti) angažmanom, odvajanjem od OBAVEZA, raznim drugim aktivnostima, napravio je mnogo za klub. Učinio je mnogo puta nešto što bi bilo definisnao pod običnim "ja plaćam kartu, navijam za Želju, treba mi se sve servirati".
Na ovom mjestu mu se zahvaljujem za pomoć u prethodnom radu.

Ja Komisiji zamjerim ulazak samo jedne osobe. Ostalo su sve provjerena imena.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la pile87 » 13 jan 2016, 09:15

Fanzi je napisao/la:Emir Muhamedagić je jedan od najboljih PR stručnjaka u BiH, a nema čovjek ni 30 godina života.
Navijač je Želje prije svega. Vlastitim NEPLAĆENIM (nekako, riječ volonter više nema smisla koristiti) angažmanom, odvajanjem od OBAVEZA, raznim drugim aktivnostima, napravio je mnogo za klub. Učinio je mnogo puta nešto što bi bilo definisnao pod običnim "ja plaćam kartu, navijam za Želju, treba mi se sve servirati".
Na ovom mjestu mu se zahvaljujem za pomoć u prethodnom radu.

Ja Komisiji zamjerim ulazak samo jedne osobe. Ostalo su sve provjerena imena.
Svi imaju po jednog kojeg zamjeraju. Ko je taj tvoj ?
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
DANAN
Postovi: 437
Pridružen/a: 21 apr 2013, 20:03
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la DANAN » 13 jan 2016, 09:25

Fabrika
:-)

ublehas
Postovi: 537
Pridružen/a: 10 jan 2012, 18:44
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la ublehas » 13 jan 2016, 09:44

Fanzi je napisao/la:Emir Muhamedagić je jedan od najboljih PR stručnjaka u BiH, a nema čovjek ni 30 godina života.
Navijač je Želje prije svega. Vlastitim NEPLAĆENIM (nekako, riječ volonter više nema smisla koristiti) angažmanom, odvajanjem od OBAVEZA, raznim drugim aktivnostima, napravio je mnogo za klub. Učinio je mnogo puta nešto što bi bilo definisnao pod običnim "ja plaćam kartu, navijam za Želju, treba mi se sve servirati".
Na ovom mjestu mu se zahvaljujem za pomoć u prethodnom radu.

Ja Komisiji zamjerim ulazak samo jedne osobe. Ostalo su sve provjerena imena.
'ta će on. Ja mu kroz noge probaciv'o na terminu. Koji će nam k.... takvi. Ima boljih. Mou uraditi više za klub. Jas da se moraju malo moljakati, pa ako se zvjezde poklope, možda nešto i urade. Ali oni ipak vole više klub od momaka koji džaba rade za isti. I šta neko ima biti stručan kao PR. To svi mogu raditi. i Moja rahmetli nana to zna...

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 13 jan 2016, 11:10

Standardni branitelji ljudi izabranih u skupštinu na forumu @ublehas, @fanzi i fali vam @vrbanjuša. I @danan je tu neofirno da podrži.
Nije niko rekao da je Emir sporan, ali ako već obavlja funkciju unutar kluba što nije mogao da se uključi neko ko nije unutar kluba trenutno, da možda dobijemo novog čovjeka koji može pomoći. Ako smo familija neka red je da nas što više bude uključeno, a ne daj jednog na sve strane. Pomaže i njemu Željo. Da nije bilo Želje nebi se ni znalo ko je on. Ovako sad već dosta raje zna za njega pa će ga možda neko angažovati.

Avatar
DANAN
Postovi: 437
Pridružen/a: 21 apr 2013, 20:03
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la DANAN » 13 jan 2016, 11:22

Nemas potrebe za prozivanjemPrvi put poslije rata svako od nas je imao priliku da se prijavi u skupstinu kluba sto do sada nije bio slucaj.Sya se desava?Od 2000 clanova kluba prijavi se 90 kandidata a sve njih u globalu podrzi odnosno predlozi nesto vise od 200 clanova kluba.
Smijesna cifra.
I vi sad nadjete da serendate nesto.
Do sada su jedni te isti ljudi u skupstini sjedili preko 18 godina i bacali ublehe jedni drugima.
Ne vidim uopste u cemu je sada problelm.
Jesete ja ofirno podrzavam ove ljude koji ce nadam se donijeti prosperitet klubu za razliku od prijasnje garniture.

Fanzi
Postovi: 87
Pridružen/a: 23 jun 2015, 12:04
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la Fanzi » 13 jan 2016, 11:24

Evo da iskoristim priliku da kažem da je zaboljisportuBiH saznao moj identitet preko privatne poruke, u nekom dogovoru da se upoznamo.
Saznao moj, a onda kukavički me suspregnu informacije da saznam njegov kako bi mogao kritikovati skriven iza usernamea.
Javi mi molim te kontakt podatke koje si ostao dužan, pa da ti objasnim koliko sam vezan za upravu direktno u facu. Svaka daljnja prepiska preko ovog foruma podrazumijeva da mi pošalješ podatke.
Stoji tvoj komentar da Emir zbog neformalnog sukoba interesa možda nema mjesto u Skupštini, ali sam siguran, i bez da mi pošalješ podatke, da je više uradio i uradit će nego što si ti ikada.

I kani me se s vezivanjem za upravu, skupštinu, ljude... Ja sam dao svoj doprinos i dat ću ga iz najbolje, najljepše namjere i u interesu kluba. Višestruko puta sam se uvjerio da od polovičnih informacija miksaš neistinu. A to što ti jedva pratiš klub, što je pola juga saglasno s bar 90% imena sa spiska, to je tvoj problem.
Ne truj! Prošetaj skupa s Ribarom.

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 13 jan 2016, 11:40

Jesam li ja tebi tražio tvoj identitet. Nisam. Prema tome nisam dužan uopšte da ti ga odajem. Rekao sam iz privatnih razloga ne mogu ga dati pogotovo nekome za koga prvi put čujem.
Ako iko ovdje ne truje temu onda sam to ja. Nisam ni na čijoj strani. Objektivni sam navijač koji nema oraha u džepu.
Podržavam ovu skupštinu i slažem se da je dosta bolje. Ima dosta dobrih ljudi. Moji prijedlozi su svi išli u smislu još boljeg rada a ne pljuvanja po bilo kome. AKo nije logično da umjesto Emira bude neko drugi iz razloga koje sam naveo i ako nije logično da se objave svi pristigli kandidati i ako nije logično da se i ti kandidati koji nisu prošli pozovu na neko druženje ili da se na drugi način uklkjuče u rad ja ne znam šta je logično. Pogotovo jer je samo 90 ljudi.
Ja ovu upravu branim od početka iako nisam u bilo kojoj vrsti veze sa njima. To što se tako malo ljudi praijavilo je i iz razloga što nisu vidjeli svrhu prijavljivanja kada znaju da neće proći. Takav je ovdje narod, a da bi vratio povjerenje tih članova trebao si uraditi ovo što sam gore napisao.
Razumijem ja sve i podržavam i prema tome ti @Fanzi **** da ti ovako kažem.
Ako ovo što pišem ne možete da skontate libo me neka stvar, ali nije da ne možete nego ne želite, a dokaz je taj što se odmah upalite, šta god neko napiše i kritikuje.

Fanzi
Postovi: 87
Pridružen/a: 23 jun 2015, 12:04
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la Fanzi » 13 jan 2016, 11:42

Bujrum kritikuj upravu. Prestani umišljati da sam insider, čovjek koji piše po nečijim instrukcijama.
Ja upravu ne branim. Želim se držati po strani. Imam pravo kritikovati kad loše radi.
Ali prestani meni imputirati da sam čovjek vezan za organe uprave.

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 13 jan 2016, 11:47

Gdje sam ja rekao da braniš upravu. Rekao sam da si branioc ljudi koji su ušli u skupštinu. Nigdje nisam rekao ni da si insajder, ali me nervira što kad čovjek kaže nešto logično, što bi moglo da unaprijedi rad, vi ovdje radi nekog Emira, jer ga znate ili šta već ne, da je dobar momak i sl opletete bez ikakvih argumenata na iznesenu kritiku ili savjet kako god ga neko doživio. Ja sam spominjao da se trebaju navesti svi kandidati i prije nego su izabrani. Kritikovao bi i da sam ja ušao u skupštinu a vani ostao Mišo Smajlović recimo (sad lupam pokušavam dati prijmjer).

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la starigrad » 13 jan 2016, 18:08

sto se tice izbora clanova skupstine, moj favorit je prosao, g-din jasmin badzak, za kojeg garantujem da je vise uradio za Zelju (mislim na finansijski dio. dovoljno reci, za ovu sezonu platio clanske za sve uposlenike svoje firme, mislim da se radilo o cca 55 clanskih, a to je samo dio onoga sto je dao u proslosti. izracunajte koliko je to procentualno clanskih u ukupnom zbiru istih), nego kad se skupimo svi sto serendamo po forumu. to je covjek kojem auto mora biti plave boje (prethodno mjenjao pasata kako izadje nova serija, sada vozi novog tuarega, naravno plavog i, u sali, zamjera sto stopke moraju biti crvene boje :)) . covjek je, bas, pravi Zeljin manijak i uvijek je spreman pruziti svoj maksimum za Zelju.

ono sto sam zamjerao (cak je i danan govorio da nije logicno i da se uskracuje jedno od prava clanova) sto nije pruzena mogucnost da se izbor vrsi na osnovu broja prijedloga za svakog pojedinacnog clana. ta kritika i moje razmisljanje je izgubilo smisao kada se prikazao broj kandidata i broj clanova koji su davali prijedloge. fakticki, u skupstinu je mogao uci neko ko je imao svega 2-3 prijedloga, sto po meni ne bi bilo u redu. obzirom na situaciju, napravljen je najbolji moguci potez i izbor, pogotovo sto su se uhljupi, koji su u prethodnom periodu bili "clanovi" skupstine, iz ciste kurtoazije, sklonili iz iste, te se nije dozvolilo klosarima, koji su zeljeli biti tu samo iz fazona ili zle namjere , nije pruzila prilika da, u buducnosti, iznose svoje nebulozne prijedloge, opstruiraju pozitivne pomake, koce napredak zlonamjernim pitanjima i podpitanjima... mislim da izabranim treba pruziti max podrsku, a na njima je da iskoriste pruzenu priliku (niko nije puskom natjeran u saziv) i da pokazu da su tu da urade nesto dobro. pustimo da im vrijeme i mi zajedno sudimo o rezultatima koje ce ostvariti.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la HongKong » 01 nov 2019, 14:53

DANAN je napisao/la:
03 dec 2015, 14:12
Eh ovako evo ga prvi koji se i zvanicno kandidovao i treba nasu podrsku.
Marko Dmitrović
Članska: 387192100324
Zaposlen u revizorskoj kući Revikon kao konsultant.Mnogi ga od vas poznaju i sa utakmica naseg kluba.Dosta dobrih stvari je u svom domenu posla uradio za klub u proteklom periodu.Svakako zavrijedjuje podrsku.
100% zastupo interese Zelje :thumbup:
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: Izbori za skupštinu FK ŽELJEZNIČAR

Post Postao/la UBIPITAR » 03 nov 2019, 19:34

Jedno od većih razočarenja,ispade mrtvi Meca za ovog,gospodin.
Sram i stid da ga bude!
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.