FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

HausMan
Postovi: 988
Pridružen/a: 05 maj 2016, 12:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HausMan » 30 jun 2016, 20:18

haaaaajmooo jos Steeevanovic prooooduziiiii napadamo evropu bar da treci budemo abd

cruz40
Postovi: 402
Pridružen/a: 14 okt 2015, 10:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cruz40 » 30 jun 2016, 20:58

amazon je napisao/la:Bilo je raznih prica oko Lendric. Svaka čast upravi na produženju ugovora, kad bi još s Stevanovicem potpisali bilo bi odlično. Ja mislim da je produženje ugovora Najvece pojačanje do sad. Svaka čast za ovaj potez. :clap:
Ma nije to neki potez uprave to je bilo ocekivano, trebaju se vise truditi, dovesti par dobrih igraca.

samoplavi
Postovi: 856
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoplavi » 30 jun 2016, 21:04

cruz40 je napisao/la:
amazon je napisao/la:Bilo je raznih prica oko Lendric. Svaka čast upravi na produženju ugovora, kad bi još s Stevanovicem potpisali bilo bi odlično. Ja mislim da je produženje ugovora Najvece pojačanje do sad. Svaka čast za ovaj potez. :clap:
Ma nije to neki potez uprave to je bilo ocekivano, trebaju se vise truditi, dovesti par dobrih igraca.
Ne bih se slozio. Ovo je potez koji treba pozdraviti. Radi se o nasem mozda najboljem igracu kojeg smo za pola godine mogli izgubiti da nismo produzili ugovor.

Avatar
zeljoooooooooo
Postovi: 629
Pridružen/a: 06 jun 2016, 15:17

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljoooooooooo » 30 jun 2016, 22:00

Poklopite se sad mufloni koji nas mjesecima uvjeravate da se Lendricu kreše plata, da trenira sa juniorima, da ovo, da ono...fuj!

Upravo skidam kapu!!!

Avatar
plavanacija
Postovi: 291
Pridružen/a: 03 jun 2015, 23:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavanacija » 30 jun 2016, 22:45

Alleenn je napisao/la:
mumin je napisao/la:Zna li ko da li su dresovi dosli u fansop i ako jesu koliko kostaju?
Nisu jos dosli a cjena im je 69,00KM, za clanove kluba 60,00KM
Extra, sad produziti clansku + dres, idemo Željooooo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 30 jun 2016, 22:51

TikTak je napisao/la:Jesu li koga iz kluba zvali za clanske? Juce sam dobio poziv, umiljat zenski glas. Obavještavaju me da mi clanska uskoro istice. Ostao sam pozitivno iznenadjen.
meni su jucer mail poslali
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
carsijaba
Postovi: 485
Pridružen/a: 22 avg 2015, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la carsijaba » 30 jun 2016, 22:58

aleksandar_veliki je napisao/la:
zeljoooooooooo je napisao/la:Poklopite se sad mufloni koji nas mjesecima uvjeravate da se Lendricu kreše plata, da trenira sa juniorima, da ovo, da ono...fuj!

Upravo skidam kapu!!!
Ovaj put 24 sata, iduci sedam, a onda trajno. Cemu vrijedjanje, kakav je to dijalog?
@zeljoooooooooo, nema potrebe za vrijeđanjem. Napisao si istinu u svom monologu i to si mogao učiniti bez uvreda. Željo trasira novi-bolji put, bar se tome nadam i radujem. Radujem se evidentnom napretku po pitanju infrastrukture i uspostavljanju novih Pravila poslovanja i rada u najtrofejnije klubu u Državi.

Nadam se da će stari i novi igrači stručni štab opravdati očekivanja navijača, iako u prvom kolu nastupamo bez 5 standardnih igrača koji su odigrali zadnji derbi na Koševu (Bogičević, Zahirović, Kjosevski, Blagojević i M. Stevanović).

Avatar
plavanacija
Postovi: 291
Pridružen/a: 03 jun 2015, 23:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavanacija » 30 jun 2016, 23:01

Evo i ja sam dobio mail. Klub napreduje u svim segmentima ;)
Poštovani,


Obavještavmo Vas da vaša članarina ističe vrlo brzo, zaključno sa 10.07.2016. godine.

Vašu članarinu možete produžiti:
lično u prostorijama Kluba svakim danom u periodu od 09h do 17h;
žiralnom uplatom sa instrukcijama na sljedećem linku http://fkzeljeznicar.ba/postanite-clan- ... interneta/
Paypal uplatom sa instrukcijama na sljedećem linku http://fkzeljeznicar.ba/online-clanstvo/
Produžite Vašu članarinu i Vašim doprinosom aktivno sudjelujte u poboljšanju infrastrukture Kluba,.

Sezonske karte će se najvjerovatnije prodavati isključivo samo članovima Kluba i prodaja istih će početi u prvoj polovini narednog mjeseca.

Pozdrav s Grbavice

Mi smo Željini, Željo je naš!

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 30 jun 2016, 23:05

Zaista je bitno da se raja uclani u sto vecem broju. Mislim da ce to biti puno lakse ako bi pobjedili Sarajevo prvo kolo. Tu euforiju bi trebali iskoristiti da se navijaci uclane. Isto jako bitno da se sljedece pripremne utakmice pobjede iz razloga bolje atmosfere. Ako opet izgubimo, raja ce biti nezadovoljna. Dosta navijaca, odnosno 80% raje ne prati forume, ne cita neke stvari, osim sto prati standardne vijesti. Izgleda pozitivno dijelujemo prema upravi, ovdje se napise da nece da potpise, da nesto oteze, a oni podebljaju ugovor, kazu uzinad onimm debil.ima na forumu. Treba sad zakukati za Stevanovica..
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
plavanacija
Postovi: 291
Pridružen/a: 03 jun 2015, 23:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavanacija » 30 jun 2016, 23:07

amazon je napisao/la:Zaista je bitno da se raja uclani u sto vecem broju. Mislim da ce to biti puno lakse ako bi pobjedili Sarajevo prvo kolo. Tu euforiju bi trebali iskoristiti da se navijaci uclane. Isto jako bitno da se sljedece pripremne utakmice pobjede iz razloga bolje atmosfere. Ako opet izgubimo, raja ce biti nezadovoljna. Dosta navijaca, odnosno 80% raje ne prati forume, ne cita neke stvari, osim sto prati standardne vijesti. Izgleda pozitivno dijelujemo prema upravi, ovdje se napise da nece da potpise, da nesto oteze, a oni podebljaju ugovor, kazu uzinad onimm debil.ima na forumu. Treba sad zakukati za Stevanovica..

Samo Stevanović, proslu seznu nas najbolji igrac uz Blagojevica, jos nije bio u najboljoj formi, ove sezone bi mogao eksplodirati. :evil:

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 30 jun 2016, 23:10

plavanacija je napisao/la:
amazon je napisao/la:Zaista je bitno da se raja uclani u sto vecem broju. Mislim da ce to biti puno lakse ako bi pobjedili Sarajevo prvo kolo. Tu euforiju bi trebali iskoristiti da se navijaci uclane. Isto jako bitno da se sljedece pripremne utakmice pobjede iz razloga bolje atmosfere. Ako opet izgubimo, raja ce biti nezadovoljna. Dosta navijaca, odnosno 80% raje ne prati forume, ne cita neke stvari, osim sto prati standardne vijesti. Izgleda pozitivno dijelujemo prema upravi, ovdje se napise da nece da potpise, da nesto oteze, a oni podebljaju ugovor, kazu uzinad onimm debil.ima na forumu. Treba sad zakukati za Stevanovica..

Samo Stevanović, proslu seznu nas najbolji igrac uz Blagojevica, jos nije bio u najboljoj formi, ove sezone bi mogao eksplodirati. :evil:
Meni je bitnije da produzi ugovor kao Lendric. Tad znam da ga mozemo prodati. Ja ne bih imao nista protiv kad bi ga prodali na polusezoni za dobru cifru, ali me nervira kad dobri igraci idu dzaba. Budes im kao usputna stanica. Moze se sad pisati bilo sta, ali Lendric nije htio produziti ugovor. Sta se kasnije izdesavalo, sigurno su nasi morali dati bolje uslove jer bi to bio samo jos veci gnjev navijaca. Pametno oni to za sad rade, nadame se Stevanovicu da potpise na bar jos godinu.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
plavanacija
Postovi: 291
Pridružen/a: 03 jun 2015, 23:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavanacija » 30 jun 2016, 23:16

Stevanovic zvani "Nered"(par mojih havera ga tako zove), nek potpise na dvije god i da pronadje angazman u bundes ligi npr, Zelji 2M eura, svi sretni ;)

Nego jel istina da dolazi jos jedan odlican igrac???

HausMan
Postovi: 988
Pridružen/a: 05 maj 2016, 12:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HausMan » 30 jun 2016, 23:19

Ja mislim da smo mi zavrsili s prelaznim rokom. Opet nam fali lijevo krilo, ali dobro lijevo krilo, nikad mi takvog necemo dovesti :D Gledao sam danas malo Radnika drugo poluvrijeme, mogli su ga zabiti vrlo lako. Dosta novih igraca se fino uigralo za par sedmica. Valjda cemo pobjediti nekoga na pripremnim u Sloveniji. Kad se ide u Slo?

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 30 jun 2016, 23:24

plavanacija je napisao/la:Stevanovic zvani "Nered"(par mojih havera ga tako zove), nek potpise na dvije god i da pronadje angazman u bundes ligi npr, Zelji 2M eura, svi sretni ;)

Nego jel istina da dolazi jos jedan odlican igrac???
U jednom su svi nasi igraci slozni, Stevanovic je najbolji momak u ekipi. Skromanm stidan i radan. Tako kazu svi s kojima sam u kontaktu. Mahala prica za jos jedno pojacanje iako nisam uvjeren. Imamo i previse igraca u kadru.

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 01 jul 2016, 05:22

Kako sam ja cuo , navodno se pregovara sa nekoliko vrhunskih igraca koji nazalost traze neki ino angazman. Sumnjam da ce svi od tih naci taj famozni ino angazman sto znaci da cemo bar jednog gledati na Grbavici :thumbup:
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

dzabula
Postovi: 83
Pridružen/a: 03 maj 2016, 12:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dzabula » 01 jul 2016, 08:43

Pričate o milionskim transferima npr.Lendrica,a čovjek u Lokomotivi nije mogao igrati.
To sto je kod nas opet nadošao ne znaci da vrijedi milionsku cifru.
Spustite malo loptu,evo imaš primjer Dulje,pa vidite za koliko ce otići a mladji i reprezentativac

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Konzerva » 01 jul 2016, 08:49

Merhaba je napisao/la:Kako sam ja cuo , navodno se pregovara sa nekoliko vrhunskih igraca koji nazalost traze neki ino angazman. Sumnjam da ce svi od tih naci taj famozni ino angazman sto znaci da cemo bar jednog gledati na Grbavici :thumbup:
i treba podhitno, jer gubiti od nekakve Mladosti u pripremnoj a nadati se tituli :nene:
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 01 jul 2016, 09:03

Konzerva je napisao/la:
Merhaba je napisao/la:Kako sam ja cuo , navodno se pregovara sa nekoliko vrhunskih igraca koji nazalost traze neki ino angazman. Sumnjam da ce svi od tih naci taj famozni ino angazman sto znaci da cemo bar jednog gledati na Grbavici :thumbup:
i treba podhitno, jer gubiti od nekakve Mladosti u pripremnoj a nadati se tituli :nene:
Ne treba nam biti nikakvo mjerilo prijateljska utakmica , sjeti se pripremnih utakmica kada je Osim bio tu i onda se sjeti rezultata na kraju. Bit ce ovo dobro ako Bog da , samo mi kao navijaci , kao glavni pokretac ovog kluba moramo biti ujedinjeni i ne nasjedati na razne price. Naravno svako ima pravo da voli ili ne voli upravu kluba , ali treba sacekati vise od godine da bih mogao suditi. Ova uprava radi lavovski posao i bori se na vise frontova jos samo malo koci(mo) na sportskom segmentu , ali kada i to dodje na svoje nasa dominacija je neminovna!
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 01 jul 2016, 09:31

Ako misle da se bore za titulu trebat ce još kvalitetnih igrača. Osim Sanela nema tu nekog da je extra dobar.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

cruz40
Postovi: 402
Pridružen/a: 14 okt 2015, 10:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cruz40 » 01 jul 2016, 09:49

amazon je napisao/la:Ako misle da se bore za titulu trebat ce još kvalitetnih igrača. Osim Sanela nema tu nekog da je extra dobar.
Nema bas nijednog sve neki polovnjaci da je samo uci u ligu za prvaka ili bar na vrijeme obezbijediti opstanak. :)

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.