FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 24 jan 2017, 14:54

irfo je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Po ovom snimku Bobic odlicno radi. Veca ce se bas morati potruditi da zadrzi svoje mjesto u prvih 11.

Hvala Bogu dobra vijest za Crnova. Sinane .....
Bobic po ovom snimku bolje puno izgleda od Vece, mozda nam @aco da svoj uvid u to ko je trenutno bolji golman, ipak ih on uzivo gleda
Ne bih reko cak ni da je iskljuceno da Bobic postane jedinica u nastavku sezone
Po jednom amaterskom snimku mi već znamo sve. Zuba mi jedinca kakvi smo mi stručnjaci :rol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 24 jan 2017, 14:56

Neandertalac je napisao/la:
irfo je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Po ovom snimku Bobic odlicno radi. Veca ce se bas morati potruditi da zadrzi svoje mjesto u prvih 11.

Hvala Bogu dobra vijest za Crnova. Sinane .....
Bobic po ovom snimku bolje puno izgleda od Vece, mozda nam @aco da svoj uvid u to ko je trenutno bolji golman, ipak ih on uzivo gleda
Ne bih reko cak ni da je iskljuceno da Bobic postane jedinica u nastavku sezone
Po jednom amaterskom snimku mi već znamo sve. Zuba mi jedinca kakvi smo mi stručnjaci :rol:
Nisam napiso da je bolji golman, vec sam napiso "po ovom snimku bolje izgleda od Vece" , sto i jeste tako
Bobic kad je branio u Velezu bio je ponajbolji golman lige, nema razloga da to ne bude opet, a ono sto je sigurno je to da ce se on i Veca dobro pobiti za jedinicu
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 24 jan 2017, 15:01

Ja bi volio da Bobic obadvije ruke slomije, ruznijeg fudbalera od Nikole Nikica nismo imali, antipatican mi frajer totalno, isti Danijel Boto, nasi igraci trebaju da budu lijepi, kako i dolikuje najvcem bh. klubu, svi igraci nam trebaju biti lijepi poput Kjosevskog, S.Stevanovica, Zakarica, itd. :kafa:
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 24 jan 2017, 15:06

Opušteno Irfo@

Samo konstatujem. Veca svakako već ima etiketu tako da se razmišljanja navijača ko bi trebao biti prvi golman mogu naslutiti i prije snimka gdje Bobić dominira. :rol:

Još ako bude kakav kiks, puna šaka brade ;)
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 jan 2017, 15:06

Ne moraju oni biti lijepi neka im zene/djevojke bude lijepe i da dolaze na zapad cesto. Imaju primjer Ugljese pa nek se ugledaju na njega.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Idemoplavi
Postovi: 413
Pridružen/a: 06 jan 2016, 15:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Idemoplavi » 24 jan 2017, 15:10

Ma ovo ce Veci pasti ko pjanom šamar, zdrava konkurencija pravi bolje igrače. Smatram da ce Veca biti samo bolji, i abd da se na njemu fino zaradi i da napravi sličnu karijeru kao Šeha...
1921

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 24 jan 2017, 15:13

Staviti Bobica da brani umjesto Vece bio bi totalni promasaj, prvo sto svoje dijete stavljas u stranu da bi branio golman "sa strane", uz to ne treba ni pominjati da je cilj prodati Vecu cim dodje dobra ponuda, evo i cijena na tm-u mu je skocila na 600.000 eura, sa druge strane Bobic sa 29.g i vrijednoscu od 150.000 eura ne moze nikako biti ispred Vece cak i da je za nijansu u boljoj formi, jer porediti njihov kvalitet je nemoguce, Veca je po svemu ispred, ovo je nista drugo nego zdrava konkurencija Veci.

Ovu pricu smo imali nedavno, ali kada se god potegne treba pomisliti na godine i prodaju i nista vise ...
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 24 jan 2017, 15:13

Neandertalac je napisao/la:Opušteno Irfo@

Samo konstatujem. Veca svakako već ima etiketu tako da se razmišljanja navijača ko bi trebao biti prvi golman mogu naslutiti i prije snimka gdje Bobić dominira. :rol:

Još ako bude kakav kiks, puna šaka brade ;)
On se popravio pri kraju polusezone i odlicno branio, cak jedan od boljih igraca bio, sigurno je da ima talenat, ali sjeti se samo partija iz prvog dijela polusezone i kolko nas je bodova kosto
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 24 jan 2017, 15:14

Idemoplavi je napisao/la:Ma ovo ce Veci pasti ko pjanom šamar, zdrava konkurencija pravi bolje igrače. Smatram da ce Veca biti samo bolji, i abd da se na njemu fino zaradi i da napravi sličnu karijeru kao Šeha...
Tačno tako. Ima za konkurenciju golmana koji je možda bio i najbolji golman lige. Dok je u Veležu branio :lol:

Sve znam Irfo@ Pa odbrani onaj penal, sreća. Još par jedan na jedan situacija. Pokoja parada, iz rašlji kad je vadio. Al' na snimku, nikakav, Bobić dominira :lol:


Ne zamjerite šta, nego se baš lijepo nasmijah našoj sposobnosti da "ocijenimo" kvalitet ;)
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 jan 2017, 15:19

Vala kakav je gol primio na Grbavici protiv Zrinjskog...
Popravio se sad pri kraju.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Idemoplavi
Postovi: 413
Pridružen/a: 06 jan 2016, 15:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Idemoplavi » 24 jan 2017, 15:20

Neandertalac je napisao/la:
Idemoplavi je napisao/la:Ma ovo ce Veci pasti ko pjanom šamar, zdrava konkurencija pravi bolje igrače. Smatram da ce Veca biti samo bolji, i abd da se na njemu fino zaradi i da napravi sličnu karijeru kao Šeha...
Tačno tako. Ima za konkurenciju golmana koji je možda bio i najbolji golman lige. Dok je u Veležu branio :lol:
Ma eto nije bobic sad aman zaman ali po meni veoma koremtan golman mnogo bolja konkurencija od Fejze, mislim da je ovo dobro za Vecu. Memija je prošle godine i pao jer je bio nezamjenjiv dok nije siniša dosao, pa se onda razočarao u život i malo mu je nedostajalo da padne u zaborav, ali ipak smo imali sreću da ga je pošto po to Slavko stavio na beka desnog sto on u sustini samo i jeste, ikako su tekme prolazile bio je sve bolji i bolji. Eskapade na lijevom krilu lijevom beku su ga upropastile. Mnogi pokusavaju da da kažu kao ne daje se sanasa mladima. Ja u ovoj ekipi vidim dvojicu nasih koji su standardni, i jos na klupi tri koji ce imati sanse da se izbore. Ako želimo biti realni to je odličan prosjek, tesko ce se desiti ona sezona da u kadetima imas wunderkida Amira i u juniorima Baju pa ih uklopis sa jos nekima... Ako želimo da sve minimiziramo onda možemo to kako hocemo...
1921

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 24 jan 2017, 15:21

LjoZee je napisao/la:Vala kakav je gol primio na Grbavici protiv Zrinjskog...
Popravio se sad pri kraju.
Ma pustio namjerno, da otjera Kostica :lol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 24 jan 2017, 15:23

Neandertalac je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Vala kakav je gol primio na Grbavici protiv Zrinjskog...
Popravio se sad pri kraju.
Ma pustio namjerno, da otjera Kostica :lol:
to je dobra prica bila :rol:
Doduse kostic vise nije tu a veca i dalje prvi golman :hmmmmm: :mrgreen: :mrgreen:
:lol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 24 jan 2017, 15:24

Ovaj dio uz jug tek sada rade, odnosno tek sada temelje udaraju ...

slika
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 24 jan 2017, 15:27

IdemoPlavi@

Nedao Bog da bez love ostanemo. Za mjesec ili dva, Veca bi bio Curtoa, Osmanković Pike, Beširević Marcelo a Žeru bi stavljali u rang Modrića i Inieste.
Možda još Mujagić kojeg bi vidjeli kao jedinog legitimnog nasljednika Džeke.
Znam ja nas :lol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Idemoplavi
Postovi: 413
Pridružen/a: 06 jan 2016, 15:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Idemoplavi » 24 jan 2017, 15:28

Vidi Hrasnog sto krade slike sa onog foruma, a sve se ne čita, koja si ti mraka, kako bi ti volio šljagu opaliti da ne znas za sebe :D :D :D :D
1921

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 jan 2017, 15:28

Valjda ce stici uraditi tribinu na vrijeme,ali kad smo je cekali godinama mozemo vala cekati i nekoliko dana duze od predvidjenog.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Idemoplavi
Postovi: 413
Pridružen/a: 06 jan 2016, 15:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Idemoplavi » 24 jan 2017, 15:31

Neandertalac je napisao/la:IdemoPlavi@

Nedao Bog da bez love ostanemo. Za mjesec ili dva, Veca bi bio Curtoa, Osmanković Pike, Beširević Marcelo a Žeru bi stavljali u rang Modrića i Inieste.
Možda još Mujagić kojeg bi vidjeli kao jedinog legitimnog nasljednika Džeke.
Znam ja nas :lol:

Ma haveru ne prizivaj majke ti, ako mene pitas a nisam neki stručnjak, od pobrojanih klupadzija najvise dajem sansi za uspjeh malom Besirovicu i Žeri polovično, Kemo mi je prototip ala Hodzurda nesto iskreno ne očekujem nista od njega, daj Bože da grijesim. a Mujagic ima njuh za go ali mislim da u nekom ozbiljnijem okruzenju to nije dovoljno
1921

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 24 jan 2017, 15:31

Idemoplavi je napisao/la:Vidi Hrasnog sto krade slike sa onog foruma, a sve se ne čita, koja si ti mraka, kako bi ti volio šljagu opaliti da ne znas za sebe :D :D :D :D
Pogledas temu "Rekonstrukcija stadiona" odatle sam uzeo sliku, ne pratim niti citam manje portale ni njihove forume, jbg vise klikova dnevno IZ BIH od nekih ...

Sad je red da se izvines da te nebi na karlovacku zvao :kafa:
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
Idemoplavi
Postovi: 413
Pridružen/a: 06 jan 2016, 15:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Idemoplavi » 24 jan 2017, 15:33

[quote="Hrasno1921"]Ovaj dio uz jug tek sada rade, odnosno tek sada temelje udaraju ...



temelji su udareni zadnji je kod juga ne vidi se na ovoj slici :opaopa:
1921

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 26 gostiju.