FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 02 feb 2017, 22:17

SaboBabo je napisao/la:Sinisa je pravi bek i smijesno je covjeka porediti sa Memijom da ne govorim nekim balavcima juniorima koji jos nisu osjetili sta je pravi fudbal, nasa djeca po pravilu treba da se kale u drugim klubovima a da se vezu ugovorom, pa za godinu dvije da dodju i pojacaju konkurenciju (ako se dokazu i budu imali dobru sezonu na posudbi) a ne sa 17 godina hoce minutazu u Zelji u prvom timu i jos ovdje neki pametuju kako im se ne daje sansa, koji klub u svijetu daje sansu 17 godisnjaku, al jbg to je ispod ponosa otici u Visocku Bosnu cak sam svjedok kako se govori cuj da idem u u Visocku Bosnu...mada ovdje imam osjecaj da neko non stop zeli da kontrira necijem misljenju nevezano za ovu temu.
ma, ja... kad nismo imali love za "specijalce" iz regiona i EU, valjali su nam balavci od 17, 18, 19... godina (memija, bajic, amir, dzenis, cak i zeric dobi priliku u prvih 11...) i ti balavci se borise do zadnjeg kola za titulu i u evropi napravise cudo.

meni nije smijesno porediti sinisu sa memijom, jer je i memija u zadnjim utakmicama pokazao da zna, i, de, ispavi me, pa navedi njegove kikseve dok je pokrivao stranu sa mirom. vec napisah, danas je u vise navrata miro zatvorio poziciju desnog beka, jer sinisa ispao. vido bi sinisu da mu je neko drugi saigrac po strani, tipa kokot ili djelmic, koji nemaju ni priblizno odgovornosti u odbrambenoj igri, kao miro. meni je i sinisa bio smijesan protiv slobode, kad mu je veselinovic kicmu vezao u cvor, pa ne vidjeh da ga se pljuvalo i omalovazavalo zbog toga, ali zato se memija tjerao iz kluba kad ga mulalic zavali na lijevog beka u tuzli, pa mu se desi isto sto i sinisi u pomenutoj utakmici. moze se jos primjera za navesti, ali nije bitno.

niti branim memiju, niti napdam sinisu, ponavljam po 100-ti put, dvostruki arsini.

i, da, ako vec ne dozvoljavas i ne prihvatas necije misljenje, na nacin kako si to ucinio u svom postu, onda i ti pises samo da kontriras, jer ne iznosis kakve i kolike su to prednosti sisnise u odnosu na memiju. o djeci vec napisah.

usput, koliko ono donaruma ima godina? samo jedan primjer.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
Scout1921
Postovi: 316
Pridružen/a: 28 jun 2016, 19:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Scout1921 » 02 feb 2017, 22:18

Mozda je i to dio nekog buduceg transfera,saradnja klubova itd.Njima se Visca isplatio,Bajic i Amir dobro kotiraju tamo.Zeljo se pokazao kao talentovana sredina i mozda ovi hoce da imaju dobre odnose i prednost ako ispadne kakav talenat...

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 02 feb 2017, 22:19

Bas boli turke za nas ne budite ba djeca..
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 02 feb 2017, 22:22

Kad igramo sljedecu prijateljsku zna li neko?
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 02 feb 2017, 22:24

starigrad je napisao/la:
SaboBabo je napisao/la:Sinisa je pravi bek i smijesno je covjeka porediti sa Memijom da ne govorim nekim balavcima juniorima koji jos nisu osjetili sta je pravi fudbal, nasa djeca po pravilu treba da se kale u drugim klubovima a da se vezu ugovorom, pa za godinu dvije da dodju i pojacaju konkurenciju (ako se dokazu i budu imali dobru sezonu na posudbi) a ne sa 17 godina hoce minutazu u Zelji u prvom timu i jos ovdje neki pametuju kako im se ne daje sansa, koji klub u svijetu daje sansu 17 godisnjaku, al jbg to je ispod ponosa otici u Visocku Bosnu cak sam svjedok kako se govori cuj da idem u u Visocku Bosnu...mada ovdje imam osjecaj da neko non stop zeli da kontrira necijem misljenju nevezano za ovu temu.
ma, ja... kad nismo imali love za "specijalce" iz regiona i EU, valjali su nam balavci od 17, 18, 19... godina (memija, bajic, amir, dzenis, cak i zeric dobi priliku u prvih 11...) i ti balavci se borise do zadnjeg kola za titulu i u evropi napravise cudo.

meni nije smijesno porediti sinisu sa memijom, jer je i memija u zadnjim utakmicama pokazao da zna, i, de, ispavi me, pa navedi njegove kikseve dok je pokrivao stranu sa mirom. vec napisah, danas je u vise navrata miro zatvorio poziciju desnog beka, jer sinisa ispao. vido bi sinisu da mu je neko drugi saigrac po strani, tipa kokot ili djelmic, koji nemaju ni priblizno odgovornosti u odbrambenoj igri, kao miro. meni je i sinisa bio smijesan protiv slobode, kad mu je veselinovic kicmu vezao u cvor, pa ne vidjeh da ga se pljuvalo i omalovazavalo zbog toga, ali zato se memija tjerao iz kluba kad ga mulalic zavali na lijevog beka u tuzli, pa mu se desi isto sto i sinisi u pomenutoj utakmici. moze se jos primjera za navesti, ali nije bitno.

niti branim memiju, niti napdam sinisu, ponavljam po 100-ti put, dvostruki arsini.

i, da, ako vec ne dozvoljavas i ne prihvatas necije misljenje, na nacin kako si to ucinio u svom postu, onda i ti pises samo da kontriras, jer ne iznosis kakve i kolike su to prednosti sisnise u odnosu na memiju. o djeci vec napisah.

usput, koliko ono donaruma ima godina? samo jedan primjer.

Pusti ba StariGrad@ ove naše "mulce", dok iz guzice u glavu dođe prođe sto vozova.

Zaboravili npr vs Viteza, 9 naših igrača na terenu od toga čini mi se 7 ispod 20 godina. 3_0 raskovali ih, rastavili na proste faktore.
Malo kasnije sa profesionalnim igračima koji donose "rezultat" 0_2.

Da hoće doći ovaj Nigerijac samo da vidim koliko stvarno cijene Sinišu. Isti dan bi ga na klupu stavili, na neviđeno.
Stručnjaci :lol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 02 feb 2017, 22:24

irfo je napisao/la:Kad igramo sljedecu prijateljsku zna li neko?
6.2
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 02 feb 2017, 22:24

Zenzo je napisao/la:Sad ce insajderi doci sa pricom da su znali za ovog tamnoputog samo nisu htjeli da pisu.
Ja zaista nikad nisam glumio insajdera, ali čovjek mi sat vremena prije ovoga na klixu javi za nigerijca.

Nema nikakve logike da dođe kod nas, mogu ga posuditi bilo gdje u Turskoj, ali eto, vidjećemo, možda je Zuban nešto petljao.
Evribadi sej Željo
Željoooo


Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 02 feb 2017, 22:27

Virtu4l je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Sad ce insajderi doci sa pricom da su znali za ovog tamnoputog samo nisu htjeli da pisu.
Ja zaista nikad nisam glumio insajdera, ali čovjek mi sat vremena prije ovoga na klixu javi za nigerijca.

Nema nikakve logike da dođe kod nas, mogu ga posuditi bilo gdje u Turskoj, ali eto, vidjećemo, možda je Zuban nešto petljao.
Ne mogu sada ga u Turskoj posudit, fazon je sto je kod njih zavrsio prelazni rok a kod nas jos traje, zato smo vjerovatno mi u opticaju, a nedavno su doveli beka iz Salkea, pa je to pretpostavljam razlog sto ovaj nema mjesto vise
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 02 feb 2017, 22:29

Kakvi ste vi majke mi..jeste vi danas gledali tekmu???? Jeate vidjeli kako je Zeljo odigrao sa ekipom koja igra u 10x jacoj ligi i koja je duplo skuplja od nas? Nemojte ba zajebavati ne mogu da vjerujem da neko moze reci los prelazni...pa da nikog nismo doveli Zeljo ima jaku ekipu koja je tek proradila i poslozila neke kockice kod Slavke. Ja vam garantujem da ce te sve sto pljujetw polizati...odite malo do Zeljinog sutra do istoka pa se trznite.
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 02 feb 2017, 22:30

Jaooo live kod Ligate. Dzeko legendoooo.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 02 feb 2017, 22:37

HajdeZeljozabiGol je napisao/la:Kakvi ste vi majke mi..jeste vi danas gledali tekmu???? Jeate vidjeli kako je Zeljo odigrao sa ekipom koja igra u 10x jacoj ligi i koja je duplo skuplja od nas? Nemojte ba zajebavati ne mogu da vjerujem da neko moze reci los prelazni...pa da nikog nismo doveli Zeljo ima jaku ekipu koja je tek proradila i poslozila neke kockice kod Slavke. Ja vam garantujem da ce te sve sto pljujetw polizati...odite malo do Zeljinog sutra do istoka pa se trznite.
izvini, ja ne vidjeh da neko napisa bilo sta lose o prelaznom roku? teme idu u nekom sasvim drugom smjeru, mada je dobar prelazni rok malo poljuljan povredom crnova i odlaskom memije, jednostavno zbog gubitka u sirini rostera.

prica o tribini je fantasticna, za mene ostvarenje jedne od velikih zelja i upravi zahvalnost do groba na infrastrukturalnom napretku stadiona. ali, prica o tribini je ujedno postala i izlizana fraza, koja se, vecinom, koristi kada se nema nekih drugih argumenata za "pobiti" sagovornika. zalosno zbog same tribine i njenog znacaja za sve navijace Zelje.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amazon » 02 feb 2017, 22:40

Sad je fora kad prodas Memiju, reprezentativca koji ima preko 50 pastupa za reprezentaciju, toliko utakmica u Zelji prodas za kikiriki u neke talove ili sta vec Bog zna dodje neko da napise idi vidi istok. Tacno ce mi neki zgadit tribinu koju jedva cekam da vidim. Bljak fore u pm
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

SaboBabo
Postovi: 257
Pridružen/a: 26 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SaboBabo » 02 feb 2017, 22:42

Neandertalac je napisao/la:
starigrad je napisao/la:
SaboBabo je napisao/la:Sinisa je pravi bek i smijesno je covjeka porediti sa Memijom da ne govorim nekim balavcima juniorima koji jos nisu osjetili sta je pravi fudbal, nasa djeca po pravilu treba da se kale u drugim klubovima a da se vezu ugovorom, pa za godinu dvije da dodju i pojacaju konkurenciju (ako se dokazu i budu imali dobru sezonu na posudbi) a ne sa 17 godina hoce minutazu u Zelji u prvom timu i jos ovdje neki pametuju kako im se ne daje sansa, koji klub u svijetu daje sansu 17 godisnjaku, al jbg to je ispod ponosa otici u Visocku Bosnu cak sam svjedok kako se govori cuj da idem u u Visocku Bosnu...mada ovdje imam osjecaj da neko non stop zeli da kontrira necijem misljenju nevezano za ovu temu.
ma, ja... kad nismo imali love za "specijalce" iz regiona i EU, valjali su nam balavci od 17, 18, 19... godina (memija, bajic, amir, dzenis, cak i zeric dobi priliku u prvih 11...) i ti balavci se borise do zadnjeg kola za titulu i u evropi napravise cudo.

meni nije smijesno porediti sinisu sa memijom, jer je i memija u zadnjim utakmicama pokazao da zna, i, de, ispavi me, pa navedi njegove kikseve dok je pokrivao stranu sa mirom. vec napisah, danas je u vise navrata miro zatvorio poziciju desnog beka, jer sinisa ispao. vido bi sinisu da mu je neko drugi saigrac po strani, tipa kokot ili djelmic, koji nemaju ni priblizno odgovornosti u odbrambenoj igri, kao miro. meni je i sinisa bio smijesan protiv slobode, kad mu je veselinovic kicmu vezao u cvor, pa ne vidjeh da ga se pljuvalo i omalovazavalo zbog toga, ali zato se memija tjerao iz kluba kad ga mulalic zavali na lijevog beka u tuzli, pa mu se desi isto sto i sinisi u pomenutoj utakmici. moze se jos primjera za navesti, ali nije bitno.

niti branim memiju, niti napdam sinisu, ponavljam po 100-ti put, dvostruki arsini.

i, da, ako vec ne dozvoljavas i ne prihvatas necije misljenje, na nacin kako si to ucinio u svom postu, onda i ti pises samo da kontriras, jer ne iznosis kakve i kolike su to prednosti sisnise u odnosu na memiju. o djeci vec napisah.

usput, koliko ono donaruma ima godina? samo jedan primjer.

Pusti ba StariGrad@ ove naše "mulce", dok iz guzice u glavu dođe prođe sto vozova.

Zaboravili npr vs Viteza, 9 naših igrača na terenu od toga čini mi se 7 ispod 20 godina. 3_0 raskovali ih, rastavili na proste faktore.
Malo kasnije sa profesionalnim igračima koji donose "rezultat" 0_2.

Da hoće doći ovaj Nigerijac samo da vidim koliko stvarno cijene Sinišu. Isti dan bi ga na klupu stavili, na neviđeno.
Stručnjaci :lol:
Treba juniore poslati da zavrse ovu sezonu, mozda iduce izborimo ligu prvaka.

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 02 feb 2017, 22:45

:cool: Evo crnje umjesto Memije da ne cvilite
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

SaboBabo
Postovi: 257
Pridružen/a: 26 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SaboBabo » 02 feb 2017, 22:47

bob je napisao/la:
SaboBabo je napisao/la:Sinisa je pravi bek i smijesno je covjeka porediti sa Memijom da ne govorim nekim balavcima juniorima koji jos nisu osjetili sta je pravi fudbal, nasa djeca po pravilu treba da se kale u drugim klubovima a da se vezu ugovorom, pa za godinu dvije da dodju i pojacaju konkurenciju (ako se dokazu i budu imali dobru sezonu na posudbi) a ne sa 17 godina hoce minutazu u Zelji u prvom timu i jos ovdje neki pametuju kako im se ne daje sansa, koji klub u svijetu daje sansu 17 godisnjaku, al jbg to je ispod ponosa otici u Visocku Bosnu cak sam svjedok kako se govori cuj da idem u u Visocku Bosnu...mada ovdje imam osjecaj da neko non stop zeli da kontrira necijem misljenju nevezano za ovu temu.
100% sem ako nisi bas talenat kao sto je do bio Hadžiahmetović i sl. ... al drug Sinisa 28 godina - Memija 21 ... da je bolji od Memije stoji sto ne znaci da Memija s podizanjem same forme cijele ekipe ne bi i on sam napredovao i pruzio dobre partije ... nadam se da ce vec sad produziti ugovor sa Sinisom jer mu isti mislim istice krajem godine pa ako dode dobra ponuda prodati ga tj. procjeniti da li je bolje da ga zadrzimo ili prodamo ...
Upravo tako, slazem se i postujem tvoje misljenje.

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 02 feb 2017, 22:47

.
Zadnja izmjena: starigrad, dana/u 02 feb 2017, 23:04, ukupno mijenjano 1 put.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 02 feb 2017, 22:50

starigrad je napisao/la:
HajdeZeljozabiGol je napisao/la:Kakvi ste vi majke mi..jeste vi danas gledali tekmu???? Jeate vidjeli kako je Zeljo odigrao sa ekipom koja igra u 10x jacoj ligi i koja je duplo skuplja od nas? Nemojte ba zajebavati ne mogu da vjerujem da neko moze reci los prelazni...pa da nikog nismo doveli Zeljo ima jaku ekipu koja je tek proradila i poslozila neke kockice kod Slavke. Ja vam garantujem da ce te sve sto pljujetw polizati...odite malo do Zeljinog sutra do istoka pa se trznite.
izvini, ja ne vidjeh da neko napisa bilo sta lose o prelaznom roku? teme idu u nekom sasvim drugom smjeru, mada je dobar prelazni rok malo poljuljan povredom crnova i odlaskom memije, jednostavno zbog gubitka u sirini rostera.

prica o tribini je fantasticna, za mene ostvarenje jedne od velikih zelja i upravi zahvalnost do groba na infrastrukturalnom napretku stadiona. ali, prica o tribini je ujedno postala i izlizana fraza, koja se, vecinom, koristi kada se nema nekih drugih argumenata za "pobiti" sagovornika. zalosno zbog same tribine i njenog znacaja za sve navijace Zelje
.
:thumbup:

I samo na gornji pasus iz tvog posta da dodamo Križmana. Koliko god mi se gadi kao čovjek i sportista činjenica je kako smo oslabili u širini kada je otišao.

Dobro, vjerovatno nije još gotov prelazni. Kako god do sada je određen bolje nego prijašnji i po imenima smo jači nego u jesenjem dijelu.


A realno, isto što neki pretjeruju u kritikama tako ima ovih što pretjeruju u branjenju.
A slična retardacija.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

SaboBabo
Postovi: 257
Pridružen/a: 26 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SaboBabo » 02 feb 2017, 22:51

starigrad je napisao/la:
SaboBabo je napisao/la:Sinisa je pravi bek i smijesno je covjeka porediti sa Memijom da ne govorim nekim balavcima juniorima koji jos nisu osjetili sta je pravi fudbal, nasa djeca po pravilu treba da se kale u drugim klubovima a da se vezu ugovorom, pa za godinu dvije da dodju i pojacaju konkurenciju (ako se dokazu i budu imali dobru sezonu na posudbi) a ne sa 17 godina hoce minutazu u Zelji u prvom timu i jos ovdje neki pametuju kako im se ne daje sansa, koji klub u svijetu daje sansu 17 godisnjaku, al jbg to je ispod ponosa otici u Visocku Bosnu cak sam svjedok kako se govori cuj da idem u u Visocku Bosnu...mada ovdje imam osjecaj da neko non stop zeli da kontrira necijem misljenju nevezano za ovu temu.
ma, ja... kad nismo imali love za "specijalce" iz regiona i EU, valjali su nam balavci od 17, 18, 19... godina (memija, bajic, amir, dzenis, cak i zeric dobi priliku u prvih 11...) i ti balavci se borise do zadnjeg kola za titulu i u evropi napravise cudo.

meni nije smijesno porediti sinisu sa memijom, jer je i memija u zadnjim utakmicama pokazao da zna, i, de, ispavi me, pa navedi njegove kikseve dok je pokrivao stranu sa mirom. vec napisah, danas je u vise navrata miro zatvorio poziciju desnog beka, jer sinisa ispao. vido bi sinisu da mu je neko drugi saigrac po strani, tipa kokot ili djelmic, koji nemaju ni priblizno odgovornosti u odbrambenoj igri, kao miro. meni je i sinisa bio smijesan protiv slobode, kad mu je veselinovic kicmu vezao u cvor, pa ne vidjeh da ga se pljuvalo i omalovazavalo zbog toga, ali zato se memija tjerao iz kluba kad ga mulalic zavali na lijevog beka u tuzli, pa mu se desi isto sto i sinisi u pomenutoj utakmici. moze se jos primjera za navesti, ali nije bitno.

niti branim memiju, niti napdam sinisu, ponavljam po 100-ti put, dvostruki arsini.

i, da, ako vec ne dozvoljavas i ne prihvatas necije misljenje, na nacin kako si to ucinio u svom postu, onda i ti pises samo da kontriras, jer ne iznosis kakve i kolike su to prednosti sisnise u odnosu na memiju. o djeci vec napisah.

usput, koliko ono donaruma ima godina? samo jedan primjer.
Cijenim i postujem tvoje misljenje ako ti mislis da ja kontriram onda nisi pravedan, ti znaci ne cijenis moje misljenje onda ne mozemo realno diskutovati.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 02 feb 2017, 22:54

Najjače mi je kada za ove igrače od 27_28 i više godina počnu pisat; treba ih prodati da zaradimo.

:lol: :rol:

Jao jao :clap:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, Sarun i 17 gostiju.