FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Signore » 05 feb 2017, 12:17

Virtu4l je napisao/la: E sad, Evropa, jeste rano, ali volio bih da se signore ili anelz uključe u diskusiju, jer ja ne znam hoćemo li mi zadržati onaj koeficijent koji smo imali a koji je čini mi se bio 4.700, vjerovatno nećemo jer će nam se brisati sezona 12/13. Prošle sezone je 3,625 bila donja granica za nosioca. Da li će to biti dovoljno da budemo nosioci u prvom pretkolu? Ovo je ključno. Ne znam koliko će prošlogodišnji egzodus bh klubova uticati na sve ovo, a trebao bi!?
Da se ukljucim kad me vec prozva. Nisam imao prije vremena.

Zeljo je vec izgubio na koeficijentu. Na kraju prosle sezone koeficijent je bio 5.925, a on sad iznosi 4.800. To je pad za nekih 35 mjesta. Kad vidis klubove koji su pretekli Zeljeznicar malo se zabrines. Vardar, Reykjavik, Anorthosis, Dudelange, Kairat, TNS itd. Ne pricam o velicini klubova nego o tome da ovi klubovi igraju redovno u Europi, da su bili ispod Zeljeznicara, a sad su iznad i da je Zeljo jako nazadovao kad se gledaju pozicije nositelja i nenositelja. I tu je kriv iskljucivo Zeljeznicar, nikakav egzodus drugih, jer bi Zeljeznicar da se prosle sezone ponovio najbolji uspjeh u proteklih pet sezona imao 5.050 koeficijent sto je opet ogroman gubitak i ne bas neki veliki dobitak u odnosu na trenutno stanje.

Sto se tice trenutnog stanja. Svi BiH predstavnici u EL igrat ce od prvog pretkola. Zeljo bi u slucaju da izbori EL 100% bio nositelj u prvom pretkolu. U drugom pretkolu bi bio 10 pozicija ispod crte. Cisto sumnjam da ce se tu nesto drasticno promijeniti, a ozbiljniji protivnici mogli bi biti PAOK, Austria, MTA, Sheriff, Legia, Lech... Ima tu i pozeljnih protivnika tipa Gabala, Solingorsk, ali i onih koji bi privukli zanimanje cijele regije kao Vojvodina ili Hajduk.

I da odmah odgovorim na pitanje koje bi mozda nekog zanimalo. Da se ponovio taj uspjeh i da Zeljo ima 5.050 bio bi osam mjesta ispod crte sto je i dalje nista. Da je Zeljo izasao u Europi i obranio koeficijent, tj. zadrzao ovih 5.925 bio bi jedno mjesto iznad crte, bio bi najlosije plasirani nositelj, ali ipak nositelj i imao bi minimalno 50% sanse da uhvati laksi put ka trecem pretkolu.

I malo o mokrim snovima. Prvak BiH igrat ce drugo pretkolo LP. Zeljeznicar bi trenutno bio sest mjesta ispod crte i bez gotovo ikakve sanse za mjesto nositelja. Da se izaslo u Europu i zadrzalo onih 5.925 Zeljeznicar bi bio dva mjesta iznad crte i rekao bih da bi imao jako veliku sansu da zadrzi to mjesto nositelja.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 05 feb 2017, 12:36

LjoZee je napisao/la:Ljubav Bekrica i Zebe je dobro placena svaki mjesec. Sad da nam nestane love i da plate nisu redovne i jedan i drugi bi odmah otisli.
To vazi za sve i jednog igraca, samo se jos budale furaju na ljubav, nasu djecu, on je nas on nas voli, dolazi kod nas da zavrsi karijeru, Puca im qurac sve i jednom za nama, samo daj para, da Sarajevo, Zrinjski, Sloboda dadnu vise para odose tamo. Kazahstanka liga, liga Latvije ... samo daj vise para tvoj sam. Navijci su nekada najvece zlo kluba, zato sto se furaju na bivse igrace - koji da vrijede ne bi se vracali u BiH a i kad se vrate *iz ljubav* ta ljubav kosta puno,

Proci ce godinu - dvije, prozivat ce se Mimija iz druge Danske lige kako nam fali.
- Zeljeznicar -

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 05 feb 2017, 12:46

amazon je napisao/la:
ZeljeznicarFan je napisao/la:
amazon je napisao/la:Zeba bi po ovome sto je pokazao na pripremama trebao biti na klupi a Bekrica da igra od pocetka..
Igrat ce onaj ko u tom momentu bude bolji.
Da, trenutno je Bekric bolji od Zebe. Zeba 0 bodova, jednostavno proslo je njegove vrijeme. Nama treba nesto novo, nova krv..Bekric ima vise ljubavi i nije promjenio skoro sve klubove u PL kao Zeba. Zasluzuje puno vise od Zebe.
Trenutno i oduvijek ako se gleda fudbalsko znanje Bekrić Zajku može vodu donositi ako ga ovaj pusti.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 05 feb 2017, 12:57

LjoZee je napisao/la:Ljubav Bekrica i Zebe je dobro placena svaki mjesec. Sad da nam nestane love i da plate nisu redovne i jedan i drugi bi odmah otisli.
Glupa prica. U slicnom kontekstu se Kerla spominjao. Kakva ljubav. Niko u Zelji nije iz ljubavi i jedini smo mi za koje se moze tvrditi da klubu pomazemo jer ga volimo. Da smo igraci i da zivimo od toga vjerovatno bismo se ponasali kao i ostali igraci. Koliko para toliko ljubavi. I ne trebamo sa tim imati problem.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 feb 2017, 13:04

Oni vole Zelju,ali od ljubavi se ne zivi. Zeba je isao onom ko je ponudio vecu lovu i to je normalno. Jamak sad 2-3 izjave davao u fazonu da bi volio doci na Grbavicu jer voli Zelju bla bla pa ponudi lovu Zrinjski i sa pjesmom ode u Mostar. Jedina iskrena ljubav je ljubav navijaca jer mi zivimo za Zeljeznicar,a oni zive od Zeljine love.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 05 feb 2017, 13:23

Sutra vjerovatno isti sastav kao i protiv Krile. Ne vjerujem da će Slavko nešto mijenjati, uostalom nema ni neke potrebe.

Kakvi smo sa prenosom, hoće biti, neće?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 05 feb 2017, 13:34

Bilo bi lijeo kada bi i Žera dobio bar pola sata sutra. Gledam video sa jutrošnjeg treninga, daje lopte ko rukom....

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 05 feb 2017, 13:38

Moguće da dobije više vremena, naravno ako je zdrav. Fakat je malac totalno lohotan, svako malo neke povrede.
Što se znanja tiče, primjetan je kvalitet.

Nego, hoćemo kakve ankete. Dajte ideje pa da prozivamo mod. :)
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 05 feb 2017, 13:44

Pa evo prvo što mi padne na pamet, od koga očekujemo da bude naš najbolji igrač ovog proljeća....možda je još rano, do početka lige se može još jedna anketa postaviti, a ova pred sami početak nastavka prvenstva

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 feb 2017, 13:46

Zeru bas povrede ometaju. Cesto je povrijedjen,ali ima talenta vidi se da zna.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 05 feb 2017, 13:49

Monci je napisao/la:Pa evo prvo što mi padne na pamet, od koga očekujemo da bude naš najbolji igrač ovog proljeća....možda je još rano, do početka lige se može još jedna anketa postaviti, a ova pred sami početak nastavka prvenstva
Skoro isto razmišljamo :D

Ja bi npr; Od kojeg "pojačanja" najviše očekujete.

Zeba
Zakarić
Crnov
Stojanović
Kostić
Mussa

Možda bolja opcija.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 05 feb 2017, 13:53

Ma ne bi se ja fokusrao isključivo na pojačanja...mada ovo oko pojačanja može sada, a na početku lige ubaciti i naše najbolje igrače do sada...

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 feb 2017, 13:54

slika

Musa je tu...
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
braco
Postovi: 8687
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 05 feb 2017, 13:54

slika

Došao i Musa na pripreme. :)

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 05 feb 2017, 13:55

Dobrodosao :salut:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 05 feb 2017, 13:55

Pa eto, izglasano. Sa dva glasa za jednoglasno usvajamo Moj prijedlog. :lol:


Moderacija@ Dajte nam anketu. Hvala.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 05 feb 2017, 14:02

Valjda nece padat vise snijeg, da se kolko tolko sredi teren do pocetka
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
braco
Postovi: 8687
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 05 feb 2017, 14:05

Još 20 dana :opaopa:

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 05 feb 2017, 14:07

Musa nemoj nas u ocaj baciti. Odmah ga upisati na kakav kurs bosanskog jezika.

Avatar
Scout1921
Postovi: 316
Pridružen/a: 28 jun 2016, 19:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Scout1921 » 05 feb 2017, 14:09

cuj Kosioric u Olimpiku,prave Želju B

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bistriksg, fanatik19, FoSte95, mamonelafo, Pablo11, segasega1 i 65 gostiju.