FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 26 maj 2017, 22:26

Da li mozemo ocekivati Kemu u prvih 11 protiv Radnika ? Momak dobio poziv za reprezentaciju,a ove ublehe mu zauzimaju mjesto bez razloga.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61296
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 26 maj 2017, 22:49

LeonProfessional je napisao/la:Ma Kerla odlazi sigurno. Ovo mu je sluzilo da ostane u formi, vec ima klub u koji ide.
Da, to je izgleda poprilično sigurno.

Što se tiče Stevanovića, on će valjda odigrati prvu utakmicu kvalifikacija za EL, ugovor mu ističe dan poslije.
Evribadi sej Željo
Željoooo

LeonProfessional
Postovi: 1725
Pridružen/a: 09 maj 2017, 23:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LeonProfessional » 26 maj 2017, 23:47

Virtu4l je napisao/la:
LeonProfessional je napisao/la:Ma Kerla odlazi sigurno. Ovo mu je sluzilo da ostane u formi, vec ima klub u koji ide.
Da, to je izgleda poprilično sigurno.

Što se tiče Stevanovića, on će valjda odigrati prvu utakmicu kvalifikacija za EL, ugovor mu ističe dan poslije.
Je li postoji pravilo da nosioci igraju prvu tekmu kod kuce?!
Ako je tako, onda bi mogli Micu gledati jos jednom.
Posljednji ples Miroslava Stevanovica! :opaopa:

@Amko, nadam se da ce moci zavrsiti za njega i slobodne papire, Subic je dobar igrac. :D

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 27 maj 2017, 00:10

Šta je reć Leone, nisi navikao na lobotomiji na ovakve odgovore pa ih preskačeš?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

LeonProfessional
Postovi: 1725
Pridružen/a: 09 maj 2017, 23:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LeonProfessional » 27 maj 2017, 00:24

Rokoko87 je napisao/la:Šta je reć Leone, nisi navikao na lobotomiji na ovakve odgovore pa ih preskačeš?
Kakve odgovore?! :crazy:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 27 maj 2017, 00:26

LeonProfessional je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Šta je reć Leone, nisi navikao na lobotomiji na ovakve odgovore pa ih preskačeš?
Kakve odgovore?! :crazy:
Vrati se gdje pripadaš.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

LeonProfessional
Postovi: 1725
Pridružen/a: 09 maj 2017, 23:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LeonProfessional » 27 maj 2017, 00:27

Hocu. Izvini sto sam pisao na tvom forumu.

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 27 maj 2017, 00:30

Rokoko87 je napisao/la:
LeonProfessional je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Šta je reć Leone, nisi navikao na lobotomiji na ovakve odgovore pa ih preskačeš?
Kakve odgovore?! :crazy:
Vrati se gdje pripadaš.
Ne seri.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 27 maj 2017, 00:43

Rokoko87 je napisao/la:
LeonProfessional je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Šta je reć Leone, nisi navikao na lobotomiji na ovakve odgovore pa ih preskačeš?
Kakve odgovore?! :crazy:
Vrati se gdje pripadaš.
Brate @Leon je momak za primjer pravi momak i dobar drug, neka ga medju pravom rajom, ija sam nekad bio na forumu kojeg spominjes mozda sam jos uvjek, al sam svatio na vrijeme da napustim forum prvestveno psovanje moje mrtve majke vredjanja , al sad je sve to nevazno jer ima i tamo finih momaka normala raje, Moja zelja neka u oci Ramazana da nam zeljo postane prvak da bogg da Zrinja kiksa da se skupa radujemo, i da Amar sjedne na klupu, Nek se predje preko licnih sujeta, nek se ego spusti jer Zeljo je veci od svih nas. Ramazan Šerif Mubarek Olsun braci koji poste i da ga hairli isposte
Zadnja izmjena: Neymar11, dana/u 27 maj 2017, 00:45, ukupno mijenjano 1 put.
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19204
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 27 maj 2017, 00:44

Rokoko je dobar forumas i mozda se zaletio malo jer nije bitno ko gdje pise vazno je da navija za Zelju.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 27 maj 2017, 00:50

Zezam se ba šta ste se upalili.:lol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61296
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 27 maj 2017, 01:03

:rol: :rol: :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
ratobornagljiva
Postovi: 134
Pridružen/a: 05 apr 2017, 00:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ratobornagljiva » 27 maj 2017, 04:26

Ne znam jel' neko primjetio da mi skoro i nemamo vremena do Europe, a pola ekipe nam odlazi ( Miro, Lendric i vjerovatno Veca ).

Ako ode Veca, nemamo golmana. Fejzic je smiješan, Bobicu je Velez najveći domet, ne znam jel' to dobro il' je loše, al' za prvog golmana Želje nije.

Bokacini ode, stoperi kriminalni, ne znaš ko je gori, Sindikalac il' onaj glupan što nas dva puta ispali, a treći put nas počasti sa oduzimanjem titule. Ostaje nam Kemo koji sjedi i truhne na klupi zadnje dvije godine. Katastrofa.

Bekovi, gluho bilo. Sinisu navijači gotive od onog poteza i asistencije protiv Širokog. Na žalost to je, haman, jedini dobar, ofanzivni, potez koji je napravio u 1,5 sezonu. Klasični defanzivni bek koji ne zna da centrira i koji se sjebe kada predje na protivnicku polovinu. Ne zna čovjek šta da radi u napadu. Zbog njega je Memija prodan onim levatima iz druge danske lige. Drama. Miro je duplo bolje igrao kada je imao Kerima iza leđa. Stojanovic me podsjeća na usporeni snimak. Tragedija od igrača. Stanic se barem trudi, nas najbolji bočni igrač, a to je realno jako loše, jer znači da smo tanki ko rizla na bekovskim pozicijama. Besirovica i ne spominjem, jer nije ni dobio priliku.

Iskreno, ne znam gdje smo gori u odbrani, baš imam dilemu.

Idemo dalje, vezni red. Ugljesa očito ima probleme sa kurcoboljom, Bekric je pokretan ko trokrilni ormar sa radiusom kretanja od kubnog metra, sve gori i sporiji iz sezone u sezonu. Markovic aka alibi pasovi od nekoliko metara prvom do sebe. Jedino mjesto gdje znaš da lopta sigurno neće ići jeste naprijed. Blagojevic se odronio nakon Čelika, al' ne mogu reci da ne zna - u odnosu na ove ostale krampe. Zeba može max pola sata, ne znam jel' mu to odgovara. Zera i Dino nepravedno zapostavljeni, bez utakmica u nogama što je super stvar za mladog igrača. Inače sjediš na klupi i postaneš solidno do dobar igrač - sokera.

Ode Miro pa na krilima imamo Zakarica i Crnova. Zakaric imao, ukupno, jedan prodor u ovoj polusezoni, sjebo nam kup, nespreman, višak kila, a bogme i solidan nivo kurcobolje. Crnov nespreman, ne može duela dobiti, lohotan nekakav, al' hajde, možda ima nade, ako uspije da prođe ozbiljne pripreme bez povrede.

Ovdje nemam dileme, krila su nam u rangu odbrane, ne zna čovjek šta je gore i tragicnije dok središnji dio veze i lici, odnosno može da lici na nešto - možda.

Šlag na tortu je napad, odose Lendric i Mujagic tako da ostajemo sa Stevom, koji je dobar igrač - ako udje u 79 minuti.

O Petroviću sam napisao šta mislim, da se ne ponavljam. Demagosko-tvrdoglava-ziheraska neznalica sa posebnim akcentom na strucnost što se tiče fizičke spreme i ulizivanja odnosno prosipanja demagogije tipa spasio sam nas upadanja u ambis, prvo mjesto je pritisak, malo smo se izgubili i ostvaren je cilj - plasman u Europu. Sramota. Edis je za njega Konte, a znamo njegove domete.

Malj u glavu, za kraj, je nas vrli SD Cenan. Ne bih da ga komentarisem, okreće mi se stomak i imam nagon za povraćanjem. Vrlo stručan i studiozan, u najavi pisanje knjige o posebnom Zeljinom DNA - bestseller u najavi.

Baš me zanima ko će to prerezati, ko je dovoljno stručan ( niko, meni se čini ) što se tiče igrača i stručnog štaba u narednoj sezoni i jel' ikome jasno kuda plovi ovaj brod. Meni se čini da idemo u tri pizde materine.

Šta je razlog, ego, jedan ili više njih, udarila slava u glavu, ta to ti, neznanje, skupina istomišljenika, tjeranje inata il' jednostavno poltronstvo, ostaje nepoznanica. Iskreno, nije više ni bitno, jer vremena nemamo, kao što nemamo ni uticaja u savezu koji može biti vrijedan adut u narednoj sezoni. Kockasti guraju svoje, Njanje svoje, a ostale balije guraju isto tako svoje - džepove. Dobro nas opisase Mesa i Ivo, u glavu, a ja naivan sve konto ustasko-cetnicka propaganda. Jasta je.

Bez obzira na sve Europa se može i mora izboriti, jer je liga smiješna. Za nešto više, nisam nešto ubjedjen da možemo. Hajpa više nema i to smo sjebali.

Dobro neko napisa, uvukao se neki gubitnicki mentalitet.

Sve napisano stoji i da uzmemo titulu ( amin ) !

Sretno nam

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 maj 2017, 09:04

LeonProfessional je napisao/la:Hocu. Izvini sto sam pisao na tvom forumu.
Zeza se on. Slobodno pisi. Svi smo mi ovdje zbog Zelje i to je jedino bitno.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

LeonProfessional
Postovi: 1725
Pridružen/a: 09 maj 2017, 23:57
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la LeonProfessional » 27 maj 2017, 10:30

LjoZee je napisao/la:
LeonProfessional je napisao/la:Hocu. Izvini sto sam pisao na tvom forumu.
Zeza se on. Slobodno pisi. Svi smo mi ovdje zbog Zelje i to je jedino bitno.
:thumbup:


Bit ce promjena kao i obicno u zadnjih godina, a to nikako nije dobro jer Evropa pocinje za mjesec.
Odbrana se cijela mora promjeniti spletom okolnosti sto neki odlaze, neki nisu kvalitet pokazali, neki su previse stari. Vezni red moramo podmladiti, ubrzati, ovi sadasnji dizelasi u Evropi se nece moci okrenuti kako treba kad ih Brazilci budu pretrcavali. Naprijed treba naci kvalitetnu zamjenu za Lendrica, a u nasoj ligi nema prave zamjene, najblizi tome su Obradovic, Koljic. Imamo dva krila, trebaju nam jos 2, po mogucnosti bolja od ove dvojice.
Opet 10-ak promjena. Nek nam je Bog na pomoci. :bih:

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 27 maj 2017, 11:28

ratobornagljiva je napisao/la:Ne znam jel' neko primjetio da mi skoro i nemamo vremena do Europe, a pola ekipe nam odlazi ( Miro, Lendric i vjerovatno Veca ).

Ako ode Veca, nemamo golmana. Fejzic je smiješan, Bobicu je Velez najveći domet, ne znam jel' to dobro il' je loše, al' za prvog golmana Želje nije.

Bokacini ode, stoperi kriminalni, ne znaš ko je gori, Sindikalac il' onaj glupan što nas dva puta ispali, a treći put nas počasti sa oduzimanjem titule. Ostaje nam Kemo koji sjedi i truhne na klupi zadnje dvije godine. Katastrofa.

Bekovi, gluho bilo. Sinisu navijači gotive od onog poteza i asistencije protiv Širokog. Na žalost to je, haman, jedini dobar, ofanzivni, potez koji je napravio u 1,5 sezonu. Klasični defanzivni bek koji ne zna da centrira i koji se sjebe kada predje na protivnicku polovinu. Ne zna čovjek šta da radi u napadu. Zbog njega je Memija prodan onim levatima iz druge danske lige. Drama. Miro je duplo bolje igrao kada je imao Kerima iza leđa. Stojanovic me podsjeća na usporeni snimak. Tragedija od igrača. Stanic se barem trudi, nas najbolji bočni igrač, a to je realno jako loše, jer znači da smo tanki ko rizla na bekovskim pozicijama. Besirovica i ne spominjem, jer nije ni dobio priliku.

Iskreno, ne znam gdje smo gori u odbrani, baš imam dilemu.

Idemo dalje, vezni red. Ugljesa očito ima probleme sa kurcoboljom, Bekric je pokretan ko trokrilni ormar sa radiusom kretanja od kubnog metra, sve gori i sporiji iz sezone u sezonu. Markovic aka alibi pasovi od nekoliko metara prvom do sebe. Jedino mjesto gdje znaš da lopta sigurno neće ići jeste naprijed. Blagojevic se odronio nakon Čelika, al' ne mogu reci da ne zna - u odnosu na ove ostale krampe. Zeba može max pola sata, ne znam jel' mu to odgovara. Zera i Dino nepravedno zapostavljeni, bez utakmica u nogama što je super stvar za mladog igrača. Inače sjediš na klupi i postaneš solidno do dobar igrač - sokera.

Ode Miro pa na krilima imamo Zakarica i Crnova. Zakaric imao, ukupno, jedan prodor u ovoj polusezoni, sjebo nam kup, nespreman, višak kila, a bogme i solidan nivo kurcobolje. Crnov nespreman, ne može duela dobiti, lohotan nekakav, al' hajde, možda ima nade, ako uspije da prođe ozbiljne pripreme bez povrede.

Ovdje nemam dileme, krila su nam u rangu odbrane, ne zna čovjek šta je gore i tragicnije dok središnji dio veze i lici, odnosno može da lici na nešto - možda.

Šlag na tortu je napad, odose Lendric i Mujagic tako da ostajemo sa Stevom, koji je dobar igrač - ako udje u 79 minuti.

O Petroviću sam napisao šta mislim, da se ne ponavljam. Demagosko-tvrdoglava-ziheraska neznalica sa posebnim akcentom na strucnost što se tiče fizičke spreme i ulizivanja odnosno prosipanja demagogije tipa spasio sam nas upadanja u ambis, prvo mjesto je pritisak, malo smo se izgubili i ostvaren je cilj - plasman u Europu. Sramota. Edis je za njega Konte, a znamo njegove domete.

Malj u glavu, za kraj, je nas vrli SD Cenan. Ne bih da ga komentarisem, okreće mi se stomak i imam nagon za povraćanjem. Vrlo stručan i studiozan, u najavi pisanje knjige o posebnom Zeljinom DNA - bestseller u najavi.

Baš me zanima ko će to prerezati, ko je dovoljno stručan ( niko, meni se čini ) što se tiče igrača i stručnog štaba u narednoj sezoni i jel' ikome jasno kuda plovi ovaj brod. Meni se čini da idemo u tri pizde materine.

Šta je razlog, ego, jedan ili više njih, udarila slava u glavu, ta to ti, neznanje, skupina istomišljenika, tjeranje inata il' jednostavno poltronstvo, ostaje nepoznanica. Iskreno, nije više ni bitno, jer vremena nemamo, kao što nemamo ni uticaja u savezu koji može biti vrijedan adut u narednoj sezoni. Kockasti guraju svoje, Njanje svoje, a ostale balije guraju isto tako svoje - džepove. Dobro nas opisase Mesa i Ivo, u glavu, a ja naivan sve konto ustasko-cetnicka propaganda. Jasta je.

Bez obzira na sve Europa se može i mora izboriti, jer je liga smiješna. Za nešto više, nisam nešto ubjedjen da možemo. Hajpa više nema i to smo sjebali.

Dobro neko napisa, uvukao se neki gubitnicki mentalitet.

Sve napisano stoji i da uzmemo titulu ( amin ) !

Sretno nam
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
maldini3
Postovi: 1697
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maldini3 » 27 maj 2017, 11:42

ratobornagljiva je napisao/la:Ne znam jel' neko primjetio da mi skoro i nemamo vremena do Europe, a pola ekipe nam odlazi ( Miro, Lendric i vjerovatno Veca ).

Ako ode Veca, nemamo golmana. Fejzic je smiješan, Bobicu je Velez najveći domet, ne znam jel' to dobro il' je loše, al' za prvog golmana Želje nije.

Bokacini ode, stoperi kriminalni, ne znaš ko je gori, Sindikalac il' onaj glupan što nas dva puta ispali, a treći put nas počasti sa oduzimanjem titule. Ostaje nam Kemo koji sjedi i truhne na klupi zadnje dvije godine. Katastrofa.

Bekovi, gluho bilo. Sinisu navijači gotive od onog poteza i asistencije protiv Širokog. Na žalost to je, haman, jedini dobar, ofanzivni, potez koji je napravio u 1,5 sezonu. Klasični defanzivni bek koji ne zna da centrira i koji se sjebe kada predje na protivnicku polovinu. Ne zna čovjek šta da radi u napadu. Zbog njega je Memija prodan onim levatima iz druge danske lige. Drama. Miro je duplo bolje igrao kada je imao Kerima iza leđa. Stojanovic me podsjeća na usporeni snimak. Tragedija od igrača. Stanic se barem trudi, nas najbolji bočni igrač, a to je realno jako loše, jer znači da smo tanki ko rizla na bekovskim pozicijama. Besirovica i ne spominjem, jer nije ni dobio priliku.

Iskreno, ne znam gdje smo gori u odbrani, baš imam dilemu.

Idemo dalje, vezni red. Ugljesa očito ima probleme sa kurcoboljom, Bekric je pokretan ko trokrilni ormar sa radiusom kretanja od kubnog metra, sve gori i sporiji iz sezone u sezonu. Markovic aka alibi pasovi od nekoliko metara prvom do sebe. Jedino mjesto gdje znaš da lopta sigurno neće ići jeste naprijed. Blagojevic se odronio nakon Čelika, al' ne mogu reci da ne zna - u odnosu na ove ostale krampe. Zeba može max pola sata, ne znam jel' mu to odgovara. Zera i Dino nepravedno zapostavljeni, bez utakmica u nogama što je super stvar za mladog igrača. Inače sjediš na klupi i postaneš solidno do dobar igrač - sokera.

Ode Miro pa na krilima imamo Zakarica i Crnova. Zakaric imao, ukupno, jedan prodor u ovoj polusezoni, sjebo nam kup, nespreman, višak kila, a bogme i solidan nivo kurcobolje. Crnov nespreman, ne može duela dobiti, lohotan nekakav, al' hajde, možda ima nade, ako uspije da prođe ozbiljne pripreme bez povrede.

Ovdje nemam dileme, krila su nam u rangu odbrane, ne zna čovjek šta je gore i tragicnije dok središnji dio veze i lici, odnosno može da lici na nešto - možda.

Šlag na tortu je napad, odose Lendric i Mujagic tako da ostajemo sa Stevom, koji je dobar igrač - ako udje u 79 minuti.

O Petroviću sam napisao šta mislim, da se ne ponavljam. Demagosko-tvrdoglava-ziheraska neznalica sa posebnim akcentom na strucnost što se tiče fizičke spreme i ulizivanja odnosno prosipanja demagogije tipa spasio sam nas upadanja u ambis, prvo mjesto je pritisak, malo smo se izgubili i ostvaren je cilj - plasman u Europu. Sramota. Edis je za njega Konte, a znamo njegove domete.

Malj u glavu, za kraj, je nas vrli SD Cenan. Ne bih da ga komentarisem, okreće mi se stomak i imam nagon za povraćanjem. Vrlo stručan i studiozan, u najavi pisanje knjige o posebnom Zeljinom DNA - bestseller u najavi.

Baš me zanima ko će to prerezati, ko je dovoljno stručan ( niko, meni se čini ) što se tiče igrača i stručnog štaba u narednoj sezoni i jel' ikome jasno kuda plovi ovaj brod. Meni se čini da idemo u tri pizde materine.

Šta je razlog, ego, jedan ili više njih, udarila slava u glavu, ta to ti, neznanje, skupina istomišljenika, tjeranje inata il' jednostavno poltronstvo, ostaje nepoznanica. Iskreno, nije više ni bitno, jer vremena nemamo, kao što nemamo ni uticaja u savezu koji može biti vrijedan adut u narednoj sezoni. Kockasti guraju svoje, Njanje svoje, a ostale balije guraju isto tako svoje - džepove. Dobro nas opisase Mesa i Ivo, u glavu, a ja naivan sve konto ustasko-cetnicka propaganda. Jasta je.

Bez obzira na sve Europa se može i mora izboriti, jer je liga smiješna. Za nešto više, nisam nešto ubjedjen da možemo. Hajpa više nema i to smo sjebali.

Dobro neko napisa, uvukao se neki gubitnicki mentalitet.

Sve napisano stoji i da uzmemo titulu ( amin ) !

Sretno nam
Ovo sam izdvojio al generalno odlicno napisano
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 maj 2017, 11:47

Ovaj prelazni moramo uraditi tako da ima najmanje fula. Od njega nam zavisi komplet sljedeca sezona.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Qwerty90
Postovi: 1003
Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Qwerty90 » 27 maj 2017, 11:58

Da ne citiram još jednom, ratobornagljiva jako dobro elaborirao u srž problema i situacije, SVAKA ČAST !

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SlevinKelevra » 27 maj 2017, 12:01

Citam ovaj post gore, i pitam se, jesam li ja to negdje zaspao na pocetku sezone, sanjao sve sto se desavalo... a mi ustvari u grcevitoj borbi za opstanak, treba nam bod u zadnjem kolu da ostanemo. :think:

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: mamonelafo i 6 gostiju.