FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
maldini3
Postovi: 1704
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maldini3 » 28 maj 2017, 21:07

Jeb.e li mu kosti permanentne i negativu energiju. Kako ga nije stid nesto reci poslije svega. Da ima imalo obraza sam bi otisao danas poslije utakmice. Veceg demagoga i vecu pic.ku od njega nikad nismo imali za trenera. Ja mu se strahovito i permanentno najebe.m famelije i zelim mu da sto prije napusti nas klub.
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SemirSema » 28 maj 2017, 21:09

maldini3 je napisao/la:Jeb.e li mu kosti permanentne i negativu energiju. Kako ga nije stid nesto reci poslije svega. Da ima imalo obraza sam bi otisao danas poslije utakmice. Veceg demagoga i vecu pic.ku od njega nikad nismo imali za trenera. Ja mu se strahovito i permanentno najebe.m famelije i zelim mu da sto prije napusti nas klub.
Estagfirullah

Avatar
anonimni
Postovi: 10136
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 28 maj 2017, 21:10

maldini3 je napisao/la:Jeb.e li mu kosti permanentne i negativu energiju. Kako ga nije stid nesto reci poslije svega. Da ima imalo obraza sam bi otisao danas poslije utakmice. Veceg demagoga i vecu pic.ku od njega nikad nismo imali za trenera. Ja mu se strahovito i permanentno najebe.m famelije i zelim mu da sto prije napusti nas klub.
Sa sobom pola ekipe može povesti, nisu očito kadar za prvo mjesto, na kraju priče Zrinjski najmanje loš i realno su i zaslužili titulu, balerine su svoje pokazale u ova 3 kola...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kinder_jaje » 28 maj 2017, 21:13

Imati najjaci omladinski pogon a trpiti svakakve polovnjake to mozete samo vi.

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 28 maj 2017, 21:18

Ovaj seljakluk je najgori. Petrovic je postigao uspjeh u klubu, a ovdje nezahvalni potencijalni pitari samo blate grb kluba za koji navijaju, da nasi igraci ma kakvi bili, se spustaju na nivo huligana i vracaju im istom mjerom. Pa zejlovci gdje ste da stanete u kraj gamadi.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 28 maj 2017, 21:21

Ovi novinari neka znaju da se Lendric vratio i da je bio sa ostalim ispred juga. Od juga i istoka je dobio aplauz kad je izlazio. Uvijek ima debila sto bas odvratno psuju i na taj nacin provociraju. Sreca u manjini su nasem stadionu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

SaboBabo
Postovi: 257
Pridružen/a: 26 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SaboBabo » 28 maj 2017, 21:22

samoposmatram je napisao/la:Ovaj seljakluk je najgori. Petrovic je postigao uspjeh u klubu, a ovdje nezahvalni potencijalni pitari samo blate grb kluba za koji navijaju, da nasi igraci ma kakvi bili, se spustaju na nivo huligana i vracaju im istom mjerom. Pa zejlovci gdje ste da stanete u kraj gamadi.
Koji uspjeh ? Jel to nekakvu titulu nam donio ?
Sta je po tebi uspjeh ? Jel to napravio kakvog igraca ? Da nije mozda o istok napravio ?

Samo reci koji uspjeh da i mi znamo.

cruz40
Postovi: 402
Pridružen/a: 14 okt 2015, 10:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cruz40 » 28 maj 2017, 21:24

Ma ne mogu ni huligani odlucivati ko ce igrati ko ce ostati kome ce se psovati i traziti skidanje ja bih vise volio da se rijesiti bagre s tribina a lako cemo mi za ostalo. Zna se gdje kome mjesto. Utakmica ko i sve ove sezone osim sto su se igraci suocili sa nevidjenim pritiskom tokom ove turbulentne sedmice za sve u klubu
Hvala bogu da se i ova sezona zavrsi.

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 28 maj 2017, 21:25

MocMahale444 je napisao/la:
Alipasino je napisao/la:Lendric nije svjestan sta je uradio.
Normalno da nije. Sram ga bilo kad se ponaša ko faca neka, treba ga tako satrat.
Realno ja sam prvestveno Musliman ko god bi me uvrjedio na osnovi na kojoj je Lendric uvrjeden bez razloga je dno dna ja bi mu sve **** po spisku.. Protiv Sirokog u Kupu vecina raje mu **** matet ustasku sto nije uredu sa strane tih pojedinaca , znaci ne pisem ovo da ko misli da sam na Lendrinoj strani da se odmah razumijemo..Ako oni na sjeveru kojima je on porucio nista nisu uradili, trebaju mu vrata kluba zatvorit i dabogda mu karijera propala.. Zaista to mislim i drug koji je bio na sjeveru govori mi da mu se psovala majka ustaska kao i protiv sirokog sto nije uredu od strane pojedinica..Pojednica uvjek je bilo i bice .. Bekric, booca, ugljesa, Kerla, Bogicevic ce dobit nogu blizu i sinisa bi lahko mogo otic, tu je Miroo, kao i veca koji bi za kes mogo otic al otom potom .. Zrinji necu cestitat Nezasluzenu titulu nit pod razno. Iako sam bio protiv slavke da ode idalje smatram da nije on trener za zelje naseg ako Nece Amar ili nemoze Vinko ili neko treci , mozda je najbolje da ostane , sad mozete mi ovde napisat sta hocete nazvat me kako god hocete to je moje misljenje .... Volim te Zeljo :bih:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 28 maj 2017, 21:27

Glup je ovaj fazon sa skidanjem dresova. Je li su Kemo,Zeric,Miroslav i Zeba zasluzili da ostanu bez dresa ? Nigdje veze mi je bilo to.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 28 maj 2017, 21:28

SaboBabo je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Ovaj seljakluk je najgori. Petrovic je postigao uspjeh u klubu, a ovdje nezahvalni potencijalni pitari samo blate grb kluba za koji navijaju, da nasi igraci ma kakvi bili, se spustaju na nivo huligana i vracaju im istom mjerom. Pa zejlovci gdje ste da stanete u kraj gamadi.
Koji uspjeh ? Jel to nekakvu titulu nam donio ?
Sta je po tebi uspjeh ? Jel to napravio kakvog igraca ? Da nije mozda o istok napravio ?

Samo reci koji uspjeh da i mi znamo.
Boris Pavic ostavio Celik u premijer ligi uspjeh.

Slavko Petrovic osigurao europu Zeljeznicaru katastrofa. Treba biti covjek pa priznati da nije istina. Covjece brani ga trener Radnika.
Pa nismo mi pitari! Ali nas trenutno u isti kos mozes staviti.

Martinez8
Postovi: 370
Pridružen/a: 28 apr 2014, 01:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Martinez8 » 28 maj 2017, 21:33

anonimni je napisao/la:
maldini3 je napisao/la:Jeb.e li mu kosti permanentne i negativu energiju. Kako ga nije stid nesto reci poslije svega. Da ima imalo obraza sam bi otisao danas poslije utakmice. Veceg demagoga i vecu pic.ku od njega nikad nismo imali za trenera. Ja mu se strahovito i permanentno najebe.m famelije i zelim mu da sto prije napusti nas klub.
Sa sobom pola ekipe može povesti, nisu očito kadar za prvo mjesto, na kraju priče Zrinjski najmanje loš i realno su i zaslužili titulu, balerine su svoje pokazale u ova 3 kola...
I povesti sa njima zajedno 75% navijaca na baterije, ovo ostalo moze nekako proci. Gori smo od pitara, nista nam ne valja. Fuj.

Avatar
maldini3
Postovi: 1704
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maldini3 » 28 maj 2017, 21:34

Ako ti mislis da je Evropa uspjeh to je tvoja stvar. Ako si ti zadovoljan kako ograniceni debil vodi nas klub ti si onda gori od njega
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 28 maj 2017, 21:37

LjoZee je napisao/la:Glup je ovaj fazon sa skidanjem dresova. Je li su Kemo,Zeric,Miroslav i Zeba zasluzili da ostanu bez dresa ? Nigdje veze mi je bilo to.
Miro I veca nisu sigurno zasluzili da skinu dresove pogotovo Miro svaka mu cast i hvala mu na odnosu prema plavom dresu..I za sve sto si uradio bio si i dobro placen , pogotovo odnos prema dresu kojeg je nosio je bio bezprjekoran ... Hvala ti Miro !
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Martinez8
Postovi: 370
Pridružen/a: 28 apr 2014, 01:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Martinez8 » 28 maj 2017, 21:47

maldini3 je napisao/la:Ako ti mislis da je Evropa uspjeh to je tvoja stvar. Ako si ti zadovoljan kako ograniceni debil vodi nas klub ti si onda gori od njega
Ako ti mislis da Evropa poslije preloseg starta sezone nije uspjeh, to je tvoja stvar. :stop: Mozes ti pricati sta hoces, covjek je izborio cilj koji smo pred njega svi postavili kad je dosaom a to je odlazak u evropu! Slavko ima ugovor do ljeta 2018, uprava da je prava i da ne slusa navijace, ostavili bi ga i normalno postavili cilj titule i sto dalje dogurati u evropi. Ali po mogucnosti da mu dodju pojacanja koja on trazi.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SlevinKelevra » 28 maj 2017, 21:48

Mnoge stvari su ostale nejasne nakon danas, ali jedna je kristalno cista: sve vise i vise postajemo pitari. Odvrati, nervozni, iskompleksirani pitari.
Vidim i poskidali im dresove kasnije... Bravo Alacatraz Belgrade! :tokralju:
Neka kao bolesna ljubav prema Zelji i plavoj boji, pljuje se 95% igraca koji nastupaju ili su nastupali za nas.. Ode i Lendric na najmanja vrata! :salut:
Jos samo treba da raskinemo ugovor s njim i da ode dzaba jer ide na qurac nekom na tribini :tokralju:

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 28 maj 2017, 21:56

SlevinKelevra je napisao/la:Mnoge stvari su ostale nejasne nakon danas, ali jedna je kristalno cista: sve vise i vise postajemo pitari. Odvrati, nervozni, iskompleksirani pitari.
Vidim i poskidali im dresove kasnije... Bravo Alacatraz Belgrade! :tokralju:
Neka kao bolesna ljubav prema Zelji i plavoj boji, pljuje se 95% igraca koji nastupaju ili su nastupali za nas.. Ode i Lendric na najmanja vrata! :salut:
Jos samo treba da raskinemo ugovor s njim i da ode dzaba jer ide na qurac nekom na tribini :tokralju:
Nisam nista drugo ni ocekivao. Nedavno su igraci ko cukice sjedili u Plavom salonu slusajuci predavanja navijaca. Prije Zrinjskog su sjedili na travi u po treninga slusajuci predavanja navijaca, a danas su im skinuli dresove. Neko iz kluba im je dao dopustenje za takve postupke, a ko necemo saznati.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la semcho » 28 maj 2017, 21:57

Ovo ne lici na Želju niti na njegove navijače. Ko da smo ispali iz lige.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 28 maj 2017, 22:03

Imamo razloga da budemo nezadovoljni. Nas je samo BOD dijelio od titule. Morali su se potruditi da uzmu bod na derbijiu. Ovako imamo narusenu atmosferu gdje su i Slavko i igraci,a kod pojedinih i Uprava izgubili podrsku i postovanje.

Ovaj prelazni odraditi sto pametnije. Sto vise nase djece i omladine. Uz 2-3 iskusna igraca to bi bilo to.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

SaboBabo
Postovi: 257
Pridružen/a: 26 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SaboBabo » 28 maj 2017, 22:04

plavousrcu je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Mnoge stvari su ostale nejasne nakon danas, ali jedna je kristalno cista: sve vise i vise postajemo pitari. Odvrati, nervozni, iskompleksirani pitari.
Vidim i poskidali im dresove kasnije... Bravo Alacatraz Belgrade! :tokralju:
Neka kao bolesna ljubav prema Zelji i plavoj boji, pljuje se 95% igraca koji nastupaju ili su nastupali za nas.. Ode i Lendric na najmanja vrata! :salut:
Jos samo treba da raskinemo ugovor s njim i da ode dzaba jer ide na qurac nekom na tribini :tokralju:
Nisam nista drugo ni ocekivao. Nedavno su igraci ko cukice sjedili u Plavom salonu slusajuci predavanja navijaca. Prije Zrinjskog su sjedili na travi u po treninga slusajuci predavanja navijaca, a danas su im skinuli dresove. Neko iz kluba im je dao dopustenje za takve postupke, a ko necemo saznati.
Nemoj te biti naivni, za plate kakve oni imaju ja bi dao da mi svaki dan skidaju dresove.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.