FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 18 avg 2017, 08:54

Igramo ne toliko optereceni i zato me nije strah derbija. Moglo bi biti puno teze na sljedecoj domacoj utakmici ako ne bismo pobijedili u derbiju jer tada bismo bili pod pritiskom.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 18 avg 2017, 10:31

Sinan saznaje da je Djelmic nas novi igrac i da ce biti predstavljen sljedece sedmice.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

bosnas_
Postovi: 4021
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bosnas_ » 18 avg 2017, 10:56

Djelmic bi mogao biti fino pojacanje, samo da udje u formu, a to ne ocekujem prije sredine septembra. On moze biti prava zamjena za Miru.. Svaki kvalitetan igrac nam je dobro dosao!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 18 avg 2017, 12:08

Sviđa mi se samopouzdanje koje se prosto osjeti kod Adzema, nadam se da je tako i sa svim igračima, da ćemo gledati ofanzivnog, agresivnog, napadački orijentisanog Želju. Idemo da ih dobijemo!

Naprijed Željo ljubavi moja!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 18 avg 2017, 12:10

Do koliko sati se prodaju karte u fan shopu?
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 18 avg 2017, 13:53

GAZI KOSOOKE!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 18 avg 2017, 14:25

Opet Zeba najavljuje angažman igrača na terenu sutra, kad god on nešto najavi, od kako se vratio, obavezno bude kontra od toga :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1326
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 18 avg 2017, 14:31

Sigurno je jedno, da ne mogu gore odigrati nego što su sramotno, užasno, nesrčano i pčkasto odigrali pod Mrvicinom palicom :D

Više bi Zebi vjerovao da je rekao ono smekerski: "Dođite, pa vidite kako ćemo odigrati", uz neko namigivanje na kraju. :mrgreen: ovako šuhveli hehe
Zadnja izmjena: grbavicka1921, dana/u 18 avg 2017, 14:35, ukupno mijenjano 1 put.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 18 avg 2017, 14:31

Raonffa je napisao/la:Opet Zeba najavljuje angažman igrača na terenu sutra, kad god on nešto najavi, od kako se vratio, obavezno bude kontra od toga :mrgreen:
Reče Zeba :"Mada za ovu utakmicu, nikad ne treba dodatni motiv". Pa gdje vam je motiv bio 20. maja pič.ka vam materina. :lol:

Ova fraza "dat' ćemo maksimum" mi je previše iritantna postala. :mrgreen:

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 18 avg 2017, 14:32

Vazda vala nahebemo kad Zeba nešto najavi :lol:
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 18 avg 2017, 14:34

braco je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Opet Zeba najavljuje angažman igrača na terenu sutra, kad god on nešto najavi, od kako se vratio, obavezno bude kontra od toga :mrgreen:
Reče Zeba :"Mada za ovu utakmicu, nikad ne treba dodatni motiv". Pa gdje vam je motiv bio 20. maja pič.ka vam materina. :lol:

Ova fraza "dat' ćemo maksimum" mi je previše iritantna postala. :mrgreen:
Vazda kontra bude od onog što on kaže, al' po svakom zakonu svemira mora jednom pogoditi :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 18 avg 2017, 14:46

LjoZee je napisao/la:Sinan saznaje da je Djelmic nas novi igrac i da ce biti predstavljen sljedece sedmice.
Prosle sedmice se dog sa Cenanom , ja sam napiso da je on nas...Mislim da bi jos jedno pojacanje moglo doci :lol:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 18 avg 2017, 14:51

Raonffa je napisao/la:
braco je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Opet Zeba najavljuje angažman igrača na terenu sutra, kad god on nešto najavi, od kako se vratio, obavezno bude kontra od toga :mrgreen:
Reče Zeba :"Mada za ovu utakmicu, nikad ne treba dodatni motiv". Pa gdje vam je motiv bio 20. maja pič.ka vam materina. :lol:

Ova fraza "dat' ćemo maksimum" mi je previše iritantna postala. :mrgreen:
Vazda kontra bude od onog što on kaže, al' po svakom zakonu svemira mora jednom pogoditi :mrgreen:
Zajko "Maksimum" Zeba :lol:

Zajko pred derbi prošle sezone kad smo zjanili na Koševu:

slika

Pred uzvratni meč kupa sa Širokim:

slika

Daćemo svoj maksimum pred AIK

slika

Zajko najavljuje svoj maksimum po povratku u Željezničar prošle sezone

slika

Kako nas frajer svaki put izmaleriše. :lol:

Doduše jedino je pogodio pred prvu utakmicu sa Zetom da će dati maksimum da pobjedimo. :mrgreen:

Alipasino
Postovi: 7876
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 18 avg 2017, 14:52

Koji Zeba a sto bi to on bio medju prvih 11,kod drugog gola nakon njegovog sramnog promasaja ostaje lezat ko hadjo,zalego frajer,sreca Zec odradi,on nam je titulu uzeo golom za Slobodu,nikad zaboravit,igrac manje protiv pitara je tesko nadoknadit,daj kapitensku golmanu i idi sa Bekricem igraj tamo ti je mjesto.Volim i ja Zelju.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 18 avg 2017, 14:53

Zeba baca suplju. Ista prica pred svaku utakmicu, a slabo sta pretvori u djelo na utakmici.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 18 avg 2017, 14:55

braco je napisao/la:
Zajko "Maksimum" Zeba :lol:

Zajko pred derbi prošle sezone kad smo zjanili na Koševu:

slika

Pred uzvratni meč kupa sa Širokim:

slika

Daćemo svoj maksimum pred AIK

slika

Zajko najavljuje svoj maksimum po povratku u Željezničar prošle sezone

slika

Kako nas frajer svaki put izmaleriše. :lol:

Doduše jedino je pogodio pred prvu utakmicu sa Zetom da će dati maksimum da pobjedimo. :mrgreen:
Ove konferencije su svakako glupost, uvijek se iste stvari pričaju, pogotovo kada je derbi u pitanju. Zadnjih pet godina svaka konferencija je na isti kalup, samo se mijenjaju akteri :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 18 avg 2017, 14:59

Raonffa je napisao/la:
Ove konferencije su svakako glupost, uvijek se iste stvari pričaju, pogotovo kada je derbi u pitanju. Zadnjih pet godina svaka konferencija je na isti kalup, samo se mijenjaju akteri :D
Slažem s tobom, uvijek se iste priče vrte. U jednu ruku i novinare tu krivim, postavljaju previše klišeizirana pitanja.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 18 avg 2017, 15:04

braco je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Ove konferencije su svakako glupost, uvijek se iste stvari pričaju, pogotovo kada je derbi u pitanju. Zadnjih pet godina svaka konferencija je na isti kalup, samo se mijenjaju akteri :D
Slažem s tobom, uvijek se iste priče vrte. U jednu ruku i novinare tu krivim, postavljaju previše klišeizirana pitanja.
Novinari i trebaju postaviti prava pitanja, neće Adžem i Repuh sami od sebe pričati kao navijeni, kao da oni vole što hodaju po ovim dosadnim pressicama.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 18 avg 2017, 15:07

Tek na proljece Djelmic moze igrati...
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 18 avg 2017, 15:12

Raonffa je napisao/la:
braco je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Ove konferencije su svakako glupost, uvijek se iste stvari pričaju, pogotovo kada je derbi u pitanju. Zadnjih pet godina svaka konferencija je na isti kalup, samo se mijenjaju akteri :D
Slažem s tobom, uvijek se iste priče vrte. U jednu ruku i novinare tu krivim, postavljaju previše klišeizirana pitanja.
Novinari i trebaju postaviti prava pitanja, neće Adžem i Repuh sami od sebe pričati kao navijeni, kao da oni vole što hodaju po ovim dosadnim pressicama.
Samo čekam sutra ako pobjedimo, da neki novinar pita Adžema poslije meča: "Gospodine Adžem, vaš tim je pobjedio u gradskom derbiju, moje pitanje za vas je jel vam drago?" :lol:

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: RagnarKlavan, TefalTava i 17 gostiju.