FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 22 avg 2017, 00:31

Argentina je napisao/la:Adzeme nadam se da gledas tekmu Man city - everton. Ljudi poveli 0:1, a city ima crveni. Trener evertona vadi stopera, ubacuje napadaca i napada man city koji je objektivno jaca ekipa, ali ima igraca manje, e to smo mi pitarima trebali uraditi i dobiti 0:3
Ti baš ovu tekmu nisi gledo?
Prvo što je city sa desetoricom napadao i bio bolji kao i Sarajevo, drugo sto je uradio glupe izmjene gdje je pokušao povući bekove dublje i duplirati defanzivu sa krilima koja to nisu i sve mu se to na kraju obilo o glavu ;)

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19202
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 22 avg 2017, 00:32

braco je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Siroki izgubio od koninih krnika Goska a pobjedise Mladost koja nije losa, haj ga znaj kakav ce dan imati oni i a mi.

Sta vi mislite o Zaim-agi?
Neobično vidjeti onako visokog igrača na krilu definitvno. Ali vidjet ćemo, nakon par utakmica na krilu možemo dati neki sud o Zaim-agi.

Evo Zaim-age sa Sadikovićima i Bajićem na prozivci dok je Amar bio trener:

slika
Sto bi neki nasi rekli "sljivotres" mozda ode u Teplice pa dalje.

Raonffa je napisao/la:Ne znam šta da kažem o Zajmoviću, nije loš al' nije mi za prve postave nikako. Ima visinu i poprilično je jak, može dobro doći u nekim situacijama na terenu kad se eventualno ganja rezultat.
Isto mislim ali eto Adzem mu vjeruje.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SF6 » 22 avg 2017, 00:46

Adzeme,nadam se da ucis na svojim greskama,te da ti ta (pretjerana) samouvijerenost nije udarila u glavu.

Igramo jako lose,ovih par utakmica me podsjeca na onaj calin niz sa sarajevom gdje su imali vise srece nego pameti,te gdje su oni stvorili laznu euforiju kako igraju najbolje u ligi...
Protiv viteza nula sansi,pobjeda...
Protiv Borca 2-3 sanse 2 gola,pri cemu treba napomenuti da je borac u vecini utakmice izgledao kao bolja ekipa...
Protiv sarajeva ne moram ni govoriti.Igrac vise i gol prednosti,mi se povlacimo,igraci se sami nesvjesno povukli?To bi mozda pilo vode da se nakon pauze u drugom poluvremenu nismo zakljucali u sesnesterac i gledali kako nam sarajevo kruzi oko gola,te samo iscekujuci loptu u nasoj mrezi...

Kljucno...ako adzem zaista popravi svoje greske mi cemo biti prvaci ubjedljivo.Zasto? Zato sto i poslije svih ovih gresaka mi bodove nismo gubili,cak stavise...dakle,samo pamet u glavu i iskoristiti dosadasnje iskustvo i mozemo do titule.

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1319
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 22 avg 2017, 08:27

Bolji protok i brža lopta, vidjeli bi kako onda Željo igrao bolje.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 22 avg 2017, 08:40

Ne samo protiv belgije na grbavici, vec i citav naredni ciklus :tokralju:
Hvala svima koji su ovo omogucili :tokralju:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

bosnas_
Postovi: 4021
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bosnas_ » 22 avg 2017, 09:25

Velika je stvar ako Grbavica bude novi dom reprezentacije. Do Belgije se mogu uraditi neke korekcije na stadionu, tipa reflektori, klupe za rezervne igrace, prostorije itd, i odmah od sredine Oktobra krenuti u izgradnju Juga. Ta nam je tribina neophodna za jos savremeniju Grbavicu, i veci kapacitet stadiona, a neka Savez poradi na finansijskim sredstvima za teren itd, kako bi naredne kvalifikacije docekali maximalno spremni. Jos kad se zavrsi Juzna longitudinala kroz Grbavicu, taj dio grada ce zaista dobiti potpuno novi i savremeniji izgled! Ovo je nagrada za trud Upravi kluba, koji su zaista ucinili sve da dobijemo stadion kojeg se necemo stidjeti!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 22 avg 2017, 09:39

Za nas je ovo super, pogledajte samo na sta je prije nekoliko godina licilo bilino polje i koliko je savez pomogao da se stanje popravi, uskoro mozemo ocekivati jos bolju grbavicu :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 22 avg 2017, 10:03

Lijepe vijesti sustizu jedna drugu. Naklon svakom ko je utkao djelic sebe u pricu Zmajevi na Grbavici. Ne treba samo biti euforican jer ko zna sta i ovi iz Saveza mute. Njima ne treba vjerovati.

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 22 avg 2017, 10:24

cuj Zajmovic nije za prve..prvo monak se bori trci gradi..pa.cak i pokusava da prodje za razliku od nekih igraca. Drugo uradio je ko Stevo Dzenis i Zeric zajedno u dvije utakmice. Trece ovo mu je tek pocetak sa Zeljom dok su drugi najmanje godinu tu i tapkaju. Nemoj da se fatate igraca koji igra dobro i trudi se. Cudi me da ne vidite Sinisu kojeg ceka transfer za pola godine u Poljsku i igra duplo losije nego prosle sezone. Da ne kazem i Stevu koji nije 3x dirnuo loptu od tog jednom fulio sa 25cm gol. Ja garantujem da ce uz Zakarica ovaj momak puno toga dati Zelji i da ne zaboravimo on je napadac. mislim da bi tu jos bolji bio da spusta lopte Zecu i Zaki.
A Siroki...prava ekipa..sreca nema Krstanovica i nece igrati zatvoreno ko 80% ekipa na Grbavici. Mi ako ih uzmemo samo pravimo magarecu uslugu konama jer idu za 2 kola na lavor gdje.bi ih mogli zakucati za dno.
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

Avatar
Doktor1921
Postovi: 120
Pridružen/a: 22 jul 2017, 21:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Doktor1921 » 22 avg 2017, 10:41

Zajmovic treba pojedine da uci kako se prima lopta... momak sasvim korektno igra na poziciji koja nije njegova, ne boji se da igra nema srkleta ni sekunde smiren igrac za razliku od vecine koji kad ih igrac napadne nabijaju glavom bez obzira.

Avatar
alexis17
Postovi: 119
Pridružen/a: 28 dec 2014, 11:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la alexis17 » 22 avg 2017, 10:51

Doktor1921 je napisao/la:Zajmovic treba pojedine da uci kako se prima lopta... momak sasvim korektno igra na poziciji koja nije njegova, ne boji se da igra nema srkleta ni sekunde smiren igrac za razliku od vecine koji kad ih igrac napadne nabijaju glavom bez obzira.
Odlican, dobar osjecaj za prostor. Samo mu fali malo discipline u defanzivi, da isprati protivnickog beka do kraja

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 22 avg 2017, 12:26

Kad bi morali jednu polusezonu zbog gradnje grbavice igrati na drugom stadionu, gdje bi ste radije:
Otoka ili Kosevo?
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 22 avg 2017, 12:30

irfo je napisao/la:Kad bi morali jednu polusezonu zbog gradnje grbavice igrati na drugom stadionu, gdje bi ste radije:
Otoka ili Kosevo?
Sta to mutis? :kafa:

Kosevo, stadion Otoka je mal.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 22 avg 2017, 12:32

Zeljo92 je napisao/la:
irfo je napisao/la:Kad bi morali jednu polusezonu zbog gradnje grbavice igrati na drugom stadionu, gdje bi ste radije:
Otoka ili Kosevo?
Sta to mutis? :kafa:

Kosevo, stadion Otoka je mal.
Ja bih na otoku iskreno, ne ide mi se vise nikako na kosevo, ni na derbije ne idem
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 avg 2017, 12:44

Otoka brate.
Lavor vise nikad za domacu Zeljinu utakmicu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1319
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 22 avg 2017, 12:46

*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ackeey » 22 avg 2017, 13:08

Za Dzenu sam rekao kad je potpisivao za nas da bi se mogli prijatno iznenaditi.
Fali mu jos samo gol, zbog samopuzdanja, moze on i vise i bolje.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 22 avg 2017, 13:45

Rokoko87 je napisao/la:Zajmović ima strašnu tehniku za jednog korpulentnog napadača.
Nemojte se uopšte iznenaditi ako pogodimo sa ovom prinovom.
Imao je neke sitnije povrede što ga je omelo da pokaže raskošni talenat, ali bolje držati njega na klupi nego Kajkuta Sašu.
Vizionar :kafa:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 avg 2017, 13:54

Žale li još uvijek za Petrovićem na lobotomiji?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 22 avg 2017, 14:00

Virtu4l je napisao/la:Žale li još uvijek za Petrovićem na lobotomiji?
Veliki covjek i jos veci trener, ja vam garantujem da je dobio priliku da odradi jos barem 10 prelaznih rokova da bi nas do titule odveo!
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: BIZMARK66 i 10 gostiju.