FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
kyrieirving
Postovi: 538
Pridružen/a: 21 jul 2017, 16:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kyrieirving » 19 sep 2017, 22:22

Ne vidi se fino posto je poslo sa mobitela uglavnom pise da smo duzni 76k za vodu.Jel to moguce?
Zeljeznicar iznad svega !

KING JAMES G.O.A.T

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 19 sep 2017, 22:54

Joj kad se sutra babo Bogi zamaskira ovim blatom, pa nas povede u boj :ljepota:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 19 sep 2017, 23:13

Mozda Bogi sutra bude na klupi, ali ne bi me cudilo da Graovac zavrsi na klupi a on ostane u prvih 11.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 19 sep 2017, 23:16

Bogičeviću ne treba odmor :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 19 sep 2017, 23:21

Bogicevic i Zeba mogu tri dana bez prestanka igrati. Toliko su spremni. Bekric malo zaostaje, ali se trudi.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Konzerva
Postovi: 2232
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Konzerva » 19 sep 2017, 23:25

slika

sta reci, koju posluku porati :D
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 20 sep 2017, 00:17

Lendrić uopšte nije bio u protokolu u posljednje 3 utakmice Lensa. Vratite nam splitsku haubicu da odradi posudbu kod nas drugu polusezonu. :cool:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 20 sep 2017, 01:21

braco je napisao/la:Lendrić uopšte nije bio u protokolu u posljednje 3 utakmice Lensa. Vratite nam splitsku haubicu da odradi posudbu kod nas drugu polusezonu. :cool:
Šta fali Zecu :mrgreen:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 20 sep 2017, 01:27

Virtu4l je napisao/la:
braco je napisao/la:Lendrić uopšte nije bio u protokolu u posljednje 3 utakmice Lensa. Vratite nam splitsku haubicu da odradi posudbu kod nas drugu polusezonu. :cool:
Šta fali Zecu :mrgreen:
Mozak :mrgreen:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 20 sep 2017, 01:29

Samo opušteno, ja sam nakon Bijeljine shvatio da je ovo šampionska ekipa.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 20 sep 2017, 08:37

braco je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
braco je napisao/la:Lendrić uopšte nije bio u protokolu u posljednje 3 utakmice Lensa. Vratite nam splitsku haubicu da odradi posudbu kod nas drugu polusezonu. :cool:
Šta fali Zecu :mrgreen:
Mozak :mrgreen:
:urnebes:
Brat objavio sliku na Instagramu s loptom i napisao "Cvaja ko je uzme" :lol: klasični lola
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 20 sep 2017, 09:24

Jaozinho22 je napisao/la:Brat objavio sliku na Instagramu s loptom i napisao "Cvaja ko je uzme" :lol: klasični lola
:lol: :lol:

Samo nam još fali da se odgodi današnja utakmica.
Evribadi sej Željo
Željoooo

BlueMatrix
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 sep 2017, 20:00
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueMatrix » 20 sep 2017, 09:31

kyrieirving je napisao/la:Ne vidi se fino posto je poslo sa mobitela uglavnom pise da smo duzni 76k za vodu.Jel to moguce?
Pozdravi ga maxuz!
HVALA TI DIMITRIJE

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 20 sep 2017, 10:17

Samo da se ne povrijedi niko danas jer nas povrede ove sezone "vole" bas.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 20 sep 2017, 10:18

Bolje da se odgodi
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 20 sep 2017, 10:39

Kako god, mi trebamo igrati sa drugom postavom, pod cijenu ispadanja. Ovo smiješno takmičenje će nam samo uzimati energiju kad bude najbitnije i kad se zakuha u prvenstvu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 20 sep 2017, 10:48

To je to.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 20 sep 2017, 10:51

Evo ovaj njihov sekretar ili sta je vec izjavio da ce se igrati tekma. Kao svi uslovi su ispunjeni.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 20 sep 2017, 11:04

Utakmicu rutinski pratiti na BET365,
slika
Osim ako nam medijski partner ne obezbijedi direktan prijenos :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 20 sep 2017, 11:23

Ja ne mogu i necu sutiti, mangupima a ne pickicama koji se kriju iza tastatura i laznih acc.

Lobotomija. Dodje jedan Bot i napise nesto protiv Amara. Baci kost. Onda tu kost glodje jos par botova dok se ne upeca normalna raja koja to sve čita i tako u krug vec skoro dvije godine. Sto puta ponovljena laz postaje istina, kao sto su pisali javno i slali pp da je namjestao utakmice i titule, tako sada pisu javno i salju pp da radi kontra uprave. Poltroni i ulizice sa interesima koji vire iz supaka clanova uprave, Senada i njegovog sina.

Ja licno imam desetak tih pp u kojima se pise npr; sta Amar ima koji qurac gledati utakmicu u Bijeljini? Sto Amar ne dolazi na utakmice? Rekao mi jedan "njegov drug" vjeruj gdje ima dima. To su forumasi Monci@ i Idemoplavi@. Dalje ide; Vjeruj nije cvjecka, meni je žao i ne znam zašto to radi!?
Šta radi hebo vam pas mater, ode pogleda utakmicu, trener?!

Dalje, kada meni koji se otvoreno suprostavljam tim i takvim pakašima pisu tako, mozemo tek pretpostaviti kakvu konverzaciju vode izmedju sebe ili kako ispiraju mozgove mlađoj i neupucenoj raji. Pp/av av brigada.

Sve češće mozemo citati kako Amar "plaća" nekoga da ide kontra uprave, konkretno Jug ili navijače koji negativno reaguju na stadionu. Svako malo se pusti buba, "maliciozno" kako pojedini iz uprave vole reći, buba koja baca ljagu na legendu kluba kakva svi oni zajedno to nikada neće biti. Naravno neizostavan detalj je smajli koji namiguje, k`o kakva qurava a i nije daleko moralno qurava od dupelizaca, oboje se prodaju.
Može o Amaru sve i svašta a moze li o upravi, njihovim "projektima", trenerima poltronima. Tesko, ban je tu 0_24. Pp/av av brigada ne spava.
storm_raider
čet apr 13, 2017 8:04 am

@gost_manje, sto prije shvatis da je forum samo refleksija price sa tribine (iako smo dobro filtrirali one zlonamjerne), bice ti lakse. Jednostavno ako neko ovdje napise da je Slavko ovakav ili onakav nakon 1 poraza (ja i kolege moderatori cemo banovati zbog toga) istog tog ces cuti iza ili ispred sebe na tribini kako to isto kaze. A sa Grbavice neces otici, niti ce njega neko "banovati". :)

Naravno ista formula se primjenjuje na sve u i oko kluba, sjajno je dovesti kamion igraca pa ih otjerati, qarine od trenera koji samo na forumumu valjaju, extra je da se djeci unistavaju karijere i da ne dobijaju šansu pa onda licemjerno sakrivanje iza Ade i djece koji imaju isti ili bolji rezultat kao one dvije najskuplje ekipe u istoriji FK Željezničar. Nikada se niko od tih što su pisali da smo na pravom putu nije izvinuo za sramotne dvije sezone u omjeru ulozeno/dobijeno, nikada niko nije preuzeo odgovornost. Ko radi taj i grijesi, samo je Amar namijestao i rovari kao i ja, "konobar" koji vam je fino govorio; "daj Bože da vi budete u pravu a ne ja.

A i prop`o vam "jedini forum pravih i iskrenih" Željovaca, nema vas ni za "na male". Prop`o jer ste qurave, provalila vas raja...

Sportski pozdrav.
Neka mi oprosti raja koja misli da sam naporan ali ne zelim kao ovca gledati kako skupina retarda blati Željine legende, uspjehe, istoriju. Ne bi ni vi trebali.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: BIZMARK66, mamonelafo i 23 gosta.