FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 21 sep 2017, 21:14

mirek11 je napisao/la:
Samo cu ti reci sto znam 100% da Sabana nikad Misimovic ni bilo ko iz kluba nije tjerao ( imas pogresne informacije ili izmisljas) vec je njega i jos par mladih bilo stipendirano godinama od strane Misimovica.
Kako misliš Misimovic sponzor mladima? Koliko je to novca, može li ikako da to klub daje? Je li to ovo što je ukinuto nedavno, stipendije i ostalo?

Kada su mladi potpisali te ugovore?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 21 sep 2017, 22:01

Rokoko87 je napisao/la:Otkud meni Stojanović, e svašta i ja skrenuo sa kolosjeka..
Ne skrecemo s kolosjeka jer nama nema lijeka :zviz:
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

mirek11
Postovi: 68
Pridružen/a: 07 avg 2015, 11:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mirek11 » 21 sep 2017, 22:16

Neandertalac je napisao/la:
mirek11 je napisao/la:
Samo cu ti reci sto znam 100% da Sabana nikad Misimovic ni bilo ko iz kluba nije tjerao ( imas pogresne informacije ili izmisljas) vec je njega i jos par mladih bilo stipendirano godinama od strane Misimovica.
Kako misliš Misimovic sponzor mladima? Koliko je to novca, može li ikako da to klub daje? Je li to ovo što je ukinuto nedavno, stipendije i ostalo?

Kada su mladi potpisali te ugovore?
To je do ovog potpisivanja profesionalnih i amaterskih ugovora trajalo par godina, to je bio kao jedan vid sponzorstva, stipendije za talentovaniju djece nisu neki veliki iznosi ali za te godine znaci + psiholoski efekat ( mislim da je tu bilo ukljuceno jos firmi). Ne znam sta je i da li je uopste ukinuto ali mislim da to ne bi bilo dobro.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 sep 2017, 22:18

Kaze Petrovic da je za njega i remi dobar rezultat u subotu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
kyrieirving
Postovi: 538
Pridružen/a: 21 jul 2017, 16:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kyrieirving » 21 sep 2017, 22:20

LjoZee je napisao/la:Kaze Petrovic da je za njega i remi dobar rezultat u subotu.
Svaki bod u borbi za opstanak je dobar.
Zeljeznicar iznad svega !

KING JAMES G.O.A.T

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 21 sep 2017, 22:26

Slavko:
"Sigurno da sam bio razočaran odlaskom iz Željezničara gdje sam ispunio sve zahtjeve koji su ispred mene stavljeni, od izlaska u Evropu do plasmana u 2. pretkolo. Onda dan pred utakmicu dobiješ otkaz, a to je vjerovatno bila i zadnja šansa za neke ljude da mi daju otkaz, jer su vidjeli da će na početku prvenstva imati lagan raspored, da će biti puno pobjeda i da neće moći trenera skloniti"
Pitanje je koliko bi mi pobjeda ostavarili sa njegovom vizijom igre, taktikom i (ne)rotacijom igraca.
"Moj ugovor je bio takav da sam dao mogućnost da se on raskine bilo kada ako oni žele pri čemu ja nemam pravo na bilo kakva potraživanja. To više nikada ne bih napravio. Potpisao sam ugovor da kod raskida oni ne moraju da mi plate više nijednu platu"
Dobar potez uprave kod ovog ugovora.
- Zeljeznicar -

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 21 sep 2017, 22:54

A neki rekose ovdje da smo mu 3 plate isplatili?
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 21 sep 2017, 23:09

Zeljo92 je napisao/la:A neki rekose ovdje da smo mu 3 plate isplatili?
To ti je dokaz koliko su pojedini postovi relevantni..
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 23:12

Za pola godine će biti da je on nama plaćao da nas trenira :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 21 sep 2017, 23:16

Slavko velika celava ubleha...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 21 sep 2017, 23:21

Slavko demagog ponovo na djelu. Prešućuje koliko nas je saradnja koštala a zacijenio se dobro.

Stvarno srceparajuce što nije ništa trazio. Sunce od covjeka.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 21 sep 2017, 23:34

Slavko Petrovic dusa eto otjerala ga "necasna uprava". Bocca je isto lagao, pola ekipe govorilo protiv njega, uprava ali on je u pravu. Jedini covjek za kojeg kazem da bi trenutno trebao otici je onaj pitar Cenan....

Sto se tice tekme u subotu idemo na Tusanj ekipi koja da u sezoni izgubi sve tekme, da igraju sa djecom od 17 god, kada dodje Željo ljudi odigraju preporodjeno, glavom na kopacku..
Adzem bi trebao da smiri igru protiv Slobode, defanzivno dobro stojimo, zatvoriti Krpica, Ordagica, Culuma u skoku da uzme Bogi ili Graovac i to je to. U ofanzivi ici na krila i suteve s distance. Imamo Zakarica i Blagojevica koji imaju strasne suteve s distance, i ako budu imali 4, 5 pokusaja lahko bi mogao pasti gol.. Pogotovo Zakaric, momak u formi, strasan u igri jedan na jedan, ljevica sjajna, gradjenje, primanje lopte, bas top igrac, ono sto smo ocekivali... Ako bude imao 3, 4 dobra pokusaja.. Smijesi nam se 3 boda s Tušnja.. Ovo ostalo mislim da ce Slavko traziti od njihovih da umrtve Zebu, i one nase jalove napade kroz sredinu.. Tako da prodori sa strana sa sutevima, kao i sa distanci su nasa najaca snaga i sansa u subotu...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 21 sep 2017, 23:51

Model1964
čet sep 21, 2017 11:21 pm

Istina se ne da izbrisati!
Svima nama koji ovdje pišemo, ili smo pisali, je znano zašto smo otisli sa anamo onog foruma. Nema potrebe da ponovo razglbam o tome, analize su sve rekle. Upravo zbog zadnjeg dijela analize koji sam postavio 14.9. oko 19 sati sada pišem ovaj tekst. Mislim da svi forumaši ali i gosti moraju znati cijelu istinu o događajima koji su predhodili objavi i nastavili se nakon objave analize.
Kratko je anliza bila dostupna citaocima jer me je Omar banovao na dvije hefte i izbrisao post. Omaru ništa ne zamjeram. Sa @stormom sam se dopisivao par dana prije objave i od njega sam dobio dozvolu da analizu okacim u cetvrtak na vece. Zamolio me je u ponedeljak da sacekam koji dan pa da opletem. U istoj poruci mi je cestitao za dosadašnje analize.
Poslije Omarovog bana, nekoliko uglednih forumaša je zacuđeno događanjima kontaktiralo @storma i pitalo ga u cemu je problem. On se pravdao da je zaboravio reci ostalim adminima da mi je dozvolio objavu. Nakon toga on donosi odluku da spomenuti post vrati a meni smanji ban na heftu. Zašto? Kompromis vrijedan sažaljenja. Zašto nije napisao javno da je on dozvolio i da je došlo do greške? Zato što neJma damu! Tranvestit? Njegova odluka je njegovo pravo lice, yebo bi se al da mu ne uceraju. Neka drugi dobiju metak u paksu a da on ostane junfer. Potez vrijedan pozicije BH politicara. Mlad je, ocekujem ga uskoro kao nasljednika Kifle.
Nisam u analizi nikoga vrijeđao vec iznjeo zakljucke grupe profesionalaca koji su dugo radili na njoj. Svojom odlukom osim što se posro na neciji rad, napravio je i mene budalom, prije svega jer sam imao još povjerenje u njega. To banovanje i brisanje je bio povod likovanju one gamadi. Poceli su se otvoreno šprdati sa Švedskom i morem iako ja nisam spomenuo ni Švedsku ni more. Samo su zaboravili spomenuti Mađarsku.
Imao sam ja sa njim još prije prepirki principijelne prirode. Na otvaranju istoka sam ga upoznao na 6 sekundi i prorocanski mu rekao * Svađacemo se mi još*. Kao što sam napisao u PP mi cestita na analizama i izražava želje da se samnom bolje upozna i više druži, a u javnom komentaru na jednu od njih iznosi sumnju u vjerodostojnost iste. Post je napisao tako lukavo i pokušao zadovoljiti i mene i analizirane individume. Kurvanjska posla.
Na osnovu svih događanjai hladne glave zakljucujem da je on samo na forumu zbog posla. Njemu forum služi za klikove. Kao i one tamo njega ne zanima Željo. Zanima ga lova, yebo obraz. Zbog ovakvih karaktera koji nemaju muda se suprostaviti lopovima naš je Željo do sada jako cesto nastradao. Zbog takvog obraza smo kao društvo i država tu gdje smo.
Jednom sam pogazio rijec i vratio se ponovo pisati na pdf. Ovaj put nemam namjeru napraviti istu grešku dok god je ta kurava prisutna na forumu u bilo kakvom obliku. Da ima malo obraza svoje ime bi trajno izbrisao a komp macolom razbiJo.
Velikim dijelom sam sam kriv za ovo sve što se dogodilo. Cesto sam ovdje znao napisati, ko sa djecom spava popisan se budi. Narodna mudrost se i ovaj put pokazala tacna.
Ovaj post sam poslao u PP velikom broju forumaša jer ocekujem rekordno brzo brisanje posta a meni trajni ban.
Na kraju kacim kompletnu prepisku između mene i @storma.
Treba Adzema maksimalno podrzati sada. Ovo sto radi su sama muda i njegov man gupluk.

Sent: Mon Sep 11, 2017 7:55 pm
by storm_raider
Ok.

Sent: Mon Sep 11, 2017 4:48 pm
by Model1964
:D Petkom ne radim
A ni subotom ni nedeljom :DD:
Kacim u cetvrtak na vece
Re: ?

Sent: Mon Sep 11, 2017 3:10 pm
by storm_raider
Jos koji dan.. do petka.
?

Sent: Mon Sep 11, 2017 2:24 pm
by Model1964
Do kada da primirim sa analizama anamo onih?
Uskoro skupstina.
Moram okaciti zavrsnu rijec
Virtu@, ispade da nije Storm@ baš tako fin i nevin. Koliko mi se čini da je davao dozvole šta se smije i kada se smije pisati. Ako nas ne laže drug Model@ a njemu u odbranu, poznat mi je taj "rad". U pp_ci te hvalim, bodrim, pravi si Željovac a na temi pustim da te ujedaju modovi, kao po naredbi.

Model@ izdrži. Ne volimo se baš ali ima smisla što pišeš a Bgmi i fin par muda za razliku od vecine koja piše po forumima.

.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 22 sep 2017, 00:02

:bow: bravo model!
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 sep 2017, 00:03

A ko je išao u Mađarsku :rol:

e sprdancije sa lobotomijom, šta je ovo :lol:
Zadnja izmjena: Virtu4l, dana/u 22 sep 2017, 00:04, ukupno mijenjano 1 put.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 22 sep 2017, 00:03

Dobar je storm čovjek samo očigledno ima neko iznad njega... Kad sam banovan par puta bez razloga ili što sam imao ''drugačije mišljenje'' kiselio me :D i jednom samo smanjio ban a nadležnog za taj ban nije kaznio, jedino zadnji put sam opravdano banovan kad sam im napisao da su piqke placenicke :D A inače, djeluje kao fin čikica i Željovac...
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 22 sep 2017, 00:05

Pa ne pise dzaba storm i tm8782 (DANAN je prije pisao nema ga vise) protiv ovog foruma...sve zbog love i klikova kako model rece, fuj jadovi.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 sep 2017, 00:07

E otkad je pričam kakve oni igre igraju, kakve su to podmukle hulje, zato se polako gase ko pikavac.
To banovanje i brisanje je bio povod likovanju one gamadi. Poceli su se otvoreno šprdati sa Švedskom i morem iako ja nisam spomenuo ni Švedsku ni more. Samo su zaboravili spomenuti Mađarsku.
Kad i jesi samo za sprdanciju :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 22 sep 2017, 00:35

Dosta zahebancije, zna li neko dje je onaj švedski imigrant kad smo već kod Švedske :D
Jel se vratio tamo ili ?
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
braco
Postovi: 8686
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 sep 2017, 01:11

Ajde odlučih se malo pozabavit gdje su sada igrači koji su došli kod nas u klub od sezone 15/16

Mirko Kramarić - slobodan igrač, poslije nas igrao u Radomlju, Slovenija
Bogi - /
Zahirović - Mladost DK
Blagojević - /
Diatta - AO Trikala, 2. grčka liga
Livaja - Vitez
Hodžurda - Radnik Bijeljina
Mladenović - Dinamo Vranje, 2. liga Srbije
Stokić - Sloga Simin Han
Bekrić - /
Mailson - Luziânia-DF, stota brazilska
Lendrić - Lens
Siniša - /
Đermanović - Stal Mielec, 2. poljska liga
Miroslav - Servette
Fejzić - /
Zolotić (posudba) - KSV Roeselare, 2. belgijska liga :(
Stanić - /
Tiago - Corumbaense Futebol Clube (MS), stota brazilska
Halvadžić Mirza - Mjällby, 3. liga Švedske

16/17

Hervas - bio u Mirandesu, trenutno bez kluba
Toskas - Olympiakos Volos, 3. grčka liga
Stevo Nikolić - /
Lazić - Mladost DK
Uglješa - Bačka Palanka, Jelen superliga
Šećerović - Mladost DK
Pozder- Zug 94, 4. liga Švicarske
Jahić - slobodan igrač
Križman - AE Larisa, 1. liga Grčke
Bevab - Olimpik
Kerla - Suduva
Crnov - /
Bobić- /
Stojanović - Olimpik
Zakarić - /
Musa Muhammed - Lokomotiv Plovdiv, 1. Bugarska liga
Boccaccini - Sasso Marconi, Seria D
Marković - /
Husić Senad - poslije nas otišao u Čelik, trenutno bez kluba
Zeba - /
Zadnja izmjena: braco, dana/u 22 sep 2017, 01:13, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: holyman, MoSaZeLjo1921, nicaze95 i 31 gost.