FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 22 sep 2017, 01:12

Jaozinho22 je napisao/la:Dosta zahebancije, zna li neko dje je onaj švedski imigrant kad smo već kod Švedske :D
Jel se vratio tamo ili ?
:D :D :D :D :D Cuj migrant
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 sep 2017, 01:15

braco je napisao/la: Mailson - Luziânia-DF, stota brazilska
Četvrta :mrgreen:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 22 sep 2017, 01:16

braco je napisao/la:Ajde odlučih se malo pozabavit gdje su sada igrači koji su došli kod nas u klub od sezone 15/16

Mirko Kramarić - slobodan igrač, poslije nas igrao u Radomlju, Slovenija
Bogi - /
Zahirović - Mladost DK
Blagojević - /
Diatta - AO Trikala, 2. grčka liga
Livaja - Vitez
Hodžurda - Radnik Bijeljina
Mladenović - Dinamo Vranje, 2. liga Srbije
Stokić - Sloga Simin Han
Bekrić - /
Mailson - Luziânia-DF, stota brazilska
Lendrić - Lens
Siniša - /
Đermanović - Stal Mielec, 2. poljska liga
Miroslav - Servette
Fejzić - /
Zolotić (posudba) - KSV Roeselare, 2. belgijska liga :(
Stanić - /
Tiago - Corumbaense Futebol Clube (MS), stota brazilska
Halvadžić Mirza - Mjällby, 3. liga Švedske

16/17

Hervas - bio u Mirandesu, trenutno bez kluba
Toskas - Olympiakos Volos, 3. grčka liga
Stevo Nikolić - /
Lazić - Mladost DK
Uglješa - Bačka Palanka, Jelen superliga
Šećerović - Mladost DK
Pozder- Zug 94, 4. liga Švicarske
Jahić - slobodan igrač
Križman - AE Larisa, 1. liga Grčke
Bevab - Olimpik
Kerla - Suduva
Crnov - /
Bobić- /
Stojanović - Olimpik
Zakarić - /
Musa Muhammed - Lokomotiv Plovdiv, 1. Bugarska liga
Boccaccini - Sasso Marconi, Seria D
Marković - /
Husić Senad - poslije nas otišao u Čelik, trenutno bez kluba
Zeba - /
Dame i gospodo.. Djela gosp. Aldina Cenana :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 sep 2017, 01:18

Virtu4l je napisao/la:
braco je napisao/la: Mailson - Luziânia-DF, stota brazilska
Četvrta :mrgreen:
Mailson se jedino isplatio kad je zabio hattrick pitarima na Hasetovom turniru :mrgreen:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 sep 2017, 01:20

braco je napisao/la:Mailson se jedino isplatio kad je zabio hattrick pitarima na Hasetovom turniru :mrgreen:
Sad samo još jednom onako preleti imena klubova za koje igraju... Željo im je bio vrhunac karijere....
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 sep 2017, 01:23

Virtu4l je napisao/la:
braco je napisao/la:Mailson se jedino isplatio kad je zabio hattrick pitarima na Hasetovom turniru :mrgreen:
Sad samo još jednom onako preleti imena klubova za koje igraju... Željo im je bio vrhunac karijere....
Jedino za Križmana, Lendru i Miru se po meni ne može reći da su napravili korak nazad u karijeri. Ovo ostalo gluho bilo...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 sep 2017, 01:27

braco je napisao/la:Jedino za Križmana, Lendru i Miru se po meni ne može reći da su napravili korak nazad u karijeri. Ovo ostalo gluho bilo...
Jedina tri igrača koji su i imali kvalitet. Možda još Radinović.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 22 sep 2017, 01:33

Boga mi meni je Zakaric pun pogodak... Trebalo mu je vremena malo da se oslobodi i snadje, a evo sad pokazuje znanje i sve je bolji i bolji
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 sep 2017, 02:15

Nadam se da će neko iz našeg kluba ko je zadužen za to upratiti malog Bojana Markovića koji je napadač Željezničara iz Banja Luke. Ima samo 17 godina i prvi je strijelac 1. lige RS-a sa 4 gola u 6 utakmica. Prošle godine proglašen najtalentovanijim fudbalerom RS-a, bio najbolji strijelac 2. i 3. lige RS-a sa preko 60 postignutih golova.

Da ne bude da Krupa klepi ovog Bojana pa da kasnije kmečimo kako nemamo para da platimo obeštećenje. :mrgreen:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 sep 2017, 02:22

braco je napisao/la:Da ne bude da Krupa klepi ovog Bojana pa da kasnije kmečimo kako nemamo para da platimo obeštećenje. :mrgreen:
Ne brini, Čenan ga prati još od pjetlića.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 22 sep 2017, 02:30

Cenan ce dovesti nekog drkadziju od 28 godina, kojem je vrhunac bilo igranje u 4 spanskoj ligi.. Naravno balkanskog porijekla... :crazy: :crazy:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 22 sep 2017, 10:17

Radno na Grbavici :bih:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 22 sep 2017, 11:14

Baš me interesuje smije li onaj Slovenac ovde pisati? Znam da im tamo brane šta smiju pisati a nisam siguran imaju li zabranu pisanja ovde. Naravno, nećemo tu racunati padobrance i tajne agente koji se pokušaju ulizivati za tapšanje po glavi.


Braco@ daj nam Slobodu analiziraj, kasniš :mrgreen:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 22 sep 2017, 11:39

Treba neandertalca stavit na klupu jer otvoreno u medijima iskazuje zelju za promjenom foruma, ovo je klasicno nepostivanje forumskog puka :kafa:
Neandertalac je napisao/la:

Braco@ daj nam Slobodu analiziraj, kasniš :mrgreen:
Braco tuguje od kad je sir jado vlagodic dobio otkaz u slobodi
Zadnja izmjena: irfo, dana/u 22 sep 2017, 11:40, ukupno mijenjano 1 put.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 22 sep 2017, 11:40

Jedva dočekao da nas izda, sramota moj Irfane
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 22 sep 2017, 11:42

Rokoko87 je napisao/la:Jedva dočekao da nas izda, sramota moj Irfane
a imamo svi potpisane ugovore sa acom i amarom(i ostalim neprijateljima kluba) da kritikujemo upravu, a on ne postuje taj ugovor :nene:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 22 sep 2017, 11:51

NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 22 sep 2017, 12:06

irfo je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
storm_raider
čet apr 13, 2017 8:04 am

@gost_manje, sto prije shvatis da je forum samo refleksija price sa tribine (iako smo dobro filtrirali one zlonamjerne), bice ti lakse. Jednostavno ako neko ovdje napise da je Slavko ovakav ili onakav nakon 1 poraza (ja i kolege moderatori cemo banovati zbog toga) istog tog ces cuti iza ili ispred sebe na tribini kako to isto kaze. A sa Grbavice neces otici, niti ce njega neko "banovati". :)

Slavko najveca legenda fk zeljeznicara, ide odmah ban kad ga kritikujes, a po amaru mozes osut paljbu kako hoces :kafa:
Zapetljo se onaj "glavni" mod, lebdi. Duša draga skoro mi ga je žao u njegovim blijedim pokušajima da se opere.
storm_raider
pet sep 22, 2017 11:32 am

I da ne ostanem nedorecen, to da neko nekome brani sta smije pisati su lazi i idiotluci. Lovljenje u mutnom.
Dva posta i dva lica.

Pošteno ga uvali "njegov". Analiziraj ga Slovenac, možeš i odavde :lol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 22 sep 2017, 12:07

:rol: tuga..
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 sep 2017, 12:18

Neandertalac je napisao/la:Baš me interesuje smije li onaj Slovenac ovde pisati? Znam da im tamo brane šta smiju pisati a nisam siguran imaju li zabranu pisanja ovde. Naravno, nećemo tu racunati padobrance i tajne agente koji se pokušaju ulizivati za tapšanje po glavi.


Braco@ daj nam Slobodu analiziraj, kasniš :mrgreen:
Iskreno ne znam ni sam šta bih rekao za Slobodu. Pogotovo za prvih 11 ko bi mogao igrati jer je recimo Vlado znao često mjenjati prvih 11 i uz to su se znale dešavati i promjene formacija. Sada kako je Slavko tu kao novi trener, vjerujem da će izabrat standardnu formaciju koju je i kod nas gurao 4-2-3-1. Između ostalog, s tom formacijom je u svojoj prvoj utakmici za Slobodu se suprostavio Mladosti.

Bekovi su im nothing special po meni. Na lijevom beku očekujem Lazevskog, koji je ofanzivno limitiran, dok je u defanzivi bolji mada sve u svemu prosječan bek, mislim da će ga Zakarić smiješnim pravit. Desnik bek bi bio naš mladi reprezentativac Darko Todorović, ali evo upravo pročitah da će propustiti utakmicu protiv nas zbog povrede tako da ne znam ko bi mogao igrati na toj poziciji. Možda prebaci nekog štopera na beka kao npr. Salihovića ili će kao što je kod nas prebaciti beka da igra na kontra strani kad nam je falio igrač na bekovskoj poziciji npr. Siniša kad je igrao lijevog beka. Tako da bi isto kod njih mogao recimo njihov drugi lijevi bek Đorđilović igrat na desnom bočnom. Štoperi su Ignjatović i Mehmedagić. Ignjatović je mrcina od haman 2 metra i treba ga se čuvati kod prekida za Slobodu. Kad smo kod prekida imaju oni još igrača koji su visoki i dobri u igri glavom, a to su Ćulum i Krpić, te njihovo lijevo krilo Anel Husić koji je visok 1,92 što je jako neobična visina za krilnog igrača.

U veznom redu im neće igrati Osmanagić koji je dobio crveni u kupu mada je on svakako rezervni igrač i nije im od neke važnosti. Vezni red protiv Mladosti im je bio Jahić - Ćulum i ispred njih Ordagić. Jahić - Ćulum je valjda najantifudbalski vezni red koji sam vidio u posljednje vrijeme, tehnika 0, radijus kretanja smiješan. Doduše oni su tu da odrade taj prljavi posao, kako bi njihovi ofanzivniji saigrači kao npr. Ordagić, imali više slobode prema naprijed. Međutim pitanje je da li će Jahić zaigrati protiv nas jer realno taj igrač nije za ovaj rang bh. fudbala, vjerovatno bi umjesto njega mogao uletit mladi Hairlahović koji je prošao omladinski pogon Hajduka. Mada postoji i varijanta gdje bi centralne vezne igrali Ćulum i Grahovac koji često igra na poziciji desnog krila i po meni se ne pronalazi na toj poziciji jer mu više odgovara sredina. Ispred njih bi bio crnogorac Kalezić, a u tom slučaju bi Ordagić igrao desno krilo što mu nije strano. Na lijevom krilu bi trebao biti Ziljkić koji je ove sezone dao 1 go i to protiv Viteza. Nekonstantan igrač, mada onako omalen zna biti prodoran ali napravi često potez viška. Također postoji mogućnost da na lijevom krilu zaigra Husić kojeg sam već spominjao. U vrhu napada će biti Krpić koji je postigao samo 1 go u ligi ove sezone i to protiv Čelika. Doduše kako Sloboda loše igra ove sezone, vjerovatno čovjek nema ni dovoljno prilika ni lopti da poboljša statistiku.
irfo je napisao/la:Treba neandertalca stavit na klupu jer otvoreno u medijima iskazuje zelju za promjenom foruma, ovo je klasicno nepostivanje forumskog puka :kafa:
Neandertalac je napisao/la:

Braco@ daj nam Slobodu analiziraj, kasniš :mrgreen:
Braco tuguje od kad je sir jado vlagodic dobio otkaz u slobodi
Ne diraj mi u bolnu ranu irfo. :(

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: zlatandr i 41 gost.