FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 22 okt 2017, 21:09

Neandertalac je napisao/la:Kod Elsnera mi se sviđa njegova želja, brutalna snaga u duelima, čitanje igre i visoki presing. Kako je samo ispratio onog kao metak brzog stopera Goška i stigao bi ga da je ovaj stao na centru.

Kako je samo građen, atleta prava. Može on i stopera igrati?
moze ali samo sa jos petoricom nazad u formaciji 6-3-1
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 22 okt 2017, 21:20

irfo je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Kod Elsnera mi se sviđa njegova želja, brutalna snaga u duelima, čitanje igre i visoki presing. Kako je samo ispratio onog kao metak brzog stopera Goška i stigao bi ga da je ovaj stao na centru.

Kako je samo građen, atleta prava. Može on i stopera igrati?
moze ali samo sa jos petoricom nazad u formaciji 6-3-1
Realno jako puno smo dobili sa njegovim dolaskom.

Pored Elsnera dvojac Zajmovic, Kajkut. Kao da igraju zajedno godinama, spoj mladosti i iskustva, prvi brz, prodoran, ubitačan, zna sve s loptom a drugi lucidan, okretan, snalažljiv i neuhvatljiv za odbrambene igrace. Imponuje njihova mirnoca i rjesenja dostojna majstora iz liga petice, trk sa loptom i oslobađanje čuvara. Kajkut danas primio i proslijedio bar dvije lopte a Zajmovic, ta nerjesiva enigma za Musu pokazao da je nepravedno proveo vrijeme u ligi federacije. Bože dragi kakvog smo talenta i potencijal dobili.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 22 okt 2017, 22:05

Kad ce zimska pauza, nakon koje utakmice se ide na pauzu? Jedina dobra stvar je sto se bodovi skupljaju i sto drzimo kakav takav prikljucak. Igra je katastrofalna i molim Boga da zavrsi ovaj dio prvenstva bez povreda ovih standardnih i sa nekim egalom u vrhu i prolaskom u Kupu.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 22 okt 2017, 22:07

Otišao Slavko, sve ostalo isto
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 okt 2017, 22:11

Jedino sto se promijenio je broj mladih igraca u zapisniku te veca minutaza za te igrace.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 22 okt 2017, 22:50

Dosta je slicnosti kao sa Petrovicem. Razlika je sto igramo za nijansu otvorenije i sto priliku dobivaju juniori sto se od Adzema i ocekivalo.Siguran sam da bi ovo jos bolje izgledalo da su tu Stevanovic i Lendric jer su njihove zamjene tanke.
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61430
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 okt 2017, 22:54

Petrović je imao duplo jaču ekipu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 okt 2017, 22:56

Posto je Zakaric presao desno zamjena za Miroslava nije tanka. Problem je lijevo krilo koje nismo imali ni prosle sezone zbog cestih povreda Crnova i lose forme Zakarica. Taj problem nismo imali dok je Krizman bio tu. Sad lijevo igraju Ramovic, Zajmovic ili Zec. Nijedna opcija ne funkcionise u potpunosti.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 22 okt 2017, 23:02

Adžeme, vrati se u omladinski pogon molim te, veze ti nemaš!!
Željo se od odlaska Odovića samo brani i nista drugo!! Jbo Vas igra više! K'o da djecu neki dan nisu gledali kako se igra?!
Stupčanica iz Olova ne omalovažavajući istu bi viktorije s nama igrala da im treba.
FUJ!

Kud nam ne dođe Musa poslije Širokog, boljeg bi taktičara i stručnjaka imali.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 22 okt 2017, 23:16

Zakaric bi ove sezone i lijevo bio dobar jer je svjestan da hvata neke svoje mozda posljednje vozove. Zamislite ove sezone napad Zakaric,Lendric,Stevanovic? Pa ubjedljivo najaci u ligi i to daleko...
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 22 okt 2017, 23:20

Jašta bi... bio je u evropi lijevo pa je bio prosječan... Adzem ga prebacio desno i dobio pojačanje.
Poređenja ove ekipe s ekipom u kojoj su igrali najbolji strijelac lige i ponajbolji igrač su apsurdne, vjerovatno u nadi da se Adzem omalovazava a celava ubleha predstavi kao neki trenerski mag...
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
maldini3
Postovi: 1704
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maldini3 » 22 okt 2017, 23:22

Ado nije nikakav strucnjak a permanentni mu ga moze samo dojiti pa sad zamisli kakav je to mag
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 22 okt 2017, 23:24

Virtu4l je napisao/la:Petrović je imao duplo jaču ekipu.
A jest krme debelo sklopilo ekipu za ovu sezonu, naravno zajedno sa onim pitarskim smradom i "ustaljenim procedurama", svaka im dala. Stvarno ne znam gdje smo jači gledano po pozicijama.

Drugi "najbolji" igrač i zamjenik kapitena nece da igra i glumi povredu a naši mu dopuštaju. Siniša, nekada velika nada procedura pokazuje da je taraba i da je Stana Alves za njega, plus jogunast pacov, uvrijeđen. Jedan, dva, tri, četiri, pet napadača zajedno manje od pet golova u ovih 11 kola. Mujagić koji nije najlošiji kotira najslabije, ne može od silnog kvaliteta da dođe na red. Vezni red standardno, Blagoje sa sočivima vidi kome dodaje, Zeba igra jer nema niko bolji, Ramović ima kvalitet ali nedovoljan, Žerić, najtalentovaniji junior sanja šansu a u kontinuitetu da zaigra može nastaviti sanjat. Zec za kratko vrijeme opravdao epitet glupana i brzanera za seoske ekipe a Crnov koji bi nešto i mogao krhkiji od origami figurice. Projic kao nesto i igra, mudro koliko treba i zna a plata redovna. Graovac ima pravo na tri ispadanja po utakmici dok se Kemi broje krvna zrnca.

Naravno da fali najbolji strijelac i najbolji asistent lige koji su zamijenjeni mrtvacima, samo budala to ne vidi. Takve budale najviše kritikuju Adu i hvale ove kloceve, pozivajući na to da "istrpimo" neke od njih dok u isto vrijeme zakljuce da nije to to sa Kemom na stoperu. Valjda treba novog Grka ili Slovenca dovesti da mu uzme mjesto kao prošle sezone.

Elsnera mi, idemo na titulu :bih:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61430
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 okt 2017, 23:29

Kao što sam već napisao mnogo puta, samo u Ubiparipa vjerujem od ovih koji su došli. Taj zabija golove ni iz čega, i nemalo puta će nam spasiti dupe.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Qwerty90
Postovi: 1003
Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Qwerty90 » 22 okt 2017, 23:32

Zna li neko koje je primarno zanimanje ovom Elsneru ?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 22 okt 2017, 23:39

Qwerty90 je napisao/la:Zna li neko koje je primarno zanimanje ovom Elsneru ?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Skijaš.
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 22 okt 2017, 23:40

nije ovo lose, nemojte tako, kad se uigra elsner bit ce to dobro :cool:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 okt 2017, 23:41

Ne znam gdje njega nadjose Bog im pomogao. Izgleda nije dovoljno sto i ovako imamo malo kvaliteta u ekipi.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 22 okt 2017, 23:41

Virtu4l je napisao/la:Kao što sam već napisao mnogo puta, samo u Ubiparipa vjerujem od ovih koji su došli. Taj zabija golove ni iz čega, i nemalo puta će nam spasiti dupe.
Da, danas go za tri boda. Kakav god da je bio kasnije dovoljno od njega a ima dovoljno znanja za nekih desetak golova do kraja. Nadati se.

Da se ja pitam a ne pitam, Mujagić špic, Zakaric desno i Ubiparip lijevo. Ovome zadnjem nije strana pozicija krilnog napadača a Mujagic kao jedini robustan u rosteru može spustiti bar neke od onih silnih lopti koje napucamo iz izrađenih akcija, vezni red, stoper ili bek, izbi, nabi.

Nikako da skontamo kako se gradi tim vec sve obrnuto, naopako. Golman, jedan stoper da valja, veznjak i napadač. Osnova ekipe. Ostalo slazes oko njih. Mi trenutno imamo golmana.

I Elsnera naravno. Jedva čekam da ga još jednom vidim na djelu :bih:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 22 okt 2017, 23:42

Ja sam htio da kazem da bi Adzem vjerovatno imao bolje rezultate sa Stevanovicem i Lendricem. Ruku na srce i ovi su rezultati vise nego pristojni sa Zajmovicem i Kajkutom bez obzira na igru. Kljucno nam je ostati na oba fronta do zime i ako nista sacuvati -3. Pripreme dobro odraditi bez ikakvih pojacanja na proljece se pobiti pa sta Bog da. S.Stevanovic nas napusta vjerovatno na zimu tako da ce nam ipak trebati pojacanje na beku ili bar prinova :D
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: ManijakNeMozeBitSvak i 32 gosta.