FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 19 nov 2017, 21:06

Sandokan87 je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Jedva cekam derbi, ima da ih razbijemo :mrgreen:
Fizicki da :D :D :D :D Treba Elsnera gurnut u vatru, nek udara, lomi, marise. Ma ko im **** mater.
Treba dovest slovenca motivatora, bez njega anamo one necemo razbit :kafa:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 19 nov 2017, 21:06

Samo ih pustiti da se "uzdignu", a zna se kako prolazi takva ekipa na derbiju. Znaju oni to dobro. Imaju to iskustvo iz one tekme kad im je Tiago zavalio gol.[emoji1]
Zadnja izmjena: LjoZee, dana/u 19 nov 2017, 21:07, ukupno mijenjano 1 put.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 19 nov 2017, 21:07

Sandokan87 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Dok nije pao gol ovdje se pisalo drugacije, sad svi sute cc. Adzeme kupio si sebi jos jednu tekmu bili su spremni da te popljuju u sekundi.

Nasla bi se 1000 i jedna mana i jos dodalo toliko. Vec znate kako ide pokri se koliko ti je jorgan dug. Nece Andzeloti bahnuti i reci primi me, nego radi s onim sto imas.
Ne sutim ja, ja sam govorio i govorit cu, interesuje me samo pobjeda, jer igru vise i ne gledam. Uguraj loptu na bilo koji nacin, samo bodove donesi kuci. Nista bolja igra nece biti do k raja ovog dijela prvenstva. Nek se bore, izgaraju, lome, udaraju, tuku doslovno za bodove al nek ih ostavljaju kuci i donose sa strane. Nadam se da ce zimsku pauzu iskoristiti i da ce vremenski biti dovoljna da se iole uigraju, a ako im i to ne bude dovoljno nek se kolektivno svi kupe i tezge na heci otvore jer lopta i teren ocigledno nisu za njih a ni klupa za adzema.
Interesuje nas sve pobjeda, sad ma koliko Adzem bio kriv moramo trpiti, trpili smo Slavku i sutili. Izgubi nam kup i titulu u kratko vrijeme.
Imas jedino Osima za trenera koji zna o lopti od ovih nasih. Ostalo sve je skupo kad ce ljudi to skontati.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 19 nov 2017, 21:08

Zeljo92 je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Jedva cekam derbi, ima da ih razbijemo :mrgreen:
Fizicki da :D :D :D :D Treba Elsnera gurnut u vatru, nek udara, lomi, marise. Ma ko im **** mater.
Treba dovest slovenca motivatora, bez njega anamo one necemo razbit :kafa:
Adzeme ako citas ovo, batali sve taktike, samo ih za muda povuci nek se otegnu do poda, nahajcaj ih da se "potuku", jer vidis da tvoje takticke misli ne prolaze kod njih ahahah. Ma dobijamo i derbi, vjeruj mi ahahah
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 19 nov 2017, 21:10

MocMahale444 je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Dok nije pao gol ovdje se pisalo drugacije, sad svi sute cc. Adzeme kupio si sebi jos jednu tekmu bili su spremni da te popljuju u sekundi.

Nasla bi se 1000 i jedna mana i jos dodalo toliko. Vec znate kako ide pokri se koliko ti je jorgan dug. Nece Andzeloti bahnuti i reci primi me, nego radi s onim sto imas.
Ne sutim ja, ja sam govorio i govorit cu, interesuje me samo pobjeda, jer igru vise i ne gledam. Uguraj loptu na bilo koji nacin, samo bodove donesi kuci. Nista bolja igra nece biti do k raja ovog dijela prvenstva. Nek se bore, izgaraju, lome, udaraju, tuku doslovno za bodove al nek ih ostavljaju kuci i donose sa strane. Nadam se da ce zimsku pauzu iskoristiti i da ce vremenski biti dovoljna da se iole uigraju, a ako im i to ne bude dovoljno nek se kolektivno svi kupe i tezge na heci otvore jer lopta i teren ocigledno nisu za njih a ni klupa za adzema.
Interesuje nas sve pobjeda, sad ma koliko Adzem bio kriv moramo trpiti, trpili smo Slavku i sutili. Izgubi nam kup i titulu u kratko vrijeme.
Imas jedino Osima za trenera koji zna o lopti od ovih nasih. Ostalo sve je skupo kad ce ljudi to skontati.
Ma dobit cemo sve ako Bog da. Samo nek se bore ako fudbal ne znaju igrati. Vjeruj mi. Odbrana me ohrabrila danas, jos samo napad i ide to halva...
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Qwerty90
Postovi: 1003
Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Qwerty90 » 19 nov 2017, 21:14

Hajdarević mali odličan, dosta oduzetih lopti i pametnih faulova. Bravo !

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 19 nov 2017, 21:17

Nemojte Elsnera, fasovat će crveni u prvih deset minuta :rol:
Zadnja izmjena: Raonffa, dana/u 19 nov 2017, 21:17, ukupno mijenjano 1 put.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Riziko
Postovi: 5819
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riziko » 19 nov 2017, 21:17

Čestitke na pobjedi.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 19 nov 2017, 21:19

Riziko je napisao/la:Čestitke na pobjedi.
Hvala i sretan rodjendan vasoj grupi. [emoji1]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 19 nov 2017, 21:23

Ja mislim da neki igraci pregledaju forum i fb na poluvremenu :kafa:

Bice tesko protiv pogace s lavora, samo pogledaj kakve igrace imaju. Bod je ko kuca.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 19 nov 2017, 21:25

Intervju Zakarica na Hayatu trenutno.


Zaka polozio ispit. Kaze nikad ne bi presao u Sarajevo iako je jednom iz Sirokog otisao u Zrinjski.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 19 nov 2017, 21:35

MocMahale444 je napisao/la:Ja mislim da neki igraci pregledaju forum i fb na poluvremenu :kafa:

Bice tesko protiv pogace s lavora, samo pogledaj kakve igrace imaju. Bod je ko kuca.
Nije slučajno da su već par godina redovni učesnici grupnih faza europskih takmičenja.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 19 nov 2017, 21:37

Sad u miru derbi sacekati. Njima gori vise nego nama. U Dolini smo favoriti, ali samo polako. Treba dobro postaviti igru, igraci da ne dozvole da ih atmosfera ponese. Saleta krenulo, da se nastavi.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 19 nov 2017, 21:39

Čim Braco@ nije analiziro, mi pobjedili. Ne spominji pitare nikako :rol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

samoposmatram
Postovi: 5358
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 19 nov 2017, 21:43

Odradjeno kako sam se i nadao. Adzem mora opet uprskati izjavama. Treba mu zabraniti davanje izjava. Smanjuj pritisak na ekipu!

A sad blagdan premijer lige. Istim receptom po novih 0-1. :D

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 19 nov 2017, 21:43

samoposmatram je napisao/la:Odradjeno kako sam se i nadao. Adzem mora opet uprskati izjavama. Treba mu zabraniti davanje izjava. Smanjuj pritisak na ekipu!

A sad blagdan premijer lige. Istim receptom po novih 0-1. :D
1-0 *

Ne sluti.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 19 nov 2017, 21:48

Raonffa je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Ja mislim da neki igraci pregledaju forum i fb na poluvremenu :kafa:

Bice tesko protiv pogace s lavora, samo pogledaj kakve igrace imaju. Bod je ko kuca.
Nije slučajno da su već par godina redovni učesnici grupnih faza europskih takmičenja.
Znas da smo mi realni navijaci uvijek bili, ono moramo priznati da su crème de la crème.
Sama rijec div ulijeva strah jos im se babuka guza vratio, ono meni je bod ko kuca. Ahme3TTT najbolji napadac lige. Sredina im cmizdri za loptom dok kroz odbranu neces proci. Golman ko Tafarel u najbolje doba.
Takav protivnik zasluzuje postovanje.

Evo slike samo za *****ic
pizde pitarske
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

samoposmatram
Postovi: 5358
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 19 nov 2017, 21:51

LjoZee je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Odradjeno kako sam se i nadao. Adzem mora opet uprskati izjavama. Treba mu zabraniti davanje izjava. Smanjuj pritisak na ekipu!

A sad blagdan premijer lige. Istim receptom po novih 0-1. :D
1-0 *

Ne sluti.
Dobro znas na sta sam mislio. :D

Po mom rezultat u derbiju je manje vazan od kartona i povreda, koje su opasnije za konacni cilj ove sezone zbog utakmica protiv Sirokog.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 19 nov 2017, 21:52

samoposmatram je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Odradjeno kako sam se i nadao. Adzem mora opet uprskati izjavama. Treba mu zabraniti davanje izjava. Smanjuj pritisak na ekipu!

A sad blagdan premijer lige. Istim receptom po novih 0-1. :D
1-0 *

Ne sluti.
Dobro znas na sta sam mislio. :D

Po mom rezultat u derbiju je manje vazan od kartona i povreda, koje su opasnije za konacni cilj ove sezone zbog utakmica protiv Sirokog.
Onda ok, oprosti.[emoji1]

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 19 nov 2017, 21:54

MocMahale444 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Ja mislim da neki igraci pregledaju forum i fb na poluvremenu :kafa:

Bice tesko protiv pogace s lavora, samo pogledaj kakve igrace imaju. Bod je ko kuca.
Nije slučajno da su već par godina redovni učesnici grupnih faza europskih takmičenja.
Znas da smo mi realni navijaci uvijek bili, ono moramo priznati da su crème de la crème.
Sama rijec div ulijeva strah jos im se babuka guza vratio, ono meni je bod ko kuca. Ahme3TTT najbolji napadac lige. Sredina im cmizdri za loptom dok kroz odbranu neces proci. Golman ko Tafarel u najbolje doba.
Takav protivnik zasluzuje postovanje.

Evo slike samo za *****ic
pizde pitarske
Čuo sam da je N'golo Kante tražio ispisnicu iz Čelzija da bi došao u fks, kažu izdominirao protiv Sabljinih ratnika :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Blackwargreymon, nindza i 15 gostiju.