FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 nov 2017, 20:51

Quinlan je napisao/la:hajde ne jedi go.vna, gledo si preko streama tekmu marke nisi platio, meni i ostalima nije zao bilo dati te yebene tri marke, a ti naso pametovat :thumbdown: :thumbdown:
Tako razgovaraj sa onim ko te odgojio.

Ja sam platio koliko ti za tri života nećeš zato razligu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 22 nov 2017, 20:55

Ako prvotimci koji su vecinom bili na zapadnoj tribini primjene 50 % ove srcanosti ne sekiram se za ishod derbija nimalo!
PS. Velic je svoje kvaliteta dokazao, ali su me danas druga dva igraca odusevila. Jedan od dvojce je drugi stoper, cini mi se Zilic da se preziva, i broj 6 na ledjima nosi. Ono je armirani beton. Nerealno gradjen i svojom konstrukcijom odudara debelo od svih igraca danas na terenu, tehnicki potkovan, ne petlja vec se rjesava lopte a u duelu mu ja mislim nebi mogla tri igraca na ledjima nista. Drugi je broj 18, cini mi se Dacic, ofanzivni veznjak. Ne trebamo se brinuti za tu poziciju. Ovaj momak ima dug korak, razoran sut i radi sve sto treba jedan moderan ofanzivac da radi. U trku se rjesava pratilaca i uposljava napadace. Izdvojio sam njih dvojcu, mada su svi bili danas odlicni. Zasluzili su prolaz i ako bog da u slijedecem kolu bar 7-8 000 gledalaca, ako vec ne moze biti 10 :)
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 nov 2017, 20:59

Zilicu fakat treba ponuditi ugovor. Inace je on iz Zenice. Iz Celika je presao kod pitara pa je onda dosao kod nas. Igrao je redovno za nase kadete prosle godine i za repku pa je imao jednu povredu i vraca se sad. Njega, Eldara Sehica i Krsica smo "maznuli" pitarima. Mislim da su 2000 god.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 22 nov 2017, 21:05

LjoZee je napisao/la:Zilicu fakat treba ponuditi ugovor. Inace je on iz Zenice. Iz Celika je presao kod pitara pa je onda dosao kod nas. Igrao je redovno za nase kadete prosle godine i za repku pa je imao jednu povredu i vraca se sad. Njega, Eldara Sehica i Krsica smo "maznuli" pitarima. Mislim da su 2000 god.
Nema ugovor? Ne mogu da vjerujem, momak izgleda ko da moze uraditi cucanj sa 200 kg na ramenima :D :D :D. Kada se sehic povrijedio, cini mi se da je drugi sehic koji je igrao krilo presao na tu bekovsku poziciju gdje su nam u pet minuta tri cetiri puta pobjegli, joldic je to snimio i njega postavio tu i tu je bio kraj prolascima po desnoj strani. Momak je prejak fakat, pravovremen u klizecim startovima i odlicno cita igru.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 nov 2017, 21:07

Nisam bio u mogućnosti da gledam tekmu, kakvi su bili Žera i Mujaga?

Od ekipa iz ex yu smo ostali mi i Brodarac ako se ne varam.

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ackeey » 22 nov 2017, 21:08

Zilic mora dobiti ugovor sto prije.
Ipak, svim djecacima cestitke, opet kazem i Joldicu, odlicno takticki odradjena utakmica
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 nov 2017, 21:10

@Sandokan87
Sto kazes i kao bek je odlican bio. Mene iskreno vise odusevio nego Velic iako nije ni on bio los.


@braco
Mujagu dobro zatvorili, a Zeric je u nekim situacijama bio sebican bas. Medjutim, valjda su obojica bolesna, ali su ipak igrali od pocetka. Tako da im je sve oprosteno.[emoji1]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 22 nov 2017, 21:11

braco je napisao/la:Nisam bio u mogućnosti da gledam tekmu, kakvi su bili Žera i Mujaga?

Od ekipa iz ex yu smo ostali mi i Brodarac ako se ne varam.
Ma dobri su bili svi, Zera ce biti top igrac kad skonta da jos nije na levelu igre jedan na jedan i bice korisnije kad samo pogleda na stranu i vidi slobodnog saigraca jer od driblanja u mat poziciji nema nista.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 22 nov 2017, 21:11

Iznenadio me Joldić kada je lijevo krilo (onog Šehića koji je ljevak) stavio na desnog beka, a onda me još više iznenadio kada je ubacio onog malog Hasanovića umjesto drugog Šehića koji se povrijedio, ubacio napadača umjesto desnog beka, a trebali čuvati rezultat :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 22 nov 2017, 21:13

LjoZee je napisao/la:@Sandokan87
Sto kazes i kao bek je odlican bio. Mene iskreno vise odusevio nego Velic iako nije ni on bio los.


@braco
Mujagu dobro zatvorili, a Zeric je u nekim situacijama bio sebican bas. Medjutim, valjda su obojica bolesna, ali su ipak igrali od pocetka. Tako da im je sve oprosteno.[emoji1]
Ma Velic igra bez greske. Kad sam ga vidio u situaciji kod aut linije ispred zapadne tribine gdje moze nogom izbiti on ide glavom rekao sam ovo je Zeljina krv, ovo ce biti ako Bog da kroz sezonu dvije stud odbrane u Zelji.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

halaliMi
Postovi: 220
Pridružen/a: 09 nov 2017, 21:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la halaliMi » 22 nov 2017, 21:28

Po meni najkorisniji igrac utakmice bio Mujagic. Trudio se, bilo ga svugdje, spustao lopte a uvijek na ledjima dvojica. Po meni timski najbolji dio. Poslije njega bih izdvojio Hajdarevića i br. 2 mislim da je Sehic.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 22 nov 2017, 22:00

Virtu4l je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:hajde ne jedi go.vna, gledo si preko streama tekmu marke nisi platio, meni i ostalima nije zao bilo dati te yebene tri marke, a ti naso pametovat [emoji107] [emoji107]
Tako razgovaraj sa onim ko te odgojio.

Ja sam platio koliko ti za tri života nećeš zato razligu.
Šta očekuješ da ti se kaže seronja?
Je li te stid bar danas sr.ati?

I boli me ku.rac da si milion dao, yebo tvoje pare koje spominješ, nek si se ti ufatio oko tri marke, a stream gledo, da je cener karta bila momci su danas zaslužili i o njima se treba pričati, a ne o tvom ciganisanju na današnji dan

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ackeey » 22 nov 2017, 22:21

Ma dobro ba, sto si se ufatio virtuala vise, valjda ima pravo svoje misljenje iznijeti.
A nije bas i da nije u pravu.
Ali sam si rekao, danas treba o nasim djecacima pisati...
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 22 nov 2017, 22:43

ackeey je napisao/la:Ma dobro ba, sto si se ufatio virtuala vise, valjda ima pravo svoje misljenje iznijeti.
A nije bas i da nije u pravu.
Ali sam si rekao, danas treba o nasim djecacima pisati...
Ma udjem nakon 10 dana na temu, nakon ovog historijskog uspjeha malaca i jbg baš danas uzme opet kenja ccc


Ma momci su zaslužili sve hvalospjeve, među 24 ekipe Europe, fantastična generacija, ali kakva zrelost u igri, joldic sjajno postavi igru, bolje od seniora znaju izgledati :mrgreen:
Fizička sprema isto fantastična, taktički isto sjajni, samo realizacija malo šteka, ali neka se to sve abd vrati 6/7 februara pred opet 5+ hiljada ljudi :mrgreen: ma i više kad nam real stigne na grbavicu :mrgreen:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 nov 2017, 22:46

ackeey je napisao/la:Ma dobro ba, sto si se ufatio virtuala vise, valjda ima pravo svoje misljenje iznijeti.
A nije bas i da nije u pravu.
Ali sam si rekao, danas treba o nasim djecacima pisati...
Popišan je toliko puta da je sad opsjednut.

Sad ono kontaju, djeca su ostvarila sjajan rezultat, zaboraviće se sve što su uradili, skrenuće se sa teme. E pa neće. Ovo su Doganova djeca, ista ona djeca koju je Senad Misimović ucjenjivao,

Misle da će neko zaboraviti one gnusne ucjene prema kapitenu Veliću i najvećem talentu kojeg imamo, Šabanadžoviću? Samo da se podsjetimo kako je Senad Misimović htio baciti niz vodu naša dva dragulja,
slika
Neće da može.

:nene:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 nov 2017, 22:51

Bar veceras nemojte spominjati je.enu Upravu. Utvrdili smo gradivo 100 puta do sad i sve je opet isto. Nema fajde. Sada su bitniji ovi djecaci i tekme koje slijede. Dvije prepreke smo presli ( Borac i Lokomotiva ) u nedjelju slijedi nova. Ima vremena za rasprave o Uprave i tim stvarima. Duga zimska pauza.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 nov 2017, 22:55

Evo par sedmica necu da povlacim tu temu, upravo zbog svega sto nas ocekuje na terenu, ali kad traze djavola... meni se veoma lako aktivirati.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 22 nov 2017, 23:19

kakav lazov i varalica ovo nisu istine, on fol glumi nevinasce, mi na grbavici gledamo tekmu, a on je vec poceo da se.re po temi, ali jok on nije kriv on nece da povlaci temu, jok moj babo se registrovo na forum pa povuku temu dok se igra utakmica :facepalm:

treba opet odmoriti od ove teme, stid i sram da te bude, ovako lijep dan kad smo ponosni na željinu djecu ti si našao da se.res po temi :thumbdown: :thumbdown: na tvoj obraz :thumbdown:


jos jednom da cestitam momcima, svaka vam cast bilo je predivno popodne :tokralju: :tokralju:
slika
:opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:

kuma
Postovi: 64
Pridružen/a: 11 nov 2017, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kuma » 22 nov 2017, 23:33

Virtu4l je napisao/la:
ackeey je napisao/la:Ma dobro ba, sto si se ufatio virtuala vise, valjda ima pravo svoje misljenje iznijeti.
A nije bas i da nije u pravu.
Ali sam si rekao, danas treba o nasim djecacima pisati...
Popišan je toliko puta da je sad opsjednut.

Sad ono kontaju, djeca su ostvarila sjajan rezultat, zaboraviće se sve što su uradili, skrenuće se sa teme. E pa neće. Ovo su Doganova djeca, ista ona djeca koju je Senad Misimović ucjenjivao,

Misle da će neko zaboraviti one gnusne ucjene prema kapitenu Veliću i najvećem talentu kojeg imamo, Šabanadžoviću? Samo da se podsjetimo kako je Senad Misimović htio baciti niz vodu naša dva dragulja,
slika
Neće da može.

:nene:
Je li ti stvarno vjerujes u ovo ?

I nisu Doganova djeca, zasluzan je za njihov uspjeh koliko i ja. Ako hoćeš nekom da se zahvalis mozes krenuti odmah od trenutnog trenera 1. tima.

A ovo oko placanja 5000 ljudi se nije bunilo, ne znam zasto tebi bas smeta iako nisi bio na Grbavici.

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 22 nov 2017, 23:48

Velic i Sabanodjovic mogu potpisat stipendijski ugovor.
Ako to odbiju ispostavit cemo ispisnice za oba igraca...
Grande Miske :lol: !
Djeci svaka čast,lavovi ! Atmosfera vrh, Momci svi do jednog lavovski s mu*dima ukljucujuci i strucni stab.... Posebna čast ŽERIĆ DENISU ! Noć prije utakmice je proveo u nesanici i povraćanju ali je stisnuo zube i odigrao !
Ima potencijala ali eto nije problem ispostavit ispisnice za ovog Sabanodjovica i Velica :lol: !
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.