FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 23 nov 2017, 02:10

Dijeci Kapa do Poda zasluzili su premije ito kakve neka se na njih ugledaju nasi igraci iz prvog tima kako se igra ,gine, bori za plavi dres... Al sto je mene nesto hastra ovog derbija u pmm.. Na hajr na dobro da ih samo dobijemo
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 nov 2017, 07:38

Jaozinho22 je napisao/la:Velic i Sabanodjovic mogu potpisat stipendijski ugovor.
Jesi li primjetio kako niko od njih ne želi to da komentariše, nego idu napadi na mene i lafo cijena ulaznica, uspjeh djece, sve je bitnije :lol:

Navijači Senada Misimovića.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 nov 2017, 07:46

kuma je napisao/la:Je li ti stvarno vjerujes u ovo ?
I nisu Doganova djeca, zasluzan je za njihov uspjeh koliko i ja. Ako hoćeš nekom da se zahvalis mozes krenuti odmah od trenutnog trenera 1. tima.
A ovo oko placanja 5000 ljudi se nije bunilo, ne znam zasto tebi bas smeta iako nisi bio na Grbavici.
Vjerujem u šta? U mail koji je diktator poslao? O tome je smiješno i diskutovati.

Što se tiče zahvalnice, znam kome se treba zahvaliti, ali isto tako znam i kome ne treba, zbog koga smo zamalo izgubili pola ove djece.

Smeta mi zato što se za ovakve utakmice kapije stadiona trebaju otvoriti i ni u ludilu ne treba naplaćivati ulaz.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ackeey » 23 nov 2017, 08:47

Ako je ovaj mail autentican (nadam se da nije), onda je to samo stvar koja oslikava generalno stanje u nasoj zemlji.
Ministri, predsjednici skupština, predsjednici države su ljudi koji se nekompetentni i koriste svoju funkciju za zadovoljavanje nekih vlastitih interesa i niskih, tajnih strasti.
Otkud pravo njemu da se mijesa uopce u odluku o tome hoce li neko dobiti ugovor i kakav? Zar predsjednik UO, narodski receno, po formaciji, to smije raditi?
Mislim da ne smije, bar po Statutu je to jasno.
S druge strane, nije mi jasno zasto onda Skupština šuti i ne poduzima ništa.
Jer, ako neko prekorači svoja ovlaštenja, Skupština je tu da reaguje, smijeni, upozori...
E sad, necu da vjerujem da se sve stvari u Klubu rješavaju na ovaj način, jer ako to jeste slučaj, onda smo u banani samo takvoj.
Na stranu i tribine i teren i sve ostalo ako se pretvorimo u autokratiju, to nam jednostavno nije u krvi, valjda smo radnički klub. Ili je to postala samo fraza?
Mozda nije pravi trenutak da se pred derbi pise o tome, ali sam zaista, sto bi Nadrealisti rekli, FRAPIRAN sadržajem ovog maila...
Opet kazem, nadam se da nije istinit, a ako jeste, onda je vrijeme i da se mijenjaju i članovi skupštine, jer očito ne rade svoj posao i ne smiju ni pisnuti. Ili ima jos nesto sto mi ne znamo, pa nas filuju informacijama o istoriji, sredstvima za ciscenje stolica, smjeni cistacica i nocnih cuvara, da skrenu pažnju sa pravih problema...
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

halaliMi
Postovi: 220
Pridružen/a: 09 nov 2017, 21:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la halaliMi » 23 nov 2017, 08:58

Dva dana do derbia a vi pravite halabuku oko sad trenutno nebitnih stvari. Idemo oploditi kineske tuljane..

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1327
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 23 nov 2017, 09:08

Halal im i 3 i 5 i 10 KM da je bilo.
Momci na zelenom terenu koji mi je jedino važan i bitan su svojim predstavama to zaslužili, jer sam prije svega navijač i simpatizer i bolesnik u jednom za svetim dresom.
O upravljanju mogu pričati kao i Vi do sutra, al' nisam u strukturama da iznesem mišljenje. Možda se to jednog dana promjeni, ko zna?

Meni je zadnja linija bila extra, zrela, oduševljen sam. Ne bih izdvajao nikoga posebno ali kad bih morao jednog eto, meni je simpa bio Beširević.
Nema puno razmišljanja i kojekakvih zajebancija. Pravi bek. Školski. Izbij loptu ako možeš daleko u polje a ako ne onda u aut. Solidan i ofanzivno.

VTŽ!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 23 nov 2017, 10:01




Izvjestaj
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

kuma
Postovi: 64
Pridružen/a: 11 nov 2017, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kuma » 23 nov 2017, 10:56

Virtu4l je napisao/la:
kuma je napisao/la:Je li ti stvarno vjerujes u ovo ?
I nisu Doganova djeca, zasluzan je za njihov uspjeh koliko i ja. Ako hoćeš nekom da se zahvalis mozes krenuti odmah od trenutnog trenera 1. tima.
A ovo oko placanja 5000 ljudi se nije bunilo, ne znam zasto tebi bas smeta iako nisi bio na Grbavici.
Vjerujem u šta? U mail koji je diktator poslao? O tome je smiješno i diskutovati.

Što se tiče zahvalnice, znam kome se treba zahvaliti, ali isto tako znam i kome ne treba, zbog koga smo zamalo izgubili pola ove djece.

Smeta mi zato što se za ovakve utakmice kapije stadiona trebaju otvoriti i ni u ludilu ne treba naplaćivati ulaz.
I jeste smijesno. Nisam fan uprave, ali moras bas biti glup da povjeurjes u ovo.

Ne, ne znas kome treba, tvoje pisanje to dovoljno pokazuje.

Normalno da treba. Takmicarska je utakmica, a 5000 je bilo na stadionu i svi su rado izdovjili 3 KM za omladinski pogon. Taj novac se moze preusmjeriti u pripreme za sljedecu utakmicu u LP.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 23 nov 2017, 11:34

Nemam nista protiv toga da se plati ulaz za omladince, a i spustena je cijena tako da udure sve. Međutim smeta mi sto ce se sad uprava kititi njihovim uspjehom a imaju sa tim veze ko i ja koji sam to sve samo posmatrao...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
fibonacci
Postovi: 153
Pridružen/a: 29 jun 2012, 00:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fibonacci » 23 nov 2017, 12:21

A1 Davor Beljo - Mostar
A2 Amer Macić - Mostar (Ima da mu... na istoku)
"Truth begins in lies."

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 23 nov 2017, 12:49

Virtu4l je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Velic i Sabanodjovic mogu potpisat stipendijski ugovor.
Jesi li primjetio kako niko od njih ne želi to da komentariše, nego idu napadi na mene i lafo cijena ulaznica, uspjeh djece, sve je bitnije :lol:

Navijači Senada Misimovića.
To je onaj naš najveći i problem. Ne gledamo sebe nego druge, konkretno za upravljačke strukture...Miske je ovim mejlom mogao nanijeti klubu štetu od odokativno minimalno milion bosanskih maraka(kako on to i sam voli da kaže) a sere po svemu drugom i izmišlja neke imaginarne neprijatelje, evo ispade i ti sad neprijatelj jer si ovo iznio u javnost. :)
Da se nadovežem na ovaj tekst s portala o Joldiću, nekako mekan, tanak nema one suštine...Moglo se tu dodat sigurno još par finih rečenica ako je naslov već ''Osvježenje.''
Potez kada je vidio da Šeha mali pliva na desnom beku,vraća Beširevića na štopera,Zilu šalje desno a Šehu prebacuje lijevo i tada više nije plivao a mi smo preuzeli opet inicijativu... Ima tu nekih finesa,Jolda djeluje kao da nije tvrdoglav,ako ne ide mijenja nešto a to je ono što se svima sviđa...
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 23 nov 2017, 13:04

Ove sezone smo klub koji je dao najvecu minutazu juniorima u prvom timu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 nov 2017, 13:22

Smiješno je diskutovati o tome da li je mail autentičan. Svi vi veoma dobro znate ko donosi odluke u klubu, a današnji Željo je rezultat tih odluka.

Sad će pudlice reći šta fali ovom Želji, pakovati nam razne frizirane priče, a veoma dobro znaju da smo na ivici.
Evribadi sej Željo
Željoooo

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 23 nov 2017, 13:29

Virtu4l je napisao/la:Smiješno je diskutovati o tome da li je mail autentičan. Svi vi veoma dobro znate ko donosi odluke u klubu, a današnji Željo je rezultat tih odluka.

Sad će pudlice reći šta fali ovom Želji, pakovati nam razne frizirane priče, a veoma dobro znaju da smo na ivici.
hoces aparat?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

samoposmatram
Postovi: 5363
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 23 nov 2017, 13:32

Virtu4l je napisao/la:Smiješno je diskutovati o tome da li je mail autentičan. Svi vi veoma dobro znate ko donosi odluke u klubu, a današnji Željo je rezultat tih odluka.

Sad će pudlice reći šta fali ovom Želji, pakovati nam razne frizirane priče, a veoma dobro znaju da smo na ivici.
Zasto se ja tebe sjecam kao velike pristalice Misimovica?

Ili smo se prepirali u vezi neceg drugog?

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ackeey » 23 nov 2017, 14:02

Zna li iko kako su zavrsili pioniri protiv Borca? Mislim da su trebali prije pola sata zavrsiti jer kadeti igraju u 14:15
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 23 nov 2017, 14:22

Al kako se vazda potrefi da u ovom kupu igramo zajedno sa ligom tromec sa nekim timom XD Evo prvo Mladost liga pa kup, pa onda eo sad i siroki, onda prosle godine Radnik i jos jednom radnik...pa onda...hmm

Ili mi se samo cini.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
arelinho
Postovi: 16427
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arelinho » 23 nov 2017, 14:25

ackeey je napisao/la:Zna li iko kako su zavrsili pioniri protiv Borca? Mislim da su trebali prije pola sata zavrsiti jer kadeti igraju u 14:15
2:0 dobili

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 23 nov 2017, 14:33

Je li se pionirima i kadetima poslije ovih utakmica sa Borcem zavrsava polusezona ?
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ackeey » 23 nov 2017, 14:46

Nije, u ponedjeljak na Grbavici igraju sa Sirokim, onda ide pauza.
Hvala @arelinho.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.