FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 23 nov 2017, 23:12

Virtu4l je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Kadeti opet porazeni 2:1. Taman malo dodju "sebi" i onda opet kiks naprave. Druga tekma za redom da povedu pa im protivnik preokrene...
E to je ono o čemu ja konstantno pričam, najbolja djeca iz ove generacije su nas napustila, a rezultat je ovo,

slika

16 bodova zaostatka nakon 16 kola.
Najlakse je ismijavat ovakvo nesto kad juniori prodju protiv Lokomotive, par lobotomaca pocne pisat "OP u raspadu :kafa: "...smijesno, ne znam zasto ne smiju da se suoce sa realnoscu a to je bas kako si rekao, najbolja djeca iz ove generacije su nas napustila a dok pitari fale Sarica koji je presao kod njih, tuga.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 24 nov 2017, 08:03

Nemaju ništa drugo da kažu, a moraju nešto reći, kad pokušavaju ispasti duhoviti znaj da su zakucani.

Ovaj uspjeh juniora je rezultat prethodnog rada u OP i oni to veoma dobro znaju. Njihove ustaljene procedure vidimo na tabeli lige za kadete gdje su rastjerali sve što valja.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
ackeey
Postovi: 3888
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ackeey » 24 nov 2017, 09:52

U ovoj generaciji kadeta fali kvaliteta. Ocito. Ima strasnih POTENCIJALA, ali je to za ovaj nivo premalo.
Necu ih braniti jer moj sin igra, ali cu reci da u proslih 16 dana nisu nikako imali ni dana odmora, odigrali 3 prijateljske i 3 prvenstvene utakmice. Tacno se vidi, i po utakmici sa Akademijom i sa Borcem, u obje su poveli, jednu odigrali nerjeseno, jednu izgubili, da su umorni jer nisu nikako imali pauzu i dane odmora.
I sad opet u ponedjeljak igraju sa Sirokim.
Najbolji pokazatelj je tekma sa Sarajevom gdje su bili puno bolji, ali je zafalilo snage i odigrali su nerjeseno.
Ipak, ubijedjen sam da ce poslije pauze biti puno bolji i da ce zavrsiti drugi na kraju.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 nov 2017, 10:42

Treba definitivno poboljsati uslove u OP. Pod tim mislim na neki manji trening kamp i na neke stipendije najboljim igracima. Bolje platu Elsnera raspodijeliti na nekoliko djecaka. Ima primjera "Sarica" puno. I mi smo uzeli Sehica i Zilica. Momci koji obecavaju. Tih prelazaka je bilo i bit ce. Svako ide gdje misli da mu je bolje. Ove tekme u LP Upravi moraju biti pokazatelj da je neophodno vise ulagati u OP nego u neke propale igrace iz Srbije, Slovenije i sl. Ja jedino nikad necu prezalit sto Gojak i Hajradinovic nisu dobili sansu u prvom timu. Znam za te situacije, ali je steta velika i to se tek sad vidi.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

BlueMatrix
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 sep 2017, 20:00
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueMatrix » 24 nov 2017, 11:25

LjoZee je napisao/la:Treba definitivno poboljsati uslove u OP. Pod tim mislim na neki manji trening kamp i na neke stipendije najboljim igracima. Bolje platu Elsnera raspodijeliti na nekoliko djecaka. Ima primjera "Sarica" puno. I mi smo uzeli Sehica i Zilica. Momci koji obecavaju. Tih prelazaka je bilo i bit ce. Svako ide gdje misli da mu je bolje. Ove tekme u LP Upravi moraju biti pokazatelj da je neophodno vise ulagati u OP nego u neke propale igrace iz Srbije, Slovenije i sl. Ja jedino nikad necu prezalit sto Gojak i Hajradinovic nisu dobili sansu u prvom timu. Znam za te situacije, ali je steta velika i to se tek sad vidi.
Kako ćes poboljsati,kad ublehasi neće kartu da plate,puno im 3 km,a puna usta neke price kako je neko presao negdje,po meni bi bilo idealno da se od 15 god. ne plaća članarina,mislim da taj model koriste omladinske škole Dinam,Maribora....
Zadnja izmjena: BlueMatrix, dana/u 24 nov 2017, 11:31, ukupno mijenjano 1 put.
HVALA TI DIMITRIJE

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 24 nov 2017, 11:30

Sad se poteže Gojak, kao slamka spasa naravno, a znaju da je Gojak kao balavac tražio zagarantovanu minutažu u prvom timu koji je tada imao Bekrića, Zebu i Tomića u veznom redu, a Dado Sadiković je bio taj koji je imao prednost na Gojakom i pokazivao je mnogo više u tom uzrastu.

Baš simpatično kako će pokušati sve što je u njihovoj moći da se odbrane bahati i glupi potezi. Zaista ne znam zašto se ljudi više blamiraju, loš potez je loš potez i ne može nikako postati dobar.

Kadeti su nam očajni, a to nam je budućnost, rastjerali su sve što je imalo kvalitet i ostali su samo klinci iz Sarajevskog Kantona i oni čiji roditelji vole Željezničar i učiniće sve da ostanu gdje jesu (kao naš cijenjeni kolega @ackeey).
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 nov 2017, 11:34

Davno sam pisao da imamo problem sa ovom generacijom kadeta i da to nekako treba pokusati rijesiti. Ruzno je vidjeti nas na 5 mjesto. Ne opravdavam nijedan los potez Uprave spominjanjem Gojaka vec kazem da mi je zaista zao za njih dvojicu. Djeci se ne smije ukidati lova za stan i hranu i tu se nekako sredstva moraju naci. Vec sam napisao da je bolje platu Elsnera ili Bekrica raspodijeliti na nekoliko djecaka. Vecu cemo imati korist.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 24 nov 2017, 11:38

Naravno da se nije odnosilo na tebe.

Zašto nam isprani mozgovi ne kažu šta se desilo kad su pokušali vratiti neke od ove djece koja su nas napustila.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 nov 2017, 11:40

Stana, svaka cast za majicu [emoji106] slika
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 24 nov 2017, 11:47

Virtu4l je napisao/la:
Kadeti su nam očajni, a to nam je budućnost, rastjerali su sve što je imalo kvalitet i ostali su samo klinci iz Sarajevskog Kantona i oni čiji roditelji vole Željezničar i učiniće sve da ostanu gdje jesu (kao naš cijenjeni kolega @ackeey).
reci mi sveznalico, kada smo to u kadetima Zelje imali vise od 5% onih koji nisu iz Sarajevskog Kantona!?!?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 24 nov 2017, 11:51

Ponovo glupa i bespotrebna pitanja kao pokušaj spina, skretanja sa teme i odvođenja diskusije u drugi pravac.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Alipasino
Postovi: 7876
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 24 nov 2017, 11:58

Hajmo ga otjerat,cuj bio BI i bodom zadovoljan,igra derbi kuci.

Avatar
ackeey
Postovi: 3888
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ackeey » 24 nov 2017, 12:02

za_zivot_cijeli je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Kadeti su nam očajni, a to nam je budućnost, rastjerali su sve što je imalo kvalitet i ostali su samo klinci iz Sarajevskog Kantona i oni čiji roditelji vole Željezničar i učiniće sve da ostanu gdje jesu (kao naš cijenjeni kolega @ackeey).
reci mi sveznalico, kada smo to u kadetima Zelje imali vise od 5% onih koji nisu iz Sarajevskog Kantona!?!?
Nisi se meni obratio, ali znam da je prije tri sezone u kadetima bilo 7 igraca sa strane. Nekih 20% dakle.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jestamaji » 24 nov 2017, 12:03

Alipasino je napisao/la:Hajmo ga otjerat,cuj bio BI i bodom zadovoljan,igra derbi kuci.
zabluda koja decenijama polako ali sigurno uništava naš derbi, nije čudo da je sve osim 0:0 ili 1:1 senzacija

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 24 nov 2017, 12:03

ackeey je napisao/la:Nisi se meni obratio, ali znam da je prije tri sezone u kadetima bilo 7 igraca sa strane. Nekih 20% dakle.
:salut:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 nov 2017, 12:12

Susret najboljeg napada i najbolje odbrane lige. E sad vidimo sad Bogija i drustvo na djelu...
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 24 nov 2017, 12:19

ackeey je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Kadeti su nam očajni, a to nam je budućnost, rastjerali su sve što je imalo kvalitet i ostali su samo klinci iz Sarajevskog Kantona i oni čiji roditelji vole Željezničar i učiniće sve da ostanu gdje jesu (kao naš cijenjeni kolega @ackeey).
reci mi sveznalico, kada smo to u kadetima Zelje imali vise od 5% onih koji nisu iz Sarajevskog Kantona!?!?
Nisi se meni obratio, ali znam da je prije tri sezone u kadetima bilo 7 igraca sa strane. Nekih 20% dakle.
gdje su danas njih sedmorica?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 24 nov 2017, 12:20

:rol: :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 24 nov 2017, 12:36

Sutra samo pobjeda yebes bod, daj da se odljepimo od pitara i drugih.
- Zeljeznicar -

Avatar
fibonacci
Postovi: 153
Pridružen/a: 29 jun 2012, 00:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fibonacci » 24 nov 2017, 12:36

Mišljenja sam da se treba promijeniti mjesto za gostujuće navijače. Dolazi derbi, a pitari će biti na mjestu kao i prije. Uz istok se nalazi pomoćni sudija, i sada ako se pomaknemo na istočnij tribini prema jugu tj. Možda slobo G bude prazno onda nikako se ne može izvršiti pitisak prema obom pomoćniku. Može al na srediti terena. pritisak se vrši na sudiju od visine šenaesterca do gol linije što u nedjeljnjom debiju nećemo moći uraditi.

Treba se razmotriti da gostujući navijiači idu na suprotnu stranu sjevera, a da se ostavi ovaj dio za domaće navijače. Svakako na suprtonoj strani sjevera nevidi se pola terena od krova zapadne tribine pa ih zbog tog treba tamo smjestiti. Kada se gleda utamica na TV-u, mi uvijek gostima ostavimo isto prostora pa ispada kada je pun stadion, na onom dijelu poluprazan (duel sa Slobodom, Sarajevo i Europske utakmice...)

Moje mišljenje je da se gostujući navijači moraju negdje izmjestiti.
"Truth begins in lies."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.