FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 nov 2017, 16:27

On je otisao ljetos kad i Saric. Bio je medju najboljim igracima u kadetskoj selekciji prosle sezone. Igra lijevog beka. Otisao je vjerovatno jer je ukinuta lova za stan i hranu, a on nije iz Sarajeva vec iz Bugojnog. Cini mi se da nam je i zabio gol sad kad su juniori izgubili 2:0 u Mostaru nakon tekme sa Bugarima.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

halaliMi
Postovi: 220
Pridružen/a: 09 nov 2017, 21:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la halaliMi » 24 nov 2017, 16:29

Zenzo je napisao/la:Sad ce drugi da nas napadnu da je velemajstor zbog kojeg nam igra ispasta, nesto kao Dado i ranije Bekric, Jahic.
Zato su igraci pozder, husic i elsner. Velemajstori..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 24 nov 2017, 16:32

LjoZee je napisao/la:On je otisao ljetos kad i Saric. Bio je medju najboljim igracima u kadetskoj selekciji prosle sezone. Igra lijevog beka. Otisao je vjerovatno jer je ukinuta lova za stan i hranu, a on nije iz Sarajeva vec iz Bugojnog. Cini mi se da nam je i zabio gol sad kad su juniori izgubili 2:0 u Mostaru nakon tekme sa Bugarima.
Je l' ostao onaj mali Mujić? On mi je nekako uz Šarića bio najbolji u kadetima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 nov 2017, 16:34

Raonffa je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:On je otisao ljetos kad i Saric. Bio je medju najboljim igracima u kadetskoj selekciji prosle sezone. Igra lijevog beka. Otisao je vjerovatno jer je ukinuta lova za stan i hranu, a on nije iz Sarajeva vec iz Bugojnog. Cini mi se da nam je i zabio gol sad kad su juniori izgubili 2:0 u Mostaru nakon tekme sa Bugarima.
Je l' ostao onaj mali Mujić? On mi je nekako uz Šarića bio najbolji u kadetima.
Jeste, on je i kapiten sad. Muftic i on su jedini reprezentativci tog uzrasta iz naseg OP.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 24 nov 2017, 16:41

LjoZee je napisao/la: Jeste, on je i kapiten sad. Muftic i on su jedini reprezentativci tog uzrasta iz naseg OP.
Čudno je to skroz, recimo sad ova generacija Mujića, Šarića, Muftića i Panjete je na ovogodišnjem turniru u Bijeljini bila puno bolja nego prošla generacija, i više smišljenih akcija i bolji fudbal, samo pukom nesrećom nisu otišli u polufinale.

A koliko se sjećam prošla generacija je od Zvezde na tom turniru izgubila 8:0, siguran sam da su tada za Želju igrali Šabanadžović i Hasanović (vjerovatno još neko iz ove generacije što sada igra Ligu prvaka), pa eto ko bi rekao da će nakon godinu dana biti među 24 najbolje ekipe u Europi.

Poenta je da su te omladinske kategorije skroz čudne, ništa ne mora da znači taj talenat, pogotovo u tom nekom periodu od 16 do 19 godina, može biti puno oscilacija, nakon 19-te se otprilike već vidi ima li tu materijala ili nema.

Konkretno Šabanadžović, prije 1,5 godinu na tom turniru bio katastrofa, da mi je neko rekao da će za godinu i po dana biti standardni član prvih 11 seniorskog tima Želje, ja bih ubio i sebe i tog što mi je to rekao.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ackeey » 24 nov 2017, 16:43

za_zivot_cijeli je napisao/la:
"U Želji sam proveo godinu dana, nismo se dogovorili za daljnju saradnju. Svom bivšem klubu i saigračima želim sve najbolje u narednom periodu", kazao je Duraković za SportSport.ba.

"Zrinjski je jedna stepenica više u nastavku moje karijere. Mostar je zdrava sredina za razvijanje mladog igrača, a Zrinjski  jedan veliki sportski kolektiv. Igrači su me prihvatili na najbolji mogući način kao i treneri, te Uprava. Uprava kluba bila je fer i korektna, te smo se brzo dogovorili, a sada je sve na meni da se dokažem zašto sam došao tu. Trenutno se pripremamo za novu sezonu, zadatak i cilj je jasan, prvo mjesto i borba za Ligu prvaka", dodao je novi član juniora Plemića Elvir Duraković
.
Dijete iz Bugojna, slobodno me citiraj kasnije, bit ce abd nas najbolji lijevi bek poslije Kvesica.
Otisao jer su ukinuti stan i hrana, a nije bio u mogucnosti da se financira, iako je proslu sezonu sam drzao lijevu stranu.
I meni je "puna kapa" kirije, rez ija, restorana, pa i clanarine, kupovine opreme, priprema...
Ali sam sad-zasad u mogucnosti to sve placati, i volim brate Zelju... Vidjecemo do kad.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 24 nov 2017, 16:47

Ko je lud da ih hrani, pa još da im i mjesto za spavanje obezbijedi, a tek džeparac. Šta je roditeljima odvojiti hiljadu maraka mjesečno.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 nov 2017, 16:47

Meni je bas drago sto ce se vratiti. Statisticki bio je nas drugi najbolji kadet prosle sezone u generaciji koja je izgubila titulu zbog remija protiv Olimpika na Grbavici ( bezbroj sansi i stativa ). Nesretno skroz. Moraju se nekako naci sredstva za tu djecu koja nisu iz Sarajeva. Prece nam je to nego da dovodimo ove sto ne igraju po pola godine-godinu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 24 nov 2017, 16:50

Raonffa je napisao/la:Poenta je da su te omladinske kategorije skroz čudne, ništa ne mora da znači taj talenat, pogotovo u tom nekom periodu od 16 do 19 godina, može biti puno oscilacija, nakon 19-te se otprilike već vidi ima li tu materijala ili nema.
Definitivno, ali kad jedan od njih uspije, otplatio je 50 prethodnih i 50 narednih, u normalnom klubu naravno gdje pare od transfera idu u omladinski pogon, a ne na Elsnere i Husiće.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 nov 2017, 16:51

Bitno je zato i Zilicu ponuditi ugovor. Momak koji obecava, a iz Zenice je. Da se ne bi desilo da "pobjegne" jer je steta izgubiti bilo koga iz ove generacije juniora.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 24 nov 2017, 16:53

Virtu4l je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Poenta je da su te omladinske kategorije skroz čudne, ništa ne mora da znači taj talenat, pogotovo u tom nekom periodu od 16 do 19 godina, može biti puno oscilacija, nakon 19-te se otprilike već vidi ima li tu materijala ili nema.
Definitivno, ali kad jedan od njih uspije, otplatio je 50 prethodnih i 50 narednih, u normalnom klubu naravno gdje pare od transfera idu u omladinski pogon, a ne na Elsnere i Husiće.
Valjda im ovaj uspjeh omladinaca bude putokaz šta je prava budućnost Želje, ako već do sada sami nisu skontali to.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 24 nov 2017, 16:56

Raonffa je napisao/la:Valjda im ovaj uspjeh omladinaca bude putokaz šta je prava budućnost Želje, ako već do sada sami nisu skontali to.
Znaju oni šta je budućnost, ali ne mogu to roditelji finansirati. Ne moram ti pisati koliki su to troškovi za jednu prosječnu porodicu. Ostali im nude sve i oni to jednostavno moraju prihvatiti.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 nov 2017, 17:01

https://fkzeljeznicar.ba/zapadna-tribin ... ace/29617/

Zbog onog pravila MUP-a da na dan tekme se ne mogu kupiti karte nece biti pun stadion. Sve sto mogu pokvariti u ovom gradu pokvare do kraja.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 24 nov 2017, 17:02

Virtu4l je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Valjda im ovaj uspjeh omladinaca bude putokaz šta je prava budućnost Želje, ako već do sada sami nisu skontali to.
Znaju oni šta je budućnost, ali ne mogu to roditelji finansirati. Ne moram ti pisati koliki su to troškovi za jednu prosječnu porodicu. Ostali im nude sve i oni to jednostavno moraju prihvatiti.
Ne kontam kako su tu glupost sebi dopustili, da ukinu toj djeci stanarinu i sve što ide uz to, baš loš potez.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19313
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 24 nov 2017, 17:19

Neko nas ovdje zeza, cuj mi favoriti na grbavici :roll:
Oni sto su isplovili 1946 dolaze sa Husrefom i zvijezdama tima kojeg je za male pare kupio tan. Iskreno oni idu ruse sve pred sobom, samo sa sto manje razlike da izgubimo.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 nov 2017, 17:29

Isplovili [emoji38] [emoji38]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 24 nov 2017, 17:37

Bordo gumenjak isplovio, probusit cemo ga - valjda znaju plivati. :mrgreen:
- Zeljeznicar -

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 nov 2017, 19:56

Zeba nece igrati ni u nedjelju zbog povrede.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Alipasino
Postovi: 7893
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 24 nov 2017, 20:29

Pojacanje.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15109
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 24 nov 2017, 21:08

LjoZee je napisao/la:Zeba nece igrati ni u nedjelju zbog povrede.
Maloprije na kosarci bio Zajko
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lewy21, segasega1 i 36 gostiju.