FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 15 jan 2018, 13:34

e ako su ovo u medjugorju dobri tereni...
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

amko123
Postovi: 238
Pridružen/a: 06 feb 2016, 21:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amko123 » 15 jan 2018, 15:28


momci u majicima Ultras Zeljeznicar. podrska Dzumhuru u Melburneu.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15693
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 15 jan 2018, 16:40

moj Dzenise zelim ti sve najbolje zbog onog gola u Budimpesti ostavio bih te do kraja karijere u Zelji ko sve ispire usta tvojim imenom i skakvim nazovi klubovima te povezuju uglavnom sve najbolje igracino nasa da nades negdje vani angazman

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 15 jan 2018, 17:20

Ništa znači od ovog iz Istre?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 jan 2018, 19:50

Raonffa je napisao/la:Ništa znači od ovog iz Istre?
Najvjerovatnije nista. Sam je rekao da se nisu dogovorili i da ga nije vise niko iz kluba zvao zadnjih nekoliko dana.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Alipasino
Postovi: 7839
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 15 jan 2018, 20:59

Jesta ovo zatisje pred buru ili suti nema se sta bude bude.Moli se da se ko ne povrjedi i da ostali nemaju srece,fulili SA pojacanjima ili im se neigra,ostalo nevidim kako uzet titulu,kup je nebitan.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19202
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 15 jan 2018, 21:00

Neka si ti bitan a Kup nije :kafa:

Nikad laksi protivnici ostali u kupu i ljudi odbacuju kup kao da to nije takmicenje....
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 15 jan 2018, 21:40

Bas cemo se odreci kupa dvije utakmice pred finale.
- Zeljeznicar -

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 jan 2018, 21:43

Nema odustajanja ni u Kupu ni u ligi. Hrabro i jako gurati na oba fronta pa dokle stignemo. Cinjenica je da vecu sansu imamo u Kupu, ali nema odustajanja.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 15 jan 2018, 22:38

Nije problem ko ce doci. Problem je ko ce otici. Neka sacuvaju ovu ekipu i mozemo se nadati minimum kupom.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 15 jan 2018, 22:53

Sumnjam da će iko više odlaziti, sa svim bitnijim igračima su se potpisali novi ugovori, tako da ne vjerujem da će biti novih odlazaka do ljeta.

Što se tiče pojačanja, ne znam ni sam, ako ćemo na poziciji desnog beka dovoditi nekoga ko nije bolji od Siniše onda je bolje da se tu dadne šansa malom Šehiću, uglavnom definitivno će nam tu trebati jedan igrač za narednu polusezonu.

Od ostalih pozicija bi trebalo da dovedemo još jednog veznjaka, ne bih se baš kockao sa Hajdarom, Šabanom i Blagojevićem na toj poziciji. Zamislite da se jedan od njih povrijedi, praktično nemaš zamjenu za ostalu dvojicu.

Ostale pozicije su popunjene dobro i tu ne bih ništa dirao.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Alipasino
Postovi: 7839
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 16 jan 2018, 14:52

Postujem misljenje ostalih,Ali bude li se osvojio kup a ne liga,dobra izvlakusa sto se nije uzela titula.Pozelilo se nesto osvojit stoji,Ali kup je dobar ako si 5-6,Ali ako si konstantno medju prva 3 a nisu osvojio titule 6 godina e onda to malo za kup ne zvuci bas atraktivno.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 16 jan 2018, 16:00

Papac spava zimski san. :)
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 16 jan 2018, 16:03

Raonffa je napisao/la:Sumnjam da će iko više odlaziti, sa svim bitnijim igračima su se potpisali novi ugovori, tako da ne vjerujem da će biti novih odlazaka do ljeta.

Što se tiče pojačanja, ne znam ni sam, ako ćemo na poziciji desnog beka dovoditi nekoga ko nije bolji od Siniše onda je bolje da se tu dadne šansa malom Šehiću, uglavnom definitivno će nam tu trebati jedan igrač za narednu polusezonu.

Od ostalih pozicija bi trebalo da dovedemo još jednog veznjaka, ne bih se baš kockao sa Hajdarom, Šabanom i Blagojevićem na toj poziciji. Zamislite da se jedan od njih povrijedi, praktično nemaš zamjenu za ostalu dvojicu.

Ostale pozicije su popunjene dobro i tu ne bih ništa dirao.
Sta mislis koga ozbiljnog mozemo dovesti na sredini terena?

Mislim da smo najslabiji na lijevom beku i dalje. Defenzivno Mehremic nudi malo kao bek.

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 16 jan 2018, 16:04

Iskreno, meni je kup utjeha i alibi za neosvajanje lige. Ne ove godine, nego inače to takmičenje ne doživljavam kao nešto ozbiljno, jer niti finansijski nešto posebno ne donosi, a ako si među prva tri, Europu si obezbjedio svakako. Jedino mi je "sladak" kada se uzme titula, pa zbog "duple krune" što smo već ranije doživljavali, kao jedini ikada u PL Bosne i Hercegovine.
Što se titule tiče, od početka sam pesimističan po pitanju osvajanja iste, dijelom što sam mislio (a na kraju jeseni su me demantovali) da nemamo ekipu za to, a dijelom što nismo spremni za prevare, kupovine i namještanja za razliku od drugih. Na proljeće očekujem "udruženi poduhvat" torpeda, svinjskog i lištice u borbi protiv nas na sve moguće načine, i poznavajući kakvi su to mentalni sklopovi, i dalje nisam pretjerani optimista, bez obzira gdje smo sada, i kakav završetak jeseni smo imali.
Trebamo biti pametni, treba nam sreće, i trebaju se mnoge stvari poklopiti da bi uzeli titulu. Naravno uz preduslov pristupa, fizike, trke, angažovanja i spremnosti kao jesenas. I eventualno još beka i jednog igrača u sredini.
Reorganizacijom Europskih takmičenja, i prihoda od istih, ova titula ima poseban značaj, i donosi zaista finansijski iskorak, pa očekujem da se fakat"pobijemo" za nju i pokušamo je osvojiti. Da li ćemo i uspjeti, vidjećemo. Ja se nadam da hoćemo.

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 16 jan 2018, 16:28

Jeli nas ono ceka intervju sa Hadzijom?

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 16 jan 2018, 16:44

Nas jedini protivnik na proljece/ljeto je Zrinjski i dio saveza pod kontrolom Beusa.

Tri utakmice imamo sa Zrinjskim, dvije nerjesene i jedna pobjeda to mozemo minimalno.
- Zeljeznicar -

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AirMike » 16 jan 2018, 19:25

Zenzo je napisao/la:Nas jedini protivnik na proljece/ljeto je Zrinjski i dio saveza pod kontrolom Beusa.

Tri utakmice imamo sa Zrinjskim, dvije nerjesene i jedna pobjeda to mozemo minimalno.
Nama je najbitnije sto sloboda nece u ligu 6 i sto se siroki i sarajevo moraju borit do kraja za to trece mijesto jer cemo im mi diktirat kupom hocel ici u evropu ili ne
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19202
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 17 jan 2018, 02:34

Ovi sto imaju nesto protiv Kupa, da ih pitam kad smo uzeli zadnji put bilo kakav trofej? Ako nije tesko da mi odgovore.
Znaci na dunjaluku nema da se neko odrice Kupa, jos posebno kad su ostali levatski klubovi sto ne mogu meda.

Jos vele sto ce nam Kup :urnebes: :rol: :puke: :thumbdown: Treba vama Demira Hotica vratiti da citate o guranju busa i cenera za sendvica.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Alipasino
Postovi: 7839
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 17 jan 2018, 06:11

Prijs 6 godina,klub ko Zeljo nesmijem da svrsava na osvajanje kupa,i nemoj pljuckat moram brisat telefoon.Dakle kad si levat poput Olimpika ili Viteza pa osvojis kup OK,Ali ako si non stop top 3 a ne osvojis titulu e to je sjeb kakav ba kup.Bolje ista nego nista Moze.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.