FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15872
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 17 jan 2018, 23:10

nide je napisao/la:Nešto razmišljam kao bi nam dobro došao Armin kao pozajmnica iz Dinama za ovu polu sezonu. I ako su te pare zagarantovane za šampiona onda bi klub mogao ići na jedan mali rizik i naći 3-4 igrača do 1mil. Maraka. Uzeti titulu i kvit. Riskirali su sa projektom tribine financijski gledano i ona je završena. Sada riskirati i uzeti titulu. Uz tri jaka igrača ova bi ekipa mogla iznijeti teret do kraj. Pa neka imamo sada do kraja sezone u prosjeku 8000 na stadionu po utakmici od toga se mogu plaćati plate tih pojačanja ako je ova sezona financijski zatvorena znači da većim djelom prihoda od ulaznica možemo plaćati igrače koji bi nam kao pojačanje stigli. Sada sam računao da imaš 8000 gledaoca po utakmici i neka je 8 KM prosjek to je nekih 60000KM. To sve x 8 tekmu kući liga + kup to je oko 500 000 KM. Mislim da bi sa atraktivnom igrom imali tih 8000 na tribinama i sa ovim financijama koje bi došle od ulaznica začepiti rupe gdje treba a kada osvojiš ligu od te Premije koja dođe vratiti koliko je bilo rashoda u tekućoj sezoni i ništa nebi trpjelo. Vjerovatno nije to tako lahko kako sam ja napisao ima tu još nekih faktora ali fakat bi se trebalo iznaći sredstva ako već postoji garancija da šampion inkasira 2 000 000KM onda se tu nema šta razmišljati. Sada mi je jasno zbog čega ove tri ekipe koje su iza nas ovako aktivno rade.
Naprijed ŽELJO
:thumbup: Bravo za ovo valjda ce iz kluba ovo neko procitat jer mi bez 3 prava pojacanja minimalno nemozemo izdrzat trku do kraja pa bit ce kartona ako nista drugo a sve teske utakmice

samoposmatram
Postovi: 5370
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 17 jan 2018, 23:20

Rado bi oni to uradili, ali nudili se oko da financira i koji su uslovi u slucaju nevracanja

nide
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 17 jan 2018, 23:42

E da Bog da da se Džeko preseli u London za jedno 20 milja imali bi onda neke novce da uložimo. Ne znam koliki procenat pripada matičnom klubu.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 17 jan 2018, 23:59

LjoZee je napisao/la:SD se opet aktiviralo. "Zeljovci"
sta je sad bilo, nisam upratio
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AirMike » 17 jan 2018, 23:59

MocMahale444 je napisao/la:Nemoj me citirati muflone, ako nije tesko. Hu iz ju?
Balavurdijo ljohava tako s familijom svojom komuniciraj.
Napusti temu ucini je zanimljivom
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 18 jan 2018, 00:24

nide je napisao/la:Nešto razmišljam kao bi nam dobro došao Armin kao pozajmnica iz Dinama za ovu polu sezonu. I ako su te pare zagarantovane za šampiona onda bi klub mogao ići na jedan mali rizik i naći 3-4 igrača do 1mil. Maraka. Uzeti titulu i kvit. Riskirali su sa projektom tribine financijski gledano i ona je završena. Sada riskirati i uzeti titulu. Uz tri jaka igrača ova bi ekipa mogla iznijeti teret do kraj. Pa neka imamo sada do kraja sezone u prosjeku 8000 na stadionu po utakmici od toga se mogu plaćati plate tih pojačanja ako je ova sezona financijski zatvorena znači da većim djelom prihoda od ulaznica možemo plaćati igrače koji bi nam kao pojačanje stigli. Sada sam računao da imaš 8000 gledaoca po utakmici i neka je 8 KM prosjek to je nekih 60000KM. To sve x 8 tekmu kući liga + kup to je oko 500 000 KM. Mislim da bi sa atraktivnom igrom imali tih 8000 na tribinama i sa ovim financijama koje bi došle od ulaznica začepiti rupe gdje treba a kada osvojiš ligu od te Premije koja dođe vratiti koliko je bilo rashoda u tekućoj sezoni i ništa nebi trpjelo. Vjerovatno nije to tako lahko kako sam ja napisao ima tu još nekih faktora ali fakat bi se trebalo iznaći sredstva ako već postoji garancija da šampion inkasira 2 000 000KM onda se tu nema šta razmišljati. Sada mi je jasno zbog čega ove tri ekipe koje su iza nas ovako aktivno rade.
Naprijed ŽELJO
U prici je to lijepo ali mislim da ne funkcionise u praksi i realnom zivotu, dobro razmislite prije nego kazete "da damo milion KM za 3-4 igraca".

Kad smo mi platili obestecenje zadnji put i koliko para, i to kad smo platili bile su neke mizerne pare sigurno. A sad da platimo par stotina hiljada jednog igraca "provjerenog" sto bi se reklo, kojem opet moras dati skoro 100.000 KM plate godisnje.

A mi ih trebamo 3-4 ?

Na to sve nas klub svaki dinar na papiru pokazuje, gdje je porez na tih MILION KM, dohodak za tog "provjenog" igraca kojem ce plata biti 8.000 -
10.000 KM ?

Ljudi dragi jeste li vi svijesni da Zeljo nisu samo Misimovic, Papac, Adzem i dvadesetak igraca, gdje su ostali uposlenici, troskovi i potrebe kluba. Lako je reci preusmjeriti 500.000 KM od ulaznica na nesto, kad smo mi to pravili takve pare od ulaznica.

Ne fantazirajte. Na to sve yebem ja sve ove furace baklji i prirotehnike koji nam svako kolo izbiju 2.000 minimalno, na derbijima po 5-6.000.
- Zeljeznicar -

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 18 jan 2018, 00:28

Nikad :D
Da nije bilo mene (par nas, minus par hejtera) ugasili bi je davno. Ovom balavcu sto trola treba ban zviznuti.
Buni se zato sto ja mislim da nam je Kup potreban :facepalm: , ko god misli da Zelji nije potreban savki moguci trofej taj jednostavno mrzi Zelju i fajront. Opet me citiras, nisi dresiran Air.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 18 jan 2018, 00:34

irfo je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:SD se opet aktiviralo. "Zeljovci"
sta je sad bilo, nisam upratio
Neki frajer napisao post kako Koldzo trazi oko 96 hiljada za koristenje onog pomocnog terena i da klub nece dobiti dozvolu za izgradnju poslovnih prostora na istoku zbog SD i neka dva privatna lica. Sve to zbog Uprave i nekakve zemlje, trgova veze nemam. Izbrisao mu je neko post ocigledno.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AirMike » 18 jan 2018, 01:39

MocMahale444 je napisao/la:Nikad :D
Da nije bilo mene (par nas, minus par hejtera) ugasili bi je davno. Ovom balavcu sto trola treba ban zviznuti.
Buni se zato sto ja mislim da nam je Kup potreban :facepalm: , ko god misli da Zelji nije potreban savki moguci trofej taj jednostavno mrzi Zelju i fajront. Opet me citiras, nisi dresiran Air.
Ocigledno je da nisi upucen u mnoge stvari ali sta da se radi..Kad skontas kolko premija moramo dat za kup a kolka je nagrada od kupa onda kup dodje kao neki VISAK osim ako ti ne treba za evropu.
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 18 jan 2018, 02:23

Znaci jos je kameno doba, molim te stipu se mene. Imas peglaj ove druge. Koga libo za premije, to nije nas problem. Nema pojacanja pa neka te pare odu za premije :kafa:
Ako se ovako ozbiljno misli :o onda trebali smo sa c timom igrati u Sirokom i halaliti Kup.

Sloboda 10ta, otisao im glavni igrac.
Krupa 5ta, nista posebno.
Zvijezda 09 uz duzno postovanje ali wtf.

Znaci lagno s bismiletom uzeti ovo takmicenje.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 18 jan 2018, 03:00

MocMahale444 je napisao/la:Znaci jos je kameno doba, molim te stipu se mene. Imas peglaj ove druge. Koga libo za premije, to nije nas problem. Nema pojacanja pa neka te pare odu za premije :kafa:
Ako se ovako ozbiljno misli :o onda trebali smo sa c timom igrati u Sirokom i halaliti Kup.

Sloboda 10ta, otisao im glavni igrac.
Krupa 5ta, nista posebno.
Zvijezda 09 uz duzno postovanje ali wtf.

Znaci lagno s bismiletom uzeti ovo takmicenje.
Bit ce zafrkano sa Krupom al put do trofeja kupa NIKAD LAKSI taki da trofej je trofej i moramo ga osvojiti bas kao i ligu aBd.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 18 jan 2018, 13:04

ode i Hasanovic, sad imamo citava tri centralna veznjaka
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 18 jan 2018, 13:13

Vrijeme vise da se dovede neko, necemo se valjda opet krpit sa Kemom na zadnjem veznom ili ne daj Boze da bude duo Zeba-Jovan
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 18 jan 2018, 13:17

Vise me iznenađuje sto se sa Bekricem ne raskida.
- Zeljeznicar -

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 18 jan 2018, 13:19

Sljedeće hefte naši putuju u Antaliju tako da nadam se da će se bar jedan novi igrač do tad pojavit, vezni ili desni bek.


Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 18 jan 2018, 15:30

Ovo kao neka saradnja s Iskrom, prošle polusezone smo imali tamo Ćemana na posudbi, sad ovu trojicu. :)

beIN sports javlja da je odlazak Bajića u Istanbul BB gotova stvar, sretno Baja!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 18 jan 2018, 16:04

Eh vakat je da neko i dodje.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

nide
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 18 jan 2018, 16:15

DALI JE POZNATA CIFRA ZA KOJU CE BAJIC DA PREDE U BASAKSAHIR?
U SVAKOM SLUCAJU RIJADU ZELIM PUNO SRECE I MNOGO GOLOVA....

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 18 jan 2018, 16:23

nide je napisao/la:DALI JE POZNATA CIFRA ZA KOJU CE BAJIC DA PREDE U BASAKSAHIR?
U SVAKOM SLUCAJU RIJADU ZELIM PUNO SRECE I MNOGO GOLOVA....
Ne spominje se cifra, u pitanju je posudba sa opcijom otkupa.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.