FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 29 okt 2017, 16:03

Neandertalac je napisao/la:Dok ste tu, sta je sa istokom i poslovnim prostorima? I onim reklamama na sjeveru? Ako ima neko upućen.
pa yebemu po osnovnoj logici ako znas plate igraca i ostale stvari kako onda od drugih trazis te informacije? valjda tebe svi mi trebamo pitati?
ili nek ti virtu kaze jer ocigledno on bubice ima po grbavici postavljene pa zna sta se na sastancima prica? mozda su i o tome pricali nek premota snimke :thumbup:

vi bacate insajderske, ko nekad super sad ga mjenjate :thumbup:

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 29 okt 2017, 16:07

Quinlan je napisao/la:opet ste poceli sra.nja po temi izvoditi, opet se zna vidim kolike su plate, sta je na nekim sastancima receno ko da su snimani ili prisluskivani itd...

yebo mater imamo 4 pobjede u nizu, prosli u 1/4 kupa, isto bodova ko prvi sa utakmicom vise, ekipa iz tekme u tekmu se dize, sve je bolja, ali ne idemo i dalje pricat o upravi yebala vas ona ko da oni igraju :thumbdown:

za sad ide sve super, ali jok to necemo spomenuti hajmo mi o upravi iako u ovom periodu imaju minimalnog dodira sa sportskim dijelom :crazy: :crazy:

Slažem se. Nakon katastrofe sa Slobodom 3 vezane pobjede,plus prolaz u kupu. Igra onako, ali diže se iz tekme u tekmu. Ohrabruje da smo 3 tekme u 6 dana odigrali, i da je na jučerašnjoj utakmici najviše trke, požrtvovanja i presinga bilo. Sada sedmica odmora, Vitez pa dvije hefte pauza. I onda ide serija. Borac pa torpedo.Ako bi dobili Vitez i Borca, dobili bi i derbi siguran sam. Sa tih 9 bodova mogli bi baš opušteno u Široki. Mada su i drugi scenariji mogući, ja sam optimista, i očekujem svih 9 boba...

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 29 okt 2017, 16:08

BOOOM
slika
U lance ga moramo vezat' :)
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 29 okt 2017, 16:08

Quinlan je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Dok ste tu, sta je sa istokom i poslovnim prostorima? I onim reklamama na sjeveru? Ako ima neko upućen.
pa yebemu po osnovnoj logici ako znas plate igraca i ostale stvari kako onda od drugih trazis te informacije? valjda tebe svi mi trebamo pitati?
ili nek ti virtu kaze jer ocigledno on bubice ima po grbavici postavljene pa zna sta se na sastancima prica? mozda su i o tome pricali nek premota snimke :thumbup:

vi bacate insajderske, ko nekad super sad ga mjenjate :thumbup:
Kako si ti neki konstruktivan dečko. Fino pitam pošto je davno najavljeno.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 29 okt 2017, 16:13

Monci je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:opet ste poceli sra.nja po temi izvoditi, opet se zna vidim kolike su plate, sta je na nekim sastancima receno ko da su snimani ili prisluskivani itd...

yebo mater imamo 4 pobjede u nizu, prosli u 1/4 kupa, isto bodova ko prvi sa utakmicom vise, ekipa iz tekme u tekmu se dize, sve je bolja, ali ne idemo i dalje pricat o upravi yebala vas ona ko da oni igraju :thumbdown:

za sad ide sve super, ali jok to necemo spomenuti hajmo mi o upravi iako u ovom periodu imaju minimalnog dodira sa sportskim dijelom :crazy: :crazy:

Slažem se. Nakon katastrofe sa Slobodom 3 vezane pobjede,plus prolaz u kupu. Igra onako, ali diže se iz tekme u tekmu. Ohrabruje da smo 3 tekme u 6 dana odigrali, i da je na jučerašnjoj utakmici najviše trke, požrtvovanja i presinga bilo. Sada sedmica odmora, Vitez pa dvije hefte pauza. I onda ide serija. Borac pa torpedo.Ako bi dobili Vitez i Borca, dobili bi i derbi siguran sam. Sa tih 9 bodova mogli bi baš opušteno u Široki. Mada su i drugi scenariji mogući, ja sam optimista, i očekujem svih 9 boba...
ma jbg mora se i koja izgubiti, a lahko dobijati nece niko u ovoj ligi, ekipe nema koje je toliko jaca da bi mogla rutinski rjesavati utakmice
kiksati ce svi, a i kisali su do sada, onakav celik uze borca, krupa na kosevu pobjediti, borac uze bod zrinjskom itd.. tu se moze dodat i nas poraz u tuzli, ali jbg iznenadjenja ce biti kao i u svakoj ligi i kao i za svaki tim, samo treba sto manje tih kikseva imati :mrgreen:

igra je po meni sve bolja i bolja, to me raduje visi se uzlazna putanja, jucer fantasticna tekma, nisam mislio da cemo imati snage da nakon tri dana u onakvom tempu odigramo utakmicu ali su me bas pozitivno iznenadili :thumbup:

ma treba ici tekmu za tekmu, daleko je kraj sezone, jbg do kraja ove polusezone morati cemo i izgubiti neku tekmu, ali nije to kraj svijeta kao sto ce biti za neke ;)

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 29 okt 2017, 16:16

Neandertalac je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Dok ste tu, sta je sa istokom i poslovnim prostorima? I onim reklamama na sjeveru? Ako ima neko upućen.
pa yebemu po osnovnoj logici ako znas plate igraca i ostale stvari kako onda od drugih trazis te informacije? valjda tebe svi mi trebamo pitati?
ili nek ti virtu kaze jer ocigledno on bubice ima po grbavici postavljene pa zna sta se na sastancima prica? mozda su i o tome pricali nek premota snimke [emoji106]

vi bacate insajderske, ko nekad super sad ga mjenjate [emoji106]
Kako si ti neki konstruktivan dečko. Fino pitam pošto je davno najavljeno.
Pa je tebe pitam, posto očigledno ja nisam insajder niti imam te informacije niti pokušavam biti insajder ma forumu, ti koji očigledno znaš i najsitnije detalje oko kluba, kako to ne znaš?

Ne ide mi u glavu kako to ne znas, a znaš plate igrača? Da nisi preso u banku kakvu pa došao do liste transakcija sa računa želje?

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 29 okt 2017, 16:24

Nogomet je mnogo jednostavniji nego što mi mislimo. Pogledajmo tekmu u bilo kojoj ozbiljnijoj ligi, na bilo kojem višem nivou, i vidjećemo da se u većini slučajeva baza svodi na fizičku spremnost, presing i samopouzdanje. Biti kvalitetan u ove tri stvari su veliki preduslov da se ostvari i pozitivan rezultat. Juče baš jak presing sa naše strane, i meni iznenađujući, ali to je igra koju ja želim da gledam. trka, trka, presing i protivnik mora pasti.
Neko spomenu da se nije mnogo promjenilo neigranjem Zajka, ali ja se ne bi složio. Dovoljno je pogledati izvještaj na 1921 tv da se vidi koliko Sinan ima konkretne lopte, koliko je brži i fizički spremniji i koliko više ganja od Zebe. Njegova najbolja partija od dolaska u klub.I Ubipari sa jakim voljnim momentom, isto trka ganjanje igra za tim. Ne mogu zamisliti kakav bi go bio da mu uđe ona na početku.
Samo da nastave u ovom ritmu, niko nam ništa ne može.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 29 okt 2017, 16:32

Treba pohvalit fizicku spremu, ocigledno je da sad rade profesionalci na tome, imamo dva odlicna kondiciona, sigurno uz onog iz zrinjskog ovo su ljudi koji najbolje rade svoj posao u toj profesiji, ogromna razlika u odnosu na ono kad se pustilo slavku da prodaje suplju o nekoj njemackoj kondiciji
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 29 okt 2017, 16:32

Samo pitam Quinlan@, ne moraš me usutkavati. Nisam ništa rekao što je tribina skuplja nekih 800.000 km, to je normalno u građevini. Kontam jesu li prostori i njihovo osposobljavanje uključeni u cijenu?

A ove reklame na sjeveru, Miske reče izdavat će se centimetri i metri prije skoro dvije godine? Ono kada nam je jednu od maketa prikazivao.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 29 okt 2017, 16:36

Nedavno smo dobili i novog nutricionistu. [emoji2]
slika

Nasa [emoji38]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 29 okt 2017, 16:53

bhsport je napisao/la:
Monci je napisao/la:Tako je!! Edis vojnik naš!! Jes da je malo "pljuckao" po Odi, i radio sve da ga povali, smijao mu se iza leđa, ali nema veze!! Edis je naš!! Kako ga samo bez razloga napadaju, smradovi, ulizice, licemjeri, lobotomci :lol: :lol: :lol: :lol:
Vojnicina, Edis, napucko svoje koljace samo na Zelju, ne daj Boze da udju u ligu za prvaka, Zrinjski i Sarajevo bi imali lagano gostovanje a mi bi kosti ostavili dole.
Kakav Sablja ba, uz duzno postovanje svaka mu cast dok je bio pokazivao je ko bajagi tu golemu :D ljubav prema klubu. Kako ode on tako nestade i ljubav.
Ima kamikaze na terenu ne igrace i on je nas protivnik bio tako se treba i odnositi tako prema njemu.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 29 okt 2017, 17:01

**** se Bilobrku
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 29 okt 2017, 17:03

LjoZee je napisao/la:**** se Bilobrku
Kreten. Po meni je bio penal za Široki i to čist. Golman sa leđa nasrnuo na čovjeka i ništa. Dobra utakmica.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 29 okt 2017, 17:05

Neandertalac je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:**** se Bilobrku
Kreten. Po meni je bio penal za Široki i to čist. Golman sa leđa nasrnuo na čovjeka i ništa. Dobra utakmica.
Ma nije penal, kreno padat prije nego ga je udario frajer, tacno trazio, a u normalnoj ligi je crveni onaj start lastra iz zrinjskog, u ovoj ligi bas pretesko dobit direktan crveni, cini mi se dok ne ubijes frajer moze zuti
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19306
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 29 okt 2017, 17:07

Sudije naravno pomazu Zrinjskom jer je zapao u krizu ;) covke s halalom donira.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 29 okt 2017, 17:10

irfo je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:**** se Bilobrku
Kreten. Po meni je bio penal za Široki i to čist. Golman sa leđa nasrnuo na čovjeka i ništa. Dobra utakmica.
Ma nije penal, kreno padat prije nego ga je udario frajer, tacno trazio, a u normalnoj ligi je crveni onaj start lastra iz zrinjskog, u ovoj ligi bas pretesko dobit direktan crveni, cini mi se dok ne ubijes frajer moze zuti
On je htio pucati koliko sam skontao ali intenzitet udarca mi je baš za penala. Nije mogao do lopte nikako.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 29 okt 2017, 18:05

2:1 [emoji1] [emoji1]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 29 okt 2017, 18:06

Ako ostane 2-1 mi prvi

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 29 okt 2017, 18:07

Sviraaaj kraj sudija
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 29 okt 2017, 18:10

Bravo za Široki, odlicna tekma.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.