FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 08 avg 2017, 00:02

plavousrcu je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Mulalić je tražio i doveo Bekrica, Bogicevica i Stanica. Njegovi su Djermanovic, Zahirovic i Siniša.
On je upropastio Memiju ubijajuci ga na lijevom krilu.
On je doveo pogan i sljam u tim u vidi Bekrica i Bogija.
Neka ih vodi sada u Mladost.
Adžem je promovisao Amira, Rikija, Memiju direktno.
I opet dobio kitu Musanovu od ekipe i prihvatio se posla.
Ovo nisu istine. Igraci su tada slicno kao i sada samo sa izmijenjenim ulogama dovodjeni po ustaljenim procedurama. Svaljivati na Mulalica neznanje Misimovica i Nikolica je nekorektno. Memija je poceo lutati kod Odovica, a u formi je pao kada je klub poceo voditi brigu o njegovoj karijeri. Dobro su je neznalice vodile.
Istina je ovo sto je @bhsport napisao.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 08 avg 2017, 00:05

Neandertalac je napisao/la:Ovo što piše Sandokan itekako ima smisla. Ok, vidno je iznerviran ali vidi se da "zna" šta priča. Međutim....

Slavko nije ostavio "uigran" tim. Slavko nije ostavio tim u kojem se zna šta ko radi. To nije istina, jednostavno. Da pojasnim.

Slavko je ostavio ruševine.
"Slavkin" tim je prošle sezone sramno izgubio trofej, svlačionica se odmetnula i pričala protiv njega, minimalno pet igrača koji su još uvijek tu su trebali ili željeli da idu. Dakle, očaj živi. Tim prepun trzavica, nezadovoljstva, nekvalitete koja je dokazana ili nedovoljne kvalitete kako god ko želi tumačiti.

Dalje, tim koji je dobio Zetu ne baš tako lako i protiv Aik_a izašao da se ne obruka. Ništa posebno niti spektakularno, limiti evidentni.

Dalje tim slabiji za dva ponajbolja igrača lige prošle sezone.

Dalje tim koji je sklapao "neko" drugi, tim koji je prošao pripreme i uigravao se sa Slavkom.

Sve su ovo jako bitne činjenice i prebacivati Adžemu jer je probao nešto novo, pokušao ubaciti nešto svoje, daje šansu mladima, to za mene nema smisla. Jeste svjesno uzeo vruć krompir i o tome se da pričati ali okrivljivati ga za sve nije prvo realno, drugo pošteno, treće najpametnije.
Nisam ljut, vec sam BIJESAN iskreno da ti kazem! Ja ovakvog Zelju ne pamtim, nek prica ko sta hoce, al i onaj poraz od Zepca na grbavici je imao tu neku notu u nasoj igri koju ja u ova tri kola nisam vidio. Iskren sam. Dobili smo Gosk, i poprilicno se raja digla, evo ga, to je to, igramo napadacki, a kako stvari stoje ili sam ja corav i lud ili sam fakat jedan od rijetkih i na toj utakmci vidio toliko rupa nazad, da je to za nepovjerovati. I onako realno jaranu kazem ovo se meni ne svidja izuzev dva euro gola, malo jaca ekipa ce nas poprilicno isprasit, da u tom momentu nisam razmisljao da je vec slijedece kolo "SABLJA" na suprotnoj strani, trener koji je nezasluzeno "otjeran", i zeljan dokazivanja, a svi znamo kakav je motivator, i gruhhh 1,2... i pisi propalo, gotovo, moli Boga da se jos ne obrukamo. Ovo sad protiv Viteza katastrofa nevidjena. Sjest i plakat. Misljenja sam i dalje da ova ekipa moze puno puno vise, i nadam se da ce Adzem poceti vristati a ne kaznjavati, vec raditi ono sto je radio Edis sa Zeljom, sa Decic - om i Mladost sad. VRISTI ADZEME, MJENJAJ U DESETOJ MINUTI AKO TREBA, I OSIM JE, UCI OD NAJBOLJIH!
To sta je Slavko radio, i kakav je bio njegov odnos, unutar kluba, svlacionice, ko mu ja sklapao ekipu zaista ne znam, to su stvari vjerovatno koje znas i ti i mnogi na ovom forumu bolje od mene. Mozda nisam posten prema Adzemu sada, mozda pretjerujem, al iskren da budem, ako je Slavko preferirao ziherasku taktiku gdje jedan go odlucuje cijeli tok utakmice, a Adzem kontra toga, onda mi je logicnije bilo da istu tu ekipu koju je Slavko i na pripremama uigravao i forsirao, malo preformulise, i da sredinu terena pretumba sa dva ofanzivna vezna recimo (Ramovic-Zeba) a sa jednim zadnjim veznim tipa Blagojevic. Nema mi logike gusiti igraca tih godina "Osmankovic" i opterecivati ga na poziciji zadnjeg veznog, jer zna da igra na grbavici i da su ljudi vec vidjeli los rukopis i zasto mu je to trebalo da momka raja uzme na zub a vec je bio na dobrom putu za to. Bogicevic ovakav, onakav, covjek odradio posao vrhunski sa izrazito jakim napadacima Aika, i stavi ga na klupu. Ne znam... mozda grijesim, ali prevelike rotacije u ekipi ne donose nista... Vremenom je mogao i to, ali odmah NIKAKO!
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 08 avg 2017, 00:10

Zeljo92 je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:Bekric je taraba na stranu njegova proslost gdje je bio majstor ali je sad taraba itekakva. Treba u statutu zabranit bivsim igracima Zelje da igraju u nasem klubu, niko ne shvata ozbiljno ovu ligu a svi pare velike traze da igraju za "voljeni" klub, fuj.
Sutra ces tako zabraniti i Stilicu, Cocalicu, Sehicu, Bajicu, Hadziahmetovicu, Zukanovicu... cijeloj plejadi igraca koje svi jedva cekaju da vide opet u plavom dresu a realno malo ko od navedenih, izuzev Sehica, Baje i Hadziahmetovica i ima zelju da nekad opet zaigra u plavom dresu. Nisam ovdje nabrojao Dzeku jer je tesko za ocekivati da se tako nesto desi.
Ako ce ko Jahic postavljat uslove koliku platu zeli onda nam ne trebaju :arrow:
Ma ko si ti i ko sam ja da zabrani nekom od navedenih da se vrati. Daj ba i ti pricas gluposti. To sto je Jahic uradio neka bude skola za upravu, pa nek pregovori budu transparentni i neka navijaci znaju sve. Popustio je i taj isti Jahic kad se ta prica kroz navijacke mase plasirala.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 08 avg 2017, 00:11

Zbogom nasi bajni snovi :guz: :guz:

IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 08 avg 2017, 00:15

Sandokan87 je napisao/la: Ma ko si ti i ko sam ja da zabrani nekom od navedenih da se vrati. Daj ba i ti pricas gluposti. To sto je Jahic uradio neka bude skola za upravu, pa nek pregovori budu transparentni i neka navijaci znaju sve. Popustio je i taj isti Jahic kad se ta prica kroz navijacke mase plasirala.
E cuj nek pregovori budu transparentni :mrgreen:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 08 avg 2017, 00:18

Zeljo92 je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la: Ma ko si ti i ko sam ja da zabrani nekom od navedenih da se vrati. Daj ba i ti pricas gluposti. To sto je Jahic uradio neka bude skola za upravu, pa nek pregovori budu transparentni i neka navijaci znaju sve. Popustio je i taj isti Jahic kad se ta prica kroz navijacke mase plasirala.
E cuj nek pregovori budu transparentni :mrgreen:
Pa ako je tu problem oko para, onda neka znamo i mi to, a ne neko zataskavanje u kojem samo ZELJO ispasta.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 08 avg 2017, 00:18

Najvažnije od svega, a ono što mi nemamo već neko vrijeme je to da tim bude tim i da dišu jedan za drugog.

Scena u Doboju kod Kaknja kad se Graovac nagurava sa njihovim igračima, a pojedini na terenu uopšte i ne uzimaju to za ozbiljno.

Manjak kvalitete se može nadomjestiti trkom, zalaganjem, borbom i sinergijom.
Svako treba znati svoje mjesto u ekipi.
Ako dopustiš da igrač mora igrati bez obzira što uzima mjesto boljem od sebe, onda to sve pada u vodu.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 08 avg 2017, 00:22

U ovoj nasoj jadnoj ligi i jeste najbitnije da imas tim. U onoj emisiji na OBN-u koju vodi predsjednik skupstine Sabanadzovic je rekao da nekad nije potrebno ni dovoditi toliko kvalitetne igrace koliko je bitno da oni budu tim i da disu jedan za drugog. I Adilovic je u toj istoj emisiji rekao nesto slicno i da u nasoj ekipi vlada losa atmosfera. Kad ih covjek gleda na terenu rekao bi nisu se nikad vidjeli u zivotu.
Zadnja izmjena: LjoZee, dana/u 08 avg 2017, 00:29, ukupno mijenjano 1 put.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 08 avg 2017, 00:25

Nego sta nego krivi :kafa:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 08 avg 2017, 00:26

Sve navijaci trebaju da znaju :lolno:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
kyrieirving
Postovi: 538
Pridružen/a: 21 jul 2017, 16:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kyrieirving » 08 avg 2017, 00:36

LjoZee je napisao/la:U ovoj nasoj jadnoj ligi i jeste najbitnije da imas tim. U onoj emisiji na OBN-u koju vodi predsjednik skupstine Sabanadzovic je rekao da nekad nije potrebno ni dovoditi toliko kvalitetne igrace koliko je bitno da oni budu tim i da disu jedan za drugog. I Adilovic je u toj istoj emisiji rekao nesto slicno i da u nasoj ekipi vlada losa atmosfera. Kad ih covjek gleda na terenu rekao bi nisu se nikad vidjeli u zivotu.
Sjecam se duela sloboda-zeljo dok je zeba bio u slobodi.Znaci svaku utakmicu si mogo vidjet svadzu izmedz blagojevica i zebe koskanje,guranje i bas sam mislio kad su pocele price da ce se zeba vratit kako ce to izgledat.Blagojevic je tad bio nas najbolji igrac a dolaskom zebe slabe partije pruza.Imal vas jos koji ste to primjetili?
Zeljeznicar iznad svega !

KING JAMES G.O.A.T

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 08 avg 2017, 00:38

Zeba nam je izbio titulu kad je igrao za Slobodanku.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 08 avg 2017, 00:39

Najveći problem je DNK, ko to ne vidi ćorav je. AL ozbiljno bez zahebancije.
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 08 avg 2017, 00:49

Zeljo92 je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la: Ma ko si ti i ko sam ja da zabrani nekom od navedenih da se vrati. Daj ba i ti pricas gluposti. To sto je Jahic uradio neka bude skola za upravu, pa nek pregovori budu transparentni i neka navijaci znaju sve. Popustio je i taj isti Jahic kad se ta prica kroz navijacke mase plasirala.
E cuj nek pregovori budu transparentni :mrgreen:
Šta fali da budu? Kada je bila saga sa Jahićem da ga se popljuje onda je bila a ove ostale ništa. Plus, raskidi.

One priče o plusu mogu maloj djeci u predškolskom pričati. Pa kako se radilo na "namicanju" para itd...

Fazon je u tome da se pljuje po potrebi a kada se nije u pravu onda opet pljuvanje. Sve neko drugi kriv. "Pregovarači", dvije sezone, imate skupštine pa pogledajte kako su ispregovarali, imate i prijašnje sezone pa usporedite, dodajte i taj hebeni porez, dodajte mlade i njihovu promociju, dodajte rezultat. Sve će vam se samo kazati.

Sandokan@ svoja pitanja uputi na pravu adresu. Nije Ado tri godine trener već tri sedmice, daj mu malo vremena. Ja sam shvatam i predviđanja da on neće blistati ali koliko god on bio "kvalitetan ili ne" nije sve do njega. Njega kao i one prije neko je postavio, znači neko je razmišljao šta da uradi pa Adžema uzeo kao najbolju opciju.

Bilo je još opcija ali neke od njih ne žele da rade u ovim uslovima, ne žele da im amateri vuku konce i da ih sutra kao i sve prije nabiju nogom ako "navijači" budu to zahtijevali.

Neradi se tako gospodo draga.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 08 avg 2017, 01:12

Neandertalac je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la: Ma ko si ti i ko sam ja da zabrani nekom od navedenih da se vrati. Daj ba i ti pricas gluposti. To sto je Jahic uradio neka bude skola za upravu, pa nek pregovori budu transparentni i neka navijaci znaju sve. Popustio je i taj isti Jahic kad se ta prica kroz navijacke mase plasirala.
E cuj nek pregovori budu transparentni :mrgreen:
Šta fali da budu? Kada je bila saga sa Jahićem da ga se popljuje onda je bila a ove ostale ništa. Plus, raskidi.

One priče o plusu mogu maloj djeci u predškolskom pričati. Pa kako se radilo na "namicanju" para itd...

Fazon je u tome da se pljuje po potrebi a kada se nije u pravu onda opet pljuvanje. Sve neko drugi kriv. "Pregovarači", dvije sezone, imate skupštine pa pogledajte kako su ispregovarali, imate i prijašnje sezone pa usporedite, dodajte i taj hebeni porez, dodajte mlade i njihovu promociju, dodajte rezultat. Sve će vam se samo kazati.

Sandokan@ svoja pitanja uputi na pravu adresu. Nije Ado tri godine trener već tri sedmice, daj mu malo vremena. Ja sam shvatam i predviđanja da on neće blistati ali koliko god on bio "kvalitetan ili ne" nije sve do njega. Njega kao i one prije neko je postavio, znači neko je razmišljao šta da uradi pa Adžema uzeo kao najbolju opciju.

Bilo je još opcija ali neke od njih ne žele da rade u ovim uslovima, ne žele da im amateri vuku konce i da ih sutra kao i sve prije nabiju nogom ako "navijači" budu to zahtijevali.

Neradi se tako gospodo draga.
Ima skupstina, jedini izvjestaj koji mi mozemo traziti je izvjestaj sa skupstine da vidimo mi navijaci kako je to sve izgledalo tj sta se sve pricalo na skupstini. Smijesno mi je sa onim mejlovima oko Jahica al eto vidjeli smo kakav je papak ispao i OPET su ga doveli u klub iako su vidjeli da je papak, ogromnu gresku su napravili dovodjenjem Jahica.

Ti znas svakako vise od mene pa ja necu da baljezgam ovdje bzvze sta kako oko tih opcija sto kazes da rade u klubu a nece radi pojedinaca al ako je tako tesko se nama mada oni imaju svoj mandat i nek ga iskoriste do iduce skupstine, izloze svoj rad tokom godine i nek se odluci dal su zasluzili da idalje vode klub ili ne. Jug ako naprave i promovisu mlade nekao bi i mogao kroz prste progledat ne osvajanjr titule al me boli kad ja moram madjare ili skutore nedo Bog gledat kako osvajaju ligu, ma nikog ne volim gledat sem naseg Zelju kako osvaja trofej!
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 08 avg 2017, 01:14

Ja shvatam Navijača kada je bijesan, ima puno pravo na to. Fudbal se igra radi gledalaca, oni žele da vide nešto, pa i ako ispadaju iz lige žele da vide borbu, požrtvovanje, identitet i suosjećanje sa navijačima, da se diše zajedno.

Mi nikako to da postignemo, da se nađemo pa bar na sredini. Pretrpani smo plaćenicima koji go proslave sa nekim i za nekoga da bi se dodvorili, providno i bez iskrenosti, plaćenicima koji ne daju sve od sebe, plaćenicima koji nemaju kvalitet za novce koje primaju, plaćenicima koji vrijeđaju navijače a može im se jer su "projekat kluba", plaćenicima koji na kraju krajeva ne zaslužuju da obuku ili oblače plavi dres sa Željinim grbom, plaćenicima koji zbog trenutne "nekompetentnosti" i manjka "vizije" te zbog pokušaja amatera da se napravi instant rezultat uzimaju mjesto našim dječacima koji su nas toliko pita u prošlosti obradovali i nagradili.

A i njih je "neko" doveo.

Jedan je Amar Osim. Pljuju ga neznalice, misle da će sebe dići ako njega budu srozali a ne znaju ili ne žele da vide kako tako pljuju klub, sve i jedan trofej koji je Amar SA Željom osvojio. Neka vas je stid sve vas koji ste pričali "priče", tužakali, šmekali, pričali laži i izmišljali. Neka vas je stid sve vas koji ste nekada zbog toga što ste inferiorni u odnosu sa "genijem" svoju svijetu stavili ispred kluba. Imate čovjeka koji zna najbolje u državi šta i kako, pljujete ga, tužite a onda na kraju balade kmečite da vam pomogne, kao otvorena su mu vrata.

A zaboravili; nemoj na zapad, radi atmosfere.

Nabijem vas na qurac. Još pure morate jesti da mu priđete na kilometar blizu...
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1327
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 08 avg 2017, 01:17

Volio bih da trio Osmankovic-Saban-Zeric sad u ovom periodu koji i ne mora biti rasulo, jer se ova tri vec poznaju u igri, budu starteri ili najmanje 60-70 zagarantovanih minuta da imaju. Mora izaci na dobro. Krupa, Siroki, Radnik su dokaz sa svojim momcima. Jovan i Zeba nek se switch-aju po meni. I jedan i drugi osciliraju u igri k'o prikaz otkucaja srca na monitoru. Nemaju vise odavno zagarantovano mjesto u prvih 11. :bih: Volim te Ljože!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 08 avg 2017, 01:20

Željo92@

Samo nađi skupštine prijašnje, budžete, intervjue i usporedi. Prvo budžete pa dodaj te poreze, pa rezultate, pa viziju i ciljeve, za šta smo se tada borili a šta smo sada. Sve će to se samo kazati da ti ja ne "punim" glavu.

Amar je ekipe koje su igrale protiv Maribora i Plzena sklapao par godina. Tada u to doba te su ekipe bile na vrhuncima sa budžetima i igračkim kadrom, jači duplo nego npr Maribor ove sezone. Kontra ekipa koje su godinu ranije igrale grupe euro takmičenja.

Amar je 2009 sa cifrom za koju "ovi sadašnji" ne bi mogli jednog igrača kako treba dovesti uzeo ligu. Sa deset milja "na ruke" doveo igrače a sada...Nemoj da pišem javno...

Pregovarači u najboljem interesu kluba. Levati...
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 08 avg 2017, 01:22

Ne može sve biti transparentno.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 08 avg 2017, 01:26

Neandertalac je napisao/la:Željo92@

Samo nađi skupštine prijašnje, budžete, intervjue i usporedi. Prvo budžete pa dodaj te poreze, pa rezultate, pa viziju i ciljeve, za šta smo se tada borili a šta smo sada. Sve će to se samo kazati da ti ja ne "punim" glavu.

Amar je ekipe koje su igrale protiv Maribora i Plzena sklapao par godina. Tada u to doba te su ekipe bile na vrhuncima sa budžetima i igračkim kadrom, jači duplo nego npr Maribor ove sezone. Kontra ekipa koje su godinu ranije igrale grupe euro takmičenja.

Amar je 2009 sa cifrom za koju "ovi sadašnji" ne bi mogli jednog igrača kako treba dovesti uzeo ligu. Sa deset milja "na ruke" doveo igrače a sada...Nemoj da pišem javno...

Pregovarači u najboljem interesu kluba. Levati...
Provjerim pa ti odg na post kako treba.

@Virtu :thumbup:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Gbbp21, mamonelafo i 36 gostiju.