FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 15 maj 2017, 01:42

Amar ima vise trofeja nego ijedan drugi klub u drzavi pa ne znam da je sta uradio ne mozes mu prigovorit.
Amar je vratio zeljo na pobjednicki nivo nakon godina i godina uzasa....
Amar je osvajao titulu i dominirao ligom sa debelom slabijim igrackim kadrom nego sto dns imamo. Ovo dns je po meni najjaci zeljo u zadnjih 10 godina na papiru. Pa jbt imas Crnova,Zebu,Bekirca sve igraci koji su bili najbolji igraci lige u proteklih 3/4 godine. Imas Stevanovica i Zakariac koji su igrali za rep, a Miro jos uvijek u kombinaciji itd itd :crazy:

Mislim prigovaras frajeru koji je skoro jeidni i donio trofeje Zelji...koliko smo trofeja bez njega osvojili?

Svaka cast Petrovicu na aBd tituli naravno necu mu nista zamjerit ni preigovorit, ali Amar se ne moze poredit ni sa kim on je jedan jedini i unikatan. Da je samo imao malo vise srece u Evropi, ali sta ces. Uostalom ako neko sebe smatra navijacem Zeljeznicara, a ja ili neko drugi mu mora obajsvnjat sto je Amar najbolji onda neka slobodno predje u Bordo tabor jer takve stvari su svojstvene njima ;)
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 15 maj 2017, 01:45

braco je napisao/la: Nego đe nam je alda, nema nam amazona nikako
Nema ga ko germe u ratu.Valjda se vratio klubu za kojeg navija fks :kafa: :shifty:


@invincible1921 o tome pisem, vjeruj sramota me citati ali nije Ras jedini.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 15 maj 2017, 02:03

MocMahale444 je napisao/la:
braco je napisao/la: Nego đe nam je alda, nema nam amazona nikako
Nema ga ko germe u ratu.Valjda se vratio klubu za kojeg navija fks :kafa: :shifty:


@invincible1921 o tome pisem, vjeruj sramota me citati ali nije Ras jedini.
Šteta što je sve manje kvalitetnih forumaša poput njega i cace :(

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 15 maj 2017, 02:24

Nevjerojatno. Definitivno apel na moderaciju da nam dodijeli internog moderatora zbog ovakvih stvari.

Zaboravite idiota i ne ulazite u diskusiju sa njim.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 15 maj 2017, 02:24

braco je napisao/la:Šteta što je sve manje kvalitetnih forumaša poput njega i cace :(
Sad bi oni s pitarima kolo vodili na prepucavanjima, halo ba radovali se kad smo god izgubili ili izvukli los rezultat. Neka im Bog pomogne.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 15 maj 2017, 03:08

Jos da dodam par stvari. Titula je titula, ali ovo sto mi prikazujemo je kriminal epskih razmjera pogotovo kada se uzme u obzir igracki kadar. Imamo ako cemo po papiru gledat i imenima vjerovatno najbolji tim u zadnjih 10 godina ...i da ovako igras to je smijesno. U vrijeme amara smo dominirali tako sto bi doveli neke anonimuse i oni bi u zelji bili bog i batina...

Moze me napadat kolko ko hoce, ali objektivno prije od 10 igraca koji dodju kod nas za bar 9 niko od nas nije cuo, sad su dosli takvi igraci da i najobicniji laici znaju za njih. Imas nekoliko igraca koji su zvanicno bili najbojli igraci lige ustvari ako izuzemo dulju i mozda jos par njih mi imamo sve sto je najbolje u ovoj ligi. Da igras FM i imas cit za pare otprilike ovo je dream team koji bi sastavio. Mozete me napadat koliko hocete i trazit alibije al ovo su samo cinjenice koje ne moze osporiti niko....Po meni ovo je ravno tome da smo u ono vrijeme doveli recimo Kajkuta ili Bilibiju ili sta ti ja znam koga.

Slavko je dobio najbolje igrace u naponu njihove snage bez da je morao da nekog tinejdzera iz banovica pravi Viscu i slicno tome. Dobio je sve sto je mogao pozeljeti od uslova do igraca...

I sta ispade od tog dream teama....realno nista. Necu da hejtam i pljujem nek uzmu titulu kako god znaju , ali ova igra je za jednu veliku osudu. Da li je do slavaka ili igraca? Ja bi rekao oboje pomalo...Neki igraci debelo podbacaju, a slavko itekako lose postavlja utakmice. Mi smo previse utakmica dobili na ho-ruk. Prije smo u polusezoni od 10 pobjeda imali mozda jednu takvu sad ih u pet pobjeda imamo makar tri....Uredu je igrati na rezultat, ali ovo sto mi igramo je igranje na zivce navijaca i cisto poigravanje sa srecom.

Ako ce se ovako nastaviti i ubuduce...sto enko napisa "IDI SLAVKO NEK TE PAMTE KO LEGNEDU".
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 maj 2017, 08:50

Samo sreca pa im Vukotic nije igrao. Bog zna da li bi i ono zabili.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 15 maj 2017, 10:04

SlevinKelevra je napisao/la:
grbavicka1921 je napisao/la:Kud ne zabi Koljic jbem im sve!
Jel te stid imalo? :puke: Znas li sta nam ovaj bod moze znaciti na kraju? :roll:
irfo je napisao/la:slavkina greska, ko picke se svaki put povucemo nakon vodstva ko da igramo protiv barcelona
Ma, nismo vala ni do gola nista odigrali. Cijeli mec k'o sline. Zeba nam je neprocjenjiv. :eh:
Jel tebe stid što ti klub ne igra za gol više? Jel te stid što kostur ekipe čine veterani? Jel tebe stid što Željo iga k'o pčka i proračunato (uglavnom)? :puke:
Jel te stid što većina igrača ispuše nakon 60 minuta?! Jel tebe stid što smo na kraju i odigrali nerješeno kad smo trebali glat zijanit i zasluženo i samo zahvaljujući Vedranu smo izvukli bod? Jesi li uopšte vidio htjenje, volju, želju?!
Ostavi komentare za sebe bolje ti je i ne prozivaj te mišljenje za sebe zadrži. Hvala. :kafa:
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 maj 2017, 10:19

Po ovoj izjavi Petrovic je zacrtao 5 bodova do kraja i ni bod vise. Znaci sad na bod ici na Kosevu i tri protiv Radnika. Od igre na tri boda na Kosevu nema nista jer ni Slavko ni igraci nemaju hrabrosti. Ko prezivi ove dvije sedmice pricat ce.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
anonimni
Postovi: 10136
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 15 maj 2017, 10:41

Slavko umjesto ligu čitavu na aparate da šalje šalje nas :urnebes:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 15 maj 2017, 10:50

Ostavim da prenoci i opet nemam nista pametno napisat :(
Najvise mi je zao hiljadu navijaca koji su otisli tamo i onda se vratili pokisli, i nije prvi put ove sezone ista situacija da im ovo rade bezmudasi na terenu,
kakvu podrsku imaju citavu sezonu i ono sta oni rade na terenu je kriminalno, slavko jos jednom pokazo da nije trener za zelje, moze on uzet titulu i sve ali nije to to, protiv krupe se nekakve povuci onako i stvoriti jednu sansu za citavih 90 minuta je stvarno sramota.
Ko sto rekoh juce, najbolje bi bilo da osvoji titulu i povuce se i ostat ce legenda zeljina, ja jos jednu sezone ovakve igre ne mogu vala podnijeti, ovo je vec apsolutno testiranje zivaca, doveli su me skoro do situacije gdje ce mi biti svejedno.
Mi cemo opet u ova dva kola na tribinama izdominirati i pruziti podrsku kakvu niko nema u ovoj drzavi, u to ne sumnjam, ali je problem sto to nece nista uticat na ove bezmudase na terenu :puke: .
I samo da se prisjetim one Cenanove :" Dovodimo igrace koji imaju DNK za Zelju". Dragi Aldine ovdje ti osim dvojice-trojice (koji su izdanak Zeljine skole) nema niko DNK za najveci klub u drzavi.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la narodniheroj » 15 maj 2017, 10:54

anonimni je napisao/la:Slavko umjesto ligu čitavu na aparate da šalje šalje nas :urnebes:
:rol: :rol: jedino što me baš veseli nakon katastrofalne utakmice juče je što sam vidio mnogo glodara za koje sam mislio da su umrli. Oni su ipak fala bogu živi i izašli su iz svojih rupa proslavljajući bar na trenutak slab dan našeg Želje. Trojna koalicija sačinjena kvazinavijačima onog manjeg djela grada Sarajeva, one nesretne Tuzle koja se jadna stidi zbog srama vlastitih navijača i onog djela Mostara bez imalo duše onog odvratnog djela tog prelijepog grada, svi protiv našeg Želje. E to nam drugovi kazuje ko smo i šta smo, nedosanjani san ovih luzera koje sam gore spomenuo.
Gazi Željo boli te qrac, najveći si bio najveći i ostao.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 15 maj 2017, 12:09

Treba ekipa do karantina malo, da se pripreme koliko god može za derbi. Realno bit če gusto, dočekati če nas u fonu da nas zahebu ako ikako mogu. Sigurno će biti i malo "motivacije" od strane Zrinjskog.

Ali opet, sve je u našim rukama.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 15 maj 2017, 13:04

**** MALO SARAJVO OOO O !!!!! HOCEMO TITULU NA LAVORU I DA PREGAZITE OVU TVOREVINU!!!!! UGASI IH ŽELJO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

dimitrije21
Postovi: 75
Pridružen/a: 06 dec 2016, 12:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dimitrije21 » 15 maj 2017, 13:12

Uništit ih treba da izvise na oba fronta koji je to jad od kluba najodvratniji su mi u ligi i to da se poredi sa nama nije ni do članaka našem timu koji je čast i oličenje od 1921 godine davne.

Milkaodkokosa
Postovi: 50
Pridružen/a: 11 apr 2017, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Milkaodkokosa » 15 maj 2017, 13:24

Kakvi ste vi hemoroidi od "navijaca". Fuj. Ne zaboravite gdje smo bili prije Shreka. Pokazite malo zahvalnosti! Ne slazem se sa mnogim stvarima, igrackim kadrom i jos par stvari jednostavno ne ide. Ali za svoj klub se navija i glorifikuje i kad je najgori. Titula ce zavrsiti na grbavici sigurno, cudo samo nas moze odvojiti od nje. Sto se tice Amara kruzi oko kluba ceka Slavkin veci kiks da preuzme, zeli se covjek vratiti. I naravno Slavko ne moze biti kriv sto pojedini igraci nemaju dvije daske u glavi.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 15 maj 2017, 13:30

Pitari su nebitni, ko su i šta su. Trebamo sebe gledati i naći načina kako da ostvarimo cilj a to je: otići neporažen sa Koševa što nam kao rezultat skoro garantuje titulu.

Hladne glave, smireno i pametno se pripremiti u miru i tišini. Nikakve pommpezne najave gašenja kona i tih stvari jer se neće predati tako lako, to je sigurno.

Nije vakat za neke analize i ocjene stručnog štaba, transfera, igrača, cjelokupne situacije. Ok, ima se dosta za reći ali svaka kritika i traženje "krivca" u ovom trenutku i utakmici kakva nas čeka može stvoriti samo kontra efekat, dodatni pritisak, nervozu, tenzije.

Takođe, jako je ružno od strane nekih ljudi koji po nagovoru traže krivca u ljudima koji nisu tu. Vrijeđanje tih ljudi nas srozava na jedan vrlo minoran nivo jer su ti isti klubu donijeli jako puno. Tražiti krivca i praviti alibi u nekom drugom je odvratno, zlonamjerno, pogrešno i bezobrazno!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 15 maj 2017, 14:03

Selam omladinci, imate pozdrav iz Banovića od stare garde.

Razočaran sam jučerašnjim pristupom jer pored gola, koji je plod grešaka odbrane Krupe, mi nismo bili u stanju stvoriti stopostotnu šansu.
Iako smo trebali nakon izjednačenja mi biti ti koji napadamo, nas je neznanje Koljića spasilo od katastrofe, a također glupost Bogičevića je mogla biti okarakterisana kao kazneni udarac.

Samim time, mogao bih do ujutro pisati šta mi se ne sviđa, ali za to nije vrijeme, pokušati uzeti ono što nam je pred vratima, iako to neće biti zasluženo, a o ostalim stvarima ćemo drugom prilikom.

I da, ove priče o Amaru nakon svakog poraza su zaista apsurdne gdje se dovodimo u situaciju da se dušmani naslađuju.
Moje mišljenje vezano za to je da je Amar neko ko nas je zadužio, ali da nema mjesta tim pričama u ovom trenutku, kao ni pričama o pojačanjima, smjenama i tako dalje.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SlevinKelevra » 15 maj 2017, 14:54

Valjalo bi da Siroki zavrsi posao u srijedu. 'Em bi pitarima jos vise pao moral, i posjeta bi im bila manja, 'em bi Radnik imao za sta igrati u subotu.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 maj 2017, 15:04

Mah u derbiju je sve moguce. Sve ce zavisiti na koju nogu ce nasi ustati.
Samo nek se stide onih momaka sto su otisli jucer,a oni im onako vratili. Da su izgarali 90 minuta pa i nije problem nek bude 1:1. Sad nek se vade na derbiju. Sami su sebi zakomplikovali.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.