FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 22 jun 2013, 10:33

Mame mi, kralj... :lol:
"Trenutno, imamo igrački kadar koji je dosta dobar. Na svakoj poziciji imamo alternative. Imamo dva desna beka, imamo jednog i pol lijevog, imamo tri i pol stopera, šest veznih, za tri mjeseca sedam, nekoliko napadača, možda čak i jednog viška, tako da sam zadovoljan", kaže Osim i dodaje kako trenutno ne razmišlja o odlascima igrača, iz prostog razloga jer još nije stigla nijedna konkretna ponuda.

Željo će po povratku iz Mrkonjića, gdje će akcenat biti stavljen na fizičku spremu, bez odigravanja utakmica,
Ako je ovo dobro, onda sam ja lud. Postava za Evropske tekme...
slika
Zbog crvenih kartona ne mogu nastupiti: Svraka, Stanić i B. Čolić
Zbog povreda neće nastupiti: Zolotić, Kvesić i Brković
Putuj Evropo, nemoj više čekati na nas... :mrgreen:
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

CARSON
Postovi: 1283
Pridružen/a: 16 apr 2012, 14:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CARSON » 22 jun 2013, 11:14

Stvarno ove godine nemamo sta traziti u Evropi ,ako Amar misli da sa ovom ekipom moze uzeti Titulu onda svaka cast a ja smijem ruku dati da ova ekipa to nije u stanju uciniti toliko me je uspio nasmijati ovom izjavom ali sad ovo vise nije zajebancija

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ennis » 22 jun 2013, 11:39

CARSON je napisao/la:Stvarno ove godine nemamo sta traziti u Evropi ,ako Amar misli da sa ovom ekipom moze uzeti Titulu onda svaka cast a ja smijem ruku dati da ova ekipa to nije u stanju uciniti toliko me je uspio nasmijati ovom izjavom ali sad ovo vise nije zajebancija
Necu da komentarisem Evropu,ali vjeruj mi ova ekipa ce imati laganu setnju kroz ligu,jer jednostavno opet konkurencije nemamo...Bicemo jaci nego prosle godine,odlazak polovnjaka je "zatvoren" plus 3-4 super talentovana igraca (Vedran,Riad,Sadikovici,mali iz Kalesije,Ara jos jaci) plus neki koji tek trebaju dozivjeti afirmaciju kao Pehilj..
Uz to dodaj ubjedljivo najbolje pripreme i organizaciju od svih klubova na vrhuncu znaci samo TITULA.
SLOBODA NAVIJAČIMA

Avatar
jug-onostalgicar
Postovi: 736
Pridružen/a: 24 apr 2011, 01:02
Lokacija: k kao kanister
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jug-onostalgicar » 22 jun 2013, 11:44

ove sezone jedva iscupat titulu odma dat mlade u vatru a sljedece sezone sa njima prosetat se ligom i uz pomoc par ciljanih pojacanja probat u evropi nesto 8-)

samo tisu Amar je tu <3

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ciza » 22 jun 2013, 11:49

ako sa ovakvom ekipom se prosetate kroz ligu,to ce bit vece omalovazavanje lige od svega sto se o njoj napise i kako je predstave mediji ,forumasi i svi ostali,i to ce potvrditi zasto nam liga bude po svim mjerilima u samom dnu na bilo kojoj listi,jedsnotavn s ovakvom ekipom ne bi mogli biti u gornjem djelu tabele u ligama u regionu

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ennis » 22 jun 2013, 11:55

ciza je napisao/la:ako sa ovakvom ekipom se prosetate kroz ligu,to ce bit vece omalovazavanje lige od svega sto se o njoj napise i kako je predstave mediji ,forumasi i svi ostali,i to ce potvrditi zasto nam liga bude po svim mjerilima u samom dnu na bilo kojoj listi,jedsnotavn s ovakvom ekipom ne bi mogli biti u gornjem djelu tabele u ligama u regionu
Opet region :lol: :lol: ,pa sta vam je eto vam Zvezda,Dinamo,Partizan pratite ako vam se ne svidja liga je takva kakva je..Mi u njoj dominiramo i kraj prica,kakva god da je nasa je manite se vise regiona..
SLOBODA NAVIJAČIMA

Avatar
ipetm
Postovi: 1454
Pridružen/a: 08 dec 2009, 15:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ipetm » 22 jun 2013, 11:56

Zašto svi mislite da je ova ekipa odron? Golman Hadžić jako dobar. Štoperi Kerla, Vasilić i Škaljić. Iskusni u ovoj ligi, kvalitetni. Lijevo Urdinov koji je odličan, desno Benjo, najbolji bek u ligi. Svraka reprezentativac koj ije postigao dva gola za istu u nepunih 80 minuta igre. Tomić pokazao kvalitet, mlad igrač. Hodžić veliki talent, već se pkazao igrač Liverpoola. Krila, Selimović, Čolić, Bučan, Stanić. Nisu nešto ali za ovu ligu dovoljno, jer su svi iskusni u njoj. Adilović, 16 golova u ligi, mislim da je to pokazatelj da nije grozan igrač.

I sad kad na ovo dodaš Amara, koji je najbolji trener i ligi zadnje 4 godine, siguran sam u osvajanje lige.
Sve što imaš njemu daš, mi smo Željini Željo je naš !

White shoes never lose !

Avatar
dino lj
Postovi: 1223
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dino lj » 22 jun 2013, 12:01

Raja sabura sto se tice i Evrope i pojacanja,mislim da nam ne bi falilo objektivnosti i realnog sagledavanja stvari.Sto se tice Evrope treba da znamo da dosta toga zavisi i od izvucenog protivnika a objektivno svi su kvalitetniji od nas.A sto se tice pojacanja moje licno misljenje je da smo ove godine uradili najbolji posao i da su ova nasa djeca i ovi drugi mladi igraci sa strane nase najvece pojacanje i to ce vrijeme pokazati,vjerujte da je to kapital koji bi svi nasi premijer ligasi jedva docekali.Zato raja sabura i ako Bog da i maju 2014 postizemo jos jedan rekord u BH,a to je treca titula za redom.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

Avatar
darknes001
Postovi: 184
Pridružen/a: 15 nov 2012, 12:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la darknes001 » 22 jun 2013, 12:26

Svaka cast Amaru,radi covjek pravi posao i jedini moguci pravi put trenutno to je ovaj, ja ne znam sta raja vise hoce rezultati su iza njega i ne moze se preko noci nesto uraditi i Evropi al i to ce doci na svoje mjesto za par sezona cak mozda i naredne
Svi bi mi htjeli neke "zvijezde" da vidimo u ekipi al za to nema para i ne trebaju nam navodno neke zvijezde i da se snjima potpisuje na pola godine ugovori i da onda idu dzaba samo se jos vise zavaljujemo u dugove i nikad tako necemo biti veliki klub
Digli smo se na neki nivo i lagano svake godine rastemo kao klub nema vise da igraci odlaze dzaba i da idu za kikiriki ako imalo vrijede, i niko od igraca nije veci od Amara i Zelje, svako ko pokusava da narusi atmosferu u klubu i pocne da se pravi zvijezda dobija raskid ugovora sto pokazuje da se radi pravilno i da nema zezancije

Sa nasom djecom se ugovori potpisuju na 5 god sto je sjajno i na njima se gradi buducnost,svi znamo kakav je Zolotic bio na pocetku i u kakvog igraca izrasta, nadam se da ce tako i ovi ostali kad dobiju svoju sansu, juce mi je srce bilo ko trebevic kad sam vidio prvi gol Bajica i kakva akcija nase djece i njima treba par iskusnih da ih vode na pravi put i tu Amar radi pravi posao dovodi malo starije igrace i potpisuje na 2 god, i jos jednom svaka cast sto nece prodati Adilovica ,Colica ,Svraku za sicu vec je postavio cjenu pa bujrum ko hoce nek i plati,nema vise da se prodaju posto zasto pa makar oni i losi bili ne treba ih pustat za sicu

JA opet ne sumnjam u TITULU jer nasa liga je dno dna jer ostale ekipe su skroz slabe, potpisuju ugovore na 6 mjeseci il da moze raskinuti ugovor kad mu izleti neka ponuda vani i da moze ici dzaba prodaju igrace za kikiriki,puno ima ekipa,ligu treba smanjiti i ostale ekipe treba da se ugledaju na Zelju i Siroki , al ovaj Siroki nikad nece biti velika ekipa jer su potpisali ugovor onaj s Dinamom tako da oni ce vazda biti ovo sto su sad,konstantno dobri al da postanu velika ekipa nista od tog

I nama ne trebaju neke zvijezde iz ovih nasih balkanski liga nama treba kamp i nasu djecu gurat, jos nemamo para da bi dovodili najbolje mlade iz nase lige, a ima ih jako puno al nema se para tako da nama kamp je najpreci i nasa djeca, i da igraci idu za lijepa obestecenja

I stadion nam ne treba jer jos nismo dorasli za neke velike rezultate u Evropi a za nasu ligu je dovoljan i ovaj sto imamo,svakako i ne dolazi puno raje svi nadzu vazda neki izgovor, a i manji dio raje koji dodze(namjerno sam reko manji jer nisu svi isti) napravi sranja sa bakljadama i tako steti klubu misle da su glavni i da su ispred ZELJE, a ne da svi podrzimo ovu nasu omladinu,pa neka se i pate al to su nasa djeca i svi smo na istoj strani , da dolazimo u sto vecem broju,bez baklji i price ovakav stadion onakav, nemas gdje ici u wc il prljave stolice,jebu igracima sve po spisku sto nezna da osuta,a on jadan sav u znoju kolko se trudi ... da ne nabrajam razne nacine koji se omalazava klub i sve im ne valja a Amar zeli da napravi Evrospkog ZELJU od neke sice i pokusava da vraca dugove od ranijih godina kad su bile zvijezde u ekipi i kad su isli u debeli minus

CARSON
Postovi: 1283
Pridružen/a: 16 apr 2012, 14:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CARSON » 22 jun 2013, 12:30

dino lj je napisao/la:Raja sabura sto se tice i Evrope i pojacanja,mislim da nam ne bi falilo objektivnosti i realnog sagledavanja stvari.Sto se tice Evrope treba da znamo da dosta toga zavisi i od izvucenog protivnika a objektivno svi su kvalitetniji od nas.A sto se tice pojacanja moje licno misljenje je da smo ove godine uradili najbolji posao i da su ova nasa djeca i ovi drugi mladi igraci sa strane nase najvece pojacanje i to ce vrijeme pokazati,vjerujte da je to kapital koji bi svi nasi premijer ligasi jedva docekali.Zato raja sabura i ako Bog da i maju 2014 postizemo jos jedan rekord u BH,a to je treca titula za redom.
Razabu ja sam prezadovoljan za ove mlade igrace + kad dodamo Zolu i Kvesu to ce biti buducnost kluba nama je najveci Hendikep njihov izostanak ali za osvajanje lige nama su potrebna jos dva igraca Lijevi ofanzivni i jedna 10 desetka sve ispod toga je patnja ziva i ja ruku dajem da ova ekipa nece osvojiti titulu

Avatar
arhimed89
Postovi: 1146
Pridružen/a: 03 dec 2012, 16:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arhimed89 » 22 jun 2013, 13:10

Svakom realnom je jasno da se ova ekipa nece prosetati ligom,posebno u slucaju odlaska pojedinih igraca.Jedina prednost Zelje je kontinuitet i Ammar Osim.Sto se tice igrackog kadra,ekipa je dosta podmladjena i ostaje da se vidi kako ce se nositi sa pritiskom.Tesko ce biti odbraniti titulu ove godine,konkurencija je dosta teza.Nadam se da ce Ammar svojim umijecem uspjeti da ponovo donese pehar na Grbavicu,ali i u slucaju da ne donese nemam nikakvih zamjerki ponajprije iz razloga sto je dosta podmladio ekipu i sto ocito zeli da neke od njih za sezonu dvije masno unovci i pokusa Zelju staviti na čvrste temelje.
Edin Dzeko..Amel Tuka..Mirza Teletovic..Asmir Begovic..Vedad Ibisevic..Emir Spahic..Muhamed Besic..Sabahudin Delalić..

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 22 jun 2013, 13:20

CARSON je napisao/la:
dino lj je napisao/la:Raja sabura sto se tice i Evrope i pojacanja,mislim da nam ne bi falilo objektivnosti i realnog sagledavanja stvari.Sto se tice Evrope treba da znamo da dosta toga zavisi i od izvucenog protivnika a objektivno svi su kvalitetniji od nas.A sto se tice pojacanja moje licno misljenje je da smo ove godine uradili najbolji posao i da su ova nasa djeca i ovi drugi mladi igraci sa strane nase najvece pojacanje i to ce vrijeme pokazati,vjerujte da je to kapital koji bi svi nasi premijer ligasi jedva docekali.Zato raja sabura i ako Bog da i maju 2014 postizemo jos jedan rekord u BH,a to je treca titula za redom.
Razabu ja sam prezadovoljan za ove mlade igrace + kad dodamo Zolu i Kvesu to ce biti buducnost kluba nama je najveci Hendikep njihov izostanak ali za osvajanje lige nama su potrebna jos dva igraca Lijevi ofanzivni i jedna 10 desetka sve ispod toga je patnja ziva i ja ruku dajem da ova ekipa nece osvojiti titulu
Ja sam siguran da ova djeca imaju kvalitet mozda i veci od nekih igraca koje smo dovodili.To su djeca koja su prosla nasu skolu i odrasli na Grbavici i zasluzuju priliku.Apsolutno sam siguran da ce pokazati vise cak i u ovoj prvoj godini od mnogih koje smo dovodili kao velike zvijeze.Snaga ove ekipe je u tome sto su ponikli u Zelji barem veliki broj igraca a to nema niti jedna ekipa u PL.
Zeljo sampion :mrgreen:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

CARSON
Postovi: 1283
Pridružen/a: 16 apr 2012, 14:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CARSON » 22 jun 2013, 13:24

arhimed89 je napisao/la:Svakom realnom je jasno da se ova ekipa nece prosetati ligom,posebno u slucaju odlaska pojedinih igraca.Jedina prednost Zelje je kontinuitet i Ammar Osim.Sto se tice igrackog kadra,ekipa je dosta podmladjena i ostaje da se vidi kako ce se nositi sa pritiskom.Tesko ce biti odbraniti titulu ove godine,konkurencija je dosta teza.Nadam se da ce Ammar svojim umijecem uspjeti da ponovo donese pehar na Grbavicu,ali i u slucaju da ne donese nemam nikakvih zamjerki ponajprije iz razloga sto je dosta podmladio ekipu i sto ocito zeli da neke od njih za sezonu dvije masno unovci i pokusa Zelju staviti na čvrste temelje.
Slazem se ali Klub treba da izadje u javnost i da kaze koji nam je cilj ove sezone jer dupla kruna nije sigurno.

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arelinho » 22 jun 2013, 13:26

Želji je svake sezone DUPLA KRUNA cilj !!

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la propuh » 22 jun 2013, 13:31

Ekipa niti mirise niti smrdi mnogo zavisi od starta kako ce se odraziti na istu jer je dosta podmladjena.
U svakom slucaju podrzavam strategiju podmladjivanja i guranja mladih snaga uz ponekog iskusnijeg lisca.
Jos ako poneki mladic izleti kao ovaj iz Kalesije zaganjat ga to je buducnost i na tim klincima se moze samo dobiti i profitirati nikako izgubiti .
Da cemo se prosetati ligom cisto sumnjam, ali da cemo biti konkurentni to svakako.
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 22 jun 2013, 13:32

propuh je napisao/la:Ekipa niti mirise niti smrdi mnogo zavisi od starta kako ce se odraziti na istu jer je dosta podmladjena.
U svakom slucaju podrzavam strategiju podmladjivanja i guranja mladih snaga uz ponekog iskusnijeg lisca.
Jos ako poneki mladic izleti kao ovaj iz Kalesije zaganjat ga to je buducnost i na tim klincima se moze samo dobiti i profitirati nikako izgubiti .
Da cemo se prosetati ligom cisto sumnjam, ali da cemo biti konkurentni to svakako.
Ja bas mislim da cemo iz tekme u tekmu biti bolji i mnogi ce biti iznenadjeni bice bolji nego ove godine siguran sam.Imamo talentirane igrace i kako vrijeme bude odmicalo oni ce dobijati na samopouzdanju.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kevin » 22 jun 2013, 13:35

Anonimac je napisao/la: slika
Zbog crvenih kartona ne mogu nastupiti: Svraka, Stanić i B. Čolić
Zbog povreda neće nastupiti: Zolotić, Kvesić i Brković
Putuj Evropo, nemoj više čekati na nas... :mrgreen:
Bučan desno, Selimović iza Adilovića ;)
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

CARSON
Postovi: 1283
Pridružen/a: 16 apr 2012, 14:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CARSON » 22 jun 2013, 13:37

pile87 je napisao/la:
propuh je napisao/la:Ekipa niti mirise niti smrdi mnogo zavisi od starta kako ce se odraziti na istu jer je dosta podmladjena.
U svakom slucaju podrzavam strategiju podmladjivanja i guranja mladih snaga uz ponekog iskusnijeg lisca.
Jos ako poneki mladic izleti kao ovaj iz Kalesije zaganjat ga to je buducnost i na tim klincima se moze samo dobiti i profitirati nikako izgubiti .
Da cemo se prosetati ligom cisto sumnjam, ali da cemo biti konkurentni to svakako.
Ja bas mislim da cemo iz tekme u tekmu biti bolji i mnogi ce biti iznenadjeni bice bolji nego ove godine siguran sam.Imamo talentirane igrace i kako vrijeme bude odmicalo oni ce dobijati na samopouzdanju.

Pile drzim te za rijec ,ja samo zelim da sljedece sezone vidim rastrcani Zeljeznicar pa kako god zavrsilo ali ovu mladost treba podrzati apsolutno.

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la propuh » 22 jun 2013, 13:42

CARSON je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
propuh je napisao/la:Ekipa niti mirise niti smrdi mnogo zavisi od starta kako ce se odraziti na istu jer je dosta podmladjena.
U svakom slucaju podrzavam strategiju podmladjivanja i guranja mladih snaga uz ponekog iskusnijeg lisca.
Jos ako poneki mladic izleti kao ovaj iz Kalesije zaganjat ga to je buducnost i na tim klincima se moze samo dobiti i profitirati nikako izgubiti .
Da cemo se prosetati ligom cisto sumnjam, ali da cemo biti konkurentni to svakako.
Ja bas mislim da cemo iz tekme u tekmu biti bolji i mnogi ce biti iznenadjeni bice bolji nego ove godine siguran sam.Imamo talentirane igrace i kako vrijeme bude odmicalo oni ce dobijati na samopouzdanju.

Pile drzim te za rijec ,ja samo zelim da sljedece sezone vidim rastrcani Zeljeznicar pa kako god zavrsilo ali ovu mladost treba podrzati apsolutno.
Ja zelim da vidim koji kvalitetan sprint te sto vise suteva van sesnest na svakoj utakmici i kvalitetan centarsut da ne zaboravim.
Na qurac mi se popelo peljanje lopte do iznemoglosti i pokusavanje usetat u go.
Ne treba neka aman zaman artakcija i driblinzi, ali brate ubrzat igru i pucat sa svih strana to se svakako moze.
Zalosno je kad u 90 minuta igre imas jedan ili niti jedan sut van peterca.
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2893
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMmanija2012 » 22 jun 2013, 13:43

Amarova je zadnja ..i vjerujem u njega!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], ManijakNeMozeBitSvak, Meraak1921, MoSaZeLjo1921, Semper, VolimoSarajevo, zagorski i 89 gostiju.