FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Silkoni
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 maj 2008, 02:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Silkoni » 20 maj 2017, 19:38

Ovdje kao gradanin sarajeva neutralan..Sad svi pricaju zrinskom nastimano i te price....Pa bolan zeljo igra za titulu trebao je 3 gola dati...ipak je to ekipa koja igra za titulu..nisu osutali na gol..cao bela nisi ni zasluzio..vakom igrom...

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SlevinKelevra » 20 maj 2017, 19:38

Nije na ovo krivo, ali ipak, ja joj ne bi gledao u zube... :puke:

slika

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 20 maj 2017, 19:43

Atmosfera u ekipi je goli qurac već odavno. Slavko totalno pogubio konce, bukvalno mu sklapali ekipu, Ćenan i kapiten.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 20 maj 2017, 19:45

Nije njemu niko sklapao ekipu jer da jeste ne bi mu sigurno igrali Kerla, Blagojevic, Zakaric ... Muse ni na klupi.
- Zeljeznicar -

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 20 maj 2017, 19:46

gdje sad onaj da mi kaze kako pojma nemam i da se vidi kako nisam igrao fudbal, a sve zato sto sam rekao da nemamo nikakve igre?

tad, dodatno, taj expert, da bi dao snagu svojim rijecima, rece da ekipa koja nema igre, ne moze biti prva. e, pasa moj, to si bio u pravu i, evo, pokaza se istinitim u praksi.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

FCZ Stari Grad
Postovi: 92
Pridružen/a: 28 apr 2011, 13:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FCZ Stari Grad » 20 maj 2017, 19:46

Smiješan penal
SlevinKelevra je napisao/la:Nije na ovo krivo, ali ipak, ja joj ne bi gledao u zube... :puke:

slika

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zagor » 20 maj 2017, 19:48

Pomjesana su mi momci osjecanja. Drago mi je zbog pobjede , al kad sam vidio na koji nacin je zrinjskom sviran penal i kako su pobjedili povraca mi se. Sorry na upadu..
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 20 maj 2017, 19:49

Neka ustase uzese i kup i titulu.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
maldini3
Postovi: 1703
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maldini3 » 20 maj 2017, 19:52

starigrad je napisao/la:gdje sad onaj da mi kaze kako pojma nemam i da se vidi kako nisam igrao fudbal, a sve zato sto sam rekao da nemamo nikakve igre?

tad, dodatno, taj expert, da bi dao snagu svojim rijecima, rece da ekipa koja nema igre, ne moze biti prva. e, pasa moj, to si bio u pravu i, evo, pokaza se istinitim u praksi.
Brate ja sam onaj sto te molio da ne dizez tenzije dok sezona ne zavrsi. Iako sam ja sve to govorio prije tebe i psovao pojedine igrace mislio sam da trebamo podrzati ekipu do kraja sezone. Sad te molim da mi oprostis za sve to. Ovi nisu zasluzili nista pa cak ni prazan stadion u zadnjem kolu. Trebao svi otici da im se najeb.emo majke
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 20 maj 2017, 19:54

Sklapao, itekako. Šutio sam zbog Želje i više neću. A ne možeš_te mi muda pod bubrege, itekako sam upućen.

Čiji je igrač Marković?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SlevinKelevra » 20 maj 2017, 19:55

Treba otici i podrzati ekipu, pa makar nam sanse bile 5%. Meni nije jasno za koga navijaju ljudi ovdje, za Zelju, ili za Zelju samo kad dobija :roll:
Igraci su nam ograniceni, ovo je maksimum maksimuma, uz dosta srece koja nas je pratila u ovoj sezoni. Treba otici i ispratiti ih aplauzom.
Ne budite pitari, yebo ga ja.

nellic07
Postovi: 488
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nellic07 » 20 maj 2017, 19:58

Izmišljen penal za Zrinjski ! Pogledajte ljudi.Nije da kukam,grozni smo bili danas ali i Zrinjskom poklon bodovi u Bijeljini.Hoće li sada biti kazna za sudca

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bombaysaphire » 20 maj 2017, 19:58

SlevinKelevra je napisao/la:Treba otici i podrzati ekipu, pa makar nam sanse bile 5%. Meni nije jasno za koga navijaju ljudi ovdje, za Zelju, ili za Zelju samo kad dobija :roll:
Igraci su nam ograniceni, ovo je maksimum maksimuma, uz dosta srece koja nas je pratila u ovoj sezoni. Treba otici i ispratiti ih aplauzom.
Ne budite pitari, yebo ga ja.

Kome pričaš buraz , onaj gore piše trebamo otići da im se nayebemo majke... Fuj...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 20 maj 2017, 19:59

Sta se onaj Jahic javlja ... jel' ga stid sad se pravit pametan.
- Zeljeznicar -

SaboBabo
Postovi: 257
Pridružen/a: 26 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SaboBabo » 20 maj 2017, 20:06

Drkate li sad na Petrovica **** li vas on, joj tuge mila majko joj sta smo dozivjeli odlicna uprava i navijaci samo ova picketina od trenera i igracici nam vode kolo, znaci otkaz ovom debi pod hitno pa bolan igraci ga smatraju smijesnim trenerom i neznalicom a ovdje mi forumasi svrsavaju na njega.

Avatar
vozdra
Postovi: 737
Pridružen/a: 20 maj 2016, 17:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la vozdra » 20 maj 2017, 20:07

nellic07 je napisao/la:Izmišljen penal za Zrinjski ! Pogledajte ljudi.Nije da kukam,grozni smo bili danas ali i Zrinjskom poklon bodovi u Bijeljini.Hoće li sada biti kazna za sudca
ko j3be zrinjski kad smo sami krivi što smo ostali bez titule
Zvukom lokomotive rođen je velikan, danas obnovljena pruga i ljepša nego ikad. Vagoni su puni, svima sjećanja u glavi, kako su Evropom harali sarajevski Plavi!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 20 maj 2017, 20:07

Gdje su sad oni sto su psovali Amaru i branili harmonikasa u usta vas **** zvaljava.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

nekadafanatik
Postovi: 207
Pridružen/a: 27 jul 2015, 13:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nekadafanatik » 20 maj 2017, 20:08

1. Dobra vijest je sto nije namjesteno. Ionako je liga jadna po kvaliteti, pa jos da se namjesta...
2. Zeljo ima mnogo tankih igraca, cak i za BiH ligu. vezni red ne postoji, lijeva strana je bukvalno prazna, nema igre okomito na gol, fizicka sprema slaba itd. I narvno kada su dosli u situaciju da uzmu titulu oni su pukli...
3. Dobra vijest je obnova stadiona. Mozda najvrednija stavr u sezoni.
4. Vaznije je ispanirati buducnost i igracku i u poslovanju kuba od jos jedne "recke", tj titule. Sta ces s njom? Evropa? Ni blizu.
5. Sarajevo zasluzeno dobilo, ma koliko je tesko izgubizi tutulu od njih. Ali, titula je izgubljena u Krupi, u Tuzli u prosloj utakmici sa Sarajevom na Grbavici..
6. Previse se meinjaju treneri. To je besmisleno. Izaveri jednog sa vizijom i drzi ga par godina.

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la starigrad » 20 maj 2017, 20:09

maldini3 je napisao/la:
starigrad je napisao/la:gdje sad onaj da mi kaze kako pojma nemam i da se vidi kako nisam igrao fudbal, a sve zato sto sam rekao da nemamo nikakve igre?

tad, dodatno, taj expert, da bi dao snagu svojim rijecima, rece da ekipa koja nema igre, ne moze biti prva. e, pasa moj, to si bio u pravu i, evo, pokaza se istinitim u praksi.
Brate ja sam onaj sto te molio da ne dizez tenzije dok sezona ne zavrsi. Iako sam ja sve to govorio prije tebe i psovao pojedine igrace mislio sam da trebamo podrzati ekipu do kraja sezone. Sad te molim da mi oprostis za sve to. Ovi nisu zasluzili nista pa cak ni prazan stadion u zadnjem kolu. Trebao svi otici da im se najeb.emo majke
nisam tada imao namjeru dizati tenzije, niti mi je to sada namjera. ne tjeram nikoga, niti nekoga prizivam. ali, corav i glup nisam.

ovakav ishod sam ocekivao i jedan sam od 5 onih sto su, na onom forumu, prognozirali poraz. jednostavno, vidio da ne znamo i ne mozemo. vidio da nemamo igre, snage, znanja, sirine, muda, pa, cak, ni izrazene volje.

i, da, nije to samo zadnje 3-4 tekme, nego cijelu sezonu, i sa kosticem i sa slavkom. samo sto je vecini navijaca par bljeskova i rezultata zatvorilo oci i stvorilo laznu sliku o nasoj "snazi" i "kvalitetu".

sto se mene tice, prolazi ona narodna: "kako sam se nadala, dobro sam se udala".
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Martinez8
Postovi: 370
Pridružen/a: 28 apr 2014, 01:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Martinez8 » 20 maj 2017, 20:10

Nikome nije gore, nego nama veceras. Al` moramo biti realni i kada napadamo i Celu. Dosao je kad je gutavo bilo, od prelose sezone uspjeli smo da se borimo za titulu. Zadnjih par utakmica kad smo trebali gas dodati, odigrali su k`o picke kakve, bez ikakve volje i zelje. Svi smo navijali da dodje Slavko i da nas izvuce iz govana poslije onog konja slovenca. Izvukli smo maksimum iz ove sezone, moramo biti zadovoljni, kako je krenulo. Kad bi gledali titulu sad na kraju, a nije nam bila cilj u ono vrijeme kad je on dosao, kriv je i on i svi igraci. Al` opet, nisam za to da ga se tjera, covjeka treba ostaviti i pruziti mu podrsku, uz par pojacanja, bit ce ludilo u evropa ligi sigurno.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”