FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 01 nov 2017, 10:23

bhsport je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Markovic u Sevilju ide a Siniša u Porto. Nije 100% ali tako se priča. Navodno i Kajkut ima neku ponudu ali sitno, 400'000€.
:mrgreen:
I Bogicevic u Milan, novi Maldini. :urnebes:
ja vjerujem da ce preovladat kod bogija ljubav prema klubu, ostaje on i odbija Milan :pray:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 01 nov 2017, 10:26

Da vas podsjetim na dva genijalca koja su udarila temelje u Op FK Željezničar i bez kojih rezultati mladih ne bi bili mogući.



Kakvo je zadovoljstvo slušati ih kako pričaju :bih:

Hvala vam :bow:

Nadrealisti sunce ti ljubim. Rodney i Del Boy :rol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 01 nov 2017, 10:46

Ćenan; Blago da bi se izvuklo ono mora postići veliku temperaturu.

Tica; Tako je.

:urnebes:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 01 nov 2017, 10:56

Neandertalac je napisao/la:Ćenan; Blago da bi se izvuklo ono mora postići veliku temperaturu.

Tica; Tako je.

:urnebes:
pitaj Dzeku sta misli o Tici kao treneru i pedagogu ili masu drugih djecaka i njihovih roditelja koje je trenirao.
onda ovdje zaljepi to sto ti kazu pa da razgovaramo na tu temu.

ovo nadrealisti, mucke i to...
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 01 nov 2017, 11:01

za_zivot_cijeli je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Ćenan; Blago da bi se izvuklo ono mora postići veliku temperaturu.

Tica; Tako je.

:urnebes:
pitaj Dzeku sta misli o Tici kao treneru i pedagogu ili masu drugih djecaka i njihovih roditelja koje je trenirao.
onda ovdje zaljepi to sto ti kazu pa da razgovaramo na tu temu.

ovo nadrealisti, mucke i to...
A je li ga trenirao Tica i koliko? Cisto informativno, uputi me.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 01 nov 2017, 11:22

Neandertalac je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Ćenan; Blago da bi se izvuklo ono mora postići veliku temperaturu.

Tica; Tako je.

:urnebes:
pitaj Dzeku sta misli o Tici kao treneru i pedagogu ili masu drugih djecaka i njihovih roditelja koje je trenirao.
onda ovdje zaljepi to sto ti kazu pa da razgovaramo na tu temu.

ovo nadrealisti, mucke i to...
A je li ga trenirao Tica i koliko? Cisto informativno, uputi me.
trenirao ga je u pjetlicima sigurno. ne znam da li ga je trenirao i nakon toga.
nije ni vazno koliko je to sa Edinom trajalo, vazno je kakav je utisak na njega ostavio, kao i na mnoge druge manje ili vise poznate igrace kako u Zelji tako i u juniorskoj selekciji BiH.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 01 nov 2017, 11:27

U pjetlicima? Znaš li uopšte koje je uzraste trenirao Tica?

Edit. Nije fazon u tome je li ili nije na kraju krajeva ali kako ti to napišeš rekao bi čovjek on ga napravio. Tica 2000 godine otisao iz BiH a od 99` nije radio u Želji. Bio trener juniora dvije sezone ako se dobro sjecam. Džeko sa deset godina došao u Želju 96`te. 2003 potpisao ugovor sa 17, Amar ga uveo u prvi tim.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Konzerva » 01 nov 2017, 11:45

Dobi li zeljo ikad pare od mersina za Sehica??

I hoce li biti procenat za Zelju od sledeceg transfera Sehica u neki klub?? kako je branio jucer nebi me cudilo da bude vise milionski transfer.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 01 nov 2017, 11:49

Neandertalac je napisao/la:U pjetlicima? Znaš li uopšte koje je uzraste trenirao Tica?
mozda sam i fulao, mozda je rijec o pionirima. ne sjecam se.
nije to toliko ni vazno, koliko je u kontekstu nase price vazno sta o njemu misle oni koje je trenirao kao i roditelji te djece.

edit:
"Agresija na našu zemlju donijela je veliko zlo. O nogometu nije bilo ni govora sve do druge polovine 1993. godine. A onda počinju treninzi po školskim salama, na koje se odlazi i vraća pod granatama i snajperima.

Neuhranjeni sa sobom jedva nosimo kanistere od nekoliko litara vode, iz kojih se peremo po završetku. Više puta je nekom od mojih drugova tokom vježbi zbog neuhranjenosti pozlilo i gubili su svijest.

Ali te nevolje i ljubav prema plavoj boji su još više jačale naš inat da istrajemo. Tada su uz nas bili Vasilije Radović-Čiko, Edin Sprečo, Mišo Smajlović, Dino Džurbuzović i Sejfudin Tica, bez kojih ove priče ne bi ni bilo." - Zubanovic
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 01 nov 2017, 11:59

za_zivot_cijeli je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:U pjetlicima? Znaš li uopšte koje je uzraste trenirao Tica?
mozda sam i fulao, mozda je rijec o pionirima. ne sjecam se.
nije to toliko ni vazno, koliko je u kontekstu nase price vazno sta o njemu misle oni koje je trenirao kao i roditelji te djece.

edit:
"Agresija na našu zemlju donijela je veliko zlo. O nogometu nije bilo ni govora sve do druge polovine 1993. godine. A onda počinju treninzi po školskim salama, na koje se odlazi i vraća pod granatama i snajperima.

Neuhranjeni sa sobom jedva nosimo kanistere od nekoliko litara vode, iz kojih se peremo po završetku. Više puta je nekom od mojih drugova tokom vježbi zbog neuhranjenosti pozlilo i gubili su svijest.

Ali te nevolje i ljubav prema plavoj boji su još više jačale naš inat da istrajemo. Tada su uz nas bili Vasilije Radović-Čiko, Edin Sprečo, Mišo Smajlović, Dino Džurbuzović i Sejfudin Tica, bez kojih ove priče ne bi ni bilo." - Zubanovic
Pošteno. U više navrata sam istakao hvala svakome ko je ucinio bilo šta dobro za FK Željezničar. Samo nemoj ga sada dizati u nebesa kao da je Ribar ili Osim. Kakav Dzeko kume dragi, nema smisla.

Nego šta kažeš ti na one izjave o Njemačkoj disciplini, Španskoj tehnici i Italijanskoj taktici :)
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 01 nov 2017, 12:06

Konzerva je napisao/la:Dobi li zeljo ikad pare od mersina za Sehica??
Davno je Misimović te pare potrošio.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 01 nov 2017, 12:09

Virtu4l je napisao/la:
Konzerva je napisao/la:Dobi li zeljo ikad pare od mersina za Sehica??
Davno je Misimović te pare potrošio.
Zar je moguće da je on i jednu konvertibilnu marku potrošio :lol:
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 01 nov 2017, 12:21

Neandertalac je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:U pjetlicima? Znaš li uopšte koje je uzraste trenirao Tica?
mozda sam i fulao, mozda je rijec o pionirima. ne sjecam se.
nije to toliko ni vazno, koliko je u kontekstu nase price vazno sta o njemu misle oni koje je trenirao kao i roditelji te djece.

edit:
"Agresija na našu zemlju donijela je veliko zlo. O nogometu nije bilo ni govora sve do druge polovine 1993. godine. A onda počinju treninzi po školskim salama, na koje se odlazi i vraća pod granatama i snajperima.

Neuhranjeni sa sobom jedva nosimo kanistere od nekoliko litara vode, iz kojih se peremo po završetku. Više puta je nekom od mojih drugova tokom vježbi zbog neuhranjenosti pozlilo i gubili su svijest.

Ali te nevolje i ljubav prema plavoj boji su još više jačale naš inat da istrajemo. Tada su uz nas bili Vasilije Radović-Čiko, Edin Sprečo, Mišo Smajlović, Dino Džurbuzović i Sejfudin Tica, bez kojih ove priče ne bi ni bilo." - Zubanovic
Pošteno. U više navrata sam istakao hvala svakome ko je ucinio bilo šta dobro za FK Željezničar. Samo nemoj ga sada dizati u nebesa kao da je Ribar ili Osim. Kakav Dzeko kume dragi, nema smisla.

Nego šta kažeš ti na one izjave o Njemačkoj disciplini, Španskoj tehnici i Italijanskoj taktici :)
nikoga ne dizem u nebesa. replicirao sam ti jer mislim da grijesis. dobar je covjek, pedagog i licencirani trener za razliku od mnogih.

ne bi dalje polemizirao jer vidim gdje to ide.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 01 nov 2017, 12:25

Replicirao si da kažeš ili pokušas prikazati da je skoro zaslužan za Džeku. Mogao si odmah tako reći.

Čuj pitaj Džeku pa nam postavi. :lol:

I kao i prije, odveo si diskusiju u corsokak a najbitnija stvar van fokusa. Šta je sa Op, pravljenjem Op koji se najavljivao dok su na sva usta blaceni i zanemarivani svi koji su prije radili tu?

Još jedna u nizu laži i ubleha koja je servirana navijačima.

Dosta tih ubleha neupucenoj raji se servira baš na forumima. Vazda isti likovi lažu, petljaju, najavljuju. Prije nekog vremena kada je bio Turnir u Bijeljini ti likovi su pisali da je momka koji je najvise pokazao, Sarica, doveo Tica. Mrtvi hladni, slažu.

Pa da pitam, što se šuti, gdje je sada taj momak sa kojim su se hvalili?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 01 nov 2017, 12:57

Ibrahim Sehic :tokralju:
Kakve legende pravi ovaj Zeljo :tokralju:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 01 nov 2017, 12:58

Zbog Šarića se u normalnim klubovima podnose ostavke i dijele otkazi, što od ovih licemjera ne možeš očekivati naravno.
Evribadi sej Željo
Željoooo

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 01 nov 2017, 13:00

Neandertalac je napisao/la:Replicirao si da kažeš ili pokušas prikazati da je skoro zaslužan za Džeku. Mogao si odmah tako reći.

Čuj pitaj Džeku pa nam postavi. :lol:

I kao i prije, odveo si diskusiju u corsokak a najbitnija stvar van fokusa. Šta je sa Op, pravljenjem Op koji se najavljivao dok su na sva usta blaceni i zanemarivani svi koji su prije radili tu?

Još jedna u nizu laži i ubleha koja je servirana navijačima.

Dosta tih ubleha neupucenoj raji se servira baš na forumima. Vazda isti likovi lažu, petljaju, najavljuju. Prije nekog vremena kada je bio Turnir u Bijeljini ti likovi su pisali da je momka koji je najvise pokazao, Sarica, doveo Tica. Mrtvi hladni, slažu.

Pa da pitam, što se šuti, gdje je sada taj momak sa kojim su se hvalili?
Edina sam naveo jer u svojoj prebogatoj karijeri radio sa mnogim trenerima pa bi njegovo misljenje trebalo biti relevantno. on je taj koji ima referentne tacke za poredjenje. ti nemas jer nisi taj.

OP se izgradjuje i dalje. vidio si kako Dujmovic skide penal, ili kako Hajdarevic igra.... ali jok.
neces priznati. ti si uvijek najpametniji, najvise znas. neka bude tako i ovaj put.

raspadamo se.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 01 nov 2017, 13:02

Ovi juniori su Doganovi pa onda Adžemovi, nemojte se kititi tuđim perjem, vaši su tek kadeti, a vidimo kako im ide.
Evribadi sej Željo
Željoooo

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 01 nov 2017, 13:09

Virtu4l je napisao/la:Ovi juniori su Doganovi pa onda Adžemovi, nemojte se kititi tuđim perjem, vaši su tek kadeti, a vidimo kako im ide.
za mene su svi moji, odnosno nas zeljovaca.
razumijem da ti to ne mozes skontati.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 01 nov 2017, 13:21

Virtu4l je napisao/la:Ovi juniori su Doganovi pa onda Adžemovi, nemojte se kititi tuđim perjem, vaši su tek kadeti, a vidimo kako im ide.
Ne treba zaboraviti Mulalica, Serbu, Čiču. Svi oni imaju udio u stvaranju ovog tima, neko više neko manje. Tica, Ćenan i ostali, golman i Brajlovic na klupi.

O procedurama i sistemu ne vrijedi ni trositi riječi. Sreća pa Ado nije dao da Hadzialagic bude trener juniora već odabrao Omera a Čiča preuzeo kadete od Sehe amatera koji je izgubio poziciju odlaskom Tice. Kadeti su oslabljeni jer su ukinute privilegije talentovanoj djeci, ako se ovako nastavi pitari ce nas poderat za par godina.

Ublehasi. Nista prije nije valjalo, sad cemo mi napraviti a ono što valja reći ćemo mi stvorili. Slično kao što kolega reče za Dzeku i udio Tice u stvaranju igraca. Ne zna covjek bi li se smijao ili plakao...
Zadnja izmjena: Neandertalac, dana/u 01 nov 2017, 13:23, ukupno mijenjano 1 put.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.